lydike 2006 szept. 26. - 13:48:48
(24/684)
Érdeklõdnék hogy nincs meg vkinek az összes star trek összes évada dvd-n? fõleg a Voyager érdekelne.
10/10
Lytaa 2006 szept. 19. - 18:51:52 10/10
(23/684)
A vége lemaradt, bocsi!:-))

További sok boldog születésnapot a Star Treknek és rajongóinak!
10/10
Lytaa 2006 szept. 19. - 18:51:02 10/10
(22/684)
Kedves Trekker!

Star Trek születésnapi találkozó
Jövõ Háza Központ (volt Millenáris) Fogadó
2006. szeptember 24., 10.00 - 17.00

A Magyar Star Trek Klub minden õsszel megemlékezik a Star Trek
születésnapjáról, az idei év pedig igazán különleges, hiszen negyven
esztendeje annak, hogy a Star Trek 1966-ban elindult világhódító útjára.
(Igazán fantasztikus jelenség, hogy egy science fiction sorozatfolyam ilyen
hosszú ideig fennáll, és negyven év múltán is sokan kedvelik szerte a
világon. Az eddigi öt sorozat és tíz mozifilm folyamatosan szolgál témával
és néznivalóval a Trek kedvelõinek - amíg el nem érkezik a folytatás.) A
születésnapi rendezvényen színes, érdekes és szórakoztató programokkal,
elõadásokkal, vetítésekkel, játékkal és nyereményekkel várnak minden
érdeklõdõt: a sorozat régi és újabb rajongóit, és mindazokat, akik
szeretnének együtt lenni, és megünnepelni ezt a kerek évfordulót. A
programban - az alkalomhoz illõen - szó esik minden sorozatról, és mindenki
találhat olyasmit, ami érdeklõdésének megfelel.

Az alkalom kettõs évforduló, hisz ekkor ünnepli a Magyar Star Trek Klub is
fennállásának 13. évfordulóját. A rajongói élet ékköve a Klub, amely a
hosszú évek alatt rendíthetetlenül igyekezett összefogni a rajongókat,
alkalmat adva a találkozásra, és rendezvényekkel, újságokkal, rajongói
filmekkel gazdagítva a Star Trek világát és a rajongói életet. Az évek során
a klub alapvetõ célja ugyanaz maradt: ébren tartani a Trek iránti
érdeklõdést, és közösséget építeni, lehetõséget nyújtva a kreativitásra és a
kapcsolatteremtésre, és összefogni a sorozat rajongóit. Ettõl az évtõl
pedig - hogy még jobban megfeleljen a kihívásoknak - részt vett a KreArt
Egyesület megalapításában, melynek célja, hogy a rajongói klubok
összefogásával segítse azok munkáját és mûködését.

További sok boldog születésnapot a Star Treknek és rajon
stanmart 2006 aug. 04. - 08:38:45
(21/684)
Ezt a linket is érdemes megnézni / betenni a levélbe: <a target="_blank" href="http://www.peticio.hu/?id=584" title="http://www.peticio.hu/?id=584">www.peticio.hu</a>
Most találtam, TALÁN a viasatosok is rá tudnának lattintani és ettõl egy picit a átnéznék hogy mi van és mikor.
stanmart 2006 aug. 04. - 08:27:50
(20/684)
De jó hogy szólsz! Én csak az info@viasat.hu címet láttam. De akkor majd elküldöm az e-mailt a nezo-s címre is. Remélem még megvan :)
Ice 2006 júl. 26. - 16:54:55 Előzmény TLaci
(19/684)
Én is küldtem egy e-mailt amiben panaszoltam az általad megfogalmazottakat.

"Tisztelt olvasó aki nem küldi tovább az illetékesnek vagy rögtön törli a levelet..:)"

Bár lehet hogy nem a legszerencsésebben kezdtem neki a levélnek..:)
10/10
_Dana_ 2006 júl. 23. - 11:35:57 10/10
(18/684)
Úgy látszik a Viasat kezd "megjavulni". :P Az utóbbi 2 hétben sorban adták le az epizódokat, reméljük így is marad. Szóval, most nincs okunk a panaszra. :)
Én is jobban örülnék, ha gyakrabban lenne, de már az is csoda, hogy ennyi idõ után megint mûsorra tûzte a Viasat a sorozatot. Szerintem elégedjünk meg ennyivel. :)
TLaci 2006 júl. 23. - 10:29:55
(17/684)
Reméljük!
Egyébként gyanítom, hogy amit a mûsor közöl adatokat (ha van ilyen) részszám és epizódcím, azok többnyire jók. Viszont az adásban kicsit elcsúszva teljesen mást adnak le, többnyire azért azt is sorban. Biztos vagyok benne, hogy "TUDJÁK" mit csinálnak. Vagy nem? Brrrr!
___________________________________________
Az igen tisztelt VS3 oldalán bukkantam rá (lenti 2 sor)
Lehet hogy ezt néha megnézik, esetleg el is olvassák?
Mindenesetre érdemes lehet innen is támadni!
---------------------------------------------------------------------
ÍRJON NEKÜNK!
Email: nezo@viasat.hu
fortlamy 2006 júl. 21. - 21:19:50
(16/684)
Én írtam egy ledorongoló e-mailt a Viasat nak, de válaszra se méltattak!
fortlamy 2006 júl. 21. - 21:16:11
(15/684)
Én írtam egy ledorongoló e-mail-t, válaszra se méltattak!
stanmart 2006 júl. 21. - 11:29:03
(14/684)
Ja és majdnem elfelejtettem: írjatok pls 1 e-mail-t ti is a viasatnak! Talán ha sokan írnak akkor 20-ból 1-et elolvasnak és rájönnek, hogy vmit nagyon elszúrtak.
stanmart 2006 júl. 21. - 11:25:13
(13/684)
A Star Trek a kedvenc sci-fi sorozatom és örülök hogy ez megy, de igen idegesítõ hogy össze-vissza és nem az elejétõl adják le a sorozatokat. Múltkor a Voyagert pl. a 60. résztõl kezdték :( Már írtam levelet az info@viasat.hu címre a TNG-vel és a Voyager-rel kapcsolatban is, de szerintem el se olvasták (legalábbis válasz nem jött). De már kezdem megszokni... Az meg a másik hogy a Szombat-Vasárnap 2-2 sokkal jobb lenne.Vagy minden hétköznap du. 1 mint régebben a DS9. Azt meg nagyon remélem hogy a DS9 után az Enterprise jön és nem a TNG! És NEM éjfélkor és NEM csak az 1. évad!
TLaci 2006 júl. 20. - 18:03:59
(12/684)
Ki tud eligazodni azon, hogy sorban melyik azaz hanyadik részeket adták le? Az tutti, hogy nem az eredeti sorrend szerint, csak azt nem tudom hogy akkor mi szerint !?
Viasat3: 17-18 19-20 21-22
eredeti: 21-22 10-23 24-25
Ice 2006 júl. 09. - 05:53:38 Előzmény TLaci
(11/684)
Én speciel nagyon örülök , hogy igényes sci-fi sorozatok mennek vasárnap délelött.

Most csak a Star Trek-re meg a babylonra gondolok a félreértések elkerülése végett..:))))

babylon az egyik legjobb sci-fi sorozat.Bár az elején a kosztümök és a karakterek külseje nem tetszett...De a magával ragadó grandiozus egyedi történet lebilincselõ...:)
ramélem emlékeim nem csalnak és most is tetszenni fog..:)

Kérdés hogy az új évadokat mikor láthatjuk ezen a csatornám.Mert bár imádom a St korai részeit..de fogadok hogy a voyager deap space nine után megint a ST next genaration fogják nyomni mig világ a világ..:(

De azért imádunk viasat!:)
TLaci 2006 júl. 04. - 10:29:07
(10/684)
Bocsánat, elnéztem. Úgyláttam, mintha most lenne majd júliusban. Tévedtem. Egy másik fórumon találtam rá, gondoltam gyorsan megosztom veletek itt is, de csak átszaladtam rajta, a dátumot nem figyeltem...
10/10
Lytaa 2006 júl. 02. - 23:43:44 10/10
(9/684)
Szvsz nem az elejétõl fogják sugározni a Babylon 5-öt. A rész tartalmi ismertetõje szerint max a második évad elsõ részétõl.
Nekem egyébként a Babylon 5 a kedvenc sorozatom. Ezt a sorozatot folyamatosan nézni kell, mert van benne egy az egész sorozaton átívelõ történet szál.
Összesen 5 évadból áll, azaz 5X22 részbõl, plussz van a pilot The Gathering (Gyülekezõ), és még 5 film, plussz egy spin off, a Crusade, ami 13 részt ért meg.
10/10
Lytaa 2006 júl. 02. - 23:34:41 10/10
(8/684)
Ez most, h jön ide? Már három hete vége van a rendezvénynek!
TLaci 2006 júl. 02. - 11:10:32
(7/684)
Akit érdekel: Átjáró Fesztivál - Gateway Festival - Euroconference - Üdvözlünk a Euroconference - VII. Átjáró Fesztivál honlapján!
<a target="_blank" href="http://fesztival.sfportal.hu/" title="http://fesztival.sfportal.hu/">fesztival.sfportal.hu</a>
TLaci 2006 júl. 02. - 10:48:38
(6/684)
Még jún 17-én írtam a viasat3 által megadott info@viasat.hu címre, hogy miért pont ezzel? Meg hogy nem lehetne-e a legelejétõl? Már megy a film, válasz sehol azóta...
Aztán kezdem felvenni, és a 18-ik rész aminek a "replikátor" szerint "Kivetítés" a címe, bemondja a "A zöldszemû szörny" címet, ami meg a 22-ik rész címe. Most aztán nem tudom, hogy melyik-melyik rész. Van valaki aki ki tudott igazodni?

Ki ismeri a Babylon 5 -öt? Mert hogy jövõ héttõl kezdik sugározni az elsõ résztõl. Egy idõben szombati és vasárnap kaptunk Star Treket 2-2 óra alatt 2-2 részt, amibõl a szombatit átrakták vasárnap hajnalra. Most ez helyett fog ez jönni. (De jó?) Hány részes lehet? Érdemes ezt is felvenni. Én nagyon szeretem a ST összes sorozatát (legjobb a Voy!), és évek óta fel is veszem õket, mikor mit adnak (meg a Twin Peaks-et is). De ezt nem ismerem, valahogy nem emlékszem rá.

Sok sikert a további sikeres Voyager nézéshez!
10/10
Lytaa 2006 jún. 30. - 23:29:38 10/10
(5/684)
Ne éld bele magad. Mintahogy a régi szlogenjük szól: minden lehetséges! És, ahogy az új: szórakozz! Azaz minden lehetséges módon szórakoznak a nézõkkel!:-((