regina.997 2016 jan. 05. - 21:43:11
(19/379)
Egyet értek az elõttem szólókkal :) Valahogy nem tudom elfogadni Colungát ilyen negatív szereplõként... kicsit erõltetettnek tûnik a játéka....nekem õ mindig José Miguel Montesinos vagy Franco Santoro/Eduárdo Valaki marad :D Persze lehet hogy késõbb majd megszokom :) Bár az is igaz, hogy mindennel ellentétben most elõször vagyok kibékülve Jorge Salinassal, kifejezetten tetszik itt, pedig eddig nem igazán nyerte el a tetszésemet :) És valóban kicsit még nekem is túlzás az értelmetlenül sok szenvedélyes jelenet (pedig engem nem szokott zavarni) azzal a meztelenkedõ nõvel :D Lássuk milyen lesz a folytatás ......!
Alevtina 2016 jan. 05. - 21:25:12 Előzmény suxel
(18/379)
Boyer hármasikreket fog játszani? :D Ez ugye egy paródia lesz? :) Már az ikres téma is elég meredek, de ez mindent überel! :))))
Alevtina 2016 jan. 05. - 21:20:01
(17/379)
Szerintem olyan közismert szappanopera szereplõnek, mint Colunga, nem lehet más a szinkronhagja, mint Lux, aki legalább 6-szor szinkronizálta. Már egymáshoz nõttek, akárcsak Gabriela Spanichoz Fehér Anna vagy Natalia Oreirohoz Kiss Virág. Mellesleg az újabb telenovelákban olyan jelentéktelen, tehetségtelen tucathangok szinkronizálnak, hogy szinte rossz hallgatni. Marlene Favela pedig gyönyörû, közel 40 évesen minimum 15 évet letagadhatna!
malvinkicska 2016 jan. 05. - 21:08:19
(16/379)
Nézted a mai részt ahogy játszik Fernando nagyokat nevetek, mert azt hiszem megõrült, szinte az a nagy tetkó szerû a felsõ testén, nem akarom elhinni, aztán ez egy erkölcsi fertõ, itt legtöbbnek szeretõje van. Marlena Favela is ki van fordulva magából szerintem Jorge Salinasnak kellet volna gonosz, szóval nem nagyon tetszik ez a sok ágyba bújás. Valameddig nézem aztán látom mi lesz, nekem nem nagy szám eddig. A másik annyi szereplõ van benne , mint kutyába a bolha ez sem tetszik.
malvinkicska 2016 jan. 05. - 18:35:38
(15/379)
A sok reklám miatt a neten fogom nézni, mivel 8-p film 10 reklám, nem vagyok rá vevõ, inkább a homok titkait nézem, ott legalább nincs reklám.
syuzi 2016 jan. 05. - 14:03:48
(14/379)
Izgalmas jó kis sorozat nekem tetszik egyenlõre még ismerkedek a szereplõkkel
Fernandot furcsa gonoszként látni de jól hozza a szerepet már várom a mai részt:)
kikelet54 2016 jan. 05. - 08:01:22
(13/379)
Úgy látom, többen vagyunk azok, akiknek nem tetszik Fernando Colunga ebbéli alakítása. Túl nagy a változás az eddigi karaktereihez képest, és lehet, hogy Lux Ádám hangja sem a legjobb választás ehhez a szerephez.

Nekem a feleségek tûnnek túl fiatalnak, fõleg Nina /Marlene Favela, a 39 évével/, a gyerekeinek inkább a nõvérüknek tûnik, mint az anyjuknak. Mindenesetre utálatos egy karaktere van, egy önzõ, akaratos, nagyravágyó dög.

Szinte minden szereplõ ismert valamilyen másik nemrég látott sorozatból, de van olyan is, akinek most is fut egy sorozata /Regina - Michelle Renaud, A múlt árnyéka/.

Sok a fiatal színész, ami nem baj, még ismerkedem a karakterekkel, így az elsõ rész után nem biztos, hogy ez is a kedvencem lesz, de egyenlõre nézem, idõmbõl kitelik.
malvinkicska 2016 jan. 05. - 06:45:54
(12/379)
Tudod sok mindenben egyezik a véleményünk valóban, furcsa ebben a szerepben mivel õ mindig a jó eés hõs szerelmest alakította, lehet késõbb már megszokjuk tõle ezt karaktert is, vagy nem, legfeljebb nem nézzük, más választás nincs.
mariland 2016 jan. 04. - 21:35:55
(11/379)
Nem terveztem, de belenéztem. Nem vagyok Colunga fan, de tiszteletben tartom aki szereti õt.

Nekem õ már idejét múlt.

A sorozattal kapcsolatban, túl idõsnek találom a két férfi fõszereplõt, bár ha azt nézzük milyen korú gyermekeik vannak, akkor jó a koruk. De nekem nem õk a húzóerõk.

A fiatalok sokkal inkább, nagyon helyes volt a három fiatal a reggelinél, jól lejött hogy szeretik egymást, kedves viszony van köztük.

Colunga szerintem sem jó negatív fõhõsnek, ahogy meregeti a szemét :-D kicsit vicces nekem. Iván meg Sebastian valahogy hitelesebb ha gonoszkodik.
De William Levyt sem tudom elképzelni negatívként. Egyszerûen az arcberendezésük nem olyan, hogy a szép vonásaik eltorzuljanak. :-)

Ha nézem is a fiatal színészek miatt, meg a körülöttük bontakozó szál kialakulása miatt, nem pedig az öregek csatározásai az érdekesek.
offtopic
ildimix 2016 jan. 04. - 20:31:16
(10/379)
Szerintem elég lenne 100 110 rész is a sorozatból.

Nem kellene húzni nyúzni de megértem ha még nincs kész a következõ sorozat.
offtopic
ildimix 2016 jan. 04. - 20:22:37
(9/379)
Most sokan nem fogtok velem egyet érteni de szerintem Colungának nem áll jól a gonosz szerep és ha már gonoszat játszik 1 markánsabb szinkronhangot adtam volna neki pl Jakab Csabát. Nem rossz a sorozat sajnálom a võlegényt, hogy balesete lett nem kellett volna hõsködni a motorral. Colunga feleségét sajnálom nagyon zsarnok a férje remélem hallgat a fiára és elköltözik otthonról. Arturo felesége 1 számító dög még biztos sok bosszúságot fog okozni Arturónak. Várom a holnapi részt.
malvinkicska 2016 jan. 04. - 19:25:06
(8/379)
A múltkor már én is nagyon besokalltam, de mivel Fernando a kedvenc színészem nézem, az elsõ rész után véleményt nyilvánítani nem tudok, elõször ismerkedek a karakterekkel, aztán a téma a vagyon szerzés körül forog. Azt én is olvastam nagyon megosztotta a nézõket, mivel nem akarták elfogadni fõ gonosznak, Colungát, a másik nagyon sokat költöttek rá, nagyon elegáns mindenek vannak benne. Azt úgy látom a színészek is elég ismertek, a sok nekem fiataltól eltekintve.
napraforgó 2016 jan. 03. - 19:14:26
(7/379)
Köszi a tájékoztatást. Már korábban úgy döntöttem, hogy kihagyom, akár jó, akár rossz lesz, de így még csak nem is fogom sajnálni. Bár úgy tapasztaltam, hogy nem egyforma a magyar és mexikói közízlés, sokszor az ottani nagy sikert sz@rnak találtam, vagy fordítva, amin ott fanyalogtak, itt egész tûrhetõnek bizonyult.
suxel 2016 jan. 03. - 10:30:27
(6/379)
Mexikoban a sorozat varhatoan április 10en veget 140 resszel. A nezettsege olyan borzalmas a sorozatnak, hogy kevesebb nezot ultet a kepernyo ele, mint az elodje a Veronica aranya (Lo imperdonable). Nagyon vegyesek a sorozatrol a velemenyek, vannak nagyon jok es vannak nagyon rosszak, en is inkabb a lehuzo oldalhoz tartozom. Erdekesseg, hogy azok a sorozatok Mexikoban, ahol Susana Gonzalez fohosnot jatszik melyrepulest vegeznek a nezettseg teren, am nem igaz azokra a sorozatokra, ahol gonoszt vagy eros mellekszereplot jatszik. Fernando Colunganak ezen kivul egy bukott sorozata volt kinn a Pasion, ahol szinten Susana Gonzalezzel volt foszerepben. Igaz itt gonosz Colunga, de nagyon fontos foszerepe van, igazabol o a mozgatorugo a sorozatban. A sorozatot a hihetetlenul gyenge nezettseg ellenere is meghosszabbitottak tavaszig, mert meg gyerekcipoben jar az ezt koveto sorozatnak az elokeszuletei, (amelyrol mar tudjuk, hogy a Frente al mismo rostro (Ugyanazzal az arccal szemben) címet kepviseli, varhatoan aprilis 11en kerul a mexikoi kozonseg ele, a foszerepben Angelique Boyerrel, aki harmasikrek szerepeben domborit, parjaikat pedig Sebastian Rulli, David Zepeda es Pedro Moreno jatsszak majd)
napraforgó 2016 jan. 03. - 04:04:44
(5/379)
A sorozatot 2015 október 5-én kezdte sugározni a Televisa, vagyis még jelenleg is tarthat. Ha sikeres, akkor még nagyon-nagyon sokáig tarthat.
syuzi 2016 jan. 01. - 13:59:41
(4/379)
Várom már a hétfõt nagyon kíváncsi vagyok erre a sorozatra biztos jó lesz ez a sorozat:)
syuzi 2015 dec. 26. - 15:16:12
(3/379)
Én is nagyon várom már ezt a sorozatot:) Remélem én is hogy jó sokan leszünk itt a fórumon:)
malvinkicska 2015 dec. 24. - 12:40:57
(2/379)
Ezt a sorozatot várom mivel a kedvenc színészem most rosszat alakít benne, vajon ennyi jó után, milyen lesz, Fernando Colunga.
offtopic
ildimix 2015 dec. 23. - 20:50:02
(1/379)
Sziasztok!

Már nagyon várom, hogy elkezdõdjön ez a sorozat a leírás alapján jónak tûnik. Remélem sokan fogjuk nézni és beindul ez a fórum is.