7/10
Edmond Dantes 2013 ápr. 24. - 08:34:20 7/10
(19/39)
Almodovar korábbi naaagy filmjei is tobzódnak a "színekben-szagokban", minden eltúlozva, jóóó harsányan -akkor is,ha csöndes-, bõséges testnedvek, nemi identitás-ügyek,vörös-lilás érzelmek, szét- majd a végén összetartó cselekmény, farce-os beütések, fûszer bõven szórva és ilyesmik...vagyis mindig megjelenik az (ön)irónia, mint a nagyoknál sokszor. Ez õ. A kérdés az, mibõl mikor mennyit adagol éppen. Ebben a filmben bõven adagolja mindezeket. Ez a film a paródia paródiája. Korábbi filmjei parodisztikus elemeit torzítja tovább görbe tükröt téve saját maga elé s elénk. Röviden: ennyi ökörködést rég láttunk tõle s csak neki megengedett. Meg a hozzá hasonló nagyoknak. De senki ne ezzel a darabbal kezdje a vele való ismerkedést, mert esetleg így vagy úgy, csalódni fog ennél is, a többinél is.Kár lenne.
1/10
vandorbab 2013 ápr. 17. - 19:38:02 1/10 Előzmény webulon
(18/39)
Én a SAJÁT véleményemet írtam le a filmrõl.
Hidd el, hogy örülök, ha neked tetszett! Valóban nem lehet csupán EGY filmbõl megítélni egy rendezõt, de EZT A FILMJÉT igenis megítélhetem a SAJÁT értékrendem szerint.
Mint írtam, eszerint ez egy gyenge alkotás.
Méltatlannak tartom, hogy Akira Kurosawa munkásságára hivatkozol.

Egy, a "patogatott kukorica s.güek" közül.
Fountain 2013 ápr. 14. - 09:38:42
(17/39)
Engemet nem fogott meg. Unalmas, poros, se vígjátéknak, se szatírának nem jó. Élvezhetetlen. Örültem, hogy vége van. Nagy csalódás az egész.
10/10
zsofikj 2013 ápr. 12. - 12:25:02 10/10
(16/39)
Hát szerintem nagyon ott van, a Volver óta Almodóvar legjobb filmje.
10/10
vattacukor88 2013 ápr. 12. - 08:38:17 10/10
(15/39)
szétröhögtem magam!
nem muszáj szeretni, de nagyon lehet!
10/10
webulon 2013 ápr. 07. - 01:24:24 10/10
(14/39)
Bárki bármit is mond ez ha leülepszik ( én már láttam vagy 3-szor ) Almodovar egyik legjobb filmje.......csak nem elsõre kell itélkezni ..
Mert nem az a lényeg ,hogy egy férfi letörli az ondót egy másik pasas ajkairól pl.... ,-tesék ismerni hozzá a rendezõ munkásságát .....akinek ez a lényeges az semmit nem ért Almodovárból,- röhej szánalmas birkaság- .....( olyan mintha Kuroszava Akira munkásságát egy alkotásából itélnénk meg,- pl,- ) .......ami ugyan non szensz..


Nekik javaslom a romkom, twilight, vámpír stb "zs" kategóriás filmeket ..hajrá ...patogatott kukorica s.güek
10/10
webulon 2013 ápr. 07. - 01:09:28 10/10
(13/39)
Evribodry........
ismerõs a dal :-)) ?

http://www.youtube.com/watch?v=h-LbvFckptY


lehet ki offlibertyzni .....:-)
10/10
botta-melinda 2013 ápr. 04. - 22:29:15 10/10
(12/39)
Mi betegre röhögtük magunkat a varieté mûsoron, egyébként pedig nagyon kedves film volt, tabudöntögetõ, fesztelen, szeretettel megalkotott - nekem tetszett...
helcsicsakegyvan 2013 ápr. 02. - 12:52:10 Előzmény vandorbab
(11/39)
Hát mi a spermás részig el s ejutottunk, mert kevesebb, mint 1 óra után kijöttünk a filmrõl.
Ilyet még sosem tettem, pedig láttam már rossz filmet.
1/10
vandorbab 2013 márc. 31. - 17:57:13 1/10
(10/39)
Szeretem Almodovart, de ez a film számomra vállalhatatlan produkció.
Almodovar és Banderas nevét rebegtem a mozi elõtt a párom fülébe (mi ortodox szeretõk vagyunk), de nehezen tudtam a film után életszerû magyarázatot adni a Mester munkájára.
Amikor egy férfi lenyalja egy másik férfi szája szélérõl a spermát, attól nem tudok nevetni.
Ha ez vígjátéki elem, akkor rossz megállóban szálltam fel, és nincs humorérzékem.
Fiat500 2013 márc. 30. - 19:53:08
(9/39)
aki vágyik egy gondolkodás-mentes másfél órára, aminek fõleg az elsõ részében van néhány élvezhetõ poén, az ne hagyja ki. emberi. semmi több.
gadget 2013 márc. 29. - 20:32:31
(8/39)
A szóba forgó ital a bum bum koktél:

Szerezzünk egy olyan poharat amelyik nehezen törik. (Ha lehet 1 dl legyen). Öntsünk bele 3 cl vagy 5 cl TeQuilát majd öntsük a poharat tele Sprit-tal, majd ha ez megtörtént akkor rakjunk bele egy jégkockát.
Ezek után egy söralátétet szorítsunk rá a pohár tetejére és verjük az asztalhoz/pulthoz a poharat kb háromszor.
Majd igyuk meg.

A filmen szétröhögtem magam, habkönnyû nyáresti.
betim 2013 márc. 29. - 19:09:13 Előzmény webulon
(7/39)
Szerintem Ouzot ( görög) vagy Rakit ( tötök)isznak. Mindkettõ törköly vagy gyümölcspárlat amit ánizsmaggal, mzsolával,fügével,stb ízesítenek...vízzel higítva tejszerû lesz.
zsollancs 2013 márc. 29. - 06:55:32
(6/39)
köszönöm, hogy megragadtad a lényeget :-)
9/10
Egy nézõ 2013 márc. 28. - 16:29:38 9/10
(5/39)
Tagadhatatlanul egyedi hangulatú, önfeledt szórakoztatásra kiválóan alkalmas, és extrém helyzeteivel együtt hétköznapian emberi. A korhatárt egyes jeleneteknél azért feljebb tolnám,mint 16, és biztos, hogy rengeteg kritikát fog kapni a film, de ez végre egy eredeti ötletbõl született, nem az effektekkel ható, kellemes kikapcsolódást biztosító alkotás, ahol a legismertebb nevek (Penelopé Cruz és Antonió Banderas) a legjelentéktelenebb szereplõk a filmben. Aki toleráns típus és van humorérzéke, annak tetszeni fog.
Muszaj Regisz Tralni 2013 márc. 28. - 12:43:35
(4/39)
Az, hogy a film tetszik-e valakinek, egyedi dolog!
DE : Miért ír filmismertetõt, vagy kritikát olyan aki figyelmetlen is és számolni sem tud ? :-))

Riszálják úgyis
Hanula Zsolt, PORT.hu

"ezért írt egy low-budget filmtervet, amit egyetlen helyszínen felvéve az egészet meg lehet valósítani,"

1. helyszín repülõtér
2. helyszín repülõgép
3.helyszín utca,park, felüljáró
4. helyszín lépcsõház, lakás
:-))
És az is lehet, hogy én sem vagyok pontos. :-)
9/10
Rrose Sélavy 2013 márc. 28. - 11:38:39 9/10
(3/39)
Én is láttam már, áááááá, zseniális. pont erre volt szükségem tegnap, annyit röhögtem az egészen. nem vagyok túl nagy Almodóvar rajongó, de ez a film totálisan meggyõzött, örülök, hogy nyertem rá jegyet:)
10/10
webulon 2013 márc. 28. - 10:47:09 10/10
(2/39)
:-)
Láttam -láttam :):) ( tegnap este ) ...
...csak ajánlani tudom minden ( Rajongónak ) ,-Almodovar a négyzeten,-látni kell .....Furcsa ahogy néztem az gondoltam ,hogy ez nem "klasszikus" Almodovar film -(mint pl Megtört ölelések , stb....,-).de aztán mégis az ..?
Csak másként de klasszikus ?! .....ehh nem tudom ...:-) ..jól összezavart ..:-),- talán pont ettõl csillagos 10-es

erotika-szenvedély ami mozgatja a világunkat....s ha nincs akkor mozdulatlan minden ..ott belül ..

Egy tény megyek mégegyszer megnézem ..mert jó nagyon

Nem spoilerezek mert nem rontom el senkinek a szórakozását ...,- én úgy mentem el,hogy nem olvastam el mirõl is fog szólni a mozi ,- annyi infóm volt,hogy Almodovar és vígjáték meg Banderas és Javier Cámara ( Benitó&Simon :-)


Kérdés :
http://www.youtube.com/watch?v=OLnxObEJiwQ

az klipp elején mit az amit iszik tudja vki ?
sanderb 2013 jan. 07. - 20:09:03
(1/39)
Nagyon-nagyon várva-várjuk!!!!!!!