10/10
szepi77 2008 júl. 24. - 19:59:09 10/10
(16/216)
Én legtöbbször Salma Hayek "csinosabb" verzióját véltem felfedezni Florrrrrban:)Kétségtelenül remekül sikerült a film.Az egyik kedvencem lett, pedig nem vagyok a mûfaj nagy rajongója.Valóban az egyik csúcspont a vita, amit Cristina tolmácsol teljes beleéléssel.De számomra az igazi csúcs az a rész volt, ahogyan a rendezõ a lábak földet érintésének súlyát próbálja hangsúlyozni John Clasky tolmácsolásában az "ágyjelenet" végén.Ott Flor pillantása, a zene és ahogyan kimondta, hogy szeretlek, az valami hihetetlen egyensúlyban volt és egyszerûen tökéletesre sikerült.
A végkifejlet?Azt hiszem az ember az ilyen filmek végén szeretne elõreutazni az idõben, hátha lesz folytatása a filmnek....de kár lenne.Ez a film ettõl (is) volt különleges.Valóban nem egy Hollywoodi tucatfilm.
zee944 2008 jún. 10. - 19:36:56
(15/216)
Meglepõen kellemes film. Mindhárom fõszereplõ, Sandler, Vega és Leoni egyaránt jó. Sandler egyik legjobb, ha nem a legjobb filmje.
10/10
peejay 2008 jún. 10. - 19:33:00 10/10
(14/216)
Szuper a film. :)
Paz Vega-n teljesen meglepõdtem, hogy ilyen ismert színészek mellett, õ az ismeretlenbõl...hihetetlenül tehetséges. Ez a karakter különösen illet hozzá.
vidacsm 2008 márc. 31. - 18:23:00
(13/216)
Szerintem ez egy nagyon jó film volt. (csak eredeti nyelven)
Adam Sandler és a karaktere pont tökéletes volt ez tetszett benne a legjobban, valahogy sandlert a való életben is ilyennek képzelném.
Az anyuka pedig kellett, bár egy hajszálnyit túl volt játszva.
A gyerekek szuperek voltak és hát a nagymama...
8/10
Ezüstliliom 2008 márc. 13. - 23:39:10 8/10 Előzmény Semprini
(12/216)
Abszolút egyetértek Veled.:) Vega és aki a lányát játszotta, mindketten nagyszerûek voltak. És a vége...
***SPOILER***
De most mondd meg, hogy kellett volna befejezõdnie? Ha együtt maradtak volna, az egyrészt nagyon halivúdi lett volna, másrészt nem is lett volna helyes. De én sem éreztem igazán megfelelõnek/megnyugtatónak a végét.
wysiwyg 2007 szept. 16. - 20:52:23 Előzmény Brambilla
(11/216)
Én is csak Cruzig jutottam el, de...tényleg wow!
Ludvik Jahn 2007 aug. 19. - 23:48:46 Előzmény Brambilla
(10/216)
Adam Sandler komoly szerepben. Csalódtam. Pozitívan. Még a végén megkedvelem, pedig nem igazán bírtam eddig a filmjeit. Olvastam, hogy mostanság minden évben (Jim Carrey-hez hasonlóan) vállal egy-egy színészi képességeket igénylõ drámát. Remélem, ezt az utat folytatja, mert meglepõ módon tud hiteles lenni.
Téa Leoni elképesztõ ripacskodása azonban megbocsáthatatlanul idegesítõ, a gyerekek iránt sem sikerült felkelteni a szimpátiát. Így már tényleg drámainak és értelmetlenül önfeláldozónak tûnik a vég....
Brambilla 2007 aug. 13. - 23:45:10
(9/216)
Sokat gondolkoztam Paz Vegán, Penelope Cruzig én is eljutottam... és tényleg, Winona Ryder!
9/10
Semprini 2007 aug. 12. - 14:47:29 9/10
(8/216)
Nekem is nagyon tetszett! A befejezés nem volt tökéletes, bár egynek elment, de azért nem egészen ezt vártam.
Ahhoz képest, hogy ez egy Adam Sandler-film, egész komoly témát feszeget, (nem is nevezném vígjátéknak, inkább romantikus dráma) és Sandler is mintha kezdene megkomolyodni (más kérdés, hogy ez mennyire áll jól neki).
A film igazi sztárja azonban nem õ, hanem Paz Vega (mintha csak Penelope Cruz és Winona Ryder "ötvözete" lenne), gyakorlatilag elviszi a vállán a filmet. De nem egyedül, hanem a lányát alakító gyerekszereplõvel együtt! Mindkettõjük alakítása kiváló! A csúcs-jelenet az, amikor a kislánynak "hangsúly- és gesztushûen" kell tolmácsolnia az anyját, már csak e miatt a jelenet miatt érdemes megnézni a filmet!
Tartalmas szórakozás!
Anteris 2007 júl. 28. - 17:10:29
(7/216)
bírom ezt a r*hadt nagy latin öntudatot, milyen sokra mentek vele. Viszont arra nagyon jó ez a családi összetartás, hogy atomkemény bûnszövetkezeteket tartson fent szerte dél- és középamerikában, meg persze az USA-ban.
Brambilla 2007 júl. 09. - 23:37:37
(6/216)
Hát nem tudom...
Nem rossz film, de nem vagyok biztos, hogy szándékosan csinálták ilyenre. Szerintem az alaphangulatot megadó mozzanatok nem szándékosan beállított jelenetek voltak, Adam Sandler meg végig küzködött, hogy még többet mutasson saját stílusából (részeg jelenetek, bamba pofa, stb).
Brianna 2007 márc. 17. - 16:14:07 Előzmény Zolkó
(5/216)
Teljesen egyettértek!!!!!
Az összes filmben "õ" a hangja, sose jövök rá ki.
A film már magában is nagyon jó, bár néha már elkapott az ideg a szöszkeségtõl.ÁÁÁÁ hogy lehet valaki ilyen????
nienna 2007 márc. 01. - 20:34:04
(4/216)
a kótyagos szerelem után a második nem idióta filmje. eredeti nyelven az igazi!
Zolkó 2007 jan. 06. - 22:59:47 Előzmény Gitti
(3/216)
Ja, és tetszett Sandler szinkronhangja. Fogalmam sincs ki ez, de nagyon illik hozzá ez a "semmilyen" hang:)
Zolkó 2007 jan. 06. - 22:57:49 Előzmény Gitti
(2/216)
Jó kis film. Elõször nem értettem, mért nincs felirat a spanyol alatt, de késõbb rájöttem, jobb így. Nem veszi el a figyelmet az olvasás a rengeteg mimikától és gesztikulálástól:) A spanyol az olasz mellett a világ legszebb nyelve. Akkor is élvezet hallgatni, ha nem értesz belõle egy kukkot sem:) Bármikor meg lehet nézni újra.
Gitti 2006 júl. 22. - 21:49:40
(1/216)
Én megnéztem ezt a filmet és sok érzést felkavart bennem, nagyon tetszett ajánlom mindenkinek aki teheti nézze meg nagyon jó film.