hoyt seriff 2009 máj. 17. - 16:27:10
(84/264)
Éljen az Endor bolygó!
10/10
Stevie19 2009 máj. 17. - 13:33:56 10/10
(83/264)
Nekem mindegyik rész nagyon tetszik, igy teljes, most azért mert Jar-Jar ügyetlenkedik egy sort...hát ezért hülyeség minõsíteni a Baljós Árnyak c. részt. Egyébként nekem a Sith-ek bosszúja valamint a Birodalom visszavág és a Jedi visszatér a kedvenceim. Pénteken lesz a Film+-on 21:00-tól nézni is fogom. :)
10/10
Jedi Lovag 2009 máj. 15. - 18:32:58 10/10 Előzmény Csonger
(82/264)
Én észrevettem Jabba karján a tetoválást mikor a bikinis rabszolga Leia vállára teszi a kezét
Csonger 2009 máj. 05. - 12:23:54
(81/264)
Nyugodtan nézd meg õket (csak a teljesség kedvéért). A Baljósnál jobbak, de a klasszikus trilógiához nem érnek fel.
Szerintem úgy nézd meg õket, hogy semmi jót nem vársz tõlük, így csak pozitívan csalódhatsz. :)

Visszatérve a Jedi visszatérre, észrevette valaki Jabba karján a tetoválást?
norton15 2009 máj. 05. - 12:03:25
(80/264)
A film elején mindjárt volt belõlük pár.:) Elõször a ronda malackaféle (amúgy gamorrean a neve, rögzüljön:)), aztán maga Jabba sem egy gyönyörû látvány, majd a Rancor.:D Ötletesek voltak a maszkosok, vagy akik kitalálták ezeket.
Csonger 2009 máj. 05. - 11:34:27
(79/264)
Oké, ewok-téma részemrõl lezárva. :)
Azt viszont érdekesnek tartom, hogy Jar-Jart elõbb láttad az ewokoknál. Ez azt jelenti, hogy Te azon kevesek közé tartozol, akik a Csillagok Háborúja hexalógiát a történetek kronológiai sorrendjében látták?
Csonger 2009 máj. 05. - 09:51:19
(78/264)
Rendben. Lóf@sz ide vagy oda, a véleményem továbbra is ugyanaz: Énszerintem az ewokok kevésbé illenek a Star Wars-univerzumba, mint a gungák. Pont.
norton15 2009 máj. 05. - 09:48:08
(77/264)
Mindkettõt gyerekként láttam a tévében, ezért is durva, hogy ennyire ciki Jar Jar.:D Amúgy a fajjal, a gungenekkel nincs bajom, csak ezzel az egy képviselõjükkel.

Vader meg Vader, és punktum. Ha nem is gyilkolt le a harmadik részben 3-4 birodalmi tisztet, azzal sincs baj, mert már a puszta megjelenése vérfagyasztó. Meg nem is erre volt kihegyezve ebben a részben.
10/10
zee944 2009 máj. 05. - 09:25:58 10/10
(76/264)
Lóf.szt. Egy film minõsége rohadtul nem attól függ, hogy gyerekként láttuk-e. Ez csak addig számít, ameddig gyerek vagy.
Csonger 2009 máj. 05. - 08:23:15
(75/264)
Tetszik, hogy véditek az ewokokat.
De ha a Jediben szerepelt volna Jar-Jar, és a Baljósban az ewokok, akkor szerintem most pont Jar-Jart védenétek, és az ewokokat utálnátok. Feltételezem, hogy a régi trilógiát ti is gyerekként láttátok, az újat pedig felnõttként. Szerintem csupán ez az oka, hogy a gyerekként látott gyerekeknek szóló cuki macikat elfogadjátok, míg a felnõttként látott gyerekeknek szóló csetlõ-botló bolondot nem.
Összességében: A Jedi visszatér nagyon jó film. Mint mondtam, régen a kedvenc részem volt, de ahogy nõttem, egyre kevésbé tudtam az ewokok vs. rohamosztagosok csatát komolyan venni. Továbbá a félelmetes Vader nagyúr ebben a részben cseppet sem félelmetes. Semmi szigor, semmi gonoszkodás. Az egyetlen fojtogatós jelenetét is kivágták a filmbõl.
Szóval hiába a fantasztikusan kivitelezett ûrcsata, hiába a látványos erdei üldözés és hiába Leia hercegnõ dögös bikinije, nekem ma már a Birodalom a kedvencem.
10/10
zee944 2009 máj. 04. - 21:48:25 10/10 Előzmény Csonger
(74/264)
"Az igaz, hogy nem mindegy hogy Jar-Jar vagy Csubakka, viszont inkább legyen Jar-Jar, mint az ewokok."

Az ewokokat, bár valóban Lucas kezdõdõ elmebajának elsõ kórtünetei voltak, még elviseltem. Amikor viszont Jar-Jart a moziban megláttam, legszívesebben lemészároltam, feldaraboltam, majd felgyújtottam volna. A társaságból - akikkel premiernapon megnéztük a filmet - egy barátom, akinek fél életét a Star Wars-fanatizmus tette ki, összetört lélekkel távozott a vetítésrõl. Ezt utólag is minimum fele részben Jar-Jar jelenlétének tulajdonította.

Hayden C. pedig borzalmas választás volt. Nem színészileg elsõsorban (tényleg nem lehet mondani, hogy a 3. részben rossz lenne), hanem külsõségek és karizma tekintetében. Annyi kisugárzása van a csávónak, mint egy félig bevizezett mosdószivacsnak.
norton15 2009 máj. 04. - 21:13:22
(73/264)
A Star Wars ha úgy vesszük, egy olyan galaxis, ahol bármi megtörténhet, még az is, hogy szõrös bocsok szerepeljenek benne.:) Egyébként meg Jar Jar sokkalta idegesítõbb, mint az ewokok, hát amikor elõször néztem, akkor éreztem cikinek a szerencsétlenségét.:S

Az ûrcsatában egyetértek: látványos, méghozzá iszonyúan látványos, jól kivitelezett, egyszer sem merül fel az emberben, hogy ez csak trükk, annyira jól van megcsinálva. Ennél látványosabb már csak a Sithek bosszúja elsõ öt perce volt talán, de ott kötelezõ volt hozni.
Csonger 2009 máj. 04. - 21:04:02
(72/264)
Egyetértünk. Tényleg nagyon jó a film (régebben ez volt a kedvenc részem, ma már a Birodalom).
Ûrcsatában ez a legjobb. Azóta sem készült olyan film (nemcsak Star Wars), amiben ennél jobb ûrcsatát hoztak volna létre.
Viszont mindenben nem értek veled egyet:
"Azért nagyon nem mindegy egy Jar-Jar vagy egy Chewbacca, egy Hayden Christensen vagy egy Mark Hamill. Az apró, szõrös erdõlakókért meg külön piros pont, hát imádtam õket."
Az igaz, hogy nem mindegy hogy Jar-Jar vagy Csubakka, viszont inkább legyen Jar-Jar, mint az ewokok. Tudom, minden lány imádja a cuki kis macikat, de akkor is.. Egy lézerfegyveres ûrlényes végtag-csonkolós eposzban ne legyenek már gondos bocsok!
Haydent pedig meg kell védenem. A Klónok támadásában tényleg kicsit nyálas volt, de a Sith-ek bosszújában már nyoma sem volt a nyálnak. Ott szerintem tökéletes volt a szerepre.
10/10
zora 2009 máj. 04. - 17:01:23 10/10 Előzmény norton15
(71/264)
En nem tudok angolul, igy engem a felirat nem zavar.
10/10
zee944 2009 máj. 03. - 20:31:44 10/10
(70/264)
Szerintem ebben a 3 percben az egyetlen jó poén az, hogy "Na jó, hozok egy tálcát bzmeg..."
norton15 2009 máj. 03. - 20:26:32
(69/264)
Jaja, jó kis videó.:) Nem is rossz ötlet a felirat hozzá, bár picit zavaró.
khekkkkkk 2009 máj. 03. - 20:22:53
(68/264)
http://www.indavideo.hu/video/Ebed_a_Halalcsillagon

a röhögés garantált, jaj, nálam ez év humora
10/10
zee944 2009 máj. 03. - 16:47:50 10/10
(67/264)
Hé! És a Darth Vaderes szál meg sincs említve, már megint?! Én azon mindig kész vagyok, akárhányszor nézem, a hideg borsódzik a hátamon, mindig izgulok, hogy mi lesz. Movie magic.

Vigyázat, az alábbi videó nagyon SPOILER-es és illúziórombolóan komikus lehet:
http://www.youtube.com/watch?v=3eZBevXohCI
norton15 2009 máj. 02. - 23:48:34
(66/264)
De õk az eredeti filmekben szerepelnek, héé, õket sehogy sem lehet kritizálni.:D Na jó, talán kevésbé hülyegyerekesebb lehetett volna Hamill az Egy új reményben.

A harmadik rész azért nem rossz, az már csaknem jónak is nevezhetõ. Amit nagyon sajnálok, hogy az elõzménytrilógiában az amúgy nagyon jó színészek is félelmetesen gyengék, szegény Liam Neesonnak adtak érdekes frizurát, Ewan McGregor meg szimplán semmilyen volt...:S
norton15 2009 máj. 02. - 23:37:46
(65/264)
Nem volt az olyan egyértelmû, csak utólag tûnt annak, nekem sem esett le, hogy jé, ezek tesók.

Azért nyálasszájú, mert akkor még õ jó elvileg. De osztom a véleményed, egy Anakin Skywalker legyen már markánsabb, életerõs jelenség. Mellesleg ritka rosszul alakított szegény, pedig nem rossz színész.