Peter005 2008 márc. 27. - 18:05:39
(3/83)
Totál Turbó????????????????????????????????????????
MI ez??????????????????????????????????????????????
Úristen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Hipervándorra még azt mondom elmegy, de mikor ezt megláttam, elkapott az agyérgörcs.
jessszus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
XDDDDDDDDDD
De a film attól még jó lehet.
A címnél mindenképp.
Brrrrrrrrr
sipka 2008 márc. 26. - 18:45:03
(2/83)
A Wachowski testvérek visszatértek!!! A siralmas "Mátrix-Forradalmak" címû alkotás után, lelkileg "újratöltve" belevágtak egy újabb produkcióba, amely nem más, mint egy....anime.
Vagyis ha pontosan akarnék fogalmazni, akkor azt mondanám, hogy a "Speed Racer" egy japán stilusú rajzfilm sorozat, filmre adaptálása (hús-vér szereplõkkel).
Sajnos, nem igazán tudom eldönteni, hogy ez most jó-e az emberiségnek, vagy sem.. :) (Mivel még egyetlenegy részt sem láttam ebbõl a rajzfilm sorozatból...)
De egy biztos: Elégé híres színészeket sikerült összetoborozni :) Hiszen itt van (a fõszerepet alakító) Emile Hirsch, aki mostanában igencsak elõtérbe került filmjeivel (például az "Út a vadonban" címû drámával). S még nincs vége a sornak: Susan Sarandon, John Goodman (neki kifejezeten örülök), Christina Ricci, és Matthew Fox (aki a Lost-os karakterét próbálja elhalványítani, azon okból, hogy a nézõk nehogy mindig úgy tekintsenek rá, mint: Jack, az orvos.)
Szóval az aktorokon igazán nem fog múlni a film sikere :)
Amúgy valamelyik nap láttam az "Speed Racer" elõzetesét, amely...hát, hogy is mondjam...SZÍNES. Annyira rikító színek vannak benne, hogy én elõször azt hittem, hogy ez egy újabb "Kémkölykök" rész :P
Na mindegy. (Reméljük, hogy nem fog majd szétégni a retinám, ettõl a szívárvány kavalkádtól :)

UI: Beszúrom az elõzetesét. Nyugalom.. Az általam felhozott szín-probléma nem fog bajt okozni az ÖN szem szerkezetében :) Mivel a Youtube-s videó elég halovány tónusokkal rendelkezik..

www.youtube.com/watch?v=yEk7uVUgDAw&feature=related
Zsütz 2008 márc. 18. - 15:44:58
(1/83)
Hát a színészek sztem nagyon jól játszanak, a sztori meg a grafika viszont gagyi... :S