9/10
RedTiger 2017 jan. 01. - 19:28:39 9/10
(6/26)
Farkas Zsolti! És még mindig csak Farkas Zsolti! Sõt FARKAS ZSOLT! Remélem sokat hallunk még róla!!!
9/10
RedTiger 2016 dec. 31. - 12:58:16 9/10
(5/26)
Nekem Farkas Zsolti a kedvencem, az a srác mindent tud...ebben eddig is biztos voltam de most hogy nézem az ismétléseke, egyre biztosabb vagyok, remélem, valaki észreveszi a \"berkeken\" belül is...Tóth Veráról most nem beszélek, legfeljebb annyit hogy imádom :) A felnõttek között meg Feke Pál a kedvencem, annyira jó hangulatot tud csinálni és valóban látszik hogy élvezi, legalább most kiélheti magát, annakidején a Sztárbn sztárból úgyis hamar kirugták pedig ott is nagyon jó volt mint Soltész Rezsõ .) Bereczki valóban nagyképû de legalább van Neki mire de hogy Péli Barnával mi baja az elõttem szólónak azt nem tudom, tudott EMBER mardni, nem lett celeb, nem olvashatunk róla hálisten mindennap valami iszonyatosan fantsztikusat, felháborítót, szenzációsat, teszi a dolgát, ennyi...ezek szerint már ez is baj...
filoszemitabéluska 2016 dec. 06. - 09:47:24
(4/26)
Valami nagyon összejött ebben a produkcióban, mert mindenkit (engem is)szabályosan elvarázsolt. Már a Bereczki topicban megírtam, hogy nagyképû és nem túl rokonszenves figurának láttam mindig, de egyre inkább látom, hogy milyen hihetetlenül tehetséges elõadó. Péli Barna meg egyszerûen jól láthatóan BUTA, mint egy rendõrcsizma. Már a tekintetén látszik.
olahmiki1959 2016 dec. 06. - 07:14:36
(3/26)
Bereczki Zoltán és Berki Artúr olyan elképesztõen magas színvonalon, kristálytisztán, egymásra figyelve, érzékenyen, és hihetetlen intelligenciával adta elõ Sting és Craig David dalát, hogy egészen elérzékenyültem tõle.
Maga a dal is nagyon jó, de így elõadva, még nagyobb élményt nyújtott. Az egész este legkiemelkedõbb produkciója volt.
A többiek elõadása szódával elment - talán a Blues Brotherst megjelenítõ Feke Pál és partnere volt még említésre méltó -, de például Király Linda szereplése minden alkalommal kifejezetten kínos, hiába dicséri õt a zsûri állandóan agyba-fõbe. És messze nem csak a súlyproblémájáról beszélek, nem.
Linda egész személyisége, az amerikai elõélet kihangsúlyozásával, a zseniális, "fekete" hangi adottságok állandó felemlegetésével már nem poén, hanem borzasztóan irritáló, unalmas, és a könyökén jön ki az embernek.
Csodálkozom, hogy nem veszi észre õ maga, hogy egy ideig a háttérbe kellene vonulnia, leadni jó pár kilót - ha ez egyáltalán lehetséges -, feltöltõdni, levetni a sztárallûröket, és jóval szerényebben, beképzeltségtõl mentesen visszatérni a színpadra. (Nem hiszem, hogy meg tudná csinálni, megõrül, csak hogy szerepelhessen a médiában...:)

A zsûri olyan, amilyen, próbálnak szellemeskedni, jópofizni, de például Pély Barna talán, ha két értelmes mondatot mondott eddig, "ez nagyon kemény volt" és "ez baromi jó volt".
Hogy õt minek hívták be a zsûribe, az számomra a legnagyobb rejtély. Érdemben semmit sem tesz hozzá a mûsorhoz, és még humora sem nagyon van.

Ja, még egy utolsó megjegyzés, csak úgy mellékesen.
A tegnapi adásban a dalok - és az elõadók - 90 százalékát nem ismertem, vagy talán egyszer ha hallottam, ami hivatásos zenész létemre azért nem semmi. (Akkor mit mondjon egy átlagos nézõ...?)
Hogy kik választják ki a versenyzõk számára ezeket a dög unalmas, ismeretlen énekszámokat, fogalmam sincs, de hogy az illetõ nem áll a feladata magaslatán, az biztos...:D
kaboca12 2016 nov. 28. - 09:36:52
(2/26)
Nem igazán értem a miértjét ennek a mûsornak. Kisgyerekektõl/tiniktõl várják, hogy felnõtt elõadót utánozzanak. És még hangilag hagyján, de egy 10 év körüli kislányt Balázs Klárivá formálni (megjegyzem, nagyon ügyes volt a kislány)......beteg fejbõl pattant ki. Szó szerint sajnáltam! Egy rakomány smink rajta. Fene tudja, végig olyan érzésem volt, hogy köznevetség tárgyává teszik a gyerekeket, megalázzák õket, de biztos megint velem van a baj. A másik kisfiú is Pataky Attilaként, szegény úgy nézett körbe az elején, mint aki menten sírva fakad. Pély Barna meg még be is mutatta az értékelésnél. Hû, de vicces volt! Én, kis naiv azt hittem, hogy valami, a gyerekekhez közel álló dalokat fognak elõadni (magam sem tudom mire is gondolok itt). A jövõ heti feladat kiosztásnál a gyerekek 90 %-a azt sem tudta, hogy kit is kell majd megformálnia. A nagyobb gyerekek egész jól próbálták megoldani a feladatot. A legjobb nálam messzemenõen a Varga Vivien-Pál Dénes duó volt. Ha becsuktam a szemem Zoránt hallottam és nyomokban Rúzsa Magdit is. Azért Vivien már nem volt lámpalázas a színpadon. Biztos sokat tanul az édesapjától is. Akitõl viszont a hajam az égnek állt, az Király Linda volt. Nyomokban sem hasonlított John Travoltára, de az az állandó remegõ/rezegõ -talán vibrato?- hang, undorító volt. Én imádtam azt a filmet, ezerszer láttam és egyszer sem hallottam így. A zsûrirõl: Csobot Adél? Igazán oda való. Minden elõadás végén nagyrészt azt mondta, hogy igen, így kell ezt csinálni. Pély Barna szavait néha alig értettem. Nem tudom, de mostanában az a trendi, ha értetlenül beszélnek a tévében. Ábel Anita és Rákóczi pedig mint akik hû de nagyon öregek, sosem felejtették el megemlíteni, hogy hol is nõttek fel és bezzeg az õ idejükben... mindent összevetve a legelsõ mûsor, amire azt mondanám, hogy véletlenül sem szórakoztam, hanem inkább szánakoztam rajta.
10/10
Bubus53 2016 nov. 27. - 19:42:54 10/10
(1/26)
Ez valami borzalom.