csancsy 2010 máj. 26. - 22:57:29
(60/240)
Hát, én se tudom megmondani, mivel spanyolul van meg csak, Sajno ez a rész lemaradt.

Viszont láttátok a 31. részt?
Én most néztem meg. Szegény Diego, örülök, hogy összefogott Laurával. És Dávidot is sajnálom. Nem akarom ezt mondani, de egyre jobban nem kedvelem Alejandra karakterét. Hogy képes csókolózni Estebannal azok után, ahogy bánt Diego-val??? Ez annyira undorító. Azért örülnék ha Alejandra is megfizetne egy kicsit (ami mondhatni megtörtént, de inkább David részérõl mondom), alig várom, hogy lássam az arcát, mikor megtudja, hogy Esteban erõszakolta meg õt.

SPOILER!!!
Amúgy azt se értem, hogy jön össze Dáviddal, hisz nem szerelmes belé. Ez olyan mintha kénytelen lenne más pasi után nézni, mivel Esteban foglalt, szemét is. Amolyan, ha nincs ló, jó a szamár is tendencia. Sztem azért hiba volt, Estebant és alejandra-t összerakni, mert mivel valóságban is járnak ez látszik azért eléggé, hogy kémia mûködik köztük. Vagy legalább akkor Esteban ne lenne ennyire bunkó és ne erõszakolta volna meg Alejandra-t, akkor még meg is érteném miért szerelmes belé Alejandra.
SPOILER VÉGE!!!
andika91 2010 máj. 22. - 09:57:17
(59/240)
Valaki nem tudná elmondani nekem h mi volt a tegnapi részben?
andika91 2010 máj. 18. - 15:49:02
(58/240)
Köszi :)
Én Doroteát is szeretem még :D
Roccio és Manuel szerintem is aranyos pár :) Én sem bírom már tovább megállni h ne nézzem meg elõre :D De én azért még az utolsó részt nem néztem meg :D
csancsy 2010 máj. 18. - 14:56:26
(57/240)
Jaja, Davidtól meg Doroteától is kap egy-két maflást Rafael, nagyon megérdemli, egyre durvábban fog viselkedni, szemét karakter.

SPOILER!!!
Nem, azért esik össze, mert akkor lövik le, de senki nem látja és hallja, mert akkor van a tûzijáték, nagy tömeg, így csak azt látják már, hogy összeesik, de így is sejtik, hogy Mónika volt. A kórházba viszik, és ott hal meg. Manuel apja is így jár, bár nem tudom mennyire akarsz ott részleteket, úgyhogy csak ennyit mondok.
Amúgy nem bírtam tovább nézegettem vidiket, hát Daviddel eléggé késõbb jön össze Alejandra.
Megvan már a kedvenc párosom Roccio és Manuel:) Össze fognak majd házasodni, meg utána el is válnak, de aztán újra együtt lesznek:)
SPOILER VÉGE!!
andika91 2010 máj. 18. - 14:11:30 Előzmény csancsy
(56/240)
Nem vagy egyedül :) én is így vagyok ezzel :D
De Lucia nem csak összeesik hirtelen az esküvõl? mert én a promoból ugy láttam :(
csancsy 2010 máj. 17. - 21:47:22
(55/240)
SPOILER!!!
Julianna rákos lesz, azért nincs haja, de meggyógyul.
Luciát meg Mónika lelövi a Guillermoval való esküvõjén.
SPOILER VÉGE!!!!

Amúgy andi ahogy korábban írtam, én Rafaelt, Lolát, meg Mónikát utálom a legjobban, gondolom ezzel nem vagyok egyedül.:)
andika91 2010 máj. 17. - 21:10:49
(54/240)
Spolier
Én ugy tudom hogy Alejandra anyukája majd meghal a vége felé :(
Aurórácska 2010 máj. 17. - 20:55:56
(53/240)
Sziasztok! Megnéztem a Szívek iskolája utsó részét !! Spoiler: Mi lesz Julianával? mert én úgy láttam h nincs haja.. Meg Alejandra anyukáját sem láttam.. vele mi lesz??
andika91 2010 máj. 17. - 18:52:00
(52/240)
Köszönöm :)
és neked hogy tetszik a sorozat?
Engem Rafael nagyon idegesít :D Annak viszont örülök hogy Lucia ilyen jóban van már Guillermoval :)
csancsy 2010 máj. 17. - 18:31:50
(51/240)
SPOILER!!!!!!!!!
Úgy tudom, és olvastam, hogy Manuel apja meghal, megölik vagy valami ilyesmi, Manuelt is célba veszik, de õt megvédi Roccio (majdnem életébe kerül). Vanessát nem tudom.
SPOILER VÉGE!!!
andika91 2010 máj. 17. - 18:12:05
(50/240)
Nem tudja valaki hogy a végén mi lesz majd Vanessával? meg Manuel apjával?
csancsy 2010 máj. 16. - 18:38:30
(49/240)
Most néztem az újabb részeket. Szegény Manuel, azért sajnáltam. Remélem azért hamarosan megtudja, hogy Esteban volt, és örülnék ha móresre tanítaná õt, akár kemény, maffiózós eszközökkel. Itt lenne az ideje, és nem árt, ha Esteban kap egy pár pofont, túlságosan elkényeztetett és idegesítõ. Amúgy úgy érzem kedvenc párom Roccio-Manuel lesz, annyira aranyosak. Bár semelyik nem egy szépség, együtt furcsák, mégis valahogy megható és aranyos páros.

Alejandra meg még nem tudom mit gondoljak róla, bár megértem hogy tetszik neki, de ha látja, hogy viselkedik Esteban miért hagyja magát. bár az jó volt, mikor végre a sarkára állt és lekoptatta Esteban-t, hogy nem kell megszerveznie az életét és ne kísérje el az úja munkahelyére. Engem is ez a nyomulás, meg a szarkazmus idegesít Esteban karakteréban.
csancsy 2010 máj. 14. - 13:40:33
(48/240)
SPOILER!!!
Hát, ezt lehet sejteni már:) Amúgy én is kedvelem õket, valahogy õk normális észjárásúak, fõleg Diego és anyukája. Santiagoval még vannak gondok de csak neveltetésébõl adódóan.
SPOILER VÉGE!!!

Amúgy ki a kedvencetek és ki az aki unszimpi? Olyan ritkán beszélgetünk ebben a topikban:)

Én például akit elsõ körben utálok a Rafael és Lola. Annyira nem bírom a két karaktert, hogyha meglátom feláll a szõr a hátamon az idegességtõl. Utána Mónika és Veronika akit még nem kedvelek, de õk legalább olyannak is mutatják magukat, amilyenek míg az elõzi kettõ adja az ártatlant, remélem nagyon megfizetnek, különösen David apja. Matiast se kedvelem.

Akiket kedvelek David, Manuel, Guillermo, Roberto, Cesar (na, az idõsebb pasik) és Amelia (bár tudom utolsó kettõ elég rossz, de olyan viccesek együtt), és meg kell hagyni Ameliának vank ízlése Cesar azért jobban néz ki mint Juan, mégha idõsebb is), akkor Vanessa-t, Doroteát is bírom, határozott nõk.
maroti anita 2010 máj. 14. - 13:00:19
(47/240)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot. Santiagonak Czetõ Roland, Diegónak Joó Gábor a hangja. Szerintem õk a legjobbak. Nekem õk a kedvenceim. Kíváncsi vagyok, mi lesz velük. Vki tudja? Összejönnek?
Aurórácska 2010 máj. 03. - 11:21:20
(46/240)
Hát az tök jó.. Pedig már azt hittem h összejön Anais-sal... Köszi a választ!!
Aurórácska 2010 máj. 02. - 18:56:28
(45/240)
Sziasztok! Spoiler: Santiago meleg ?? Válaszotokért elõre is köszi!!
csancsy 2010 ápr. 27. - 15:40:27
(44/240)
Ma néztem a 11. részt:) Megjelent az új tanár Mauricio:) Annyira aranyos és cuki, rendes, Dorotea szerencsés:) Szegény Mau, azt se tudta mibe keveredett, és mire utalt az igazgató:) Csak mikor már ott volt:) Na, ha ilyen lenne nálunk, sztem kivágnának azonnal:)
csancsy 2010 ápr. 26. - 15:31:53
(43/240)
Na, sikerült letölteni a 9. részt is:) így rendesen meg tudtam nézni, sztem egyre jobb ez a sori:) Marcelo Cezan is érdekes karaktert alakít. Nem bírtam tovább, belenéztem így némelyik részbe spanyolul, mert annyira izgis:)

SPOILER!!!
Isabel változására nagyon kivi vagyok, mert tényleg annyira rendes lesz a végén. Lehet a terhessége megváltoztatta, jobbá tette és tényleg jól kijön Karina-val, pont Karina fogja kórházba vinni szüléskor, meg Isabel menti ki Gabriel-t Veronica karmai közül. Meg Alejandra-val is barátnõk lesznek. Sztem lehet lányok közül õ lesz a kedvenc szereplõm, bár most még nem, mikor ilyen.
Esteban igen, picivel jobb lesz a végén, õ buktatja le az anyját, de ennek ellenére neki is meg kell fizetnie azért, amit tett.
SPOILER VÉGE!!!
csancsy 2010 ápr. 24. - 18:24:06
(42/240)
Igen, azt hiszem õk együtt lesznek, legalábbis úgy tûnt nekem az utolsó részben.
Veronica-ról meg Gabriel-ról hallottam, és tudom hogy msot született közös gyerekük, bár van korkülönbség köztük nem? mert Gabriel fiatalabbnak tûnik.
Alejandra és Esteban-ról én is most hallok elõször, bár nem lepõdöm meg, mert Esteban sztem nagyon-nagyon helyes, és gondolom a színész nem olyan mint a karaktere:):):):) Helyesebb mint David (õ se piskóta azért), de természetesen David-nek szurkolok mert rendesebb
andika91 2010 ápr. 24. - 14:03:16
(41/240)
ezen én most nagyon meglepõdtem hogy együtt vannak a valóságban :D:D most hallok errõl elõször :D