vagyokakivagyok92 2012 ápr. 14. - 16:42:16
(54/74)
Ez igaz, de még a végén összehozzák szerencsétlent Darcy-val...juuj
vagyokakivagyok92 2012 ápr. 14. - 16:40:08
(53/74)
Ez igencsak súrolta a"tucatfilm" kategóriát. Eléggé idegtépõ volt ennyi tesze-tosza harmincast látni aki mind annyira önfeláldozó, ez persze szép és jó pl.: nem árulja el , hogy Darcy megcsalta Dexet, de akkor is! Az egyetlen normális figura, akibe egy kis határozottság és humor szorult, az Ethan! Szerethetõ figura és furcsálltam is a végét..
10/10
Vicaevi78 2012 márc. 25. - 00:31:57 10/10
(52/74)
Nekem tetszett a film.
Colin Egglesfield (Dex) szerintem cuki :)
És az Ethan szál valószínüleg folytatódik...

***SPOILER***
Legvége: Ethan-höz kiment Londonba Darcy.
Lesz folytatása a filmnek...
***SPOILER VÉGE***
Egy a sokból.. 2012 febr. 01. - 18:34:53
(51/74)
Kate Hudson jót alakít.
Poénok száma: 0
És szerintem se nem "édes" se nem "cuki" a film, csak merõ szenvedés, "üres" történettel. Még a nevelõ, tanító szándék sem jött át, s úgy gondolom emiatt nem én vagyok a hibás.
eszkimó viselet 2012 jan. 31. - 07:01:13
(50/74)
Ezt a fo.st.

Spoiler, nem mintha bármi nagyon félteni való leleplezõ lenne ebben a gagyiban:

Aki arra kíváncsi, hogy egy tökéletesen középszerû rihi-röhi csaj, akinek az a legnagyobb húzása az az életben, hogy kib.aszik a barátnõjével egy igen sorsdöntõ pillanatban...valamint a királyfi, aki kábé annyira szívdöglesztõ, mint egy dögunalom sales manager..hogyan is találnak egymásra a lehetõ legunalmasabb, legtrébb, leggagyibb módon: az feltétlenül nézze meg a filmet.
Azt is hozzá tenném, hogy tündibündivel és királyfival az életben meg nem innék egy sört....de a filmben enyhén lenézésre ítélt, vagány és pofátlan Kate Hudsonnal, akinek legalább van vér a pucájában, bármikor.
brrrrrrrrrr 2012 jan. 17. - 19:03:21 Előzmény brrrrrrrrrr
(49/74)
A hsz-ek között olvastam, h a stáblista után is van egy kis jelenet, amit így megnézve elég értelmetlennek találtam...


***SPOILER***
Vagy a szinkron hibája vagy a filmé, de azt mondja a csaj, h nincs körülmetélve a srác, aztán a film végén darcy mondja neki, h tudja, h hazudott, mert a csávó nincs körülmetélve. Hát gratulálok a fordítóknak vagy a filmkészítõknek, h ennyire nem bírnak odafigyelni, ez már szánalmas. Hiszen nem egyszerûen olyan hiba, h egyik pillanatban pohár a másikban egy üveg van a szereplõ kezében (gyakori hiba), hanem konkrétan hatalmas logikai gixerré lép elõ egy ilyen félrefordítás vagy forgatókönyvhiba.
***SPOILER VÉGE***
brrrrrrrrrr 2012 jan. 17. - 18:54:54
(48/74)
Egyszernézõs, annyira nem rossz.


***SPOILER***
Az Ethan-os szál kissé elvarratlan maradt.
***SPOILER VÉGE***
vivien0624 2011 dec. 15. - 23:21:00
(47/74)
Nekem is tetszett. Nem azt mondom, hogy ez életem kedvenc filmje, de nem volt olyan rossz, mint ahogy elõttem páran írták.
Spoiler: a végén az egymásra találós részt kicsit máshogy csináltam volna, mert miután Ethan szerelmet vallott a csajnak, azt vártam volna, hogy Dex is valahogy máshogy adja elõ majd magát. Egyébként a film alatt azt vártam, hogy Ethan Darcyba szerelmes. A stáblista után meg nem értettem az egészet, és nem szeretem, ha nincs vége egy filmnek.
7/10
sanderb 2011 nov. 28. - 18:50:18 7/10
(46/74)
Ez annyira nem volt sem romantikus, sem vígjáték, de annak szánták. Itt követték el a készítõk a kardinális hibát: a téma nekem drámát követel. Ennek ellenére mégis kap tõlem egy hetest, mert egyébként minden rendben találtatott, csak a hatása alá nem vont. 10/7 - ahogy ígértem
wrossi 2011 nov. 02. - 20:32:47
(45/74)
Én attól féltem,hogy Dreenn-t bántom meg,mert butaság volt részemrõl a neki szánt üzenet végére odaírni az érzéketlen nõkrõl tett észrevételemet hiszen rá nem vonatkozik.
Bocsáss meg Dreenn!
wrossi 2011 nov. 02. - 20:02:34
(44/74)
OFF

Nekem azokkal a fiatal nõkkel van bajom akik nem akként viselkednek,akikbõl hiányzik a romantikára való hajlam.
Elnézést kérek azoktól a nõktõl akiket megbántottam,de aki elolvassa a soraimat az megérti,hogy pont a nõk védelmében írtam amit írtam.Aki meg fölháborodva kikéri magának az érzi,hogy van benne igazság.Én csak nem szeretném ha összemosodna a két nem és elfelejtenénk,hogy mik is a legvonzobb tulajdonságai egy nõnek.
Ha még van hozzáfûznivalód kérlek,hogy privát üzenet formájában közöld velem,de válaszra csak akkor számíthatsz ha civilizált módon írod meg a véleményed.
7/10
Ze74 2011 nov. 02. - 12:50:49 7/10
(43/74)
Egész jó volt,pedig nem vagyok egy romantikus alkat,lehet hogy a humor is rásegített.
10/10
Gyõzedelmes Kismackó 2011 nov. 02. - 11:08:51 10/10
(42/74)
Nagyon aranyos film, engem kikapcsolt, nem untam egy pillanatát sem, bár Darcy kissé tényleg idegesítõ volt benne.
Ja, amúgy én meg biztosan Ethant választottam volna, de ez már mellékes. Így volt aranyos. :)
wrossi 2011 nov. 01. - 16:39:46 Előzmény dreenn
(41/74)
Valószínüleg tervbe vették a folytatást,de ez bizonyosan függ az elsõ rész sikerétõl.Én szivesen venném,de ne Darcy legyen a középponban mert attól a nõtõl a gutaütés kerülget.
Azt remélem Ginnifer Goodwin-nak nem lesz többet gondja a fõszerephez jutással,eddig is imádtam minden apró kis szerepben,de most sokkal többet mutatott meg magából mint eddig bármikor.Nála sokkal gyatrább szinésznõk dúskálnak a jobbnál jobb ajánlatokban ideje,hogy végre kiharcolja magának az õt megilletõ helyet a szakmában.
A Push it valami szenzációs volt és tõle teljesen váratlan,újszerû képesség.
Az egész filmnek egy nagyon vidám,derüs,fiatalos hangulata van jó zenékkel fûszerezve.
Rohadtul idegesítõek azok a félsoros kritikák amelyek fiatal nõk szájából hangzanak el és kb. ezt a
jelentéstartalmat hordozzák:Ha tetszik neked a nõ akkor menj oda hozzá és dugd meg.Ha mindenki így gondolkodna akkor ez a mûfaj nem létezne vagy tíz perces filmeket csinálnának amik szexel vagy pofonnal végzõdnének.
dreenn 2011 okt. 31. - 19:55:50
(40/74)
SPOILER

Megnéztem egyszer már moziban is ezt a filmet, de mivel ott nem szokták levetíteni a stáblistát végig,csak most sikerült itthon felfedeznem, hogy a végén Darcy elmegy Londonba, ahol Ethan-nel találkozik, aki elfut elõle. Darcynak csomagjai vannak és már nagy hasa. Majd a kiírás, hogy "Folytatjuk..." Szerintetek lesz folytatása a filmnek, ahol õk ketten jönnek össze?

Köszi a választ! :)
wrossi 2011 okt. 29. - 00:39:32
(39/74)
Eddig negyed órát láttam a filmbõl,de hol itt a nehéz döntés?Ha nem lenne a pasi a képben ennek a barátnõnek akkor is ki kellene adni az útját,ha egyáltalán barátnõnek lehet nevezni az ilyet.Rachel a túl jó ember kategóriába tartozik,ez a tipus már kihaló félben lévõ fajta ami nem csoda hiszen az ilyeneket mindenki csak kihasználja.
Ha ez a csaj nekem panaszkodna,hogy magányos a következõ pillanatban már ott térdelnék elõtte.
10/10
Gaben26 2011 okt. 27. - 20:39:25 10/10 Előzmény sensi89
(38/74)
A sok lehúzó komment ellenére megnéztem és csalódnom kellett...pozitívan! :D szerintem nagyon is jó film!!!!!!!!10/9
1/10
sensi89 2011 okt. 26. - 01:32:11 1/10
(37/74)
Kritikán aluli...
1/10
Angera 2011 okt. 26. - 01:31:19 1/10
(36/74)
Szörnyû.... borzasztóan nulla egy film. Nem is érdemes többet írni róla, pedig tudnám sorolni egy darabig...
10/10
eltim 2011 okt. 05. - 21:08:23 10/10
(35/74)
Nagyon aranyos film volt, nekem tetszett. Arra pont jó volt, hogy kicsit kikapcsoljak :-)