8/10
tiborz007 2010 aug. 01. - 11:10:40 8/10 Előzmény ibacs
(79/159)
Én sem használok külön edényt
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy õ a mûsorai elején állandóan hangsúlyozta, "külön edénybe üssük a tojást, nehogy elszúrjuk az ételt"
Ha valaki következetes, akkor viszi ezt a vonalat.
A baj, hogy elfelejti, miket mondott
ibacs 2010 júl. 18. - 15:19:38 Előzmény tiborz007
(78/159)
Ez a záptojás mánia az õrületbe kerget.Nagy tojásevõ vagyok, de életembe vagy háromszor találkoztam záptojással.
Olcsóbb elba.szni egy ételt egyszer, mint állandóan plusz egy edényt mosogatni az életed alatt.
2/10
zuzuzu777 2010 júl. 18. - 08:52:01 2/10
(77/159)
Stahl nem szakács, hanem "cukrász" ??? Miért fõz, ha nem jól csinálja? Különösen ezeket a külföldi ételeket úgy el tudja rontani, hogy állat (kutya) legyen a talpán, aki megeszi.
Látom a sütemények sütése terén se 1 talentum.(a keverõtálban marad a tészta fele, nehogy bepiszkítsa a kezét)
Annak idején biztos eltanácsolták és mondták neki, hogy olvasson inkább híreket, azt nem lehet annyira elrontani !!!!!!!(???????)
8/10
tiborz007 2010 jún. 26. - 08:11:28 8/10
(76/159)
Igaz
Ami még bosszant, hogy nem következetes
Mindíg azt mondta, a tojást kis edénybõl külön tegyük az ételhez, hogy a rossz tojás ne kerülhessen az ételbe.
Most simán ellenõrzés nélkül közvetlenül üti a többi anyaghoz
Ha valamit ajánlunk, azt tartsuk is be, mert hiteltelenek leszünk
8/10
tiborz007 2010 máj. 28. - 08:52:41 8/10
(75/159)
B@sszus tzatziki mártás
drága Judit!
Amit készített az egy tejfölös uborkasaláta, amit Magyaroszágon nagyon sokan szeretnek.
Nem tzatziki
Jódolgában elfelejti hol él?
Hellomoto 2010 máj. 23. - 10:11:01
(74/159)
régen jó volt, mikor még benne volt buday péter és zsidek lászló külön rovattal.
most már eléggé erõltetett, érzõdik hogy stahl is unja, semmi újdonság, ételek is valami távol keleti moslékok...
1/10
Liza94 2010 máj. 08. - 14:44:30 1/10 Előzmény Cordelia
(73/159)
Nigella... Stahl... nem tudom eldönteni melyikük irritál jobban.
Kaliff 2010 ápr. 04. - 23:21:27
(72/159)
:D Bede Robival akarok fõzõs mûsort! Tudom a TV Paprikán el lehet néha kapni, régebbi adások is mennek, de ha egyszer nem mindig õ van ott? Serényi Zsoltot nagyon nem bírom, Jenei Tamás még elmegy, a halas ételeket nagyon jól csinálja, de ha egyszer nekem Robi a kedvencem...:-)))
3/10
rfeher 2010 márc. 11. - 13:00:11 3/10
(71/159)
Én is azt látom,hogy régebben sokkal jobb volt.. valami mellékvágányra ment nála, vagy csak egyszerüen unja már az egészet.. MOSt megjelent (már vagy 4 szám) az ujságjából, az viszont kitünõ..mert nemcsak fõzés vanbenne, igazi nõi magazin (na ez itt a reklám helye, bocsánat) :-)
Cordelia 2010 febr. 17. - 13:53:23
(70/159)
sok Stahl-receptet kipróbáltam, de a mûsort nem néztem eddig. Ma belenéztem, vagy öt percig. Te jó isten. Egy Nigella által bemutatott csicseri borsó-kolbász ételt fõzött. Csalódás. Lehet, hogy megvették a licencet és kötelesek másolni?
terb 2010 febr. 08. - 17:28:07
(69/159)
sdf
meszo1 2010 jan. 17. - 16:23:23
(68/159)
Annak aki le vette az uzenetemet.
Attól hogy leszedte, még nem változik meg semmi. Akinek van szeme és fule az így is úgy is lássa mi folyik itt. S kulomben is szabadon nyilváníthatom ki a véleményem. De látom ez cenzúrás oldal....
andreakis 2010 jan. 17. - 13:41:08
(67/159)
Nem tudja valaki, hogy a porton miért van minden legalább 40 perccel késõbbre téve a tv2-n, mint ahogy igazából kezdõdik? Mikor vége lett ma a Stahl mûsornak, a port.hu szerint még az elõtte lévõ mûsor sem fejezõdött be...
A mûsor amúgy egyre gyengébb. Amikor még nem volt neki kiadója, étkeztetõ cége, újságja és még sok minden más, csak a fõzõmûsor - na akkor volt jó. A szemünk elõtt vágta fel a húst, fûszerezett, mosta meg a dolgokat, szép nyugodtan, emberi tempóban. Most meg csupa thai, indiai, német, mittudoménmilyen fura ételt készít, amihez már elõre oda van minden készítve...Ez olyan illúzióromboló. Inkább legyen két kaja a mûsorban, de azok rendesen, elölrõl elkészítve. Most már olyan kapkodós, érezni hogy ez már nem szenvedély, hanem üzlet. A szakácskönyveken is látszik már, hogy nem a minõségre, hanem mennyiségre megy.
Kaliff 2010 jan. 17. - 13:40:02
(66/159)
Stahl tanulhatna Bede Róberttõl, azt kell mondjam. De itt lenne az ideje váltani. Fel kéne ismerni ha valami már nem megy és ideje befejezni.
Szerintem ez a mûsor (most hogy láttam mi lett belõle) megérett a befejezésre.
Kaliff 2010 jan. 17. - 13:34:02
(65/159)
Hélló rajongók!

Elõre is elnézést kérek, ha megbántok valakit az észrevételeimmel.

Régóta nem néztem Stahl mûsorát. Amióta kiderült, hogy Nigella Lawsont majmolja gõzerõvel. Ez pár éve volt, tán 3.

Ma véletlenül odakapcsoltam a Tv2-re és alig hittem a szememnek. Hol van Stahl?? Ki ez a mély, reszelõs torokhangú, maszkulin vonású, szikár csúnya, ráncoskezû nõ?

Mélységesen meg vagyok döbbenve! Mit mûvelt magával ez a nõ?
Pár éve még nem így nézett ki! Azonnal elõkerestem az internetrõl pár régebbi fotóját és kiderült.

Botox a köbön kedves rajongók. Judit bizony botoxot használ, mitöbb valamit mûtetett az állával is, mert a régebbi képeken sokkal kerekebb, teltebb az arca, természetesebb az arckifejezése, derûsebb, látszanak az apró mimikák a szeme alatt, tényleg az arcára volt írva, ha valami étel jól sikerült.

A mai adás steril volt és nem értettem miért. Nem értettem az egész mûsort. Egyfolytában az járt a fejemben, hogy ez a nõ a képernyõn, nem õ. Nem lehet õ, egyszerûen Stahl nem így néz ki.

Amikor rájöttem, hogy valószínûleg a botox és a mûtétek miatt (most már hosszúkásabb az arca mint régebben, ettõl hat maszkulinnak az arca; no meg az erõs orra miatt) rettenetesen nagyot csalódtam. Ez a nõ már nem õ.

Mivel én jópár évig nem láttam a mûsorát, az emlékeimben teljesen máshogy élt, ezért néztem utána, kerestem rá a neten a régebbi képeire. Sõt, volt pár felvételem a régi mûsoraiból és gyorsan meg is néztem azokat is, igazolva a feltételezéseimet. Valami mûvelt az arcával.

Kár érte. Nagyon nagy kár. Nem tudom miért érezte úgy hogy erre szüksége van, de én nagyot csalódtam. A mai mûsor egyáltalán nem tetszett.

Az egyik receptet pedig nem is értettem. Minek összedarálni a zöldséget, ha utána fedõ alatt 3 órát (!) fõzöd a sütõben??? 3 óra alatt bármilyen zöldség krémesre omlik olyan fazékban mint amit láttunk.

Tudom, ez csak az én véleményem, de ez már nagyon nem az a mûsor amit anno régen néztem. Most már nem érdekel, túl steril, túl mû...túl természetellenes.
10/10
DarkGirl 2010 jan. 13. - 21:04:29 10/10
(64/159)
Én szerettem ezt a mûsort,ha elcsípem még most is megnézem. Régebben sûrûbben néztem. :)
10/10
drdezso 2010 jan. 13. - 20:01:18 10/10
(63/159)
Nekem nagyon tetszik a mûsor, inteligensen, jó kedvûen és ugyanakkor számos praktikus tanáccsal látja el a fõzést szeretõ nézõket, ráadásul tök könnyû követni. A Budayt viszont én sem szerettem, de Õ már nem is szerepel.
Cordelia 2010 jan. 13. - 07:43:42
(62/159)
hidd el, az általa kiadott recepteskönyvek nagyon jók. Végigfõztem néhányat és a végén mind-mind különleges lett. Vannak olyan fortélyok, amelyek alapból megváltoztatják egy unalmas recept végeredményét. Persze az ilyesmi csak olyan személyeknek hasznos, akik szeretnek fõzni...
(A tévémûsorait soha nem nézem.)
Zakkara 2010 jan. 12. - 23:09:24
(61/159)
Én szeretem nézni,ha épp elkapom a Tv-ben.Élvezhetõ,érthetõ...
Engem csak 1 dolog zavar/idegesít,mikor azt mondja egy kimondhatatlan nevû fûszerre,hogy ebbõl mindig van otthon egy kicsi...Kinél anya?
:D
terb 2010 jan. 11. - 17:47:16
(60/159)
Nem akarok rossz indulatú lenni, de ennek a nõnek egyáltalán nincsen a vérében a fõzés. De miért is lenne, nem az a fajta aki bogrács mellett töltötte a hétvégéit. De ha már cukrász a szakmája, ha jól tudom, akkor miért nem édességeket desszertet tanít a népnek. Tényleg nem értem. Amúgy meg annyira látni, hogy amiket csinál azt max 1x sem készítette el elötte. Egyébként színpatikus nõ nics vele semmi baj, de ennek szerintem semmi értelme.