Téma: Survivor

Dijjja 2008 szept. 05. - 22:33:39
(26/46)
Nem értem, mért kell szidni Robot és Ambert...szerintem nagyon is jól csinálták amit csináltak. Ha a többieknek ennyi eszük volt, hát ez van. Sõt én csak miattuk néztem A Survivort :)...Am. összeházasodtak és szerepeltek a The amazing race-ben is :)
nihilke 2008 aug. 10. - 18:25:45
(25/46)
jajj, most meg elfelejtettem, hogy átrakták>:( azé' nekem jobban tetszett az a du. 4es kezdés, de gondolom ez senkit nem érdekel:))
10/10
khekkkkkk 2008 aug. 03. - 18:55:39 10/10
(24/46)
az a baj, h ugyanazt a 4-5 sorozatot ismétlik, azok, amit meg kimaradnak sose? Csak az allstarsból lehet tudni, h azért volt máshol más is
nihilke 2008 aug. 03. - 16:44:22
(23/46)
legalább szólhattak volna, hogy máskor lesz:OO pedig most végre az All Starsos van, annak meg régen pont az elejét nem láttam, úgy tûnik most se fogom:OOO
10/10
oepbmirtl 2008 aug. 03. - 14:45:29 10/10 Előzmény fülesbagoly
(22/46)
az axn idiótái miatt. össze-vissza adják le az évadokat, állandóan változtatják a mûsorkezdést, szerencsétlenek...olyan mintha rábízták volna a mûsortervezést...mindegy. ma miért kezdõdött ez a mûsor 16 óra helyett 12-kor????
9/10
fülesbagoly 2008 ápr. 08. - 20:08:58 9/10
(21/46)
Én imááááádom !
De most miért azt a sorozatot látjuk újra, amit már egyszer láttunk ???
10/10
khekkkkkk 2008 febr. 24. - 17:01:43 10/10
(20/46)
senki nem nézi????
West 2008 febr. 17. - 13:41:59
(19/46)
Nekem annyira nem tetszik ez a Thaiföldös évadd a kedvenceim mind kiestek::-(
Deborah 2007 aug. 16. - 16:27:58 Előzmény Susann80
(18/46)
Én tökre örülök hogy Rob&Amber összejöttek,meg hogy Rob élõ mûsorban megkérte a kezét:) szerintem jó helyre került a pénz:) Jerri-t fejbe kell lõni meg a többi szukát is...
Susann80 2007 aug. 14. - 08:48:13
(17/46)
A szõke csaj nyerte meg. Az a furcsa, hogy itt nem ugyanaz volt a stratégia, mint az amerikai Survivorban, hogy a kiszavazott emberkék döntik el ki legyen a gyõztes, hanem volt egy játék, egy erõpróba amit amelyikük megnyerte azé lett a fõdíj.
Szerintem azért sem vitték tulzásba a magyar Survivvor színvonalát, mivel a fõdíj értéke meg sem közelítette az 1 millió dollárt....:)
alanis 2007 aug. 13. - 11:09:15
(16/46)
sztem meg simán ki lehetett volna szavazni õket. de senki nem mert hozzájuk nyúlni. csak azt nem értettem végig, MIÉRT??????

egyik résztvevõ sem tudott válaszolni Jeff-nek, miért nem lépték meg ezt. mert még az összevonás elõtt Shii Ann megjegyezte Rupert-nek a két fõs kajáláskor, hogy összevonás után Rob letarol mindenkit, mert védettséget fogja nyerni a másik után.

érdekes, más évadokban könnyedén megszabadultak a veszélyes egyedektõl. itt viszont végig bent hagyták. ráadásul úgy, hogy ezek az emberek már végigcsináltak egy 39 napos "túlélõtábort". rendben, mindegyik más és más, emiatt másként kell játszani, de akkor sem tudott egyik sem értelmes és fõleg elfogadható választ adni erre a talányra.

a kis Amberre nem tudok mást mondani, jól csinálta! jól megbújt Rob védõszárnyai alatt és simán belavírozott a döntõbe. persze más lett volna a helyzet, ha Rob-ot kigolyózzák a többiek és ott marad védelem nélkül. utána úgyis õ lett volna a következõ. vagy ha Lex nem lett volna naiv és nem bízott volna Rob-ban, simán kilõhették volna Jerri helyett Ambert. de egyik sem mert ezt meglépni. pedig meg kellett volna. így is úgy is Lex ugrott volna, legalább lett volna rá magyarázat, amit Lex le is nyelt volna.
szepok 2007 aug. 13. - 10:52:18 Előzmény alanis
(15/46)
belõlük csak a féltékenység szólt...Ök ugyanugy szövetkeztek mint mindenki más és ugyanúgy elárulták volna még a saját anyjukat is az 1millió dollárért..Az elején nem tetszett rob és a viselkedése,de beláttam hogy enélkül már rég kiszavazták volna õt(ket)
alanis 2007 aug. 13. - 09:42:37
(14/46)
biztos a magyar résztvevõknek sem volt egy sétagalopp - nem láttam túl sokat belõle - de sztem, ha azt és azo(ko)n a helye(ke)n kellett volna végigcsinálniuk a 39 napot, amit az amerikaiknak... nem bírták volna az tuti.

viszont ki látta a magyar évad végét? ki nyerte meg? a csaj vagy a srác? neveket nem tudok, csak annyit, hogy vmi szõke nõ jutott a legjobb kettõbe.
Susann80 2007 aug. 12. - 15:38:35
(13/46)
Ja és még azt elfelejtettem, hogy a magyar Survivornak köze nincs az eredetiekhez! Egyszerûen borzalmas volt az összehasonlítás számomra! Mi magyarok még koppintani sem tudunk rendesen....
Susann80 2007 aug. 12. - 15:24:56
(12/46)
Igeeen!!!!!!!
A Survivor All Stars utolsó része meghozta a revansot! Imádom Rupertet, szerintem õ volt a legbelevalóbb fickó az összes Survivoros közül és tessék megkapta az 1 millió dollárt!!!!!!!
Ez még azt is elfeledteti velem hogy az a szemét kis Amber lett a gyõztes én helyette még Richard Hatch-nek is szívesebben odaadtam volna másodszorra is az egymillát!
alanis 2007 aug. 09. - 15:09:59
(11/46)
Spoiler!!! - vagy aki nem tudta végignézni az All Stars végét, az ne olvasson tovább!

de a végén nagyon tetszett, ahogy Lex és Alicia kiosztották mind Ambert mind Robot. megérdemelték maximálisan. Lex még kérdezni sem volt hajlandó, csak jól beolvasott nekik. nem irigyeltem a végén a zsûri tagjait. jó részük mindkét embert utálták és mégis szavazniuk kellett, melyiknek adják az 1 millát, miközben egyiknek se adták volna szívük szerint. az ilyenekért kemény ez a játéknak egyáltalán nem mondható mûsor.

a tegnapi ismétlést nézve, hihetetlen húzás volt Rob részérõl, amikor lemondott a tesója által küldött videoról, hogy mindenki megkaphassa az otthonról kapott leveleket. gyomorforgató volt kicsit. úgysem tudta megtéveszteni ezzel a lépésével a többséget.

tényleg nem értem, miért nem szedték szét a párost végig. nem fér a fejembe. pedig ez lett volna a legkézenfekvõbb lépése a többieknek. meglett felnõtt emberek és mégis milyen naivak voltak végig. mert amikor a többségben kigyúlt a lámpa, az már késõ volt. :-(

Spoiler vége :-)
Stella 2007 aug. 08. - 23:37:38 Előzmény joeypotter
(10/46)
ne aggódj Potter, megismétleik még agy 5-ször. Szemét Rob,hogy kitette Lex-et,és segített pedig neki.
joeypotter 2007 júl. 23. - 11:58:01
(9/46)
Sziasztok!
Segítsetek nekem, plííízzz!!!
Augusztus 4 és 5-én adják le a Survivor All-Stars utolsó részeit, én meg Görögországban leszek és nem fogom látni... a cbs.com oldalon vannak ugyan kisfilmek+biztosan fogják ismételni is,de ha valaki van olyan ügyes és fel tudná venni nekem, kiírni lemezre és elküldeni, azt nagyon megköszönném és a költségeket is állnám persze.
Ha tudnátok segíteni írjatok!
Elõre is köszi :)
leahla 2007 júl. 22. - 20:42:39
(8/46)
Egyik részben az volt, h aki megnyeri az egyik versenyt, az együtt tölthet egy kis idõt azzal aki eljött oda. Mikor felsorakoztak a hozzátartozók és köszöntek, az egyiknek azt mondták, h a nagyija meghalt. Erre a többiek engedték nyerni... mire kiderült, h ezt csak megbeszélték még otthon. Kérdem én, na ezek után h tud a családja szemébe nézni??? Ennyire nem lehet fontos 1 milla! - ezeket leszámítva nekem is nagyon tetszik. Sõt sztem klasszisokkal jobb mint ami nálunk volt :)
demotti 2007 júl. 18. - 16:24:45
(7/46)
Azt gondolom, hogy a Survivor tulajdonképpen nem más, mint tükör az embereknek, azonkívûl, hogy egy verseny. Sajnos az élet is így mûködik. Itt az ember elõbb-utóbb kénytelen az igazi arcát mutatni, ami a legtöbb esetben sajnos negatív. Ilyenek az emberek, amikor el akarják érni a céljaikat. Õnzõek, hazugok, gátlástalanok, kevés kivétellel.Kíváncsi lennék, hogy amikor visszanézik, mennyire büszkék magukra és mennyiben változik az életük? :-) Én nagyon szeretem ezt a mûsort.