8/10
gabus53 2014 szept. 25. - 08:39:12 8/10
(7/447)
Szia malvinkicska!

Csak 6 hétig szüneteltetik a sorozatok leadását, amint vége lesz a legújabb förmedvény Celeb vagyok sorozatnak, újra adják majd a Szulejmánt és a többi sorozatot is.

Szép napot mindenkinek.
malvinkicska 2014 szept. 25. - 07:21:05 Előzmény Érsekvári
(6/447)
Én azt olvastam több helyen az Rtl-en nem lesz sorozat, mert, a Celeb vagyok, ments ki innen lesz az én újságomba a mûsor elõzetesben , még a Szulejmant sem fogják adni október 6-án, aztán, mi lesz nem tudom. A vészharangot nem szeretem kongatni csak amit olvastam azt írtam le. A sorozatnak nagyon örülök, mert remélem megint jó társaság lesz a fórumon, ahol beszélhettünk róla. A szinkronnal kapcsolatban nagyon nehéz dolguk van , mert különös hang orgánummal áldta meg az ég amit mi nagyon szerettünk, Kivancba.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 24. - 21:35:35 9/10
(5/447)
Amikor olvastam a Kurt seyitet megvették és az rtl-re tippeltek ,hogy az vette meg , nem tudtam mire vélni pont ezt a sorozatot ?
Lehet valami újat akartak és így érthetõ , mert a szuper tv2 esetleg elhappolta elõle a Küzeyt .
Láttad ezen a listán ott volt , igaz még mexikói limonádék is voltak ,de remélem azokra nem kerül sor, habár én egyet sem néztem -nézek nem is fogok.
Valóban jobb lenne ha a RTL2 adná , mert a RTL-en , folyton variálnak és a sajátkészítésû sz*rságot akarják tolni a képernyõre.
Persze sem ez sem a Szuper tv2 nem mindenkinek jön be és kevés lenne a nézettsége .
Mindig akad valami gond.
Kiváncsi leszek én is a szinkronjára , itt más a karaktere ,vajon milyen hang passzol hozzá.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 24. - 19:17:17 9/10
(4/447)
A lényeg van már Port.hu oldala a Tûz és víz -nek .
Kivánc ebben is nagyon jó és a bátyját játszó Bugra Gülsoy is.
Szuper tv2 október 6. 14.05 indul.
Találkozunk !
9/10
Érsekvári 2014 szept. 24. - 19:03:19 9/10
(3/447)
Sziasztok !
Ti már tudjátok a Kurt seyit-tet melyik csat és mikor adja ? Ez még nem világos !
Viszont az már tuti a szuper tv2 október 6. -án 14.05 -kor a Küzey guney-t tûzte mûsorra .
Itt tûz és víz a cím , de a török szerint észak-dél .
Toygar Isikli a zeneszerzõ és még ismerõs lesz a benne szereplõ Zerrin Tekindor / a Tiltott szerelem Deniz kisasszonya vagy mademoiselle-je / és Riza Kocaoglu /Karadayi Yasin-ja / .
Tegnap az új Kurt seyit részben is felfedezni véltem a Tiltott szerelmes színésznõt a vasútállomáson aki a lányát várta ....talán , de homályos az ismeretem a sorozatról , mert nem néztem eddig .
Viszont a Küzey guney ez igazán meglepetés számomra és nagyon örülök , hogy magyarul is láthatom .
80 részes lesz , de biztos vagdossák megint, szokás szerint .
Végre történt elõrelépés a sorozatok ügyében , mindenki örömére.
malvinkicska 2014 szept. 24. - 11:47:19
(2/447)
Nagyon boldog vagyok legalább egy kicsit szórakozunk, biztos jó lesz, mint a többi török sorozat.
8/10
gabus53 2014 szept. 23. - 22:52:35 8/10
(1/447)
Üdvözlök minden Kivanc rajongót.
Éppen ma este kezdõdött el a sorozat 2. évadja a török Star TV-n. Remélhetõleg hamarosan már nálunk is el kezdik leadni az 1. évadot.
Jó fórumozást kívánok mindenkinek, aki ide ellátogat.