Téma: Tizenhárom

vizinyúl 2006 szept. 09. - 13:54:38
(10/210)
Hát ha téged csak ez a film akadályozott meg abban, hogy ne k*rv*lkodj... :D

Azzal meg senki nem mondott nagyot, hogy a társaságtól függ minden. Befolyásolható kamaszként, ha nem te vagy a vezéregyéniség, úgyis azt csinálod, amit a többi bamba, hogy befogadjon a kis társaság. Ha meg vezéregyéniség vagy, akkor hogy fent tartsd a többiek respektjét, muszáj idõrõl idõre nagyobb baromságokat csinálni...

Jah, és ez nem ezzel a generációval kezdõdött...
Enyém 2006 aug. 13. - 16:58:39
(9/210)
"kell a szabadság"....hmmm..... nyár van azt csinálok amit akarok de mértékkel...vagyis pár üveg sör és én máris szabadnak érzem magam:)
Enyém 2006 aug. 13. - 16:52:11
(8/210)
:Dezt a baromságot...ahhoz h tudd nem szabad drogozni márcsak azért sem mert káros az egészségre és a törvény is tiltja, mindössze csak egy kis ész kell.de hát akinek nincs, az ijen sorsra jut...én pl majdnem szétvertem a tv-t h hogyan lehet vki ijen hülye p**sa h vagdossa magát mer nem tud elmenni vhova bulizni v mert rossz kedve van.és egyébként is amikor még én kis p*csként még általánosba jártam (ami nem is volt régen) jártunk elõadásokra amin általában a szokásos szöveget hallgattuk h ne drogozz cigizz és ne igyál alkoholt....aztán 7.ben a biosz orákon megtanultuk h mivel jár ha beb***unk.stb stb...szal tulajdonképp még ész se kell hozzá.ezzel arra következtetek h csak azé drogozott meg b***ott h vagánynak tûnjön.és ha neki mindez megérte akkor ez lesz....
Jennyke14 2006 aug. 07. - 12:07:03
(7/210)
én is megneztem a filmet..és sajnos olyan érzésem volt mintha magamat latnam benne..akkor döbbentem rá h milyen hülyesegeket csinalok..higyjétek el ti is ismertek ien embereket csak nem veszitek észre..nem muszaj ahoz drogozni és öxe vixa kurni mindenkivel h ien szintre süllyedj..alig talalni mar ma olyan 13 évest aki ne probalta volna a cigit vagy a piát..de egyre több olyan van aki kiprobalja a drogot is..és attol h 13 évesen ilyen még nem biztos h 22 évesen egy rossz kurva lesz..az én életemben is csak egy mélypont volt..de a barataim mellettem voltak és segitettek..ennyit errõl..
Illusive 2006 júl. 17. - 21:09:04
(6/210)
Érdemes megnézni, jó film! (utána lehet rajta gondolkodni)
godless 2006 júl. 15. - 21:21:56 Előzmény ÖcsI1
(5/210)
Hát lehet,tényleg ennyire vak vagyok....mit is mondjak?!Jó neked,h te egy ilyen társadalom része lehetsz nap,mint nap. én szerencsére ezekbõl kimaradtam,ami sztem nem is olyan nagy baj.de inkább maradok egy ilyen naív ember,aki nem ismer sok rosszat az életben.-nem úgy mint te.Grat! mint,h 22éves koromra egy narkós kurva ként végezem,aki idézõjelbe rakja a párat szót.mind1.ha te azzá(vagy bármi mássá)akarsz válni, akkor, ehhez sok szerencsét.de én ebbõl az életbõl nem kérek.
marmyk 2006 júl. 11. - 08:00:41
(4/210)
Esetleg érdemes megnézni Larry Clark két filmjét. Hasonló a téma - fiatalok és mit tesznek. A film címei – Kölykök és a Ken Park
ÖcsI1 2006 júl. 10. - 18:26:06 Előzmény godless
(3/210)
Na hali:D nem tudom ti merre éltek meg hol...és öszintén szólva nagyon vak lehetsz ha nem látsz ijet mo-n. Nap mint nap látok..:D söt ... ismerek is "párat"....
godless 2006 jún. 26. - 15:46:41 Előzmény nike
(2/210)
Sok kritikát,hozzászólást olvastam a filmrõl és azok alapján már nagyon régen meg akartam nézni,ez tegnap sikerült is. Én mikor láttam,basszus félelmetes volt.Mintha egy száguldó kocsiban ültem volna,ami egyre csak a szakadékba hajt és sodorja magával a nézõket is. Tényleg igaz történet,a filmben Evie-t játszó lány írta.De hogy képesek ezt csinálni csak tizenhárom évesen-jó nem mintha én sokkal öregebb lennék.De miért?Én ezt nem értem,mert ha ez tényleg igaz mik lesznek a következõ generációkkal,mi lesz tíz év múlva? És ha 2003ban ilyen durva dolgokat csinálnak a kis szaros gyerekek LA-ben,nálunk is be fog következni?vagy már be is következett csak nem vettem észre?lehet,hogy a szemem elõtt hevert volna? Nem tudom.
nike 2006 jún. 16. - 22:13:15
(1/210)
Szoval, miután megnéztem ezt a filmet még kb. 10 percig ülltem uána, mert elég elgondolkodtató. Naggyon ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy igazi értelemmel is rendelkezõ filmet megnézni!!!
Azt hallottam, hogy egy igaz történet alapján készült el a film. Ha belegondoltok, hogy azok a kiscsajok még csak 13 évesek.... ez azért elég durva!!! Mondjuk Amerikában ez teljesen általános dolog, de azzért mégiscsak elég merész!!!
Nem régen láttam a Hallmarkon adtak egy hasonló témájú filmet, az is naggyon érdekes volt!!! Sajnos már nem vetítik, mert az is tanulságos lehet a fiatalság számára!!!
Szoval ajánlom mindenkinek!!!