5/10
ondok 2008 dec. 13. - 19:57:43 5/10 Előzmény gtothistvan
(12/72)
ezeket én mind megengedem ,sõt írtam ,hogy profi énekes,de már bocsánat ilyen szerepet osztani rá,hogy férfibolondító sexbomba,hát diszharmonikus .Ezért mondtam ,hogy Hackmannak nem kis teljesítményre volt szüksége ,de sikerült neki.
5/10
ondok 2008 dec. 13. - 19:52:51 5/10
(11/72)
Hát ez cuki!"Rétegszépség" Manapság így hívják a bányarémet?Mindíg tanul az ember.
5/10
ondok 2008 dec. 13. - 19:50:23 5/10
(10/72)
ne gondolkodjál már ilyen sematikusan! Igen pluszinformáció volt ,ami nem támasztja alá azt ,hogy millióknak tetszik a szépsége miatt.Mondhatnám úgy is ,hogy nincs ellentmondás abban ,hogy nem evvel akartam bizonyítani ,hogy nem szép,ez csak megerõsíti az állítást,Bizonyítani meg igencsak könnyû ,mert csak rá kell nézni:)
Aztán meg semmiféle antropológiai összehasonlításról nem volt szó GHés BS között,hanem abbeli érvedre méltattam GH szexepiljét ,hogy õ sem szép.Kár kavarnod,mert legyen! GH ronda és akkor mi van ?Akkor is igaz ,amit írtam ,mert egy ronda sem szeret bele egy másik rondába többnyire.Hogy õ ,hogy néz ki az a teljesítményét egyáltalán nem érinti.nem is értem ,hogy egy ténymegállapítást ,hogy lehet így lereagálni:hogy márpedig BS kell,hogy tetszen neki ,mert õ is ronda.Ez alényeg.
gtothistvan 2008 dec. 13. - 00:38:15 Előzmény ondok
(9/72)
Színész, énekes, rendezõ, zeneszerzõ, producer, f.könyvíró = Barbra Streisand!!! Ragozzam még?
5/10
ondok 2008 dec. 12. - 22:01:23 5/10
(8/72)
Nos frappáns lenne az érvelés ,ha én a Redford ügyet érvként ,annak alátámasztására írtam volna,hogy híján van a szépségnek.Nem ez egy pluszinformáció volt és némileg megkérdõjelezte azt az állítást ,hogy milliók el vannak alélva szépségétõl.mert szerintem nincsenek.Egyébként a férfi filmsztárok nem arról híresek ,hogy ellenállnak az aléltatós szépségeknek.Még sajna a nem filmsztárok sem.A végén meg Hackman pariba állítása kinézet és sikeresség (hódítási) szempontból Streisanddal kissé nekem feminista ízû,mert sajnos amíg gyakoribb jelenség pl az öreg ,híres férfi mellett a csinibaba fiatal pipi,mint fordítva,addig ez az összehasonlítás sántít.Nem beszélve arról ,hogy a nõnél sokkal fontosabb a szépség ebben a témában mint aférfinél ,nála inkább a férfias fellépés a fontos .Az meg rondán is lehet.
5/10
offtopic
ondok 2008 dec. 12. - 21:50:52 5/10 Előzmény meszag
(7/72)
Nos kegyed hölgy úgyhogy nem igazán kompetens abban ,hogy kinek tetszik Barbra :) És én nem is nagyon eröltetném ennek hangsúlyozását :).Én csak arra utaltam ,hogy attól még hogy valakinek van vagy nincs önkritikája a saját kinézetével kapcsolatban ,az érzelmeinek nemigen tud parancsolni.
offtopic
meszag 2008 dec. 12. - 07:22:35
(6/72)
Csak azért írtam, mert olvashatóan Neked nem tetszik Barbra. Nekem igen. Kicsit nagy orra van, de hát ki tökéletes? Másrészt meg ne keverjük össze a szerelmet a számítással. :) Bár ezt a filmet sajna nem láttam, lehet, hogy ez a hsz-em abszolute nem illik ide. :)
5/10
ondok 2008 dec. 11. - 18:23:37 5/10 Előzmény meszag
(5/72)
Bár van egy mondás,hogy a férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél,ezt leszámítva attól ,hogy valaki ronda nem fog beleesni egy másik rondába.Vagy belesik akkor is, ha õ maga szép,pláne ha az illetõ gazdag:)
offtopic
meszag 2008 dec. 11. - 08:07:41
(4/72)
No mert Gene Hackman a férfi szépség maga....:)
5/10
ondok 2008 dec. 11. - 01:32:20 5/10
(3/72)
Nocsak számomra új ,hogy elalélnak a férfiak milliói?Osztán mitõl?,mert igencsak híján van a szépségnek a mûvésznõ.pletykák szerint Robert Redford megcsípése sem sikerült neki, pedig nagyon ráhajtott.Egy kétségtelen: profi módon énekel.
5/10
ondok 2008 dec. 08. - 20:23:24 5/10
(2/72)
Gene Hackman remekül játszik ,ami nem meglepõ,mert én még tõle rossz alakítást nem láttam.Itt az még fokozza a teljesítményét ,hogy el tudja hitetni,
***SPOILER***
hogy beleszeretett a lófejû ,bányarém Barbara Stereisandba.
***SPOILER VÉGE***
A film maga közepecske egy kis jóindulattal,ami ritkaság azoknál a filmeknél ,amiben Hackman szerepel.
gtothistvan 2008 dec. 07. - 22:49:12
(1/72)
Csípõs, fûszeres, friss, üdeség = Barbra Streisand!!!