Petrapetrus 2015 jan. 10. - 12:19:52
(47/447)
Szerintem viszont már most adott az a kémia. :)

Én úgy gondolom, hogy vannak bizonyos típusú emberek, akik helyébe nehezebb valakiknek beleképzelnie magát, ettõl pedig idegennek, hidegnek, merevnek tûnik az adott karakter a nézõnek. Illetve tûnhet. ªura szerintem teljesen szerethetõ lány. Szerény, gyermeki, ártatlan, õszinte, tiszta és a maga módján bájosan bolondos. És ez tényleg sütött az egész lényébõl. És miért ne hinném el, hogy egy férfi felfigyel erre? :)

Volt egy kedvenc jelenetem a tegnapi adásban. Amikor Seyit elvitte a lányokat várost nézni és kérdezte ªurát, hogy zavarja-e a társasága, mert nem szól hozzá egy szót sem, csak néma árnyként, szellemként követi õt... Én is ilyen "néma gyerek" voltam és vagyok... Pláne, ha zavarban vagyok. :) És a lányka szeme mindent elárult szerintem, annak ellenére, hogy nem tudott szólni igazán semmi érdemit. :)

Én azt gondolom egyébként, hogy nem kell jó pasinak lennie ahhoz egy férfinak, hogy el lehessen olvadni tõle. Már ha ugyanazt értjük a jó pasi alatt. :) Szerintem egy férfiban sokkal fontosabb a kisugárzása, a humora, mint a "fizikai szépsége". Ha lelki szépség és boldogság kisugárzik, annál szebb nincs. OFF Ezért is tartom pl. Halit Ergençet kifejezetten vonzó és sármos férfinak. :) ON
Célia 2015 jan. 10. - 10:23:41
(46/447)
Bizony én sem értem miért mondják,hogy nincs "kémia" a két fõszereplõ között, meg hogy Sura nem szép, nem átütõ. Szerintem a szépség relatív. Szép az ami hat a lelkünkre és ezáltal szépnek látjuk. Tehát kár azon morfondírozni, hogy Sura szép vagy nem szép, a fontos az hogy a Seyit annak látja. Egyébként minden nõ boldog lenne ha így nézne rá egy férfi, és minden férfi boldog lenne ha így nézne rá egy nõ. Nekem teljesen hiteles a köztük lévõ vonzalom.
Petrapetrus 2015 jan. 10. - 07:56:13
(45/447)
Azért vágták meg, hogy minél többen képesek legyenek végignézni a beharangozó részt. Ne érjen véget nagyon késõn... Még reklámot se nagyon nyomtak be, talán csak egyszer. Ez is marketingfogás. A nézõ harapjon rá a sorozatra, és nézze késõbb is. Akkor már több lesz a reklámszünet, stb.
malvinkicska 2015 jan. 10. - 07:54:08
(44/447)
Írod megvágták miért csinálnak ilyet, mikor tudják, hogy utána lehet nézni, meg így nincs olyan értelme a filmnek, ez már nem az elsõ eset török sorozatnál. A Hazugságok Gyûrûjében azt is úgy megvágták, értelmét vesztette, nem is néztem azt a pár részt sem ami fen van online.
Petrapetrus 2015 jan. 10. - 07:52:30
(43/447)
Mivel tegnap este még javában tartott a mosás, így úgy döntöttem, hogy amíg megy a mosógép, addig belenézek ebbe az új sorozatba...

Kellemes csalódás volt, bár kicsit kettõs érzelmeim is vannak. Nagyon szépek a képek, a fõszereplõk is helyesek, viszont a jeleneteket kicsit furcsállottam. Voltak meglehetõsen vontatott pillanatok, meg voltak olyan pillanatok, amiket meglehetõs gyorsasággal ugrottak meg, holott szerintem ha jobban kidolgozták volna és nem intézték volna el olyan kevéssel, jobb is lehetett volna... Bár ahogy olvastam, az RTL itt is vagdosott ki jeleneteket...

A szinkron néhol szerintem is fura, de leginkább azért, mert több Szulejmános hangot is betettek. Mintha nem lenne kismillió szinkronszínész rajtuk kívül... Seyit hangja viszont nekem teljesen rendben volt, illik a karakteréhez. Az nem jelent semmit, hogy az adott színész hangja eredetiben milyen. Attól még lehet hozzá találni karakterében másabb, de passzoló hangot. Nekem tetszett.

ªura. Hmm. amikor elõször megjelent, picit elkerekedtek a szemeim, hogy õ lesz a nõi fõszereplõ? Ez a kis semmilyen lány? Aztán haladtak elõre az események és engem nagyon meggyõzött. Sõt, a színésznõ egy idõ után már kifejezetten Carey Mulliganre emlékeztetett, aki egy nagyon helyes és tehetséges színésznõ.

A korábbi kommentekben olvastam, hogy többen hiányolják a fõszereplõk között a "kémiát". Hát nem tudom, szerintem meg tökéletes volt minden egyes kis pillantás. Sõt, ebben a lányban néhol magamat fedeztem fel. Én is reszkettem, a gyomrom bukfencezett egyfolytában és minden bajom volt, már csak akkor is, ha a páromra gondoltam, aki elhívott randevúzni. Akkor elõször. Kicsit újraéltem ezt az izgalmat, meg a somolygó, "kukkolós" pillantásokat. Szóval részemrõl meggyõzõ volt. Kıvanç, mint színész eddig ismeretlen volt számomra, még sosem láttam semmiben. Van egy aurája, az már biztos. Nézegettem róla képeket és arra kellett rájönnöm, hogy kevesebb szakállal vagy szakáll nélkül viszont már egyáltalán nem "gyerebe" nekem. Itt, katonaként valóban van egy "peckes tartása", az arcberendezése ezzel a mennyiségû szõrzettel pedig komolyabbá teszi. Ezek nélkül csak egy sima szépfiút látok, aki már csak emiatt sem érdekelne soha. Kicsit ilyen szempontból Burak Özçivit nekem, valamiért érte is odavannak a nõk, nekem viszont egyáltalán semmi különös élményt nem jelent a látványa. :) De itt, ebben a szerepben tetszik a pasas.

Mindent összevetve lehet, hogy megnézem végig ezt a sorozatot. Nagyon tetszik, hogy ez is történelmi, mivel szeretem a történelmet. Az is plusz pont, hogy valamennyire próbáltak egy állítólag megtörtént esetet feldolgozni. Nagyon szépek a képek, ahogy már említettem, a jelmezek is... Látszik, hogy nem sajnálták rá a pénzt. Plusz azt is üdvözlöm, hogy nem túl hosszú sorozat, legalább végig lehet nézni. :)
juzer 2015 jan. 10. - 00:59:00 Előzmény Értetlenke
(42/447)
Inkább, mint egy újabb helyszínelõ klón...
burak 2015 jan. 10. - 00:57:08
(41/447)
Köszi a válaszod egyetértek, a gyöngyben nekem az a szinésznõ sem jött be Kivanchoz, szerintem az a szinésznõ akaszkodott rá. Én maradok a Kuzeynél.Ezt majd talán késõbb a neten megnézem, fõleg ha egy csomót kivágnak belõle. Még a török verzió sem érdekel.
Az RTL versengésbõl a nézettség miatt vette meg.

Jó éjszakát
8/10
gabus53 2015 jan. 10. - 00:22:02 8/10
(40/447)
Szióka!

Szerintem emiatt is darabos egy kicsit ahogy írod, mert kivágtak egy pár jelenetet, fõleg az elején azt a 15 percet. Aki nem látta eredetiben, tulajdonképpen a lényeget nem is láthatja, hogy Petro miért is nem katona már.
A másik pedig, hogy nem volt meg az a bizonyos vibrálás kettõjük között és ez már az elején is kiderült. Emiatt is lett rövidebb a sorozat a kelleténél. Mert ha láttad -A Kuzey-en kívül- az utóbbi két sorozatát, hát ott bizony volt vibrálás. Az Igazgyöngyben Songül-lel annyira, hogy majdnem tönkrement Songül házassága is, ugy kb. a 3. évadtól. A TSZ-ben is egyértelmû volt Beren Saat-tal.
Kivancnál valószínûleg nagyon sokat számít, hogy összhangban legyen a partnerével, mert nagyon érzéki embernek tartom. De szerintem csak így lehet hitelesen játszani.

Szép álmokat mindenkinek... :-)
burak 2015 jan. 10. - 00:16:17
(39/447)
Én is azt hittem,hogy majd Kiváncon és a szemein csüngök végig, meg Szentpéterváron és az zenén, de azt hiszem nem elég.
burak 2015 jan. 10. - 00:08:24
(38/447)
Sziasztok akkor jól érzékeltem én is, hogy kivágtak belõle. Nekem mint Kivanc õrültnek,valami nem oké, nem jön le Kivánc kisugárzása, már most az elején nem fogott meg. Darabos az egész, szerintem Szpéterváron nem úgy tudtak forgatni mint törökben, hideg is volt és Kiváncon is érezhetõ, hogy annyira koncentrál, hogy õ egy orosz tiszt. Marad a Kuzey, mert abban sok az önmaga.
Kiváncsi vagyok a véleményekre.
10/10
ccaty 2015 jan. 10. - 00:01:50 10/10
(37/447)
Lenyomtam a Vihart, de rájöttem nem ellenfelei egymásnak a két sorozat, és azért adnak ebbõl hetente csak egy részt, mert nagyon rövid sorozat. Nem a szavazástól fog függeni, hogy megcserélik-e a két sorozat vetítésének gyakoriságát és kezdésének idejét.
Célia 2015 jan. 09. - 23:35:27
(36/447)
ÍÍÍÍgen a gyönyörû szemei valóban kárpótolnak, a többi tulajdonképpen le van ..... :)
8/10
gabus53 2015 jan. 09. - 23:32:20 8/10
(35/447)
Igen, épp most akartam én is írni, hogy az eredeti elsõ 15 perce valahogy a magyarból kimaradt. Kivanc szinkronhangja nekem sem nagyon tetszett, de hát ez van.
De továbbra is csodálatosak azok a kék szemek...
Célia 2015 jan. 09. - 23:28:32
(34/447)
Szia! Bonyodalom,ármány itt is lesz bõven. Engem csak az zavar, hogy kivágtak jeleneteket érthetetlen helyeken. Például az film legeleje teljesen hiányzik, ahol a Petró által lelõtt társuk özvegyét meglátogatják.Ettõl nem lesz pörgõsebb a film. A szinkronról csak annyit, hogy teljesen törvényszerû volt hogy sem Makranci sem Bozsó Péter nem jöhet szóba, mivel Õk másik csatornákon szinkronizálták Kivancot.
malvinkicska 2015 jan. 09. - 23:01:16
(33/447)
Nagyon tetszett, szép helyeken játszódik, nagyon jól áll Kivancnak az egyenruha, a tartása is mint egy nádszál, most gyönyörû volta szemei, mikor mosolyog.
fenrir 2015 jan. 09. - 21:28:05
(32/447)
no ezt a másik török gyöngyszemet vajh hány fillérért vették, és hány millát fognak keresni azokon, akik csak azért nézik mert a retek klub nyomatja... :)
8/10
gabus53 2015 jan. 09. - 20:05:19 8/10
(31/447)
Már csak 90 perc és kezdõdik...
offtopic
adamnagysweetmovie 2015 jan. 09. - 19:44:04
(30/447)
...om kivanc
adamnagysweetmovie 2015 jan. 09. - 19:38:04 Előzmény Értetlenke
(29/447)
ne mán, kukulmán!
malvinkicska 2015 jan. 09. - 17:31:48
(28/447)
Már csak 3 óra és kezdõdik a várt sorozatunk, a bemutató úgy szól a nõ csábász hírében álló Kivanc, nagyon várom már.