fredi60 2009 júl. 28. - 14:50:56
(4/24)
Egy amerikai film az "olaszokról"? :(
7/10
vitaygeorgina 2009 júl. 28. - 13:47:33 7/10
(3/24)
Több okból is kíváncsian néztem meg a filmet. Egyrészt érdekesnek találtam, hogy egy 2007-es filmet hirtelen bemutatnak nálunk. A másik, hogy egy szereplõt sem ismertem, se a rendezõt, és úgy gondoltam, hogy biztosan volt valami oka, hogy ezt a filmet csak úgy elõástak most.
Keresgélhetném a hibákat, de nincs értelme, ez nem egy A kategóriás film, de ettõl függetlenül nagyon jól szórakoztam, a karakterek nagyon szerethetõek voltak, és a történet egy két sablonosabb fordulattól eltekintve igazán üdítõ és élvezhetõ volt.
Jó volt, hogy a szereplõk végre nem újságírók, menedzserek meg marketing szakemberek voltak, nem volt olyan érzésem, hogy ezt ezerszer láttam már. A mellékszereplõk is aranyosak, és viccesek voltak. Az külön jó volt, hogy egyik színészt sem láttam még semmiben, annyira unalmas, hogy állandóan Sandra Bullock, Matthew MacAkárki (le se tudm írni a nevét), Jenifer Garner, Hugh Grant stb. kerül össze különbözõ párosításban.
Szóval aki kellemesen akar szórakozni egy igazi romantikus komédián, annak tudom ajánlani.
ReBii 2009 máj. 22. - 21:16:02 Előzmény blackman
(2/24)
Elég vicces, hogy 2007es filmet most mutatnak be nálunk ..
Ez a folytatása a bazi nagy görög lagzi és társainak?
blackman 2008 nov. 26. - 18:15:55
(1/24)
http://www.youtube.com/watch?v=6-MNdf25G3s
Nézhetõ filmnek tûnik,olyan kis vicces fajta.