getout77 2006 júl. 13. - 07:20:16
(27/167)
Hát én is megnéztem a filmet. A vége számomra is érthetetlen volt. Találhatott volna Brian valami más megoldást, ez a gyerekmese nem jött be. Spacey kimagaslott alakításával, fantasztikusan jól játszik, bármilyen szerepet is sóznak rá. Még szerencse, hogy õ játszotta Lex-et! A többi messze elmaradt mellette. Lois Lane gyenge volt nagyon. Maga a filmnek nincs nagy értéke, de Spacey õ király, a legjobb mai színész. Látta-e már valaki õt színházban?
total.sec 2006 júl. 11. - 18:28:25
(26/167)
Lehet hogy csak én nem nagyon értem, de hogyan lett Loisnak gyereke Supermantól?Ugye ez a régi Superman 2 folytatása akar lenni. Abban pedig igaz hogy lefeküdt Clark-kal de õ akkor már ember volt.Ráadásul mikor Clark már Supermanként megcsókolta Loist az elfelejtette az egészet.Most meg mikor kiderült Lois számára hogy a fia is szupererõs igaz hogy meglepõdött, de el sem gondolkodott hogy hogyan és miként lett supermantól gyereke (nekem ugyanis nem derült ki mikor voltak együtt).Vagy ezt gondoljuk hozzá?
Ha valaki megírná hogyan hozták össze a kisfiút azt megköszönném.
Timke 2006 júl. 11. - 15:08:33
(25/167)
Ez hüeség, hogy Lois nem tudja, hogy Supermané a gyerek. Miért ne tudná? Pontosan tudja, csak nem akarja elmondani az apának. Ebben szerintem semmi meglepõ sincs...
archan 2006 júl. 11. - 14:29:01
(24/167)
Vincent te beteg vagy,v még nem láttál jó filmeket, ill jó filmeket. Kevin Spacey az egyik legnagyobb színész aki jelenleg dolgozik. Errõl nem is érdemes vitázni.
ibolya 2006 júl. 10. - 18:55:20
(23/167)
Na, ezt a sok sületlen dumát, már nem birom olvasni. Elõszõr nézzétek meg a filmet, aztán kritizáljátok. Én megnéztem 6-án, és a véleményem pozitiv. Jó volt a film története és a szereplõk is helyel-közzel. Ez a film, már többen is azt fejtegették a Superman 2 folytatása. Szerintem is az. Viszont nem osztom a véleményem azzal, hogy a Superman 3 és 4 nézhetetlen. A 3 rész elég gyenguci, de a 4. rész az jó. Arról szól, hogy Lex Superman hajából a nap segítségéval készít egy Uj Supermant és az azok körüli bonyodalmakrõl szól. Aki látta a Lois & Clarkot, ott is Lex klonozta Supermant. Pontossan mindegyik Supermanba megtalálhatõ mindegyik elem.
Ami nem tetszett a Superman visszatérbe, az az hogy Loisnak a gyereke állítólag Supermané, de azt nem lehet tudni, honnan találta ki Superman, mert még Lois sem tudja.
Timke 2006 júl. 10. - 09:42:41
(22/167)
Szombat este végre én is megnéztem ezt a filmet. Elsõ csalódásom akkor ért, mikor fél hatkor a moziterem kb teljesen üres volt (rajtunk kívül még két ember ücsörgött). A film elejére "viszonylag" megtelt (kb mozi fele). Második csalódásom oka Supermanen a két kilónyi festék. Hihetetlen, hogy milyen látványos lett az, hogy kisminkelték. Szerintem ez már csúnya, amikor ennyire látszik, hogy egy férfire vakolatot pakoltak. S az a furcsa, hogy a többi szereplõnél nem láttam ezt, csak Brandonon.
Hangeffektek ügyében nagyon ott van a film, a történettel sincs semmi gond. Persze az is nyilvánvaló, hogy lesz még újabb rész, hisz egyáltalán nem zárták le a storyt (Lex, a kisfiú...). Összegészében tetszett, szerencsére nem ült le a film, így nem szenvedtem a két és fél óra alatt. Kevin Spaceynek pedig (ahogy az Exitben is nyilatkozta) sikerült emberi tulajdonságokkal felruháznia Lexet.
Timke 2006 júl. 10. - 09:34:54
(21/167)
Szabcsi14: Nagy Ervin Superman magyar hangja, akit például a Terézanyuban és a Szezonban is láthattál többek között.
getout77 2006 júl. 08. - 21:42:36
(20/167)
Engem Kevin Spacey érdekel. Õmiatta nézem majd meg. Hogyan alakított? nem szeretnék csalódni, eddig fantasztikusan játszott, bármilyen szerepe is volt.
total.sec 2006 júl. 08. - 18:23:42
(19/167)
Nagy várakozással tekintettem a film felé,de ma végre sikerült megnéznem (sajnos egyedül).Nekem nagyon bejött.Szerettem a régi Reeves supermant és eddig ugy gondoltam hogy ez a feldolgozás meg sem fogja közelíteni a régit,de nagyot tévedtem.Most azt mondom hogy nekem kicsit talán jobban tetszik ez a mostani.Az effektek és a zene is jó volt,1-2 szereplõ alakítása kicsit gyengébb volt de szerintem ez nem rontott a minõségen.Úgy gondolom Bryan Singer jól megcsinálta a filmet (ha az x-men 3-at is õ rendezte volna biztos jobban sikerül az is).
Ha jól tudom van egy 4.része is a réginek amiben egy ugyonolyan erõs ellenféllel kell szembenéznie aki a napból nyer energiát.Kár hogy azt nem adják le a TV-ben.
pruska 2006 júl. 08. - 07:04:14
(18/167)
SZERINTEM JÓ FILM TELI EFEKTEKEL ÉS LÁTVÁNYAL.ÉRDEMES MEGNÉZNI.
Omachel 2006 júl. 07. - 18:13:39
(17/167)

Már megijedtem, hogy Kevin Spaceyre gondoltál...

Én kizárólag miatta fogom megnézni a filmet, mert benne van abban a kb. egy tucat színészben, akiknek a neve eleve elég számomra ahhoz, hogy megnézzek egy filmet...

Szerintem maga a film nem lesz majd durranás, max a látvány miatt lehet érdekes, de Kevin Spacey mint Lex Lutor... Biztos, hogy hátborzongató... Ha lesz valami sikere a filmnek, az neki lesz köszönhetõ, nem egy átlagos vagy rossz filmet vitt már el a hátán a kitûnõ alakításával...
Talán már rosszabbakat is sikerült...
Ezt ne tudná?
Wicky 2006 júl. 07. - 12:53:26
(16/167)
A rendezõ elmagyarázta h azért választott ismeretlen színészt mert nem azt akarta h egy ismert színész játssza,mert akkor azért fogják megnézni és mert Superman annál nagyobb személy h csak azért nézzék meg,mert egy híresség szerepel benne!!!
Szabcsi14 2006 júl. 07. - 10:46:41
(15/167)
Nekem a film tetszett jó kisfilm volt a fõszereplõt nagyon eltalálták.Nem tudjátok ki volt superman szinkronhangja? Mert nagyon jó volt és illett is szupihoz.
Omachel 2006 júl. 07. - 10:19:35
(14/167)

Mi nem?
Omachel 2006 júl. 06. - 19:43:38
(13/167)

De mégiscsak minden idõk egyik legnagyobb színésze játssza Lex Lutort...

Kevin Spaey mint ember, és mint színész is nagyon nagy...
Ha más nem érdekelne, már ezért is érdemes lenne megnézni...
Facing.the.Plastic 2006 júl. 05. - 19:35:33
(12/167)
amúgy is Brian Singer szeret ismeretlen színészekkel dolgozni..ezt õ nyilatkozta :)
Timke 2006 júl. 05. - 11:03:14
(11/167)
Ez a Superman folytatása, a filmé, s nem pedig a sorozaté. Ott igen, Dean Cain az igazi Superman, a filmben pedig Christopher Reeve.
Red Bull 2006 júl. 03. - 19:53:56
(10/167)
Ja, ez egyébként a Superman 1, 2, 3, vagy a Lois és Clark folytatása?
Red Bull 2006 júl. 03. - 19:49:26
(9/167)
Biztos jó lesz ez a film, de azt tudni illik, hogy az igazi Clark-ot Dean Cain, az igazi Lois-t pedig Teri Hatcher játsza.
Edike 2006 júl. 03. - 17:09:01
(8/167)
Ja, és azon meg nem kell csodálkozni, hogy a filmkészítõk is ott spórolnak, ahol tudnak.. A Superman történet akkora kultusz Amerikában, hogy nem kellenek hozzá "stárok", a történet önmagában eladja a filmet, ezért kerestek sztem ifjú titánokat. De azért egy több millió dolcsis film producere sem hülye, hogy tök tehetségtelenekkel égesse le magát. Attól, hogy fiatalok és nem ismertek, még nem biztos hogy bénák.. Az USA-ban rengeteg a színész, mivel óriási ország és nekem az a véleményem, hogy a legtöbb mellékszereplõ is a filmekben általában tehetséges színész, mert már miért választanának egy tehetségtelent, ha az óriási emberanyagból ugyanannyiért tehetségest is találnak. Aztán az, hogy végül kit fognak sztárolni, az nem egyszer azon múlik, hogy kivel lehet eladni egy filmet több pénzért. Koránt sem mindig a tehetség dönt.. Ezért van az, hogy nagyon jó kis színésznõket beskatulyáznak és éveken át közel ugyanazokat a karaktereket alakítják húsz filmben, majd megdöbbenünk, amikor egy tehetséges rendezõ vagy producer beállítja õket egy tõlük teljesen szokatlan karakterbe és óriásit alakítanak!!! Mint például Sandra Bullok a most több oszkárt nyert Ütközések-ben; vagy Julia Roberts az Erin Bronkovich-ban..