malvinkicska 2016 máj. 10. - 20:32:05
(319/379)
Szeretnék pozitív véleményt de édes kevés jó történik benne, sajnos amikor jól van valami rögtön elrontják, az igaz Regi megváltozott, a szülõk harca miatt, de az érzelmei nem , mert nem azt mutatja, még is keresi D társaságát, aki írta mi a frásznak nem hagyta õket fiatal szerelmeseknek kavarás nélkül. aztán Consuelo, sem szerethet, mert Erick betart neki. Clara aki el van azzal a gyerekkel. Nina ha megkapja a magáét az is érdemelni fogja, mert egy pénz hajhász valaki. Szerintem akar hogy de nem sok a jó benne. Caridad is hazudozik, mert agyerek miatt, kénytelen. Eladio válni akar Julia nagyot nézett.
10/10
dorinalue 2016 máj. 10. - 20:04:08 10/10
(318/379)
Hát megértem én hogy nem az évezred telenovellája, de szerintem nem csak a negatív dolgokat kellene sorolni.

mellesleg ha Daniela olyan nagyon rossz figyeld meg Reginát ..õs se sokkal jobb olyan nagy ügyet csinál mindenbõl, aztán még neki áll feljebb

akit viszont én tényleg az egész sorozat legnagyobb bukású karakterének tekintek az Nina (a sorozat végére)->
SPOILER!-> mert a sorozat végéhez közeledve két hatalmas csapás éri vagyis talán háromnak is lehet mondani, és õ szívja meg a legjobban ...;(egyébként Daniela úgy is porul jár)
malvinkicska 2016 máj. 10. - 18:56:29
(317/379)
A mondandómat nem tudtam befejezni, mert jöttek hozzám , Daniela egy ronda lány mindig másnak akar betartani, egyszer az öreg pacákot bolondította, most megint ráakaszkodott D-re, hogy bosszantsa Regit, persze nem szeretik egymást semmi jele nincs legalább nekem nem jön le, majd késõbb látom mit csinál az ragacs csaj.
malvinkicska 2016 máj. 10. - 18:35:07
(316/379)
A gyerek rablás, és most az elvétel az anyától elég sok sorozatban elsütik nekem már unalmas nagyon. A másika kik zavarnak Franco nagyon gonosz, mert mást mond Gabinak, másat Marintinának, aztán nagyon rondán beszél az anyjával, állandóan, csak a vagyon szerzésen jár az esze, hogy kell kitolni emberekkel. Eladio betegen szereti Juliat, de az egy tétova nõ nem tud dönteni, meg bocsát vagy szenved tovább, mert Arturot sem akarja. Az Erick viselkedése nálam semmi amit követ, össze vissza hazudozik meglopta az anyját. David amíg Reginaval járt, nagyon jól hozta a formáját hittem neki annyira szereti azt lányt.
PMate01 2016 máj. 10. - 16:19:40
(315/379)
De ugye az ilyeneken is el lehet mosolyodni, mikor a gyerekre vigyázó csaj mondja a kisfiúnak hogy: ,, Ej de jóvágású apukád van neked " xD A gyerek szerintem aranyos. :*
PMate01 2016 máj. 10. - 16:17:59
(314/379)
A tegnapi nap szerintem az "izgalmak napja" volt. A Szeretned kell is jó volt ez a gyerek elvétel kicsit-kicsit megdobta a sorit, meg nekem a Franco Marintia Gaby szál jön be úgy nálam az élteti a sorozatot. Julia dolgait is elnézem Eladióval és Arturóval, viszont ezt a Davidot egyre inkább ki nem állhatom. Nem csak azért mert hú de elárulta Reginát, hanem mert olyan mint egy nyálas birka és az a fej £oL :O. Kibírható azért ez a novella. + A zene és a környezet. ;)

Nem akarok offolni de aki követi a megtört szívek topicot ami ott történt na az számomra is meglepõ volt pedig én úgy tudni szoktam a dolgokat.
malvinkicska 2016 máj. 09. - 17:59:15
(313/379)
Egyre rondább dolgok történek, az a szemét Erick elvette a gyereket Nina is egy mocskos valaki. A fiatalokat is szétmarták, az a Daniela, úgy hazudik mintha olvasná, most örül mert árthat Reginanak, aki ezt így írta nem sok esze volt, szerintem, nagyon gyenge értelmetlen valami.
10/10
Milibindi 2016 máj. 06. - 21:20:13 10/10
(312/379)
Elvileg David és Regina még mindig egymást szeret. Elég férfiatlan lenne,azért ha David folyamatosan könyörögne Reginának, érthetõ, hogy más lánynál próbálkozik, csak nem Danielánál kéne. Elég morbid, hogy a szerelme húgával jár. Amúgy emiatt lett nem szimpi kint Regina, feláldozza magát, mert az apja David anyjával kavar... A szülõk konfliktusának tényleg semmi köze az érzelmeikhez.
malvinkicska 2016 máj. 06. - 12:54:22
(311/379)
Szerintem David és Regina is nagyon jól hozták a szerelmest és elég hitelesen játszott D el is lehetett hinni, úgy van, de úgye azt is megkuszálták, nehogy jól érezzük már magunkat, legyen benne normális fiatalos száll, most Daniela, a befutó ideig óráig, mert itt szinte naponta változnak az emberi érzelmek ami a szerelmet illeti, itt szeretni tisztelni nem szabad, csak egymást ölni, vágni.
10/10
dorinalue 2016 máj. 05. - 18:55:54 10/10
(310/379)
Marintia gyereke aztán szeretetet fog kapni de szegénynek az utolsó részek egyikében jól megírták az életét.. :D de majd erre egy 30+ pár rész múlva rájössz.. :)
Egyébként tényleg Eladio szerelme Julia felé az igazi, na meg azért Clara és Justino meg Consuelo és Miguel bár én õket nem szívlelem
malvinkicska 2016 máj. 05. - 12:33:17
(309/379)
Belenéztem mivel a szemét Erick elraboltatta a gyereket, hála visszakerült, de az a nagy buta Nina még hisz annak a mocsok E-nek aki szabályosan megrabolta. az egész történet egy tudat hasadásos állapot az emberek legyen fiatal, vagy idõsebb, érzései változnak ez egy nagy marhaság, Ma Reginat szeretem utána Danielat, és fordítva most R a baráttal csókolózik, egyedül aki talán még hihetõ, hogy szereti az Eladio Juliat. Franco csaka vagyonra hajt az egész férfi karakter közt egy undorító féreg.A kis Gabi nagyon naiv buta liba , még most sem tud semmit nem is akar ellenzõ van a szemén.Franco gyerekének kár volt megszületni , mert a pénz nem minden azt szeretetben kellene felnevelni anya apa, nem örök hazugságban, ebben nagyon hibás Caridad.
syuzi 2016 máj. 04. - 18:24:24
(308/379)
Eric egyre gonoszabb, Nina mintha kicsit megváltozna

David és Daniella kapcsolatára kiváncsi leszek hogy meddig fog tartani a nagy románc
Mia1234 2016 máj. 04. - 16:56:53
(307/379)
Milyen érdekes...
A tegnapi részben David még könnyes szemekkel nyavalygott Reginának, hogy mennyire szereti, most meg hirtelen ott folyatja a nyálát Daniellára.
Hát tényleg, marhára szerelmes lehetett!
Erik meg micsoda egy szemét rohadék, képes a saját anyját - akivel pedig folyton fondorkodnak - meglopni.
Lebukhatna végre.
malvinkicska 2016 máj. 02. - 18:06:15
(306/379)
A mai részben ahogy viselkedett Franco egy nagy büdös bunkó, a felesége szülei meghaltak, õ meg az örökségen törõdik, a másik keritõt játszik Danielanak, mert egyforma férgek.A téma több sebbõl vérzik rettenetes sok a túlzás benne, ahogy Erick ellopatta a babát az is nagyon amatõr volt, az is csak azért , minél tovább húzzák amúgy is a semmit mondó sztorit.
10/10
offtopic
dorinalue 2016 ápr. 30. - 15:34:59 10/10
(305/379)
Hát kinek a PAP kinek a PAPNÉ..
Mindenkinek meg van/lesz és volt is a maga véleménye hiszen senki nem olyan mint a másik. :)
Egyébként igen ha azt nézzük ennek a telenovellának elég kevés a mondani valója és ami van az sem a feltétlen jó (bár azért az is van benne).
De ez van akinek nem tetszik vagy nem szereti nyugodtan továbbkapcsolhat.
De mint mondtam már neked szerintem ha eddig nézted akkor ha aggályokkal is, de nézd végig. :)
malvinkicska 2016 ápr. 30. - 14:32:28
(304/379)
Az igaz a színész azért az, hogy eljátsza a dolgokat és hiteles legyen, ez egyszer tiszta, de szerintem a karakterek személyre szabottak, mert látom Colunga akár milyen nagy színész de negatív szerebe nem õ és ezt nem csak én látom így, mert az õ személyisége nem olyan, egyszer Victoria Ruffo azt nyilatkozta õ nem szereti a kollégáit bántani, és olyan karaktert vállal. Gaby Spanic is általában mindig gonosz volt, nem is nagyon van munkája , ha igazak a hírek egy stúdió sem akarja alkalmazni összeférhetetlen, stb, és most a látottak alapján felmerült bennem a kérdés, hogy is van ez, nem általánosítottam csak, eljátszottam a gondolattal, a másik mindig azt szajkózák ezek a semmik az élet alapján íródnak, akkor nincs mirõl beszélni. azt is tudom nem aza habos babos történetek vannak, mivel taposó malom az élet, minden senki valaki akar lenni, és mikor rájön akkor késõ. A Mexikói sorozatok, most már csak szinte utánzatok õk is azt nyilatkozzák, ideje lenne valami más irányt venni. A vitának híve nem vagyok, de a véleményem nem rejtem véka alá ezek a fórumok errõl szólnak. További szép napot.
10/10
offtopic
dorinalue 2016 ápr. 30. - 11:11:12 10/10
(303/379)
Minden embernek meg van a maga hibája.


De szerintem egy kicsit erõs túlzás idézem " ilyenek a nõk , ott "-> nem csak Mexikóban léteznek nem rendes emberek..tele a világ ilyenekkel az hogy több sorozatban láttál már ilyet az meg azért van mert a sorozatgyártás egyik közepe Mexikó..de van nem egy amerikai,török sorozat amiben megy a kavarás megy mocskolódás, aljaskodás..szóval szerintem értelmetlen összegezni ennyire
malvinkicska 2016 ápr. 29. - 21:35:31
(302/379)
Az hogy Regina rondán beszél Daviddal az sem szép dolog, de eza mocsok féreg Daniela, mint egy vírus úgy ragad a férfiakra egyszer az öreg szivar, most meg D-t akarja szédíteni, szóval ez már a szemtelenség és aljasság fogalmát kimerítette nálam, ilyenek a nõk , ott mert már nem egy sztoriban volt hasonló. Amit követ az egyszerûen gyomor forgató, mert valaki valamit nem szeret a szájából is kiköpi, tartja a mondás.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 28. - 21:26:04 10/10
(301/379)
Nyugalom..a végére (sajnos) ez is egy tipikus rózsanovella lesz :)
syuzi 2016 ápr. 28. - 18:30:16
(300/379)
Jó volt a mai rész nagyon:)