Téma: Spíler

illessanyi1 2009 márc. 15. - 00:40:22 Előzmény Leonidas
(96/196)
szerintem kurva jo filmeket csinal amit a hulyek is elveznek de ad valami gondolkodtatni valot is....
10/10
Leonidas 2009 márc. 14. - 02:02:34 10/10
(95/196)
Guynak van egy stílusa de mégsem látod minden filmben ugyanazt, szóval nem mondanám,hogy egy kaptafára készülnek...
tudom én miért nem élvezted te ezt a filmet, mert egy mukkot nem értettél belõle..
túl sok volt az idõsík benne, meg túl sok a gondolkodnivaló. legalábbis neked :)
Attrax 2009 márc. 08. - 21:17:36
(94/196)
Életem legszórakoztatóbb filmjei ez a három gyémánt.
Ebbõl.
Juventeeno 2009 márc. 06. - 22:21:23 Előzmény Attrax
(93/196)
Ezt a következtetést mibõl vontad le? :)
De, láttam a Revolvert és nagyon is tetszett. Írtam is hozzá a itt a porton.
Attrax 2009 márc. 05. - 21:54:03
(92/196)
Nem értesz hozzá ezért marhaságokat ne írj.Kiváncsi lennék mi szted a jó film de úgyse vállalod be,mert parázol!!!
Attrax 2009 febr. 23. - 18:22:57 Előzmény leopard26
(91/196)
:-D És vagyunk 1 páran bro...
leopard26 2009 febr. 22. - 18:31:33
(90/196)
Revolver a kiráááááály!Istenöccse vagy tesó:)
Attrax 2009 febr. 22. - 17:59:09 Előzmény Juventeeno
(89/196)
Te még nem láttad a revolvert??????
Attrax 2009 febr. 22. - 17:55:25 Előzmény kaydee
(88/196)
Sztem is rendben van a film.Majdnem tipikusan Guy Richis csak emészthetõbb mint a Ravasz,Blöff ami a történet kaotikus keszekuszasága miatt kissé zavaros(gondolom ez volt a célja)éppen ezért a Spíler kevésbé hatásvadász de ugyanakkor a megszokott módon elmés sztori amit remek poénokkal fûszerez.A szinészi alakítások is rendben vannak.
10/10 ez is mint a többi.Bár a revolver nálam a Top.
kaydee 2009 febr. 18. - 11:27:06
(87/196)
Tegnap neztem meg a filmet. Angolul neztem, hogy meg csak veletelenul se kavarjon be a magyar szinkron vagy felirat. Teljes egeszeben oda akartam figyelni az angol szovegre, az akcentusra, a beszedstilusra. Mindenre. Es azt kell, hogy mondjam, en romma rohogtem magam. Iszonyuan tetszett. Olvastam kritikakat elotte, es egyet kell ertsek a legtobbjevel. Ez a film nem lett jobb mint a Ravasz, az Agy..., vagy a Bloff. De teljesen jol hozta a szinvonalat. Imadtam a karaktereket, azt, hogy egyaltalan nem vette komolyan a filmet, es belecsempeszett olyan momentumokat, mint az a tanc amit a Buttler Tandie N-nel tol. Vagy a bukosisak. Latszik, hogy teljesen felszabadultan rendezte meg a filmet. Nem akart tobb lenni, mint ami. Van benne minden, drama, ver, rohoges, meg egyfajta burleszk is. Gondolkodtam rajta, hogy talan a Statham, vagy Vinnie Jones jobb lett volna-e, de aztan arra gondoltam, hogy minden filmjeben ezek az arcok vannak jelen, kellett a frissites.
En tobbet kaptam, amit vartam, mert pont elotte neztem meg a Ravaszt, meg a Bloffot, es kicsit felve nyultam a filmhez. De mar a 10. percben tudtam, hogy nincs mitol felni.
tdk 2009 febr. 04. - 18:28:18
(86/196)
Én nem néztem meg, és valszeg nem is fogom. Már a trailere alapján sem fogott meg, elég sablonosnak sugallja a filmet. Aztán elolvastam egy programfüzetben, hogy mit írnak róla, és úgy jött le, hogy megint van valami szajré, ami nagy felhajtást kavar, de semmi extra. A ruszki-vonalat is egy a Blöffbõl való átmentésnek érzem, ami megintcsak azt sejteti, hogy a bevált receptbõl próbál megélni Ritchie.

Nem is nagyon akarom megnézni, mert attól tartok, hogy belerondítana a másik kettõrõl kialakult képbe. Egyébként a Ravasz... a kedvencem, az nagyon eredeti. A Blöff kevésbé tetszik, mert abban több az erõszak. Sokkal jobb az elsõ film, mert ott nagyobb hangsúly van a szövegeken, a poénokon, a fordulatokon, és a durvább részek között is vannak olyanok, amik inkább viccesek, könnyebben emészhetõek.
bourne 2009 febr. 04. - 18:04:32
(85/196)
hát nem is tudom ... megint ott vagyok ahol a part szakad ... tegnap este megnéztem a filmet itten kint Canadaban ... mondom felugrok a netre és megnézem, hogy odahaza mit is mondanak róla ...
és akkor jött még egy markánsabb pofán csapás, mint ami a film alatt ért, a cím ... miért ??? miért ??? miért ??? könyörgöm .... ááá mindegy ...

a film annyira nem volt nagy eresztés, és a közelébe sem érhet sajnos a régebbi Richie filmeknek ...és itt most nem a Hullámhegyre gondolok ...

ez a Gerard B pedig annyira gyenge ... kár érte, pedig a Tandie N nagyon ott van :)))
freerider 2009 jan. 31. - 14:48:03
(84/196)
A ravasz az agy szerintem felülmúlhatatlan, ezért nem is úgy néztem meg a filmet, hogy ahhoz viszonyítom... Jó film, megszokottan jó poénok, történet, viszont színészek választásával én sem értek teljesen egyet! A film végén ugye már az is kiderült, hogy folytatás lesz, azt is megnézem!
1/10
damienisback 2009 jan. 29. - 13:09:55 1/10
(83/196)
nos, baromira örültem, hogy újabb Guy Ritchie filmet láthatok, de kár volt megnézni. pedig nem sok elvárásom volt. csak annyi, mint a ravasz az agy és a két füstölgõ puskacsõben és a blöffben látható. frankón eltalált dialógusok, kellõen züllött kinézetû színészek meg valami egyszerû történet...
8/10
davidska 2009 jan. 29. - 12:56:22 8/10
(82/196)
nyílván nem :))
8/10
davidska 2009 jan. 29. - 10:02:25 8/10
(81/196)
egy 7-8/10-est kap a film, mert szórakoztató nagyon. Jók a karakterek, meg a dumák is benne. De én többet vártam tõle, eléggé a már sokat említett 2 elõdjére hajaz a film és azok szerintem nagyon eredetiek voltak (fõleg a Ravasz...) Meg eléggé oda kell figyelni (inkább az elején), hogy most ki-kicsoda, ki-kivel van stb.

A Gerard Butler nagyon jó választás volt (bár Jason Stathamat el tudtam volna képzelni a filmben)

Más: itt még pár hozzászólással ezelõtt "pumpika" jól leszólta "slaven"-t, holott csak elmondta, hogy nem tetszett neki a film, mert szerinte nem jók a karakterek, meg a csattanó sem ütõs. Errefel, meg kapja hogy nem ez számít, hát akkor tényleg mi?? (mondjuk a Bud Spenceres hasonlat az tényleg nem kellett volna)

A filben szereplõ jurij egyébként iszonyatosan hasonlít a Chelsea milliárdos tulajdonosára a szintén orosz Abramovicsra :)
leopard26 2009 jan. 28. - 22:06:47
(80/196)
Az arányok eddig azt mutatják hogy több embernek tetszett mint akinek nem,úgyhogy kinyalhatja akinek nem tetszett:)
Juventeeno 2009 jan. 28. - 22:04:52 Előzmény sipka
(79/196)
Én azt mondom...dehogy mondom, ÜVÖLTÖM, hogy visszatért a jó öreg Guy Ritchie! Megcsinálta harmadjára is ugyanazt. Megint übercool. Ezzel nem tudok betelni. Tõlem csinálhatna még 40 ugyanilyen filmet, akkor sem unnám meg. Életem legszórakoztatóbb filmjei ez a három gyémánt. Szóval kb Sipka az utolsó hozzászóló akivel egyetértek.
angellany 2009 jan. 28. - 20:29:42
(78/196)
Nah kíváncsi leszek rá,hogy milyen lesz.Még ide a moziba nem ért le.Megnézem Gerry mit alkot.
1/10
Alternat 2009 jan. 28. - 20:27:02 1/10
(77/196)
Hát ez az a film volt, amire csak azért nem mondom, hogy sz@r, mert nem akarok túlzásokba esni. Az a gond, hogy nem részek nem tetszettek, vagy megoldások, hanem az egész film egyben, úgy ahogy van. Akció filmnek rossz, a röhögéstõl se haltam meg, feszültséget nem hozott, a figyelmemet is csak azért kötötte le, mert pörgött a film és figyeltem nehogy lemaradjak a durranásról, amitõl élvezni fogom a filmet, de ez elmaradt... nem tudom hova tegyem ezt a filmet. Sajnálom érte a promóciós felhajtást.