Téma: Szellemirtók

5/10
idõjós1010 2017 jan. 06. - 18:46:14 5/10
(55/95)
Nem tudom mennyit bírtam belõle végignézni eddig, de elsõ körben viszonylag hamar kikapcsoltam. Erõltetettre sikeredett, a legkevésbé sem vicces. iszonyatosan ripacs. Nagyon olcsó film.
2/10
Csumbi 2016 dec. 26. - 20:15:10 2/10
(54/95)
Nem vártam ettõl a filmtõl semmit, de mégis csalódtam. Rég volt olyan film amit nem tudtam végignézni, de ez pont olyan volt. Az eleje egész jól indult, kifejezetten tetszett a hangulata is, de utána jött a fekete leves. A szereplõk a tipikus hülyék okoskodnak kategória: dobálóznak random tudományos kifejezésekkel, de pl. egy épkézláb mondatot sem tudnak elmondani. Amikor megjelent Chris Hemsworth, megint lett bennem egy kis remény, de amikor meghallottam a mondatait egybõl elragadott a cringe (szégyelltem magam, hogy ezt nézem). A film készítõi azt hitték, hogy az a vicces, ha a szereplõket autistáknak állítják be?! Mert ha igen, akkor szerintem abba kéne hagyniuk a Hollywood-i pályafutásukat. Összesen 10/2-re értékelem a filmet, de csak azért, mert az eleje egész jól indult.
1/10
7esbusz 2016 dec. 10. - 19:27:27 1/10
(53/95)
Ekkora rakás szart.... Ki volt az az elmebeteg, aki erre baromra bízta a rendezést? 2 értékelhetõ filmet rendezett eddig, és milyen meglepõ, majdnem ugyanezekkel a színészekkel. Mindenesetre mindkettõ ilyen feminista \"a nõk azért is viccesek\" film volt.. Mondjuk ennél tényleg viccesebbek voltak, de ez meg nem mérvadó. Ennél a filmnél Adam Sandler Jack és Jill-je is jobb, pedig azt nem bírtam 20 percnél tovább (Mondom ezt úgy, hogy amúgy nagyon bírom a Sandler féle altesti poénos filmeket....) Remélem ez a bumburnyák PC segghuszár nem kap többet esélyt, hogy tv filmeknél többet rendezzen... (Ha más nem, a péznügyi gigabukta kellene, hogy eltántorítsa a filmgyártókat tõle...)
Gollam247 2016 dec. 10. - 13:02:17
(52/95)
Kristen Wiig egyik kedvenc színésznõm és nagyon bánt, amikor ilyen vackokban vállal szerepet, valaki megmondhatná már neki, hogy kerülje el messzire Paul Feig-et, mert nagyon nem tud jó filmet csinálni az ipse.
Rettentõ gyenge film, nincs egy pozitív tulajdonsága, amit ki lehetne emelni.
1/10
kissattila4 2016 dec. 08. - 21:40:45 1/10
(51/95)
Katasztrófa!!!!
1/10
Owl 2016 nov. 26. - 01:06:44 1/10
(50/95)
A felénél tartok, de már le is pontoztam ezt az ocsmányságot. Semmirõl se szóló párbeszédek, semmi humor, nem értem, ezt kinek szánták. Nézhetetlen. A fõszereplõk rettenetesek. Multikulti: a malacpofa, a fekete, a gügye fehér, black and white ügynökök,, ratyi recepciós úr. A vége felé fel kell tûnnie egy kipának is, mint az Adam Sandler filmekben. Ez pont az a színvonal.
beubhd 2016 nov. 21. - 13:04:29
(49/95)
Paul Feig mindig ugyanazzal a három unszimpatikus nõvel dolgozik. Most a háromból csak kettõ kapott szerepet a filmben, de így is sikerült lehúzniuk a filmet.
Nem értettem a villogó, forgó szexuális segédeszközre hajazó szellemkeresõ kütyük kinézetét sem. Az, hogy régen voltak ilyen szerkentyûk a filmben az azért volt így, mert akkoriban ez volt a módi, de ma már csak szimplán gagyi. Azt sem értettem, hogy a hölgyek miért viseltek retró cuccokat, amikor körülöttük mindenhol modern autók voltak. A harmadik...az a csaj, akit a film elején kirúgtam a munkahelyérõl tök jó csaj. :D A könyvtáros, nyakig begombolt kis ruhája elég izgi... szóval miatta éri csak megnézni a filmet (már akinek ez bejön). Amúgy nem jó film...3/10
3/10
katom 2016 nov. 20. - 19:50:58 3/10
(48/95)
Négy pont alatt azt hiszem még nem kapott tõlem film. De ez hármast se nagyon ér. Csak a zene és a trükkök, meg a régi színészek feltûnése miatt kap ennyit. Nem kis jóindulattal...
1/10
GyoTib 2016 nov. 10. - 23:14:02 1/10
(47/95)
Szégyenletesen BUTA film. 10/1 jóindulattal. Aki jót akar magának messzirõl elkerüli.
4/10
tothxtamas 2016 nov. 09. - 18:50:31 4/10
(46/95)
Melissa McCarthy sem tudta feldobni. A legjobb részek a régi szereplõk feltûnései, és a stáblista alatti kis vicces szösszenetek.
10/10
Onkel 2016 nov. 09. - 13:36:20 10/10
(45/95)
Nézem a pontszámokat, tehát valószínûleg velem van a baj. Azt nem mondom, hogy életem legjobb filmje amit láttam, de szerintem vannak benne jó poénok és egy esti kikapcsolódásra semmivel sem rosszabb, mint egy hasonló kategóriájú bármelyik film.
1/10
szamóca67 2016 nov. 07. - 11:17:24 1/10
(44/95)
A vége felé kikapcsoltam, mert nem bírtam már a nyivákolást, és a szereplõk sorozatos, blõd viselkedését, cselekedeteit. Sikerült a filmnek elérnie, hogy a második olyan legyen, ami nézhetetlen kategória. 10/1 mert nincs kisebb.
2/10
erazor 2016 nov. 05. - 20:47:52 2/10
(43/95)
Megpróbáltam úgy nézni, mintha nem láttam volna az eredetit.
Szerintem sikerült. Így kapott 2 csillagot. Mert, ha az eredetihez hasonlítom akkor mínuszt kellett volna adni. Az egész egy blõd baromság. Mindig vártam, hogy felbukkan Leslie Nielsen szelleme, de nem jött. Így azt kell gondolnom, ez nem egy paródiának szánt film. Tök komolyan gondolták. Egy elmeháborodott idióta, mint titkár(nõ)? Egy fekete karikatúra, egy alacsony kövér, és egy meg nem értett balek fizikaprofesszor vagy mi. Áhá. Csak egy rejtély vár megoldásra. Az pedig a kedvenc színészem, Bill Murray. Vagy nagy a gáz és elfogyott Bill pénze, vagy átverték az öreget és azt hitte ez egy frankó film lesz.
1 szó mint 100, én ilyen szar filmet nem láttam.... nem is emlékszem mikor láttam utoljára :)
tompika74 2016 nov. 05. - 19:44:46
(42/95)
Az eredeti Szellemirtókat nagyon szeretem. Abban van kellem, báj, stílus, ami az egész filmet összefogja.
Ez az új Szellemirtók nem is indul olyan rosszul. Csakhogy ennek a filmek nincsen lelke. Nem játékosan könnyed, mint az eredeti. Egy szép nagy üres szappanbuborék, ami kipukkan, és nem marad utána semmi.
A négy fõ karakter (vagy öt) unszimpatikus, ami eléggé meglepõ egy amerikai filmtõl. Nem lehet õket szeretni, nem lehet velük azonosulni.
A poénok általában gyengék, és ami a legrosszabb: bármelyik másik filmben lehetnének - egyáltalán nem kell nekik szellemes környezet. Azaz a film adta szituációk nincsenek kihasználva.
A film logikájában nincsenek nagy buktatók egészen a fináléig, ahol viszont kiderül, hogy az egész egy fércmunka.

Vigyázat! SPOILER!
[color=white]
A fõgonosz bábként tudja mozgatni az embereket, táncoltatja, sõt mozdulatlanná dermeszti õket. Megérkeznek a szellemirtó csajok. Õket nem dermeszti meg, hanem összevissza röpköd elõttük, azok meg lövöldöznek a nyomában. Logikátlan. Utána megkérdezi a lányokat, hogy mivé alakuljon. Azok azt mondják, hogy mindegy, csak egy helyben álljon, hogy eltalálhassák a fegyverekkel. Át is alakul. Ott van a lányok elõtt, és azok mégse lõnek rá. Logikátlan. Elkezd nõni. Amikor nagyobbra nõ, elkezdenek elõle menekülni a lányok. Pedig ennél már nagyobb szellemeket is szétlõttek korábban. Logikátlan. Elbújnak egy sarok mögött. Ott még egy 5 éves gyerek is megtalálná õket, kivéve a nagyhatalmú szellemünket, aki elsétál mellettük. Röhej.
[/color]
SPOILER vége

Ez után a film után már nincsen képem a szomszéd falu általános iskolások falunapi produkciójára azt mondani, hogy gyenge vagy hogy amatõr. Egy hollywoodi szuperprodukcióval vetekszik az elõadásuk.
porthosz 2016 nov. 03. - 12:50:56
(41/95)
Életem legrosszabb filmje, 30 percig birtam nézni aztán töröltem. ha moziban néztem volna tuti kimegyek és visszakérem a jegy árát.

Ha lehetne minusz pontot adni most azt kapna
sheworebluevelvet 2016 nov. 02. - 17:17:38
(40/95)
Szerintem ez egy kellemes vígjáték és egyáltalán nem rossz film a maga mûfajában.
SpencerBarnes 2016 nov. 02. - 00:33:35
(39/95)
Egy bajom van vele: remake-nek nem túl komoly, folytatásnak nem nevezhetõ, paródiának meg nem túl vicces/gúnyos.
A cameoszerepek jók, és külön tetszik hogy az effektek néha a két fekete sávba is kimennek.
Végig néztem, mert nem szeretek más véleménye miatt kihagyni filmeket, de valóban olyan sajnos mint a harmatos bocifing
2/10
hollander 2016 nov. 01. - 17:18:38 2/10
(38/95)
Egyetértek. Semmi nem történt volna, ha ez a film nem készül el.
Aliana79 2016 nov. 01. - 15:59:15
(37/95)
Ez a film felkerül nálam a "bár ne csinálták volna meg" listára.
3/10
Atis88 2016 nov. 01. - 14:19:59 3/10
(36/95)
Hát ez tényleg olyan gagyi lett, mint azt az elõzetes sugallta. 3/10.