andika91 2010 ápr. 24. - 14:01:42
(40/240)
és végül akkor gondolom hogy Carina isabella apjával lesz ugye?
csancsy 2010 ápr. 23. - 21:30:10
(39/240)
SPOILER-SPOILER!!!!
Pedig úgy lesz, ahogy utolsó részben láttam, mostohaanyjával is jó a kapcsolata, és a kertésszel jön össze, terhes is lesz tõle, ahogy olvastam. Nem véletlen említette Isabelt Gabriel David-nek:):):) Csak arra leszek kíváncsi, hogy fog megváltozni, mert nagyon gonosz. Lehet a kertésszel való kapcsolata jót tesz neki. Erre kivi leszek. Hidd el, én is meglepõdtem ezen, mert annyira jól játssza szerepét, hogy hihetetlen.
SPOILER VÉGE!!!
andika91 2010 ápr. 23. - 20:44:59
(38/240)
:)
Isabel a szívek iskolájában jó lesz a végén? én azt hittem gonosz marad :D

én a második életbõl eddig csak az elsõ részt néztem meg hát nekem sem tetszik annyira de majd egyszer megnézem azért :D de én is csak martin miatt :D amugy gondolom te is láttad hogy a nevét is jól elrontották a fõcímben :(
csancsy 2010 ápr. 23. - 20:36:13
(37/240)
Most olvasom vissza, kicsit félreérthetõ, ert mindkettõ Isabel (elsõnél a szívek iskolájára gondoltam, másodiknál meg a második életre)
csancsy 2010 ápr. 23. - 20:34:42
(36/240)
Jaja, örülök, hogy van ilyen csatorna, csak kár, hogy ritkán tudom nézni tévébenXD De nem gond. amúgy már írtak az oldalon hogy nem jó a töltés, valami túlterheltség miatt, remélem felrakja ewe mégegyszer. Amúgy a sorozatról jut eszembe, hogy Isabel annyira gonosz, nem tudom, hogy lehet végül jó belõle.

Hát, eddig letöltöttem a Második életbõl 2-3 részt, de nem nagyon tetszik, sztem nagyon uncsi. De lehet tovább töltöm, mert Simon és Valeria jó szereplõ, õ történetük érdekelne, így csak úgy fogom nézni hogy végigpörgetem a vidit, és ahol õk szerepelnek, azt nézem:) De amúgy tényleg nem tetszik, Martin Karpan miatt néztem volna, de õ karaktere annyira idegesítõ és az az ördögi vigyor a száján (jól játssza a gonoszt, különben nem utálnám), meg Pedro se szimpi a naivitásával, Isabel még aki jó, legalábbis nagyon összetett karakter, úgy érzem jó és rossz is.
andika91 2010 ápr. 23. - 20:16:43
(35/240)
De jó neked :) nekem még várnom kell holnapig míg letöltöm :(
és te a második életet nézed vagy töltöd?
csancsy 2010 ápr. 23. - 20:03:37 Előzmény andika91
(34/240)
Most néztem bele a 10. részbe:) Ebben a részben meg is jelenik Marcelo Cezan és nagyon durva:):):) Most tudtam nézni az FEM3-at, mivel ismerõsöm nincs itthon, aki mindig nézi a Vacsoracsatát.
andika91 2010 ápr. 23. - 19:16:08
(33/240)
hát meg az biztos :(
mindegyik bosszú álarca 4 óra altt jön le sajnos :( de a lényeg hogy meglegyen :) én is az f5-öt nyomkodom mindig de az nállam azért nem válik be mindig mert akkor meg kiírja hogy 30 percig semmit sem tölthetek :(
akkor a megauploaddal lehet a gond mert két sorozat letöltése az nem sok :) amugy én is ezt a kettõt töltöm folyyamatosan :)
és még mindig nem megy a letöltés neked? én már alig várom hogy a mai rész is fent legyen :D
csancsy 2010 ápr. 23. - 18:44:25
(32/240)
Hú, nem semmi, akkor megszenvedtél vele. Ha ilyen van akkor egyfolytában nyomogatom az f5-ös gombot és pár másodpercen belül be is jön.
Nem tudom, de akkor a bosszú álarcát miért tudtam letölteni? Fogalmam sincs miért van ez. Igaz, naponta szoktam letölteni, a szívek iskoláját meg a bosszú álarcát töltöm le mindig. Meg akkor figyelmeztetést írna ki, hogy 2 óráig nem tölthetek, de most az sem tudom meddig tart ez, ha így lenne, de nem hiszem, mert akkor a bosszú álarcát se tudtam volna letölteni. Brigit meg nem tudom most szünetelteti a sorozatot, fogalmam sincs õ felrakja-e.
andika91 2010 ápr. 23. - 18:16:07
(31/240)
én míg a 170.részt le tudtam tölteni addig 1 óráig szórakoztam vele hogy kiadja azt a kódot már azt mondtam nem is töltöm le de végül sikerült :D
4 óra altt le is jött :(

és nem lehet hogy azért csinálja ezt neked a megaupload mert sokat töltöttél már?
csancsy 2010 ápr. 23. - 18:04:54
(30/240)
Na, a bosszú álarcával semmi gond nincs, sõt eddig semmi gond nem volt a feltöltésekkel, csak ezzel az eggyel (illetve volt ez a temporily stb... pár résznél, de aztán hamar mutatta a kódot, szóval azzal se veszõdtem nagyon). Éppen ezért csodálkozom, mert tegnap este óta nem tudom letölteni a 9. részt, a bosszú álarcát, 2 vagy 3 órája töltöttem le, és semmi gond nem volt vele, szóval nem értem abszolút mi lehet a gond.
andika91 2010 ápr. 23. - 18:01:33
(29/240)
Hát tényleg remélme sikerül majd letöltened :D nekem csak a bosszú álarca letöltésével szokott gond lenni de azzal mindig :( meg nállam még az is a baj hogy csak 30kb-al tölt az enyém :(
amugy brigi abbahagyta a szívek iskolájának a feltöltését?
csancsy 2010 ápr. 23. - 17:47:54
(28/240)
Hát, ja, ez rosszabb, nem tudom mi lesz, úgy hallottam, másoknak is gond van, de valakinek sikerült és nem értem, hogy:(
változó 170 kb/ ms de lecsökken a végén 80-ra ez eléggé változó, pont ez a gond sztem. Jó lenne majd, ha valaki más is feltöltené, vagy ewe újra feltöltené, mert ha többeknek nem jó, akkor ott gond van, hiába is sikerült másnak. Na, majd meglátjuk.
andika91 2010 ápr. 23. - 17:41:22
(27/240)
jah értem :( az akkor még roszabb :( nekem általában az oldal frissítésével van gond :(
és neked mennyivel tölt?
csancsy 2010 ápr. 23. - 17:36:20
(26/240)
Nem az oldal frissitésével van gond, hanem 2,4 MGB-nál megszakad, a másik gépen meg 30 MB-nál szakad meg.
andika91 2010 ápr. 23. - 17:32:50
(25/240)
Igen én le tudtam tölteni most az elõbb fejeztem be a letöltést :)
de nekem is frissiteni kelett sokszor mert nekem is akadnak problémák a megával :( Te is frissítgesd az oldalt és úgy menni fog :)
csancsy 2010 ápr. 23. - 17:29:42
(24/240)
Jaja, te le tudtad tölteni a 9. részt? mert én nem:(((( Pedig annyira megnézném már:(
andika91 2010 ápr. 23. - 17:18:34
(23/240)
köszi :)
akkor már tényleg nem kell sokat várni rá hogy felbukkanjon :)

nekem az nem nagyon volt egyértelmû eddig hogy ki erõszakolta meg mert azt hittem hogy esteban tényleg nem tette meg de megnéztem újra és tényleg igazad van :D
csancsy 2010 ápr. 23. - 17:03:37
(22/240)
Nem tudom mikor bukkan fel, az érdekes, hogy késõbb, mert a felesége (vagy élettársa már nem tudom, az az barna hajú nõ, újna tûnt, ügyvéd, aki Cesarral beszélt) és a fia (õ az aki Esteban és Anais mellett volt, mikor Esteban lejáratta Isabel-t, hogy elmegy Alejandra-hoz) is megjelent már a sorozatban, azért gondolom olyan sokat nem kell várni rá.
Sztem Esteban és Matias is megerõszakolta, mert Esteban mondta, hogy legközelebb már nem lesz eszméletnél, meg Matias-nak se tagadta le, csak azt hazudta, hogy alejandra is benne volt, holott nem, szóval elég egyértelmû, hogy mindkettõ megtette.
andika91 2010 ápr. 23. - 16:44:59 Előzmény csancsy
(21/240)
szija:)
de Marcelo Cezán csak a közepe felé fog belekerülni a sorozatba nem?
amugy nekem nem tiszta még valami az hogy most Alejandrát ki erõszakolta meg? Mathiasz vagy Esteban? És ezt Alejandra anyja meg fogja majd tudni hogy mi történt alejandrával?