Téma: Teresa

Alicante 2012 szept. 12. - 21:32:43 Előzmény Timike1980
(573/773)
Szia Timike!:-)

Teresának ha csak az lenne a bûne, hogy imádja a pénzt az még hagyján, de hogy átgázoljon a legjobb barátnõjén, az állítóleg "szeretett" férjén, az apját a halálba kergesse, (spoiler) késõbb Fernando anyja infarktusát is õ idézze elõ, letagadja az anyját, babysitternek nevezze a keresztanyját mindezt egy vagyonért?...

Azt se értem Fernando miért íratja rá a fele vagyonát, ha még a szexet is sajnálja tõle, ez annyira nevetséges!...holott a való életben nem valószínû, hogy léteznek ennyire hülye pasik!
Csak arra lennék kíváncsi ebben a kalácsképû tökmagban mit szeretett meg Fernando?..a lelkét?..azt nem, mert az nincs neki!

Én is nézem, mert kíváncsi vagyok a végére, de nagy baromság ez a telenovella!!!
szaszka0520 2012 szept. 12. - 16:42:41
(572/773)
Én azért nézem ezt a sorozatot, mert eleve a filmszakma érdekel. Így nekem az egyik legfontosabb dolog a színészi játék. A Barátok köztbõl is megnézek pár részt, utálom, de mégis belekukkantok...lehúzom, mert hát tény és való, hogy semmi színészi játék nincs abban a förmedvényben. Az, hogy én várom a Teresa végét, az azért van, mert fárasztó ennyi rész után és a szereplõk is azok, de mégis megnézem az utolsó epizódokat, ha már végigszenvedtem ennyi részt...
Timike1980 2012 szept. 12. - 14:40:00
(571/773)
Arra a "tuti"-ra bejelentkezek én is! :))) Én is várom a végét, ha már eddig megnéztem, azt a pár részt már kibírom. Akármilyen befejezést is kap, az a tény, SPOILER hogy totál egyedül marad, mindenki elfordul tõle SPOILER kellõ elégtétel lesz. Mert mást nem is érdemel...a pénz nem boldogít, de ha neki az a fontosabb...
1/10
mariejoel 2012 szept. 12. - 14:26:30 1/10
(570/773)
Jó persze, h nézem, ha már elkezdtem, meg kíváncsi vagyok de nem lett a kedvenc sorozatom. Igen ki vagyok rajta akadva rendesen, de ez az én agybajom :P
De nem egyedül én várom a végét a kommentelõk közt az is tuti.
lady 83 2012 szept. 12. - 14:23:54
(569/773)
mariejoel :D:D

Alig várod hogy vége legyen de azért nézed xD eszem megáll az ilyen állságos szövegeken.Én töredelmesen bevallom hogy igen szórakoztat a történet,nincs agyon bonyolítva az tény,de most bármelyyik filmsorozatot le lehetne ilyen szövegekkel húzni hogy a a színészi teljesítmény ilyen meg olyan.De hát könyörgöm valamiért csak nézi aki nézi:)))Néha vontatott és elfáradt, de azért midig várom a következõ részt még ha elég kiszámítható is a sztori.
1/10
mariejoel 2012 szept. 12. - 13:32:08 1/10
(568/773)
SPOILER! Én a lelövéssel is kiegyeznék :D
wesker28 2012 szept. 12. - 13:05:13
(567/773)
Hát nagyon reméljük hogy nem az Arturo féle befejezés lesz mert ugye Tudjuk hogy Teresa milyen ha egyszer akar valamit azt meg is kapja ! Remélem az a befejezés lesz amiben Arturo sohasem bocsát meg neki ! :D
1/10
mariejoel 2012 szept. 12. - 12:47:59 1/10
(566/773)
Mibõl gondolod, h az a befejezés lesz? :( Ha már csináltak egy ilyen nyál befejezést, akkor legalább kidolgozták volna jobba n a szálakat, mondjuk, h csak évek múlva békülnek ki és addig Teresa fõleg Luisát ezerszer kárpótolja. De még így se, báááz ez beteges....Arturo odáig van a testvéréért ezt nem adhatja fel egy olyan nõ miatt, akibe nem is mondhatjuk, h beleszeretett, hisz félreismerte!
wesker28 2012 szept. 12. - 11:37:44
(565/773)
Na olvastam az egyik ifjúsági magazint amiben 2 hetes mûsorújság van !

És szeptember 27-én lesz a Teresa utolsó része a Grand Finale !

De persze az utolsó részrõl szinte semmit sem írnak az újságok hogy mi lesz benne !

Habár nem tudni hogy melyik vége lesz a 3 befejezés közül de nagyon ugy látszik hogy

az Arturo féle Happy End befejezés lesz !


!!!!!!!!!!Spoiler!!!!!!!!!!!!!!

Aurora ugye felhúzza az eljegyzési gyûrût amit Mariano adott neki ! Mariano minden információt kiszed az egyik cellatársától a börtönben ezért Aurora és Aida elmennek Genovéva lakására hogy bizonyítékot találjanak Mariano ártatlanságára igen ám csak hogy Aida és Aurora-nak egybõl feltûnik hogy a pici az Esperanza gyereke.

Mikor Genovéva és Ruben visszatér a bankból ahol kivették az összes pénzüket már a rendõrség várja a házuknál Genovévát letartoztatják de Ruben-nek sikerül meglépnie a rendõrség utána ered.

A börtönben a cellatársai levágják Genovéva haját ezzel megalázva a többiek ellõtt.

Oriana mindent elkövet azért hogy elperelje Teresa elöl az örökséget de Teresa gyorsabb volt ugyanis ráveszi Fernando-t hogy írassa az ö nevére a fele vagyonát hogy Oriana ne tudjon hozzáférni !

Fernando a fele vagyonát átírassa Teresa nevére ami kb 300 millió és amikor ezt Oriana is megtudja akkor összeveszik Fernando-val infarktust kap és összeesik kórházba kerül és részlegesen lebénul, Teresa sértegeti Orianát és azt mondja sose szerette Fernandót csak a pénz kellett neki !

Teresa hatalmas fájdalmat okoz mindenkinek az anyjának Juana-nak és Fernandonak is !

Az interjúban azt hazudja hogy a szülei meghaltak és Juana a babysittere !

A kis Rodrigo ünnepségén mindenki ott van aki számit Teresa is megjelenik de az anyja örökre kitagadja a lányát és Juana is kidobja a házból hogy semmi keresni valója itt többet és mindenki Teresa ellen fordult akit egykor Teresa ismert !

Teresa közli Fernando-val hogy esze ágában sincs hozzá menni feleségül csak a pénz kellett !

Ruben kikötözi Teresát Arturo házában a lépcsõhöz és végezni akar vele de Arturo az utolsó pillanatban sikerül megmentenie Teresát és Ruben is végre oda kerül ahova való a börtönbe !

Rubent már várják a börtönben néhány egykori cellatársai akik megkéselik és Ruben belehal a sérüléseibe !

Aida megtudja hogy apja meghalt a börtönben és Aurora vigasztalja !

Fernando megtudja hogy Luisa állapotos és az újszülött az övé ezért megpróbál visszamenni Luisa-hoz hogy bocsásson meg neki !

Eljön a várva várt nap Mariano és Aurora összeházasodnak Cuthberto és Juana örökbe fogadnak egy újszülöttet Esperanza ismét állapotos Teresa titokban végignézi Mariano és Aurora esküvöjét és látja hogy mindenki nagyon boldog csak Ö MAGA nem az !

Lucia egy új kiállítást nyit ami sikeres lesz Teresa térden állva könyörög Arturo-nak hogy bocsásson meg neki de Arturo hajthatatlan ezért Teresa elmegy a temetöbe és az apja sírjánál zokog.

További információ nincs a sorozatról az hogy ezek után melyik 3 befejezés adják le majd szeptember 27-én kiderül !
1/10
mariejoel 2012 szept. 12. - 00:35:14 1/10
(564/773)
Persze, h nem Teresa az egyetlen, de ez a fórum az õ fõszereplésével készült filmé, tehát õt szidjuk. Igen vannak gonoszabb karakterek, de Teresa egy hülye hisztis picsa is, ahogy azt hiszem Te is írtad róla, abszolut nem lehet vele azonosulni, mint pl anno Rubival lehetett. (és hogy egy falunapon villoghatna csak, ezt megjegyeztem mert nagyon tetszett :D :D. A többi gonosz szereplõn azért nem készülök ki annyira, mert olyan átlag-unalmas-filmes gonoszak.
Én a részemrõl nyugodtan elítélem az ilyen nõket, mert két férfival voltam akiket szerettem (illetve az egyikkel azóta is együtt vagyok) és egyik se gazdag, csakhogy finoman fogalmazzak :)
1/10
Milibindi 2012 szept. 11. - 23:27:10 1/10
(563/773)
Találtam még érdekességeket :)
http://televisa.freeblog.hu/archives/2012/02/14/Teresa_a_89-es_Salma_Hayek-fele_valtozatrol/
Ezek szerint beszélõ neve van inTERESAda=érdek ember ez ötletes!
9/10
suxel 2012 szept. 11. - 18:49:35 9/10
(562/773)
Hahaha, ez a hsz. nagyon tetszett. És mennyire igazad van. :) :)
Doktor Kotász 2012 szept. 11. - 16:44:54
(561/773)
Én csak azon nevetek, hogy a legtöbb kommentelõ úgy csinál, mintha az egyetlen nõ a világon Teresa lenne, aki a pinájából akar megélni. Most õszintén, ha van köztetek olyan nõ, akit nem a gimnáziumi szerelme vett el, hanem járt benne a bráner több esetben is, egy választási lehetõségénél, ha volt olyan, ne gondolt volna az anyagiakra. Van három negatívabb karakter is a sorozatban nála. A festett szõke, az apja, meg az ingatlanos nõ, akinek a fia agyondrogozta magát.

Az egy külön misét megérne, hogy a volt közjegyzõt meg azért baszogatták, mert látni akarta a fiát, és ezért milyen gonosz. Nagy görény, na de nem azért.
1/10
mariejoel 2012 szept. 11. - 12:37:34 1/10
(560/773)
Én is nézem, de az egyik valaha volt leglogikátlanabbul szerkesztett sorozat. Mintha óvodás gyerekek csinálták volna. Régen igényesebb sorozatokat csináltak. Alig várom, hogy vége legyen!
sorozatkedvelõ 2012 szept. 11. - 11:13:27
(559/773)
Valóban egyik szerep sem kíván nagy színészi teljesítményt.
Mariano a mindig szomorkás doki
Arturo a féltékeny ,piálásba menekülõ,hajdan szebb napokat látott ügyvéd
Fernando az élvhajhász milliomos
Auróra a reménytelenül szerelmes nõ
Aida a z elkényeztetett gazdag lány,akit a bosszú éltet
Luisa a naivitás ne továbbja
Teresa a mindenkin átgázoló manipulátor,híres mondásaival
stb. és ezek ellenére nézem ezt a sorozatot minden este......
1/10
mariejoel 2012 szept. 11. - 10:34:28 1/10
(558/773)
Szupergagyi mondat, olyan jó lenne szereplõnek lenni pár percre és röhögve közölni vele, h mindenki létezik akit Isten megteremtett de ostoba liba! :D Engem mindenkinek mindenféle megnyilvánulásától kiráz a hideg, minden részben ugyanaz történik..mindenki csak egyféleképpen tud viselkedni..
sorozatkedvelõ 2012 szept. 11. - 10:16:14
(557/773)
Ha ez így van akkor sajnos rossz elõérzetem van,nálunk csak "Jó" lehet a befejezés.Az a r*bi mindent megtehet büntetlenül mindenkivel.Attól a "létezni vagy nem........" szövegtõl már a hideg is kiráz.Ez a klasszikus "Lenni vagy nem lenni?"terezasított változata?
1/10
mariejoel 2012 szept. 11. - 09:45:31 1/10
(556/773)
Én már csak azért is úgy gondolom, hogy valamelyik alternatív véget adják le, mert az ismertetõben gyanúsan nem írnak semmit a 151. rész végérõl, pedig szoktak más sorozatokban!
Youtube-on pedig láttam egy utolsó részt, ami egészben megvan ott, de abból sincs meg az az ominózus 5 perc...minden ország eldönthette melyiket veszi meg ezek szerint.
sorozatkedvelõ 2012 szept. 11. - 08:59:55
(555/773)
Ha az Arturoval való kibékülés lesz a vége akkor az a férfinem totális lejáratása,ennyire Arturo sem lehet h*lye....,Fernando sokkal nagyobb "verést" érdemelne,amiért becsapta Luisat.
wesker28 2012 szept. 11. - 01:41:59
(554/773)
Hát azt a befejezést raknám be minimum amikor Fernando lelövi Teresa-t a legvégén !

De hogyha azt a befejezést raknák be amikor egy Közvetítõ irodában dolgozik és észrevesz egy másik

milliárdos hapsit és kikezd vele és kezdõdik minden elölrõl és FIN azzal is elégedett lennék !

Na de azzal semmiképp se hogy mind azok után amit Teresa müvelt Arturo-val ott smárolnak a végén és FIN !