1/10
Vivcsy23 2010 ápr. 10. - 00:05:30 1/10
(68/128)
Ez a film nagyon sz@r! 10perc után megkérdeztem, hogy mit is nézünk? Mi a film címe?! Nagyon uncsi volt, vártam nagyon, hogy vége legyen. Senkinek sem ajánlom!!!!
3/10
mizuki 2010 ápr. 06. - 14:42:54 3/10
(67/128)
Ez egy borzalom!
A párbeszédek, a történet... egy katasztrófa... nem tudtam eldönteni egyáltalán mit akartak kihozni belõle. Vígjáték, romantikus, kaland, csajfilm??? Minden rossz volt benne! (nem is csodálkozom, hogy csak nyolcan voltunk az egész teremben!!! :D )
Eléggé csalódtam. Fõleg, hogy a Poligamy után megint kifogtam egy rossz magyar filmet :(
1/10
Szoszy8889 2010 márc. 28. - 21:59:43 1/10
(66/128)
Üdv
Imádok moziba járni és még sohasem történt meg velem h unatkoztam volna egy film alatt, de itt sajnos 10 perc után elkezdtem unni az agyam!!!!

Én nagyon szeretem Sas Tamás filmjeit és a magyar filmeket is nagyon kedvelem, de sajnos errõl a filmrõl nagyon lesújtó a véleményem!!!

Nem hibáztatok senkit csak 1 embert mégpedig azt aki kitalálta, hogy ezt az unalmas zavaros valamit, mert filmnek nem nevezném csináljuk meg.

Egy két szokványos poén elhangzott, ezen még nevetni is lehetett de a történet maga eszméletlenül unalmas volt és a színésznõk játéka sem a legjobb.

Akkor kezdtem el tépni a hajam, mikor ez a négy p***a harmadjára vonaglott ugyanarra a számra.

Sajnos nagyot csalódtam ebben a filmben és akit tudok lebeszélek róla h akár 1Ftot is kiadjon erre a vacakra!!!
4/10
Tiger205 2010 márc. 22. - 09:41:38 4/10 Előzmény poloska69
(65/128)
Szia!
Ne haragudj, de nem értem, hogy kilenc éves kislányt miért ilyen filmre viszel. inkább valami jópofa mesefilm? (nekem is van egy ilyen korú lányom, eszembe nem jutna elvinni egy Sas filmre).
Persze mindenki máshogy nevel, mondjuk a csúcs a Gyûrük Ura 3 bemutatóján (23,30-kor kezdõdött) hangosan síró 8 év körüli kisfiú volt.

Kedves eddig hozzászólók!
vicces a "mihez képest" kérdéskör - nézzétek meg a jelenlegi "konkurenciát" - IGAZÁBÓL APA - és sírva fogtok erre a filmre szavazni!

Sajnálom, hogy nagy szerelmem, Hámori G. kénytelen a megélhetés miatt ilyen szerepeket is elvállalni - persze unott rutinból is jobban hozza G.N-nél a karaktert - de nekem akkor is a Hámorigabi marad a Szezonból és az I Love Budapest-bõl.

Presszó és Kalózok - ha Sas T.
(esetleg: szerelemtõl sújtva - stipistopi Patríciával)

üdv:
TGR
1/10
Csikasz73 2010 márc. 20. - 13:12:20 1/10 Előzmény csucsok
(64/128)
Nem a magyar filmeket ócsárolom, hanem ezt...
7/10
csucsok 2010 márc. 12. - 08:27:01 7/10
(63/128)
Tetszett is, meg nem is.
Azaz volt már jobb magyar film is. Pár csillagot részemrõl megérdemel. A magyar filmeket fikázóknak meg üzenem hogy, nézzenek továbbra is Hollywoodi szarokat. Amerika a hõs, Amerika a világ közepe stb stílusú filmeket.

Megjegyzem, igenis vannak igényesen elkészített filmjeink. Ugyanúgy Hollywood is termel jókat. Franciák is, stb. De vannak rosszak is. Ennyi.

Ez a film szimplán jó. A csajok miatt is. :) Én képes vagyok elfeledni hogy ilyen sztár olyan sztár ez erre kefél az arra kefél stb. Élvezem a filmet, vagy nem.
7/10
Csiguszmami 2010 márc. 10. - 19:58:21 7/10 Előzmény bigdaddy001
(62/128)
Csatlakozom... Egy kedves,szórakoztató kis film, durva jelenetek nélkül. Kis izgalmak, kisebb-nagyobb mosolygásra késztetõ jelenetek... Az operatõri munka kitûnõ, gratulálok.
7/10
lrdr 2010 márc. 10. - 14:07:58 7/10
(61/128)
Elõre kell bocsájtsam, h lehet, h nem leszek teljesen elfogulatlan, mert egyrészt -ennek igazán örülõ- egri vagyok, másrészt statisztáltam is a filmben (Sas T. amúgy tényleg szimpatikus emberileg, de ezt az egész stábról elmondhatom).

Minden esetre az ez alatt "szakmailag" tapasztaltak alapján nem tûnt túlzott óvatosságnak megkeresni, hogy hogyan tekinthetném meg a végterméket a lehetõ legolcsóbban (az otthoni vetítésre nem tudtam menni, így 600 ft lett BP-n).
Nem mentem tehát túlzott elvárásokkal a moziba, de szinte abszolút kellemesen csalódtam.
(Ami tök érdekes: azok a részek, amiknek jelen voltam a felvételénél, a vásznon is túljátszottnak tûntek, de a többinél simán el tudtam ettõl vonatkoztatni - ld. alább).

A leginkább az tûnt fel, h úgy tudott eltelni ez a -csak most látom, h- 90 perc, h észre sem vettem, egy pillanatig nem azon agyaltam h mikor lesz már vége.

Az éneklõs részekért valóban kár volt, akad 1-2 WTF is a sztoriban ("életszerûtlenségek" + vége felé 1-2 kisebb "plot hole"), a reklámok közül azonban sztem. igazán csak a kabrión lévõ zavaró.

Az operatõri munka szerintem teljesen profi, és felvonultat 1-2 újszerû megoldást is.

Sokat segít a befogadásban, ha már elõre arra készülünk, hogy ez egy könnyed _mese_ (így sokkal jobban elviselhetõ az, ami amúgy túljátszásnak tûnhet a jegyespárt körülvevõ karakterek(!) részérõl (tehát vegyük észre, hogy kettõjüknél ez nincs meg - szeretném azt hinni, h ez vmi. szándékolt dolog), valamint a cselekmény "életszerûtlen" elemei), egy "limonádé", amibe azért 1-2, jó értelemben váratlan fordulat is befért a kétségtelen hibák mellé (Korda Gyuri bácsi pl. priceless, bár õ épp benne van a trailerben is :D).

Összességében: 1x meg lehet nézni, nekem megérte, adtam is rá egy 6-ost.
9/10
bigdaddy001 2010 márc. 10. - 11:27:21 9/10
(60/128)
Szerencsére nem a rosszindulatú kritikusok befolyásolják a moziba járását a családunknak. Szerintünk egy könnyed, szórakoztató film a Szinglik Éjszakája. A történet valóban lehetne viccesebb, de legalább kimaradtak belõle a ma már szinte kötelezõ gusztustalanságok, trágár beszédek. A szponzorok inkább azokat zavarják, akik csak erre koncentrálnak. Az átlagembernek nem zavaró. És vegyük tudomásul: Van szponzor: van film. Nincs szponzor: nincs film.
5/10
Ágica76 2010 márc. 05. - 20:59:49 5/10 Előzmény Tihuana
(59/128)
Még ha valakinek egyetlen hozzászólása is van, az pontosan miért is baj???!! Egyéb iránt elsõ alkalommal mindenkinek csak egy hozászólása van, ugyanis valahol el kell kezdeni, mint minden mást is. Igazán nem értelek.
Ez a fórum nem arra van, hogy ütköztessük a véleményünket, akár jó, akár rossz.
És bizony sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, mint pl. a szabad véleménynyilvánítás. :))
1/10
poloska69 2010 márc. 04. - 09:51:47 1/10
(58/128)
Nálam a nézhetetlen jelzõt érdemelte ki a film. Csak azért volt "szerencsém" végignézni, mert a 9 éves kislányomnak tetszett. (nem is értem, miért korhatáros a film?) Egyébként nem nagy elvárásokkal mentünk el megnézni, de sajnos, mégígy is csalódnom kellett. Gyenge forgatókönyv alapján egy még gyengébb filmet sikerült összehozni. Se nem humoros, se nem izgalmas. Jobb híján az egyetlen szórakozásom a film alatt az volt, hogy számoljam a filmben feltûnõ szponzorokat. Ráadásul olyan direkt módon és egyszerûen oldották meg a támogatók szerepeltetését, hogy ennél egy 10 éves gyerek is kreatívabb lett volna. Szánalmas!!! Személy szerint felháborít, hogy olyan jelzõkkel adják el a filmet, amibõl aztán semmi sem igaz. Még a címe sem. Kíváncsi lennék, hogy a Fogyasztóvédelmi Felügyelõség a nézõk megtévesztése miatti beadványra hogyan reagálna. Ha egy banki hitel megtévesztõ reklámja miatt megbüntetnek egy bankot, akkor úgy gondolom a film forgalmazóját és a mozikat is el lehetne marasztalni ilyen esetben. Már csak azért is mert nem kevés pénzrõl van: egy négy fõs család mozijegye, gyerekeknek popcornnal, üdítõvel közel 10.000 Ft. Plusz az állami támogatás, amit a film kapott, szintén a mi adónkból ment.
mozimagus1982 2010 márc. 03. - 20:02:28
(57/128)
kercsak: igazad van abban, hogy bárki azt mond amit akar, de alapvetõen Doku-val értek egyet! (láttam a filmet) Minden relatív, ha a szánalmas poénokat (vagyis inkább poénnak szánt valamiket) leszámítom a filmbõl, akkor egy nézhetõ, sõt idõnként szórakoztató kalandfilm "jellegû" dolgot kapok. És sok más magyar filmmel ellentétben nem unalmas, rendezõi önmegvalósítás, ahol nagy ívben sz.nak a nézõre. Az itt olvasott hozzászólásokból nekem nem ez jön le, hanem az, hogy a film nézhetetlen... márpedig az lenne a jó, ha ezekbõl a hozzászólásokból legalább minimális szinten objektív képet kaphatnék egy filmrõl mielõtt megnézem.
Egyébként egy erénye mindenképpen van a filmnek: szerintem ez az elsõ akció/vígjáték próbálkozás itthon.
1/10
krecsak 2010 márc. 03. - 19:49:24 1/10 Előzmény Tihuana
(56/128)
A vélemény rovat nem arra való hogy elmondhassa mindenki amit gondol a filmrõl? Miért is baj ha esetleg valaki azért regel hogy írhasson ide? Ráadásul az én, mint adófizetõ pénze is benne van a filmben, meg jegyet vettem rá (de minek), legalább véleményt mondhassak róla. Légyszi gondolkozz mielõtt butaságokat írsz.
És miért kellene dícsérni a filmet ha egyszer nem jó. Ha nem tetszik akkor nem tetszik. Filmszeretõ ember lévén én örülnék a legjobban ha elégedett lehetnék egy magyar filmmel, de sajnos nem, nem azért ültem be rá hogy szenvedjek. Sas Tamásnak nem kellene már több közönségfilmet készíteni, mert nem megy neki. Ennyi elég volt, köszönjük Tamás! Talán a "Presszó" filmje volt az ahol megtalálta önmagát, azt a stílust kellett volna folytatnia. Ha annyira közönségfilmet szeretne csinálni, menjen el Indiába Bollywoodba, ott talán érvényesülhetne.
Amúgy emberileg semmi bajom Sas Tamással, biztos nagyon kedves ember még szimpatikus is, csak lehetõleg közönségfilmet ne csináljon.
1/10
doku 2010 márc. 03. - 09:54:24 1/10
(55/128)
Szerintem jól tették, hogy idejöttek és energiát/idõt nem sajnálva próbálták figyelmeztetni embertársaikat.

A film tényleg nem jó. Viszont nem is rossz. Rossz az, amikor unalmas (Overnight, Delta,Hajdú Szabolcs összes) vagy amikor hülyének nézi a nézõt (I love Budapest, Jancsó összes)

A Szinglik éjszakája -ha bizonyos részeknél befogjuk a fülünket- szórakoztató, jól megvalósított magyar film. Mondjuk egy csillagot érdemel a tízbõl.
A magyar filmek 94,75 % viszont minuszokat érdemelne!
rajeldodi 2010 márc. 02. - 22:27:00
(54/128)
Szerintem tök jó!!!!!!!
7/10
Tihuana 2010 márc. 02. - 21:12:55 7/10
(53/128)
Csak egy kérdés azokhoz, akiknek mindössze egyetlen hozzászólásuk van, hogy direkt azért ellátogattak a Portra, majd regisztráltak, hogy lehúzhassák ezt a filmet? Gyerekek, azért az életben ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak. Pfff.
1/10
krecsak 2010 márc. 02. - 19:47:44 1/10
(52/128)
Sas Tamás monnyon le!!! De elõtte büntibõl öntsön magára egy vödör jeges vizet ezért a szánalmas borzalomért!
1/10
fullasztó ölelés 2010 márc. 02. - 18:33:45 1/10
(51/128)
Kimondhatatlanul pocsék......Habosított szar.
1/10
fullasztó ölelés 2010 márc. 02. - 18:33:16 1/10
(50/128)
Kimondhatatlanul pocsék......Habosított szar.
5/10
Ágica76 2010 márc. 02. - 11:47:30 5/10
(49/128)
Sziasztok!

Részemrõl szeretem a magyar filmeket és szívesen beülök egy moziba megnézni õket. De számomra ez a film nagyon-nagyon gyenge. Egyetértek az elõttem szólókkal, hogy az éneklõs betétek nem ide valók és eléggé nevetségessé teszik a filmet.
A sztori alapvetõen nem lenne rossz, de valahogy ötlettelen a kivitelezés. Többet vártam tõle!