Mara60 2007 febr. 07. - 14:36:36
(52/192)
Egyrészt azért, mert azt hiszi Natali a végtelenségig fogja tûrni, hogy neki viszonya van Tányával. Gyáva szakítani, gyáva bevallani, ezért inkább hagyja magát zsarolni Zabalujev által. De hát nem az nem az õ baja ugyebár, hanem Lizáé. Ugyanakkor majd bõven osztogatja az erkölcsi prédikációkat, mikor Natali kínos helyzetbe keveredik az udvarban. Ugyanakkor fél felvállalni Tányát.
Alexander majd csak a Natalival való tüneményes huzakodása után fordul Marie felé. Persze addig Marie is megokosodik, és rájön hogyan kell bánni a cáreviccsel.
izidorina 2007 febr. 07. - 13:21:43
(51/192)
Sziasztok! Andrej miért is lúzer. Asszem kissé lemaradtam! Vova egyre szimpatikusabb:)! A mai részben annyira kedves volt, és az a mosoly...Alexandr viszont annál kevésbé, szegény Marie! Mikor kezd már végre beleszeretni?!
matyagi 2007 febr. 03. - 22:48:01
(50/192)
Az az ominózus jelenet már eddig is furdalta a kiváncsiságomat hogy mit beszélnek de mostmár ha lehet mégjobban! Tényleg ne lõdd le de fogalmam sincs hogy hogyan fogom addig kibírni:-)))))))))))))))
Amúgy köszönöm a szíves szavakat!;-)
cathy1 2007 febr. 03. - 22:21:36
(49/192)
Hát igen, vagy legalább felszabadíthatta volna még gyermekkorában. Hiába szerette és gondoskodott róla azér mégis csak hagyta, hogy jobbágyként jõjjön fel a birtokán!
Mara60 2007 febr. 03. - 21:45:00
(48/192)
Misa már sejti, hogy Vova szerelmes a lányba. És a tánc utáni összeveszés egyik oka épp az volt, hogy úgy gondolta van köztük valami. Mikor azonban látja, mennyire megbántódott a lány belátja, hogy tévedett.
Az elkövetkezõ részekben, amikor majd rivalizálni fognak Vovával Anna kegyeiért azért szép lassan rájön, hogy igenis van köztük egy fajta kapocs ( a közös gyermekkor, a hasonló temperamentum) és így Vovának helyzeti elõnye van vele szemben. Ugyanakkor Anna mindvégig úgy érzi Misába szerelmes, és végül õt választja kettejük közül. Csak hát a párbaj elõtt ott az az ominózus jelenet Vladimir szobájában (amit nem szeretnék elõre lelõni) és amibõl Vova fegyvert kovácsol magának és jól megfúrja vele Anna és Misa egybekelését.
Ami Annát illeti õ tényleg jobbágylány, hisz édesanyja is az volt és hiába volt az apja nemes, ha házasságon kívül született. Szerintem Korf nem járt el helyesen akkor, amikor úgy döntött elveszi a kislányt az anyjától, még ha jó szándék vezette is.
cathy1 2007 febr. 03. - 21:06:45
(47/192)
Lizavál csak ezután jönnek majd össze
cathy1 2007 febr. 03. - 21:05:57
(46/192)
Stázi!
Anna és Misa majdnem lefekszenek egymással és azért csak majdnem mert Anna az ágyban nem Misa nevét hanem vki másét suttogja. Misa így ráébred, hogy Anna valójában kit szeret, ezt azonban Anna egy darabig még önmaga elõtt is tagadja.
Mara60 2007 febr. 02. - 19:27:50
(45/192)
A Szonyát alakító szinésznõnek még két sorozatát találtam fönt a neten. Amibõl az egyiknek: Utazó csomag nélkül, õ játszotta a fõszerepét.
izidorina 2007 febr. 02. - 18:38:55
(44/192)
Na, ez meglepõ, mert Misa olyan kis szerénynek tûnõ fazon, de asszem, hogy tévedek! A mai illetve a tegnapi részben viszont nagyon szimpi volt Vova:), Anna kissé dilisnek tûnt, de tök jól csinálta. Ez a két rész már abszolút a végkifejletre utal. Nem tudnál valami infót Ludmyla Kurepova-ról. Róla szinte semmit nem találtam, pedig érdekelne. A színészekrõl való infrmációk is nagyon jók:) !
matyagi 2007 febr. 01. - 20:44:07
(43/192)
A válaszom egyszerû! Tudtommal én vagyok eddig az egyetlen ember aki inditott magyar oldalt ami a sorozattal foglalkozik (ami amúgy egy kicsit csodálkozo de mindegy hiszen nagyon jó a sori) szóval nézz be hozzám, szerintem már elég jól fölszerelt infókkal az oldal és minden egyébbel;-)
<a target="_blank" href="http://www.bednayanastya.gportal.hu" title="www.bednayanastya.gportal.hu">www.bednayanastya.gportal.hu</a>
folinda 2007 febr. 01. - 20:41:41
(42/192)
Sziasztok! Szeretném, ha segítenétek abban, hogy honnan tudok még több infot beszerezni a többi részekrõl?
matyagi 2007 febr. 01. - 20:40:52 Előzmény izidorina
(41/192)
Azért Misát se kell nagyon félteni, neki is jut elég nõ! Amúgy ha jól láttam akkor a sorozatban sokkal tovább fog jutni a képernyõn Annával mint Anna Vovával amit én õszintén nagyon sajnálok..inkább Daniilt nézném meg egy ilyen jelenetben...
De hát Misát se hanygolják a nõk;-)
Ja és tényleg elég jól korizik, nem véletlen hogy meg is nyerték a versenyt. Én elég kiváncsi leszek most hogy nemsokára pont egy ilyen versen indul a TV2-n hogy a magyarok mennyira jól nyomják vagy gagyik lesznek....:-P
Mara60 2007 febr. 01. - 16:18:00
(40/192)
Két éve adta az egyik szlovák adó, a Markíza. Ott láttam, és nagyon tetszett. Nem is reméltem, hogy megveszi a magyar tv is. Képzelheted mennyire örültem, mikor megláttam a mûsorújságban, hogy nálunk is leadják.
natalie 2007 febr. 01. - 11:34:51
(39/192)
Köszi az infót Mara!
Honnan tudsz ennyit a sorozatról?
Handa 2007 jan. 31. - 22:34:55
(38/192)
Ha a királyi tv nem variál többet a sorozat mûsoridejével,az utolsó részt július 13-án fogják vetíteni.Kicsi ez még odébb van :D
Mara60 2007 jan. 31. - 16:53:27
(37/192)
Egyike a sorozatban szereplõ lányoknak, csak kisbaba korában elvették a szüleitõl, és nevelõszülõkhöz került, új nevet kapott. A szóban forgó szereplõ persze ezt nem is sejti. De a film második részében az anya elkezdi keresni a kislányát, amibõl számtalan bonyodalom támad.
natalie 2007 jan. 31. - 13:03:55
(36/192)
És kicsoda a címben szereplõ Násztya?
izidorina 2007 jan. 31. - 06:39:03
(35/192)
Ez remek! Szerintem tényleg gas. Vovanak jut minden, Misa meg elégedjen meg egyetlen nõvel? Ha férfi lennék ezt biztosan nem nézném el egy nõnek, pláne nem akkor! Na mindegy, valahogy el kellett húzni a dolgot, de mostmár végignézem! Neked viszont köszönöm, hogy felvilágosítottál:)! Az a korcsolyás videó baromi jó. Egyszerûen nem tudom elhinni, hogy õ az. Tutira korcsolyázott elõtte is, vagy nem?!
matyagi 2007 jan. 30. - 20:47:11
(34/192)
JA csak az oldal címét nem írtam még be!:-))))))

<a target="_blank" href="http://www.bednayanastya.gportal.hu" title="www.bednayanastya.gportal.hu">www.bednayanastya.gportal.hu</a> (ez a sori eredeti címe)
matyagi 2007 jan. 30. - 20:45:35
(33/192)
ezt az oldalt egészen véletlenül pont én csinálom:-)))) és nagyo örülök ha terjed a híre! azért van hogy megosszam az infókat amiket én beszerzek na meg nem utolsó sorban azért mert én tudom fölvenni a sorozatot és fölrakok videókat belõle a netre! ezt melegen ajánlom azoknak is akik nem érnek rá nézni mostanában! Szóval gyertek és töltsétek le! Én se érek rá sokszor de idõzítésesen föl tudom venni!
Ja és még annyi hogy az oldalon még elég sok infot fogtok találni! Vannak fönt orosz jelenetek és részek amibõl sokminen kiderül a jövõvel kapcsolatban és vannak páran akik határontúli magyarok meg ilyenek és látták már más nyelven a sorit és õk is meséltek már pár dolgot;-)