Marvin02 2007 jún. 12. - 18:00:25
(244/404)
4. évadtól.
micimaci1 2007 jún. 12. - 13:50:52
(243/404)
Sajna lemaradtam, honnan kezdték?
10/10
Céef 2007 jún. 12. - 10:10:20 10/10
(242/404)
Lustaság félegészség: én nem is tudtam, hogy megint ismétlik (azt hittem, az m1es 2006-2007-es volt a tuti utcsó ismétlés...), dehát a kötelességek helyett inkább nekiálltam vasárnap délelõtt tévézni :) És egész véletlenül, kapcsolgatás közben fedeztem fel a dolgokat :D
Marvin02 2007 jún. 11. - 23:25:51
(241/404)
Én is elfelejtettem. Junkie-n se volt emlékeztetõ. :(
10/10
Céef 2007 jún. 10. - 14:12:48 10/10
(240/404)
Ó yes! Legalább sikerült emberi idõpontot találni az ismétléshez :)
10/10
Aagika 2007 jún. 10. - 11:40:46 10/10
(239/404)
Én totál elfelejtettem :( mindig lemaradok az elsõ részrõl.. mi volt benne?
Marvin02 2007 jún. 09. - 22:56:26
(238/404)
Holnap délelõtt gimi, majdnem elfelejtettem, remélem lesz ripp belõle. :)
Perdikkas 2007 máj. 31. - 15:43:10
(237/404)
Köszönöm a megnyugtató választ. Már kezdtem azt hinni, hogy így marad a forum.
moderator1 2007 máj. 30. - 23:47:18
(236/404)
Tisztelt Látogatónk!

Sajnos technikai okok miatt kénytelenek vagyunk egy kis ideig szüneteltetni a film oldalunkon a fórum elérhetõségét.
Átmeteileg csak a <a target="_blank" href="http://forum.port.hu" title="http://forum.port.hu">forum.port.hu</a> oldalról érhetõ el a fórum.
Hamarosan változatlanul használható lesz az oldal.
Addig is köszönöm megértését és türelmét.

Moderátor
Perdikkas 2007 máj. 30. - 22:42:53
(235/404)
Pedig egyszerû megtalálni, mert ha bejelentkezel, akkor bal oldalt egy szürke oszlopban ott vannak a topic-ok, amikbe már írtál, és csak rá kell kattintani, és már meg is van.
De egyébként én is akartam írni, hogy vmit nagyon elb@sztak a port.hu szerkesztõi. Korábban sokkal felhasználó-barátabb volt, sokkal-sokkal egyszerûbb volt eljutni a forum-topic-okba. Most csak azokat a topic-okat egyszerû megtalálni, amikbe már írtál, mert azok bal oldalon fel vannak sorolva.
Új topic-ba viszont sokkal nehezebb. Eddig úgy volt, hogy ha a mûsorújságban rákattintottál vmelyik filmre, akkor az alján ott voltak a hozzászólások, el lehetett olvasni(Bejelentkezés nélkül!!!), most ez eltûnt. A bejelentkezés is teljesen más, eddig a port.hu fõoldalán ott volt, hogy Bejelentkezés, Felhasználónév, jelszó, és már bent is voltál, most Mozillával és Explorerrel is hiába próbáltam, nem tudtam bejelentkezni, a Mozillát használva pl. nem is volt olyan fül, hogy "Bejelentkezés". Az Explorernél meg hiába volt, mégsem lehetett bejelentkezni.
Úgyhogy csak kerülõvel megy mostmár a belépés, a Google keresõbe beírom, hogy "port.hu forum" és csak akkor jön elõ a rendes Bejelentkezés fül.
Azt viszont továbbra sem tudom, hogy hogyan lehet olyan filmhez hozzászólni, amihez még senki nem szólt hozzá, magyarán topicot hogyan lehet indítani egy filmnek. Eddig az is baromi egyszerû volt, most ezt is sikerült elcseszni. Majd írok egy gratuláló e-mailt a port.hu-nak.
Perdikkas 2007 máj. 30. - 22:29:15
(234/404)
Írtam a sorozatjunkie-ra, úgy látom, már vki megkérdezte elõttem, hogy lesz-e elsõ 3 évad, de választ még nem kapott, remélem, nekem válaszol az emtévé...

Nemtom, hogy vannak ezek a vetítési jogok, de józan paraszti ésszel végiggondolva elvileg 2 lehetõség van: vagy egy adott idõn belül kell leadni az ismétlést, és akkor valóban nem várhattak az ismétléssel õszig, vagy megveszik a jogot mondjuk 2 vetítésre, és ezt a 2 alkalmat akkor használják ki, amikor csak gondolják. A DunaTV-tõl pl. mikor érdeklõdtem egy film után, akkor azt írták, hogy 2 vetítési joguk van, de nem írták, hogy kötve lenne a kezük, hogy 1 éven belül kell leadni az ismétlést. Ezért gondoltam, hogy az mtv is így vette meg az ismétlési jogot, és ebben az esetben nem lett volna olyan sürgõs már most megismételni.

Mindenesetre tipikus magyar csóróság az, hogy annyi pénzük nincs, hogy egy 10 éves sorozatnak meg tudják venni az elsõ 3 szezonjának az ismétlését. De lehet, hogy inkább csak hülyeség, mert ha a 4-6 szezon ismétlését meg tudták venni, akkor az 1-3-at is meg kellett volna venniük.
Marvin02 2007 máj. 30. - 01:43:43
(233/404)
Az mtv-nek hamarabb jár le a vetítési joga. Minden sorozatot így ismételnek, a filmeket pl. úgy adják, h egyik héten az m2-n, másik héten az m1-en, a Halló, halló múlt héten fejezõdött be, nem adták le az utolsó részt, és a jövõ héten indul a legelsõtõl. A sorozatjunkie-ra tegnap írt vki az mtv-tõl, ott kérdezd meg miért nincs elsõ 3 évad.
Marvin02 2007 máj. 30. - 01:39:10
(232/404)
Ezt már én is szerettem volna megírni, de nem találtam a topikot. :)
Perdikkas 2007 máj. 29. - 18:49:54
(231/404)
Jó hír, hogy június 10.-tõl újra adják a Gimit, az M2-n, de.10:45-kor!!!
Rossz hír viszont, hogy -természetesen- ezúttal sem a sorozat legelejétõl, hanem a közepétõl, a 4. szezontól kezdik ismételni.
Ebben csak az a jó, hogy így felvehetek még jópár olyan részt, ami tetszett, de korábban nem vettem fel, pl. a Katerinás részekbõl néhányat.
Egyébként nem hiszem, hogy egy több, mint 10 éves sorozatnál(azt hiszem '94-ben indult) olyan baromira sokba kerülne az mtv-nek, hogy az elsõ 3 szezon ismétlési jogát megvegyék, nem hinném, hogy a pénz hiányozna ehhez, hanem inkább az akarás vagy a mûsorszerkesztõi hozzáértés, a nézõi igények figyelembevétele, az hogy ne az legyen, hogy a nézõt magasról lesz@rják. Ráadásul még azért is hülyék voltak, amiért ilyen hamar kezdték a 4. szezon ismétlését. Tavaly szeptember elején adták korábban és vmikor március közepén fejezték be a 6. szezont, ehhez képest kevesebb, mint 3 hónap elteltével kezdik el az ismétlést. Nagyon bírtam ezt a sorozatot, tényleg nagy kedvencem és persze megnézem ûjra, de sztem várhattak volna még egy kicsit, legalább szeptemberig az ismétléssel, hogy jobban kiéhezzenek rá a nézõk. Meg a nyári uborkaszezonban amúgyis kevesebben nézik majd. Szóval jól elcseszték ezt is, de leginkább azt, hogy megintcsak nem az elsõ szezontól adják.
yellow357 2007 ápr. 01. - 10:20:38
(230/404)
az ám, az is nagyon jó volt, kicsit valóságtalanabb szitukban, kicsit valóságosabb emberekkel. azt adnák le normálisan, szerintem az is tetszene az embereknek
Marvin02 2007 márc. 31. - 21:35:08
(229/404)
Az RTL Klub szokott Disney-rajzfilmeket adni, de már korántsem olyan jók, mint a régiek.
Perdikkas 2007 márc. 31. - 21:34:01
(228/404)
Jó ötlet, én is csinálok még néhány e-mail címet, aztán rájuk zúdítom azt a sok levelet:-) Mot viszont a subject lécbe a Szívtipró gimit fogom írni, így akkor is tudják, mirõl van szó, ha nem olvassák el a levelet.
Egyébként én az irjonnekunk@mtv.hu címre írtam, ti esetleg tudtok vmi másik címet is, ahonnan esetleg válaszolnak is? Mert én a honlapukon csak ezt az egy e-mail címet találtam.
Perdikkas 2007 márc. 31. - 21:28:32
(227/404)
Most így hirtelen nem ugrik be, hogy melyik volt a Suli címû sorozat, valószínûleg láttam, mert én is rendszeresen néztem a Walt Disneyt, de nekem inkább a rajzfilmek maradtak meg, illetve a Zorro sorozat(az is nagyon szuper volt). A Walt Disney-t is igazán adhatná újra az m1, úgy mint régen, vasárnap délutánonként, két mese és közte egy sorozat, talán még most is megnéznék belõle néhányat, kicsit nosztalgiázni, emlékszem milyen nagy élmény volt a vasárnap délután, ilyenkor elfelejtettem, hogy másnap be kell menni a suliba:-)
Marvin02 2007 márc. 30. - 22:45:58
(226/404)
Tervbe van véve, de még írtam meg, mert úgyis tudom, h. elolvasás után dobják a szemetesbe :D
Csinálj még egy e-mail címet, és arról mehet. Nekem van legalább 8, majd mindrõl küldök. :)
sandor1024 2007 márc. 30. - 19:44:11
(225/404)
Én már elég erõsen azon gondolkodom,hogy veszek egy legalább 160Gb-os asztali DVD recordert!Mert így talán sikerûl megszerezni az összes részt,ha adják.(Ha adják...)Van még néhány sorozat amit szeretnék megszerezni.pl.Miért éppen Alaszka.Egyébként emlékeztek a Suli címû sorozatra?Régen a Walt Disney sorozatban adták,két rajzfilm között a 90-es évek elején.Szerintem nagyon zsír volt!Volt olyan mint a szívtipró...Nem vagyok részre hajló,mert minkettõt imádom!!!