Téma: Szempont

1/10
ondok 2008 nov. 06. - 20:32:04 1/10 Előzmény Marcy63
(29/89)
Amennyiben?
1/10
ondok 2008 nov. 06. - 20:30:30 1/10 Előzmény Morpheus RexXx
(28/89)
pont ,hogy a fától nem látod at erdõt.Attól még ,hogy neked vakamiért nem jött össze,attól még elég visszás ,hogy azok fikázzák az útépítéseket meg a metrót ,akik keresztbe tettek ill egy métert nem építettek.Aztán meg annak biztos nem tetszik a mai módszer ,aki korábban közbeszerzés nélkül volt elõnyös helyzetben ,ezzel nem azt akarom mondani ,hogy aközbeszerzés abszolút OK,de nincs jobb ,mint ademokrácia.A korrupció meg hogy lenne nagyobb annál ,amikor még arra a pár km útra is Orbán papa szállította a követ ,a konkurens vállalkozót meg hatalmi szóval ,nem piaci versennyel!! kinyírták.
offtopic
Miki1900 2008 nov. 01. - 16:38:17 Előzmény alex4427
(27/89)
hajaj, de igazad van.
jól mondod.
Miki1900 2008 nov. 01. - 16:37:23 Előzmény Nico_71
(26/89)
a bór az más:D
egyébként akkor ide is bemásolom:
a Szempont végre foglalkozik az érdemi mezõgazdasági, gazdasági, országos, közéleti dolgokkal (és nem úgy mint a híradók: "a gazdák elégedettek az árakkal"), magyarán a Szempont nem hazudik. 1990 óta tán a legõszintébb mûsor.
ennél már csak az lenne õszintébb, ha kiderítenék, bemutatnák, hogy miért vernek szét mindent, adnak el mindent, döntenek romba mindent ami magyar, a magyar politikusok; hogy miért támogatják jobban a külföldi vállalatokat, mint a MAGYAR vállalatokat a MAGYAR "politikusok".
ez nálam hazaárulás.
tippem is van, ill mondák mások nekem, hogy miért.
offtopic
Miki1900 2008 nov. 01. - 16:28:41 Előzmény alamis
(25/89)
nem hinném, hogy a tv2 elengedte volna...
de kíváncsi lennék az igazi okra
petrob 2008 okt. 30. - 19:47:51 Előzmény Marcy63
(24/89)
ÍGY LEHET FELMENNI A CHATRE: Nekem sem sikerült sokáig, amíg rá nem jöttem néhány fontos trükkre: A lentebb leírt trükk CSAK a Safari böngészõvel mûködik!

1.) használd a legújabb SAFARI BÖNGÉSZÕT--> iszonyúan gyors és kevés memóriát használ, nem úgy mint mondjuk a Firefox. Persze legyen feltelepítve: java és eléggé új flash player!

2.) tapasztalatom szerint a gond abból adódik, hogy maga az mtv honlapja annyira tele van zsúfolva flash szeméttel, és más nagy memória igényû cuccal, hogy amire ez mind betóltõdik, nem marad elég memória a chat programhoz szükséges nagy memória igényû java és flash-re. De ez nem minden: az mtv lapon levõ dolgok (a flash bannerek) állandóan frissítik magukat, ezért amikor a chat program csatlakozni akar, akkor ezek a flash szemetek elé tolakodnak, aminek idõtúllépés az eredménye. Elmegy a kérés, de nem õt szolgálja ki elõször a szerver, hanem minden mást. Ekkor kapsz valami olyasmi üzenetet, hogy " a kapcsolat a kiszolgálóval megszakadt" , aztán marad az üres ablak nézése..

3.) Megoldás: Behívom az MTV lapot, majd ráklikkelek a <Szempont> linkre, erre a Safariban megnyílik egy új ablakban a chat. Persze ehhez be kell állítani a Safarit, hogy új ablakokat nyisson meg, ne pedig fület. Figyelem, hogy az új ablakban mikor tölti be teljesen a javat, és amikor megjelenik az chat ablak kerete, meg a tv ablak rész is elkezd kapcsolódni, nos akkor pánik szerûen lelövöm az MTV homepage-t, úgy ahogy van flash-estül, mindenestül, ezért a fent leírt problémák, mint a háttérbeni frissítés is megszûnnek és simán be tudok csatlakozni a chat szobába. Tehát csak a chat ablakot hagyom nyitva, és idõben le kell lõni az MTV homepage ablakot! Kis kísérletezéssel kb 50% biztonsággal mûködik egy pentium 300-on is 500 mb memóriával, ami azért nem semmi.
Sok sikert!
10/10
Marcy63 2008 okt. 13. - 17:05:06 10/10
(23/89)
Csütörtökön remélem felenged a cset.
10/10
Marcy63 2008 okt. 10. - 21:20:27 10/10
(22/89)
A csett" szobába amúgy képtelenség bejutni.
10/10
Marcy63 2008 okt. 10. - 21:19:45 10/10 Előzmény ondok
(21/89)
Szerintem nincs igazad.
Morpheus RexXx 2008 okt. 09. - 21:12:38 Előzmény ondok
(20/89)
Hát hallod, nagyon sok tapasztalatod lehet ez ügyben, nem mint plnekem.:)

Nos résztvettem anno cégként autópálya építésimunkáknál mind két oldalon. Rühellem a politikátés sosem szavaztam egyik oldalra sem, mert nem volt értelme... nos amit megtapasztaltam, hogy jelenlegi kormány "keze alatt" buktam 40pár millát és tönkrementem... minden "haver" lopott mint a huzat. Anno nemmaradt kintlévõségem ezen munkák miatt... hát nekem a zsebem gyõzõtt meg, arról, hogy jelenleg ülnek a megfelelõ helyen a legnagyobb disznók, nem annó fidesz idején. Én semhagytam volna kia rokont/testvért a lehetõségbõl, ha lett volna ill én is szerzõdtem saját rokonnal mint fõvállalkozó. Ebben nincs semmi kivetnivaló, csak azoknak akik mindenbe még a halott fába is belekötnek irígységbõl. Sajnáld magad csenben és viseld a választott robotot... ez a véleményem... jelenleg "pór" alkalmazott vagyok fõként, de megdolgozok a pénzemért (kitermelem soxorosan) így a számis lehet nagy és megis mondom a véleményemet a munkám során is. Megdolgozok érte...
Miki1900 2008 szept. 21. - 17:14:30 Előzmény Nico_71
(19/89)
és most kik dolgoznak az mtv-ben?
milyen oldalhoz tartozók? ha szabad valami homályosat mondani....
Miki1900 2008 szept. 21. - 17:13:35 Előzmény Nico_71
(18/89)
hello! van vmi kapcsolat az mtv és az rtl klub között? mit tudsz? mondd el!
Miki1900 2008 szept. 21. - 17:11:45 Előzmény ondok
(17/89)
már megint. hidd el! az igazság nem mindig csak a hír tv-n megy le. ott még uszítanak is.
milyen ellenérv? ha senki nem akar nyilatkozni? hidd el: a korrupció ebben az országban óriási.
nem kéne feleslegesen provokálni, ...
1/10
ondok 2008 szept. 20. - 23:49:13 1/10
(16/89)
Kivételesen megnéztem egy Szempontot,hát bizisten a HírTv elött éreztem magam,Szisztematikus ócsárolása folyt az útépítéseknek ,egyoldalú bemutatás sok esetben pletykák alapján,ellenérv nuku ,pedig lehetett volna :Mondjuk egy ilyen ,hogy azok kritizálnak meg drágálják az utakat ,akik semmit nem építettek 4 év alatt és ami építettek az is pályázat helyett bratyizós ,kenõpénzes kijelöléssel(Vegyépszer)Erõsen érezhetõ az M1 hírigazgatóin, mûsorszerkesztõin ,hogy õket a Fidesz helyezte pozicióba ,és ez a kormány nem folytatta a Fidesz kirúgási hagyományait,amit ma is mûvelnek a Fideszes önkormányzatoknál atakarítónõig bezárólag.
offtopic
Sz23 2008 szept. 19. - 06:26:32 Előzmény kecskekaposzta
(15/89)
Az mtv oldalán a videotárban keress rá!
9/10
kecskekaposzta 2008 szept. 18. - 22:06:37 9/10
(14/89)
Tisztelt szerkesztõség !

Hol lehet újból megnézni a mai mûsort?

Üdvözlettel Kápó:))
9/10
kecskekaposzta 2008 szept. 18. - 22:01:24 9/10
(13/89)
Hi mindenki!

Végre valahára szólt valaki a nyugdíj bombáróé. Sokkal többet kellene beszélni róla.
offtopic
Sz23 2008 szept. 18. - 20:03:32
(12/89)
És értemes lenne a szociológusoknak (?) a közgazdászokkal összefogni és közösen felmérni, hogy kik vállalnak manapság sok gyereket...
Én már csak arra várok, hogy mikor mondják a nyugdíjrendszer kapcsán, hogy "Hja, hát tessék vagyont gyûjteni!"
feherlo36 2008 szept. 18. - 19:59:28
(11/89)
Kiváncsi vagyok, hogy az összeomló nyugdíjrendszer kapcsán szóbe kerül-e az, hogy a kevés megszületõ gyermek miatt, egyre kevesebb fiatal tud évrõl évre belépni az aktív munkavállalók közé?
Egyre kevesebb foglalkoztatottnak kell egyre több inaktívat eltartani.

Persze az "eltartás" szó egyeseket irritálhat, hiszen ledolgoztak õk egy életet, fizették a járulékot..., de az egyes költségvetési évek szintjén mégiscsak az adott évi járulékbefizetések fedezik a nyugdíjszerû kifizetéseket. (vagy annak jelentõs részét)

Ha nincs elég fiatal, akkor a felborult egyensúlyt úgy lehet ideig-óráig helyreállítani, ha emelik a nyugdíjkorhatárt és visszafogják a nyugdíjak összegét.
aratoga 2008 szept. 04. - 21:09:44
(10/89)
Elnézést, de a Sasfészek még mindig áll, vendéglõ van benne.