Téma: Skins

10/10
rockqueen 2008 okt. 06. - 12:01:04 10/10 Előzmény balfiviz
(99/759)
Én az angol Wikipédián olvastam olyat, hogy Unseen Skins episodes. Most akkor ezek olyanok, hogy nem fogják bemutatni, vagy ez lesz az, amiben nem fognak szerepelni?
balfiviz 2008 okt. 05. - 18:16:32
(98/759)
spoiler
úgy hallottam, hogy a harmadik évadban lecserélik a szereplõket és teljesen új csapat lesz. ez igaz?
10/10
Vinogradov 2008 okt. 04. - 21:52:11 10/10 Előzmény rockqueen
(97/759)
Ja, de az is lehet, hogy éppen ez az élmény segítette abban, hogy úgy játssza el a baleset utáni önmagát, ahogy azt tette.
Gondolom õ sem vállalta volna be, ha annyira sz*r lett volna eljátszani...
10/10
rockqueen 2008 okt. 04. - 18:42:54 10/10
(96/759)
Szegény, akkor biztos szar lehetett neki eljátszania azt a részt, ha tényleg igazából is megtörtént vele.
10/10
Vinogradov 2008 okt. 04. - 18:29:55 10/10
(95/759)
Az oldal mintha le volna maradva egy kicsit, merthogy, ha tényleg jól megnéztem és láttam, nem nagyon említik még, hogy játszott a Skinsben.

Szóval ez nyilván a valóságban is megtörtént már vele...
10/10
rockqueen 2008 okt. 04. - 18:18:00 10/10
(94/759)
Semmi baj. Nem vagy béna, de ha mégis az vagy, az sem baj, mert mindenki szokott bénáskodni.:D Azt olvastam a www.sztarlexikon.hu/celeb/nicholas_hoult -on, hogy egyik forgatás alatt elütötte egy busz. Most ezt ugye arra értik, hogy az egyik részben vagy igazából is megtörtént vele ez?
10/10
Vinogradov 2008 okt. 04. - 17:35:22 10/10
(93/759)
Bocs, ne haragudj, én voltam béna és értettem félre valamit...
Egyetemista vagyok, na!
Hétvégére mindig teljesen kész vagyok...
10/10
rockqueen 2008 okt. 04. - 15:36:28 10/10
(92/759)
Azt tudom, hogy Tony nem játszotta el, hogy rossz állapotban van, én úgy értettem, hogy a színész, Nicholas Hoult játszotta jól el.
10/10
Vinogradov 2008 okt. 04. - 13:34:54 10/10 Előzmény boneyard
(91/759)
A Secret Party-rész egyébként nagyon nagy poén...

Igazából ez egy Lost Experience-effekt terméke (saját szakkifejezés). Vagyis: túl nagy idõ van egy sorozat két évada között - mondják az írók - ezért töltsük ki az idõt és szúrjuk ki a rajongók szemét gyorsan valamivel. (Daemon Lindelof producer találta ki ugye anno 2005-ben azt, hogy a Lost két évada között hozzák össze a Lost: The experience címû interaktív társasjátékot és ha valaki végigment rajta, sikerült összeraknia az ún. Alvar Hanso-videót (ami egyébként a DHARMA-központú ötödik évadban állítólag szerepelni is fog + már a játék piacra dobása után egy-két nappal fenn volt a jutyúbon) - akinek most halvány fogalma sem volt arról, hogy mirõl beszéltem, az érezze magát megsemmisülve...)

Az E4 erre kihozta ezt a tízperces, könnyû kis cuccot.

Szerintem eleve hatalmas poén az egész, mert amiben Chris benne van az általában önmagában miatta is hatalmas poén.
De ez az egész Digger Party-s, látszólag elég beszívott állapotban született izé a Skins, sõt az angol televíziózás történetének egyik legnagyobb poénja a Monty Python's Flying Circus óta.

És a végén az az enyhén beteg négy perces partizós rész :DDD...
Nagyon kemény...
10/10
Vinogradov 2008 okt. 04. - 13:18:34 10/10 Előzmény gemus87
(90/759)
SPOILER:

Amúgy a jövõ heti rész még azért is izgalmas lesz, mert "Yesterday I was a lonely banker..." és "Then on a day Osama blewed us away..."
10/10
Vinogradov 2008 okt. 04. - 13:15:38 10/10
(89/759)
"Nekem Tony a kedvencem, éppen azért, mert néha elég szemét tud lenni. Én valamiért szeretem az ilyen karaktereket. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a hátralevõ részekben. A 2. évad 1. részében, nekem nagyon tetszett, ahogyan eljátszotta, hogy milyen rossz állapotban van. Azt elárulja nekem valaki, aki látta ezeket a részeket, hogy Tony újra a régi lesz, vagy ha nem, akkor miben fog változni a jelleme?"

Ja ja, én is bírom a karakterét, de leginkább azért mert marha összetett és ettõl végig nagyon érdekes tud maradni. Nick Hoult (de ezt meg már írtam) marha jó színész, aki még nagyon-nagyon sokra viheti.

SPOILER, DE NEKED AZÉRT LEÍROM:

Tony nem játszotta el, hogy rossz állapotban van. Tényleg rossz állapotban van. Van egy részleges amnéziája és a mozgásával is gondok vannak, ami nagyon lassan fog helyreállni. Alapvetõen megváltozik, mert tanácstalan és bizonytalan lesz, és elég nehezen fog szembenézni a helyzetével - úgy a róla szóló 2X06 rész környékén (a 2. évad egyik legjobb része) - átmegy pár érdekes változáson...

Többet nem mondok, mert azzal már tényleg nagyon sokat mondanék el, és egyáltalán nem akarom lelõni az összes poént.

SPOILER OFF
10/10
rockqueen 2008 okt. 04. - 12:48:49 10/10 Előzmény Vinogradov
(88/759)
Nekem Tony a kedvencem, éppen azért, mert néha elég szemét tud lenni. Én valamiért szeretem az ilyen karaktereket. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a hátralevõ részekben. A 2. évad 1. részében, nekem nagyon tetszett, ahogyan eljátszotta, hogy milyen rossz állapotban van. Azt elárulja nekem valaki, aki látta ezeket a részeket, hogy Tony újra a régi lesz, vagy ha nem, akkor miben fog változni a jelleme?
10/10
Vinogradov 2008 okt. 03. - 21:17:27 10/10
(87/759)
"Cassie, vagy nem Cassie, nekem akkor is Sid a kedvenc karakterem. A tipikus olyan rossz, h az már jó :) Olyan kis szerencsétlen, és sztem az egyik legjobb szinész közülük, ha nem a legjobb. Eredeti hanggal pedig aztát télleg viszi a primet. És a Wild World :)"

Szerintem Sid nem az a tipikus "olyan rossz, hogy már jó"-kategória.
Õ egy nagyon szimpatikus arc, aki elég sokat szív - úgy tûnik, hogy fölöslegesen, pedig a sorsnak nagy tervei vannak vele (mint azt Egon Friedell az Újkori kultúra történetében már írta: "Az istenek kedvenceinek rövid az életük...")
Na, mindegy, hagyjuk a filozofálást.

Mike Bailey nagyon jó színész, ezt én is aláírom.
Sztem szvsz kb. a harmadik legjobb a csapatból.

Személyes kedvencem Nick Hoult aki még tényleg nagyon sokra viheti (bár már 12 évesen az Egy fiúról-ban, egy filmben Hugh Grant-tel és Tony Colette-tel is elért nagyon sok mindent - ha úgy vesszük)

A második pedig...
Ugye nem kell, mondanom, hogy Hannah... Kíváncsi vagyok, másfajta karakterként mit tud nyújtani, mindenesetre Cassie-ként õ maga volt a tökély (színészi játék szempontjából értem - természetesen).
És továbbra is ragaszkodom hozzá, hogy õ a Skins lelke...



"Vigyázat SPOILER!!!

Eszembe jutott egy dolog, ami sztem azért kicsit túlzás. Mikor a Sketch belopódzik Maxxiék lakásába és az ágy alá bújik (ha jól emlékszem). Ilyen felénk azért nem nagyon fordul elõ... Kicsit túlzásnak gondolom ezt a részt..."

SZINTÉN SPOILER:

Ja, de Sketch õrült...
És az õrültek gyakran mindenre képesek...
(mondjuk nyolc-tíz óra az ágy alatt, az igen + az ágy alá bújás elõtt még mást is mûvelt ám!)



"Amúgy meg le a kalappal ha találnak egy olyan szinkronhangot, aki olyan tájszólással beszél mint a Sketch, mert olyan ember nincs, az tuti :D""

SZINTÉN SPOILER:

Sketch hangját nem tájszólásnak nevezném. Õ azért beszél így, mert a hangszíne egyszerûen ilyen.
Emellett én is kíváncsi vagyok, kit kapunk jövõ héten Sketch-hangként.
Annyira, hogy lehet, hogy ezért kivételesen még be is vállalok szinkronosan egy részt...
Pedig általában irtózom tõle...

SPOILER OFF
9/10
gemus87 2008 okt. 03. - 20:11:17 9/10
(86/759)
Cassie, vagy nem Cassie, nekem akkor is Sid a kedvenc karakterem. A tipikus olyan rossz, h az már jó :) Olyan kis szerencsétlen, és sztem az egyik legjobb szinész közülük, ha nem a legjobb. Eredeti hanggal pedig aztát télleg viszi a primet. És a Wild World :)

Vigyázat SPOILER!!!

Eszembe jutott egy dolog, ami sztem azért kicsit túlzás. Mikor a Sketch belopódzik Maxxiék lakásába és az ágy alá bújik (ha jól emlékszem). Ilyen felénk azért nem nagyon fordul elõ... Kicsit túlzásnak gondolom ezt a részt...

Spoiler off!!

Amúgy meg le a kalappal ha találnak egy olyan szinkronhangot, aki olyan tájszólással beszél mint a Sketch, mert olyan ember nincs, az tuti :D
10/10
Vinogradov 2008 okt. 03. - 20:05:01 10/10 Előzmény kpatty96
(85/759)
"Örülök, hogy neked is õ kedvenced Cassie nagyon éredekes és különleges karakter.(nekem azért nem több annál, merthogy lány vok meg minden)"

Na persze, és már annyit áradoztam Cassie-rõl...

Amúgy érdekes, hogy õt csak nagyon szeretni, vagy (mint meglepetésemre kiderült) nagyon nem szeretni lehet.
Nagyon erõs és megosztó karakter: lehet imádni, lehet gyûlölni, de aki ismeri a Skins-t, az nem kerülheti ki azt, hogy mondjon róla valamit - ugyanis (és már látom a felém repülõ virtuális kõdarabokat a Tony-, Maxxie-, Sketch- és ki tudja még milyen -rajongók felõl) Õ a Skins lelke...



"Én az 1x2-es részt néztem meg elõször és onnantól tudtam ,hogy ez egy király sorozat (addig nem voltam valami nagy véleményen róla ,az elsõ részbõl ugynis csak néhány részletet láttam és nem nagyon figyeltem oda)"

Ja, ja, a pilot szerintem sem a legjobb Skins-rész. Aki csak ezt látta, annak szerintem nincs túl sok fogalma arról, hogy miért is szeretik annyian ezt a sorit.



"Aztán persze rákerestem a neten megnéztem a következõ 2 részt és a 1x4(Chris) rész után már a kedvenc sorozatom lett."

Ja, az jó rész (mármint a Chris-es)...
Tudom, hogy ezért az okoskodásért sokan fognak ismét csak utálni, de szerintem az azért nagyon jó, mert ott érvényesül elõször nagyon erõsen az a jó erõs brit társadalomkritikás vonulat, ami miatt imádom a Shameless-t (ugye írtam, hogy az volt az írók elõzõ projectje)...



"A sorozat persze egyre eseménydúsabb,de az 1x2 mindíg is picit jobban tetszett a többitõl. Habár nemtudom ,hogy a 2x9 es végére is így fogom-e gondolni.:)"

Annyit mondok, hogy Cassie karaktere nagyon sok változáson fog átmenni a második évadban, ami után szerintem már sokkal jobb (esetleg rosszabb), de mindenképpen hosszabban kifejthetõ véleményed lesz róla...



"Már a ma esti részt is nagyon várom Tonyról elég furcsa véleményen vok ,mert az elsõ epzódban eléggé szemét volt mindenkivel ,de úgy hallom ,hogy a 2. epizódra már nem lesz olyan nagy a szája."

Hát ja, sokat keverte a sz*rt az elsõ évadban, de szerintem erre részben már magyarázatot kaptunk korábban, részben meg már jóvá is tette...
Annyit mondok, hogy Tony nagyon meglepõ visszatérést produkál, és továbbra is marha érdekes karakter lesz (különösen a róla szóló 2X06-os rész nagyon erõs)...

Bár az elsõ rész inkább Maxxie-rõl szól, azért sok minden kiderül majd Tony-ról is...

De most jut eszembe, hogy tegnap már láttad is...

Hogy tetszett????



"Én is remélem hogy egyre többen szereznek majd róla tudomást. Habár így is ahogy megyek a suli folyosólyán, többször hallom az embereket a Skinsrõl beszélni, mint gondoltam volna."

Én mondjuk egyetemista vagyok, és ez fõleg gimiseknek szóló sorozat (bár szerintem ez minden korosztálynak érdekes lehet, mert én is egy csomó mindenre jöttem rá, amit rosszul vagy épp jól csináltam úgy pár éve), de nálunk is ismerik páran - részben az én és néhány rajongó barátom jóvoltából.

(Ja, és melyik az a suli??? - nekem még azt is magyaráznom kellett még egy-két éve mindenkinek, hogy Dexter nem a rajzfilmfigura, hanem a miami sorozatgyilkos és vérnyomelemzõ!)



"Én ha nemis a 2033-as huszonötödik évfordulós díszkiadást, de egy szinkronizált Skins DVD-t tutira megvennék:D"

Azért írtam ezt a díszkiadásos szöveget, mert korábban már siránkoztam, hogy úgysem adják ki húsz éven belül Mo-n DVD-n...
Persze, ha elõbb adnák ki, én is elõbb venném meg...



"Én amúgy kpatty96 testvére vagyok mert én nem tudok bejelentkezni az enyémmel ezért rábeszéltem a tesómat ,hogy had használjam az övét mert õ már úgyse szokott írogatni csak nagyon ritkán. (Amúgy csak a korkülömbség miatt írtam ,hogy ne hidjétek azt ,hogy 12 évesen ilyeneket néz.)"

Ja, ja furcsa is volt...

Tizenkét évesen már tuti néztem a Vészhelyzetet meg a Sliderst, de egy Skins-szerû cuccot tuti nem vállaltam volna még be...
10/10
kpatty96 2008 okt. 02. - 16:47:50 10/10
(84/759)
Hû, nekem is Õ a kedvencem (sõt, több annál)


Örülök, hogy neked is õ kedvenced Cassie nagyon éredekes és különleges karakter.(nekem azért nem több annál,merthogy lány vok meg minden)


még csak nem is említettem az elsõ évados kedvenceim között azt a részt, mivelhogy a 2X09-es Cassie részhez képest a Skins legrosszabb része (de csak ahhoz képest, mert tényleg az lesz a csúcs!) + az elsõ évadban annyi jó, sûrû cselekményszövésû rész van, hogy ezt a kicsit lassabb tempójú epizódot már meg sem tudtam említeni, hiszen akkor már mind a kilenc részt fel kellett volna sorolnom.


Én az 1x2-es részt néztem meg elõször és onnantól tudtam ,hogy ez egy király sorozat (addig nem voltam valami nagy véleményen róla ,az elsõ részbõl ugynis csak néhány részletet láttam és nem nagyon figyeltem oda) aztán persze rákerestem a neten megnéztem a következõ 2 részt és a 1x4(Chris) rész után már a kedvenc sorozatom lett. A sorozat persze egyre eseménydúsabb,de az 1x2 mindíg is picit jobban tetszett a többitõl. Habár nemtudom ,hogy a 2x9 es végére is így fogom-e gondolni.:) Már a ma esti részt is nagyon várom Tonyról elég furcsa véleményen vok ,mert az elsõ epzódban eléggé szemét volt mindenkivel ,de úgy hallom ,hogy a 2. epizódra már nem lesz olyan nagy a szája.

Én elsõsorban azért örülök a folytatásnak, mert így remélhetõleg elõbb-utóbb csak elkezdenek egyre többen felfigyelni a Skins-re, és a végén elkerülhetetlenül és menthetetlenül népszerû lesz itthon is... (Szeretném megvenni majd azt a magyar nyelvû, újraszinkronizált és digitálisan újrakevert 2033-as Blue Ray (v. ki tudja milyen) huszonötödik évfordulós díszkiadást!)

Én is remélem hogy egyre többen szereznek majd róla tudomást. Habár így is ahogy megyek a suli folyosólyán, többször hallom az embereket a Skinsrõl beszélni ,mint gondoltam volna. Én ha nemis a 2033-as huszonötödik évfordulós díszkiadást, de egy szinkronizált Skins DVD-t tutira megvennék:D

Én amúgy kpatty96 testvére vagyok mert én nem tudok bejelentkezni az enyémmel ezért rábeszéltem a tesómat ,hogy had használjam az övét mert õ már úgyse szokott írogatni csak nagyon ritkán. (Amúgy csak a korkülömbség miatt írtam ,hogy ne hidjétek azt ,hogy 12 évesen ilyeneket néz.)
10/10
Vinogradov 2008 okt. 02. - 13:04:32 10/10
(83/759)
"Kedvenc sorozat! Nekem nagyon tetszett az évadzáró rész tökéletesen megcsinálták. Habár az én kedvencem az 1 epizódban, a 2.rész ,mert Cassie a kedvencem."

Hû, nekem is Õ a kedvencem (sõt, több annál), de ha jól emlékszem, még csak nem is említettem az elsõ évados kedvenceim között azt a részt, mivelhogy a 2X09-es Cassie részhez képest a Skins legrosszabb része (de csak ahhoz képest, mert tényleg az lesz a csúcs!) + az elsõ évadban annyi jó, sûrû cselekményszövésû rész van, hogy ezt a kicsit lassabb tempójú epizódot már meg sem tudtam említeni, hiszen akkor már mind a kilenc részt fel kellett volna sorolnom.



"Örülök hogy nem áltak le a Skins folytatásával mert nem nagyon tudok angolul és nem értem ,mit mondanak. Ha a cool nem adná valószínüleg sose tudnám meg mirõl van szó."

Én elsõsorban azért örülök a folytatásnak, mert így remélhetõleg elõbb-utóbb csak elkezdenek egyre többen felfigyelni a Skins-re, és a végén elkerülhetetlenül és menthetetlenül népszerû lesz itthon is...
(Szeretném megvenni majd azt a magyar nyelvû, újraszinkronizált és digitálisan újrakevert 2033-as Blue Ray (v. ki tudja milyen) huszonötödik évfordulós díszkiadást!)
10/10
Vinogradov 2008 okt. 02. - 12:56:28 10/10
(82/759)
A második évadra gondoltam - persze...
10/10
Vinogradov 2008 okt. 02. - 12:56:13 10/10 Előzmény boneyard
(81/759)
Fúú, köszi (elsõsorban azok nevében akik ma vagy vmikor késõbb ismerkednek majd meg azzal az élménnyel, amit a Skins jelent)!
10/10
kpatty96 2008 okt. 01. - 22:46:24 10/10
(80/759)
Kedvenc sorozat! Nekem nagyon tetszett az évadzáró rész tökéletesen megcsinálták. Habár az én kedvencem az 1 epizódban, a 2.rész ,mert Cassie a kedvencem. Örülök hogy nem áltak le a Skins folytatásával mert nem nagyon tudok angolul és nem értem ,mit mondanak. Ha a cool nem adná valószínüleg sose tudnám meg mirõl van szó. Azért meg kölün köszönet boneyardnak ,hogy felrakta a "Secret Party-t" a youtubra feliratosan.