Téma: South Park

csajszi xx 2008 jan. 17. - 15:36:35
(111/1051)
hogy hívják a zöld sapkásat a south parkból? a többinek tudom a nevét.
leopard26 2008 jan. 17. - 12:44:13
(110/1051)
elfogyott már a kezdeti lendület!Sok a megszoritás
Mr.Smith 2008 jan. 17. - 12:34:33
(109/1051)
A 11. évad 3. részéig minden részt láttam, beleértve a 3. részt is.
Mr.Smith 2008 jan. 17. - 11:54:39
(108/1051)
A South Park egyre jobban ellaposodik. Az elsõ pár évadon még ma is szanaszétt nevetem a búrámat és a mozifilm is oltári jó lett, de az újabb részek már szó szerint egyre jobbna leadják a szintet. Alig van olyan poén, amin nevetni tudok. Nagyon hiányzik ahogy Cartman mindig lefikázza Kyle-t és az, hogy Keny minden részben kipurcan más és más módon és persze a jó poénok.
makrai.lilla 2008 jan. 17. - 09:45:37
(107/1051)
Vki mondta h ezek az uj évadok nemolyan jók meg a szinkron is,én nem nézem ,mert most elölröl kezdtem el,de tegnap belekapcsoltam ,hát jah,igaz,a szinkron kegyetlen, sztem nemis fogom nézni ha ide eljutok...a másik meg,ezek már valobannem olyan vicces részek mint az elején,de lehet érthetö is,kifogytak az ötletböl..
amugy az is fura h nemis oylan rég pár hóbap vagy 1-2 talán megismertem egy részt a 3.ábvadbol,most meg hirtelen a10 megy vagy hogy ?akkor tuti nem sorba adják..........
kilyálylány 2008 jan. 12. - 19:33:42
(106/1051)
Õszinte leszek...én régen utáltam ezt a sorozatot,de a Párom 1szer rávett,hogy nézzek végig Vele 1 részt,és azóta....állati jóóó!!!!!:):):)
Wuss 2008 jan. 07. - 22:25:46 Előzmény makrai.lilla
(105/1051)
chef majd valamikor a 10-ik évad elején fog kiszállni. A távozása elég morbidra sikeredett, de állítolag a készítõknek meg volt rá az okuk.
Volt a kilencedik évadban egy rész, amikor a szcientológia vallást fikázták, beleértve tom cruiset és john travoltát. És mivel a chef hangját adó Isaac Hayes is szcientológus, olyannyira sértõnek vette ezt a humort, hogy összeveszett a south park készítõivel és kilépett. Az utolsó részben, amiben chef szerepel már nem isaac adja a hangját, hanem korábbi chef beszólások vannak összevágva. Direkt nem mondom el, mi fog vele történni, meghagyom ezt az élvezetet:)
Perdikkas 2008 jan. 07. - 19:03:09
(104/1051)
Furcsa, de én csak pár hete kezdtem el nézni a coolon, pedig milyen régóta megy, de eddig vhogy mindig kihagytam. Õszintén szólva engem a mondanivalója nem igazán izgat, inkább csak az, hogy jót lehet szórakozni a kissrácok dumáján, meg állati vicces a grafika is, fõleg, ahogy Cartmant megrajzolták lol
A 10. évad uccsó része-a hokicsapatos- valóban talán kissé durvára sikeredhetett, de nekem éppen ez jött be. Nagy poén volt, ahogy a kis töpörtyûket sz.rrá verték a nagymenõk, nem igazán maradt ép csontjuk az biztos-)
Meg volt még egy pár jó rész mostanában, fõleg mikor Cartman segédrendõr lett és nem habozott használni a gumibotját, hogy tekintélyt vívjon ki magának:-)

Sztem az volt a leginkább morbid, hogy pont karácsonyra idõzítette a Cool az 1. évad "karácsonyi" részeit. A Kula bá'-s dolog kifejezetten gusztustalan volt, fõleg ilyenkor, meg ez az egész hanukás dolog. Jézus vs. a Gonosz rész is hasonlóan morbid volt pont karácsonykor, fõleg, hogy szegény jézuskának jó nagy monoklija lett.
Persze azért annyira ezek sem voltak vészesek, fõleg hogy ezeket nem kell annyira komolyan venni...sõt semennyire sem.
A 10.évadból is, amit láttam, hogy Cartman lefagyasztotta magát és a jövõben ébredt, na az is csúcs volt:-) Fõleg az ötlet, hogy a jövõbõl felhívta saját múltbeli énjét.Na ott aztán majd leestem a székrõl, olyan jópofa volt ahogy saját magát szidta Cartman:-)

A Coolon sztem a South Parkon kívül csak a 24 és leginkább a Cobra 11 a legnagyobb durranás, a többi mûsor vagy csak az átlagos szintet üti meg, vagy kifejezetten undorító, mint az a bizonyos b*zulós "sikersorozata", amiért valami miatt nagyon rajonganak, csak az a baj, hogy lehetetlen elkerülni, hogy bele ne nézzenek a normális emberek is az ajánlóba, mert 1 film alatt 2-szer is bevágják a reklámblokkot és 1 reklám alatt 2-szer is belerondítanak az ajánlókkal. Szal felejthetõ a Cool, de a South Park és 1-2 sorozat miatt sajnos nem lehet lemondani róla:-(
makrai.lilla 2008 jan. 07. - 16:54:14
(103/1051)
én még most nézem csak a 2 évadot. kurva jók.hallottam pár részta angoul az semrossz de magyarul jobb kicsivel,pedig én eredeti hang párti vagyok..ez a cartman olyan cuki :) Ö a legjobb.az igaz h chef kiszáll ?mikor ?
10/10
xixx 2008 jan. 07. - 09:59:43 10/10
(102/1051)
Minden South Park rajongónak ajánlom a következõ oldalt:
http://sp.hck.hu/main/?welcome=1
A regisztráció után le lehet tölteni ingyen az eddig megjelent részeket!
szilvus19 2008 jan. 07. - 09:26:07
(101/1051)
Bocsika nem tudja vki hogy a 10 illetve a 11.évad hány részes?
Wuss 2008 jan. 06. - 23:58:59 Előzmény damien
(100/1051)
A hokicsapatos rész, szerintem tök jó volt! Bár a vége tényleg nagyon morbid volt, fõleg, amikor a profi hokijátékosok szétverik a kis csávókat. Az nem volt semmi. Meg amikor a rákos kiskrapek meghal az ágyában. Ez tényleg kemény volt.
A másik rész, aminek szintén nagyon morbid a vége, amikor kylék a bálnát fellövik a Holdra. Azt hiszik, hogy jót cselekszenek, közbe meg mutatják, ahogy az a szerencsétlen szenved a Holdon ... ott fogtam is a fejem, rendesen!
Wuss 2008 jan. 06. - 23:58:30 Előzmény makrai.lilla
(99/1051)
Nocsak, nocsak!
Ahogy látom, itt egy kis turbékolás vette kezdetét ... hehee! Hiába! Ez az internet manapság mi mindenre jó??:) No mindegy.
makrai.lilla 2007 dec. 19. - 20:51:33
(98/1051)
a ducirA uh akkor az a catman lesz... :) jófej...amugy komolyan irhatnál inkább az emailemre,ne ide...ha gondolod persze.
damien 2007 dec. 19. - 19:37:27
(97/1051)
attól függ, hogy az "erõs csontozatúra" vagy a vékonyra gondolsz. a kövér cartman a másik stan. a zöld sapkás kyle, a narancssárga cuccban motyogó emberke meg kenny.
makrai.lilla 2007 dec. 19. - 19:24:07
(96/1051)
nekem a kék sapis piros cuccos emberke jön be,ö melyik is ?nah nekem ö a kedvencem.
amgy számorma is csak 2 sorozat létezik ez,meg a maffiózük,a többi amit mostanéban adnak egy nagy sz*r.se a 24 ,se a sökés egyik sem jön be,engem is ebben megfogott vmi,és szerintem igenis fontos a mondandója,csak sokan azt látják ebben h milyen csunya beszéd van benne...
damien 2007 dec. 19. - 18:50:10
(95/1051)
nem összefüggõ, persze van pár rész, ami összetartozik, pl a cartoon wars 2 részes. sosem néztem azért egy sorozatot mert "menõ". nem is tudom mi értelme lenne. engem nagyon megfogott az egész hangulata, a szövegek és abban a 20 percben, amíg egy epizód tart, tényleg lazíthatok és végignevetem az egészet. néha a homlokomhoz kapok, hogy áá, hogy lehet ekkora suttyó ez a cartman :D eddig 1 rész nem tetszett csak(pedig láttam az összeset), amikor stan lesz a hokicsapat edzõje, ott szvsz nagyon túllõttek a célon. a többi rész pedig ott van a toppon.
makrai.lilla 2007 dec. 19. - 18:30:13
(94/1051)
én régóta ismerem a south parkot de vhogy sosem érdekelt,gondoltam minden hülye ezt nézi,meg minden,de mostanában jobban foglalkoztat.eddig is tudtam h jó sori vagyis a legjobb,de akkoriban én is csak azért néztem stb pár részt mert ez amolyan menö féle. aztán rájöttem h ez nagyon is fontos és érdekes témákat feszeget,a mai valóság,nincs ebben semmi rossz.van egy másik fórum ahol olyanokat irtak egyesek h be kéne tiltani stb, sztem ez baromság ,sok embernek féj az igazság és nem szeretik ha az ember öszinte,de én azt mondom, ez kell és nagyon is jó -ugyhogy ezért döntöttem ugy h elkezdem nézni az elejéröl mert csak pár részt láttam idáig,de igy össuevissza.bár nem túnt fel h összefüggö lenne, az ???
damien 2007 dec. 19. - 15:09:31
(93/1051)
az új részekre gondolok. nagyjából a 10-11. évadra. valahogy feliratosan jobban bejön nekem ez a 2 évad. nem hinném, hogy trágárabb lenne magyarul, mint angolul. de szvsz a southparkban nem feltétlenül a trágár szöveg a lényeg. persze sokat számít egy-egy jó idõben benyomott hülyeség(fõleg cartman szövegeiben), de nem ezen van a hangsúly(szerencsére).
makrai.lilla 2007 dec. 19. - 14:40:23
(92/1051)
melyik magyar szinkronkra gondolsz ?mert ami a tvbe megy,annak nemrossz sztem a szinkronja.olyat is hallottam h áll.a magyar sokkal trágárabb stb mint az eredeti amerikai ez igaz?amugy nekem mindegy h magyar vagy feliratos,a lényeg h meglegyen :)