Strawberry 2010 júl. 10. - 10:47:02
(262/322)
Imádom a sorozatot is és szerintem nem lett rossz a film se. Bár azt meg kell hagyni, hogy (számomra legalábbis ;)) sokat dobott rajta a sok jóképû pasi (a focicsapat, és a modell Noah Mills például..).
Egyszóval: tetszett
marie1 2010 júl. 09. - 23:52:24
(261/322)
Azt hiszem, pont annyit kaptam a filmtõl, amennyit vártam. Habkönnyû csillogást, vicces jeleneteket, a szokásos karaktereket. Igazából ebben az esetben szinte mindegy is, hogy mi a sztori...Tudtam, hogy nem egy dogma filmre ülök be, nem egy David Lynchre vagy egy Bergman alkotásra. Örültem a jóképû, formás pasiknak, a ruhakölteményeknek,a szép helyeknek, a látványnak és a lányoknak. Igaz, sajnos nagyon öregecskék már, persze azért csinosak is. Az elején egészen meg is döbbentem, hogy a rengeteg smink és alapozó alatt milyen rettenetesen öreg a bõrük. Mert ugye a hajat lehet festeni, az alakot lehet formálni, de sajnos a bõr, az menthetetlenül árulkodik. Persze a külsõség egy dolog, a temperamentum, karakter, energia a lényeg. És a lányok hozták a formájukat.
Szóval annak ellenére, hogy a luxus alapvetõen távol áll tõlem - még sohasem tevegeltem,viszont annál többet kutyagoltam :-D- a maga módján tetszett a film, szórakoztatott, mulattatott, kikapcsolt. Nem gondolnám hazugságnak - mint ahogy ezt itt valaki írta elõttem - hanem csak egy pompás mesének.
1/10
blondvic 2010 júl. 09. - 14:03:25 1/10
(260/322)
Minõsíthetetlen...
retrobaba 2010 júl. 09. - 12:24:02
(259/322)
nekem igazából bejött a film, tetszett, hogy Carrie-re most - többnyire - normális ruhákat aggattak, sõt, volt, amit még fel is vettem volna(célzok itt a rózsaszínre, ami akkor volt rajta, mikor leszálltak a repülõrõl)!
Samantha hozta a formáját. :D errõl többet nem tudok mondani :D
Miranda szerintem kicsit, öhm, hát "felszabadultabb" volt, mint eddig.
Charlotte-nak pedig ugye immár 2 gyerekkel kell megbírkóznia, nekem mondjuk õ az egyik kedvencem :P Õ is hozta a formáját ;)
összességében 8/10. :D
(azért a szereplõlistába nem értem miért írták bele Miley Cyrus-t, aki 1,5 percet volt a filmben, viszont Aidan-t vagy mondjuk Charlotte bébiszitterét nem tüntentik fel. oké hogy nem Disney-sztár, de azért... :S)
6/10
annana 2010 júl. 09. - 10:30:14 6/10
(258/322)
Nekem a 2. rész annyira nem jött be oké néha röhögtem de én személy szerint jobbat vártam.Lehet hogy az 1 miatt nem tudom de nekem 10/6 ér :(
athalie.e 2010 júl. 08. - 00:18:08
(257/322)
Én is ezt mondom, nem kellett volna. Voltak benne vicces jelenetek, de a film legtöbb részénél unatkoztam, ami azért a sorozatra meg az elsõ filmre nagyon nem volt jellemzõ. Szinte nulla történet... ott kezdett kicsit beindulni és felpörögni a film amikor SPOILER!!! Samantha-t letartóztatták, aztán 1 óra alatt össze kellett pakolniuk. :DD
bkrix 2010 júl. 04. - 21:54:01
(256/322)
Nem szerettem, pedig az elsõ rész nekem is tetszett és a sorozatot is szívesen néztem.
Eltúlozták az arab világ kicikizését (az volt az érzésem, hogy akik a filmet írták még sosem jártak ott, csak hallottak róla ezt-azt). Samantha piaci jelenete annyira gáz volt, hogy én éreztem kellemetlenül magam.
3/10
patex1983 2010 júl. 04. - 10:53:11 3/10
(255/322)
Nekem nem tetszett. A sorozatot imádom, ha 1000-szer játszák is. Az elsõ rész elment, de ez nem tetszett. Nem volt valami nagy durranás, poén alig volt benne, ami volt, az is erõltetett.Remélem nem lesz harmadik része, mert az biztos bukás lenne.
1/10
varkesz 2010 júl. 02. - 16:54:57 1/10
(254/322)
ez a XXI. század legborzasztóbb filmje, minden másodperce hazugság. a sorozaton legalább néha lehetett nevetni
9/10
Bodza1022 2010 júl. 01. - 09:08:04 9/10
(253/322)
Szerintem nagyon jó film lett. Én nem néztem a sorozatot, de a moziváltozat mindkét részét láttam és nagyon tetszett mindkettõ. A második részre csak rosszakat hallottam és lehet, hogy emiatt csalódtam pozitívan. Alig várom, hogy megjelenjen dvd-n. Szuper ez a 4 csaj! :-)
9/10
Kriszti777 2010 jún. 30. - 17:55:44 9/10
(252/322)
Sztem nagyon jó a film, rengeteget nevettem rajta, mindenkinek csk ajánlani tudom!!! :)))) 9/10
10/10
Pepeee 2010 jún. 28. - 09:55:51 10/10
(251/322)
Szeretem ezt a 4 karaktert! hatalmasat alakítottak ebben a 2. részben is együtt...
ha valaki akkor én utálom az ilyen második részes elcsépelt folytatásokat, de ez valahogy más! mind Carrie "elmebaja" a szingliség és a házasság közti dolgok elválasztása, mind Charlotte és Miranda anyasági problémái, és természetesen Samantha klimaxa és férfiak utáni vágya...mind a 4 színésznõ hétköznapi dolgokat mutat be, ami teljesen normális... tetszett ez a film is ugyanúgy mint az elsõ és a többi része is! Az igazi szex és New York rajongó imádni fogja ezt a részt, úgy ahogy én!!! :)
3/10
Flóra_kisasszony 2010 jún. 26. - 17:11:07 3/10
(250/322)
Most láttam. A sorozatot és az elsõ filmet imádom. De erre a másodikra csak azt tudom mondani, amit a Shrek x+1-edik része után: _nem kellett volna_.
6/10
horusz 2010 jún. 19. - 21:57:43 6/10
(249/322)
Nekem is jobban tetszett az elsõ rész. Igen csak felhígított limonádé lett a második rész. A 40-enhez közelítõ feleségemnek nagyon tetszett a film, azt mondja, hogy ez a film neki szólt. Ha így gondolja, biztos igaza van, mert ez a film nem nekem szólt. Engem idegesítettek a felszínes jellemrajzok, a felszínes probléma felvetések és megoldások. Teljesen érthetõ, hogy nem tetszett a film nekem, miután a divat hidegen hagy és a film arról szól két és fél órán keresztül, hogy hányszor, milyen divatos ruhában öltöznek át.
Dior85 2010 jún. 19. - 20:49:23
(248/322)
Nekem nem tetszett a második rész, pedig az elsõ rész után igen nagy elvárásokkal ültem be a filmre. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én nem a sorozatot néztem imádattal, mint meg annyian, hanem az elsõ nagy mozifilmet. Jó, ez nem teljesen fedi a valóságot, mert elsõ ízben kb. a sorozat utolsó 10-15 részét láttam elõször. Az utolsó részek, különösen a két legutolsó, amely Párizsban játszódott elvarázsolt. Azok tetszettek. Aztán jött 2 évvel ezelõtt bemutatott mozifilm. Hát nálam az volt a top, az vitt mindent. Azt követõen nagy várakozásokat megelõzve kezdtem el megnézni a sorozatot az elsõ részektõl, amely szintén nagy csalódást okozott számomra a sekélyes, a „csak szex és más semmi” életérzésével. Oké, mielõtt bárki megszólna az elõbbi kijelentésemért, elmondom, hogy tudom jól, hogy a sorozat a szingliséget, illetve azt az emancipált nõi karaktereket helyezi elõtérbe, mely szerint a nõk ezentúl viselkedjenek bizonyos dolgokban, úgy mint a pasik nagy része, de ez engem nem igazán fogott meg. Nem tudtam azonosulni azokkal, az akkor 30-35 éves szingli csajokkal, akik egyik pasi ágyából a másikba estek. A ruhák, cipõk viszont ott is tetszettek.
Az elsõ mozis filmnek volt logikusan felépített IZGALMAS, DRÁMAI TÖRTÉNETE. Ott már könnyen tudtam azonosulni, illetve együtt érezni Carry-vel, mikor Mr. Big olyan csúnyán otthagyta az esküvõn. Aztán a kibéküléshez vezetõ út, ahogy a kötelezõ happy end-ig eljutott a film. A fõ száll mellett, azonban Miranda válságba jutott házassága is, és Samantha belsõ vívódása, amely elfojtott szexuálisából eredt rendkívül megfogott. Aztán hogy négyesbe mentek el Mexikóba nászútra az is logikus lépés volt, hogy Carry-t kijózanítsák Mr. Big által okozott mexikómájából. A második részben pedig hiányzik az a pezsgés, izgalom, történet, drámaiság, logikus történetvezetés, ami a mozi film elsõ, illetve a sorozat utolsó részeiben egyaránt jelen voltak. A második részben kapunk 140 perc vontatott unalmas, erõltetett menetet, Liza Minellivel, egy meleg esküvõvel, pazar luxus ruhákkal, cipõkkel, és Abu-Dzabi-val. Nem hiszem el, hogy a filmkészítõk komolyan átgondolták volna ezt a forgatókönyvet. Unalmas a második mozis film, mert Carry-vel konkrétan nem történik semmi, nem úgy, mint az elsõ részben! Miranda is csak úgy el van Steve-el….Charlotte-nál próbálkoztak a dögös bögyös dadussal. Róla jut eszembe. Ha nekem lenne csak egyetlen egy Valentino rucim, akkor egészen biztosan nem abban tennék, vennék a konyhában, ahol az a csodás kis darab annyi szennyezõdésnek van kitéve. Charlotte-nak viszont biztos nem csak egy Valantino-ja van… Ezért is sántított az a jelenet mikor Charlotte kiborult a kis Lili által hazavágott ruhadarabtól, rettentõen hiteltelen volt számomra. Hiszen neki nem egy, nem is kettõ, hanem több tucat ehhez hasonló jól csengõ márkanévvel ellátott darabjai vannak, akkor miért borult ki ennyire, hogy egy oda lett egy a százból???
Abu-Dzabi-t meg szerintem „kötelezõen” be kellett mutatni a filmben, mondom ezt annak ellenére, hogy szerintem az ott játszódó jelenetek voltak, a még aránylag pergõek, szórakoztatóak. Samantha karakterétõl meg kiütést kaptam. A poénjain jót derültem, de a viselkedése egy kiéhezett 50-es vén tyúk erõlködésére emlékeztetett. Samantha régi, „jó” jelleme pont olyan volt itt most, mint a sorozatban. Tulajdonképpen a második részre is elmondhatjuk, hogy pont olyan mint a sorozat részeinek a 80%-a, unalmas, sekélyes, semmit mondó. A film pozitívumai a rengeteg sok szép dizájner cucc, cipõ, kiegészítõ, az egzotikus Arab Emirátus, és nem utolsó sorban a felülmúlhatatlan Liza Minelli, és a remek filmzene.
Dior85 2010 jún. 19. - 20:30:23
(247/322)
a
bopetra 2010 jún. 19. - 20:01:13
(246/322)
Hát az tény, hogy az elsõ rész sokkal jobb!De én azért ezt is IMÁDOM!!!
És azért megadom rá a 10/10-et!
(L) Szex és New York (L)
kovnoe999 2010 jún. 19. - 19:54:18
(245/322)
Tény, hogy jobb volt az elsõ mozis rész, de ez is jó! Pont az a lényeg, hogy õk akárhová mennek elviszik oda a "szexet és New Yorkot" is!
Vannak benne jó poénok, gyönyörû helyen játszódik csodajó ruhákkal! Ja és csak a film egy része játszódik máshol!
Na mindegy én olvastam a kommenteket sokan szidják, de ez is egy része az egésznek és megnéztük a csajokkal és igazán jól éreztük magunkat!:)
Nekem tetszett, de nem 10-es!
Babucica 2010 jún. 19. - 17:10:07
(244/322)
sokan marakodnak és szidják a filmet. Miért is? csajos nem világmegváltó, de nem is ígéri azt. Senki nem mondja, hogy ebbõl kell leszûrni, miért vagyunk a világon. Én nem néztem a sorozatot, nem vagyok rajongó. Most rengeteget tanultam a vizsgaidõszakban (2. diploma) és jól esett végre nem kamatlábakkal és hasonlókkal foglalkozni. Amellett, hogy általában azokat a filmeket szeretem, amik elgondolkoztatnak, megríkatnak, ilyet is tudok nézni. Nem ülök be érte moziba és nem rángatom el a páromat (több éves kapcs). Nem várom a premiert és em veszem elõvételben jegyet sorban állva sikongatva. A film pihentet, megnevetett, (Samantha) és persze nem gondolkoztat el, és nem hisszük, hogy ilyen a világ. De nem kell butának nézni, azt, akinek tetszik, mert lehet, h csak egyszerû laza kikapcsolódásra vágyik. Utána attól még nem rohanok Dior-hoz és nem tartok ott nagy bevásárlást.
Jobb, mint az elsõ, ami ennél giccsesebb volt.
Agnessza 2010 jún. 19. - 15:54:09
(243/322)
Ez a 2. rész borzalmas... Carrie-t lehet pofánvágnám mert a filmet végig nyávogta...Nagyon nagyon rossz