Téma: Titkok hídja

offtopic
ildimix 2016 febr. 13. - 19:24:16
(39/99)
Szoledádot nagyon sajnáltam a rész végén végre megtudta, hogy Huan és a hercegnõ együtt vannak. Remélem a megrázkódtatástól nem fog elvetélni. Lehet ezekután visszaköltözik a régi házába. Kíváncsi leszek az orvos visszavonja a feljelentését? A következõ részeket mostmár csak hétvégén fogom tudni visszanézni remélem nem fogják megszüntetni az ismétlést. Várom már a részeket.
offtopic
ildimix 2016 febr. 11. - 21:36:40
(38/99)
Az orvosban és Huanban 1 óriásit csalódtam. Az orvos 1 pszichopata nem normális alak, szerintem nem fogja visszavonni a feljelentést. Azért nem írtam spoilert mert csak feltételezés a dolog nem tudom mi fog történni. Huant meg teljesen megbabonázta a hercegnõ. Szegény Szoledad otthagyta miatta a családját és a gazdagságot. Valaki nem tudja fognak ugrani a sorozatban? Most, hogy a kisfiú iskolába került kiléptették a sorozatból vagy még fog szerepelni? Valahol nem lehet elolvasni a neten a film aktuális tartalmát?
Mia1234 2016 febr. 03. - 10:31:37
(37/99)
Tudja valaki, hány részes ez a sori?
Egyre jobban utálom a doktort. Úgy látszik, beleõrült az öngyilkossági kísérletébe.
Remélem, Tristan hamar megtalálja Pepát és jól leveri ezt az eszement dokit.
offtopic
ildimix 2016 jan. 25. - 11:59:59
(36/99)
Az orvosban nagyot csalódtam. Tudta, hogy Pepa nem szereti minek vette feleségül? Inkább vette volna el Emiliát. Remélem Cristal idõben odaér és Karlosz nem öli meg Pepát. Legalább mostmár mindenki elõtt ki fog derülni, hogy Karlosz csak szinlelte az amnéziát. Várom már a mai részt.
Erzsebet A . Nyeki 2016 jan. 21. - 12:43:29
(35/99)
Valaki meg tudna mondani ,hogy esetleg angol forditasban vagy szoveggel meg lehet e nezni valahol nem birom kivarni a veget.
Magenta99 2016 jan. 21. - 12:20:36 Előzmény Mariogirotti
(34/99)
Most vettem csak észre, hogy írtál.
Akkor nézz már utána pls, mik az írott és íratlan szabályok filmekrõl szóló fórumokon.
Ha valaki már látta pl. a sorozatot és kéretlenül spoilerezik, az igenis egy TROLL!
Több helyen az ilyeneket kitiltják az adott fórumról.

Képzeld el, hogy fut egy krimisorozat, a tagok itt izgulnak és találgatják, ki
lehet a gyilkos és valaki benyögi - mert persze õ már látta - a professzor a gyilkos.
Örülnél neki?
offtopic
ildimix 2016 jan. 06. - 20:01:29
(33/99)
Mostmár kiderült az orvos sem hagyta el a falut. Szemét volt a rész végén jól befeketítette a katona elõtt Christált. Szerintem így már biztos, hogy elítélik.

Pepa jól érezte Martin igazi apja mindenre emlékezett csak játszotta a hülyét. Most az asszony nagyon fél mert ez a szemét megfenyegette, hogy megöli. Én azt csinálnám a helyében, hogy fognám Martint és Madridba szöknék ott új életet kezdenék. Kíváncsian várom a sorozat alakulását.
offtopic
ildimix 2016 jan. 04. - 20:44:03
(32/99)
Gondoltam, hogy Pepa nem megy el Madridba. Nem mutatták érkezett új orvos a faluba? Azt gondoltam Karlosz elrabolja Martint de egyelõre visszavitte a házba. Kíváncsi leszek Cristan meddig lesz börtönbe. Szoledád nagyon szereti Huant szerintem hamarosan a férfi is börtönbe kerül. Karloszra visszatérve szerintem mindenre emlékszik. Várom a holnapi részt. Egyébként csak véletlenül jöttem rá, hogy a hétvégén új részeket adtak le a sorozatból.
Mariogirotti 2015 dec. 20. - 17:10:57 Előzmény battainé pinczés erzsébet
(31/99)
Fent van a Sorozatbarát-on.
Mariogirotti 2015 dec. 20. - 17:09:23 Előzmény Magenta99
(30/99)
Ennek semmi köze a "trollkodás"-hoz. Aki ezeket írta, már látta a sorozatot.
Mariogirotti 2015 dec. 20. - 17:07:03 Előzmény Lászlóné Szecsei
(29/99)
Azért a 'Barátok...'-nál ez sokkal sokkal jobb! Itt igazi,kiváló spanyol színészek játszanak.
A több száz részt nem érzi túl hosszúnak az ember. Igaz, néha ki kell hagyni néhányat,mert vontatott,
de ettõl még érdekes. Nem pusztán telenovella.
Lászlóné Szecsei 2015 dec. 18. - 16:56:15 Előzmény Gubbio
(28/99)
Gubbio:: köszi a segítséget ,mert valóban nagyon hosszú már a 2135. részt néztem meg Spanyolul,mer el sem tudtam képzelni mi a fene tarthat idáig :)) Szerintem olyan ott mint itthon a Barátok közt ,Vagy a Jóban rosszban mert az sem semmi .Szóval néztem de nem értettem most legalább nem izgulok ,mert úgy sem fogjuk látni. Olyan ez mint a Szerelmes Anna a Fem 3 azt is ismételték mindig aztán abba hagyták sosem látjuk meg a végét .. Még egyszer köszi a tájékoztatást :))
offtopic
Magenta99 2015 dec. 18. - 14:28:19 Előzmény Gubbio
(27/99)
Te meg mit trollkodsz itt?
Kérdezte tõled valaki, mi lesz az ezredik részben?
Az ilyen tudálékoskodó, szpoilerezõ idiótákat ki kell
rakni a fórumról.
Magenta99 2015 dec. 18. - 14:25:43 Előzmény ildimix
(26/99)
A mûsorújság (és a port.hu) szerint nem hagyják abba, csak átrakták hétvégére, amikor több részt is leadnak egyszerre.
Gubbio 2015 dec. 12. - 08:12:34
(25/99)
Tristán anyja akarata ellenére feleségül fogja venni Pepát, miután az orvos elsõ férj meghal. Késõbb születik két gyerekük.
Emília hozzámegy Alfonsohoz, Marianna Nicolashoz (késõbbi szereplõ).
Pepa fia Martin feleségül veszi Emília lányát,Mariát.
A sorozat nagyon hosszú, amit fent írtam,az az elsõ 1000 részben történik.
Néhány tíz résztõl eltekintve nézhatõ.
offtopic
ildimix 2015 dec. 12. - 07:33:10
(24/99)
December 18-án adják utoljára ebben az évben a sorozatot. Nem tudjátok januárban folytatják vagy így abba marad?
offtopic
ildimix 2015 dec. 10. - 12:47:21
(23/99)
Szerintem Christal befogja csapni Pepát a család elõtt nem fogja felvállalni. Emilia jobban illik a dokihoz szerintem elmarad Pepa és az õ esküvõje. Nem tudom még mit fognak tudni kitalálni a sorozatban a kocsmáros is hazakerül a kórházból. Én a polgármestert és családját unom õket nem tettem volna be a sorozatba.
nagyi53 2015 nov. 25. - 10:17:26
(22/99)
köszönöm az alternatív lehetõséget, jó mozizást az érdeklõdöknek
iriszke1 2015 nov. 23. - 23:56:25 Előzmény battainé pinczés erzsébet
(21/99)
Szia!
Itt már tegnap fent volt az 59.-ik részig.
http://www.sorozat-barat.info/video/series/3708/Titkok_hidja_online_sorozat

Mint minden csatorna a nézettség okán pakolgatja sajnos a sorozatokat.

Hogy a filmrõl is essen szó. Ez a Trisztán pont olyan szemét mint a testvére volt Carlos, jól kifogta ez a szegény Pepa. Soha nem tanul semmibõl. Csöbörbõl - vödörbe esik. Nem véletlenül lesz 1000 pár 100 részes. Tiszta rétestészta.
nagyi53 2015 nov. 23. - 19:54:16
(20/99)
indavideón megnézhetõ pár nap késéssel a sorozat