Seven7Crown 2012 márc. 02. - 15:00:56
(124/164)
Halottról jót vagy semmit, de ez a mozi akkor is borzasztó volt. W.H., azt hiszem, mikrofonnal a kezében jobb volt, mint színésznõnek.
9/10
technokrata 2012 márc. 02. - 08:25:38 9/10
(123/164)
Én ének-zenei iskolába jártam és hosszú évekig zenéltem is. Nos, Madonnát Whitney H-val összehasonlítani teljesen lehetetlen. Madonna ugyanis sohasem írt olyan számot, amely, hogy így fogalmazzak, komolyan igénybe venné a hangszálakat. Viszont kétségkívül tisztán és szépen énekelte a dalait. De ismétlem, zenei szempontok alapján, egyszerû számai voltak, vannak. Más kérdés, hogy ettõl ezek még jó nóták. Whitney ezzel szemben nagyon komoly dalokat énekelt el, méghozzá olyan tökéletességgel, ami keveseknek adatik meg. Ilyen módon tehát lehetetlen összehasonlítani a kettõt.
Mint színészek? Színészként valóban többet mutathat fel Madonna, hiszen sok filmben játszott. Ráadásul nagyon sikeres filmekben is. Ezen a téren Whitney lényegében kezdõnek számított, pláne Madonnához képest. Mégis jól hozta a karaktert. Nyugodtan lehet sorolni a hibáit, de maximum vagy irigységbõl, vagy azért mert nem szerette õt a beíró, fog reflektálni valaki. Ugyanis jól hozta amit kellett. Nem volt merev, görcsös. Az arcmimikái is rendben vannak. Mindig az adott szituációhoz "igazodik". Szóval lehet fikázni, de igenis jól adta elõ.
answ 2012 márc. 02. - 01:19:27
(122/164)
A film hordozza Whitney üzenetét:
http://www.youtube.com/watch?v=ZIPyUZcwk5o
8/10
ezso1 2012 márc. 01. - 23:56:34 8/10
(121/164)
Ezúton is Gratulálok a "retekklubnak", hogy a legjobb számot levágta a végérõl!
Nem bírták volna ki azt a két percet, még Whitney Houston emlékére sem :(
port_man 2012 márc. 01. - 23:49:33
(120/164)
Madonna profibban csinálta a karrierjét, de nem jobb a hangja. Egyetlen egy dalára nem emlékszem, amit nehéz lenne elénekelni, technikailag igényes lenne. W-nek meg ilyen számai voltak. Szerintem.
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 23:30:21 10/10
(119/164)
Igazándiból én nem vagyok egy õrült Whitney rajongó, sõt senkiért nem tudok igazán rajongani, de valahogy bántott az a hangnem, ahogy egyesek mocskolták õt. Annyira biztos vagy az állításaidban, nem tudhatod pontosan, h mennyie volt drog és bármilyen más függõ, ezügyben két dolgot tudok elképzelni:
1.vagy iszod a bulvársajtó szavait?:O
2.vagy közeli barátságban álltál Whitney-vel?:O

Melyik?
offtopic
grace08 2012 márc. 01. - 23:23:50
(118/164)
Hát de ez az igazság. Whitney drogfüggõ volt és alkoholista. És ahogy az lenni szokott, ezen szerek tartós használata megviseli az idegrendszert. Nem mellesleg õ emiatt az életvitel miatt halálozott el 48 évesen. De olyan nagyon nemtom milyen vagy, h nem akarod már megérteni. Sajnálom õt nagyon, és elszomorít az egész sztori, egy eltékozolt emberi sors.
6/10
greghouse 2012 márc. 01. - 22:55:55 6/10
(117/164)
Egy ilyen hozzáállás teljesen normális. Mert a normális vita alapja szerintem továbbra is az kellene, hogy legyen, hogy "egy szavával sem értek egyet, de halálomig harcolni fogok azért, hogy elmondhassa, amit akar." Whitneyt lehet szeretni vagy nem, ebben nem lehet vitatkozni, mint ahogy (egyelõre) azt sem tudjuk, miért lett drogos (ámbár az nem ritkább Hollywoodban, mint nálunk a nátha, csak nem mindenki hal bele), de ismétlem, én nem a drog miatt nem kedvelem, hanem mert nem szeretem ezt a zenét. Jimi Hendrixet meg szeretem. Ennyi. Ez a film nem tud lekötni, nekem túl Hollywoodi. Más film igen. Nálam mondjuk a "Száll a kakukk..." vagy az "Amerikai szépség" tizes, akkor ez nyilván nem lehet annyi, másnál meg fordítva. Ettõl még nem nevezem "suttyónak" és hasonlónak.
mexx21 2012 márc. 01. - 22:54:23
(116/164)
Gratulálok RTL Klub! Gondoltam, ha már úgy reklámozták, hogy Whitney Houston emlékére levetítik a Több mint testõrt, akkor nem lesz benne 5 percenként 10 perc reklám. Tévedtem.... :-((
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 22:42:24 10/10
(115/164)
Fogalmam sincs, nem nézem. Nekem megvan a film DVD-n a gyûjteményben.

Sztem meg, ha egy nõ szereti a férjét...akkor kitart mellette, sõt késõbb függõséget okoz maga ez a félelemben tartás is stb ez már pszichológia...együtt kezdték el szedni...nem mondom, h kötelezõ...de tény, h sok ember összeroppan a nyomás alatt, a sok rajongó, csak követel erõszakosan...pfff meg kell felelni 100%-osan, mindig a toppon kell lenni, elviselni a pletykákat stb...hátam közepére nem kívánom.

Én tényleg nem értem ezt a pejoratív pofázkodást Whitneyrõl, mire fel? Meghalt és akkor most itt csámcsogtok a tetemén? Kielégítõ?
Keló Scofield 2012 márc. 01. - 22:36:38
(114/164)
Sajnálom, hogy meghalt, de szerintem nem B.Brown-ra kell ráfogni, hogy "rászoktatta" a drogokra. Egy házasságban ez kötelezõ? Vagy, akkor a volt férj miért van még mindig jó passzban?

Tényleg kihagyták a kardos jelenetet?
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 22:35:31 10/10
(113/164)
OFF

Általában nem szeretem Ákos szerzeményeit és a verseket, meg kifejezetten rühellem, immunis vagyok rájuk, se megérteni se átélni nem akarom õket...viszont ez a szám nekem nem folyik a csapból és csak a Vecásat "lájkolom". Sajna koncifelvétel...

Nem értem miért beszél mindenki a drogról, ahelyett, h Bobby Brown lenne a téma, aki verte szegényt és rávette a drogozásra:O Amikor valaki belekerül ebbe a körbe már nehéz kikecmeregnie, ilyen háttérrel, nem kedvelem a drogosokat, még a dohányosokat se...de megértem, h nehéz a függõségbõl kiszállni. Hozzátenném, h ama valóságsho címe is BB, ugyanis Whitney nem a fõszereplõje volt...gondoljatok gyõzike Bejájára!
6/10
greghouse 2012 márc. 01. - 22:28:51 6/10
(112/164)
Többeknek: attól, hogy drogos és alkoholista, természetesen nem elitélendõ. Lásd Ady Endre, vagy sokan mások. Ha zenénél maradunk, akár Jimi Hendrix, aki azért szerintem nagyságrendekkel több Whitneynél. De ennek az ellenkezõje is igaz, attól, hogy drogos és alkoholista, nem lesz automatikusan szent és zseni sem. Pont.
10/10
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 22:21:13 10/10
(111/164)
*abszolut


***SPOILER***
uui: A film legvége pedig szomorú és nekem ez is bejön...két külön világ és igenis nem fonódhat egybe:)
***SPOILER vége***
10/10
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 22:14:21 10/10
(110/164)
Szerintem van ebben a filmben egy-két maradandó jelenet, pl. a kendõ, amit a szamurájkarddal kettészelnek...sztem fantasztikus...soha más filmben ilyet még nem láttam és az...

***SPOILER***
...Oscar-on, amikor a csajra fegyvert szegeznek és észreveszi a testõr és elkezd felé futni...az annyira izgalmas volt, h amikor elõször láttam, szabályosan megremegett a combom..ilyet sem éreztem még filmeknél, pedig láttam pár izgalmasat.
***SPOILER vége***
Jó zenék vannak benne, jó a romantikus szál és a film végén egy csavar...szóval sztem nagyon jó és nekem Whitney, abszolút hiteles.
liptakrobi 2012 márc. 01. - 22:09:13
(109/164)
R..adt k..va retek klub, nemigaz hogy 14 perc film után ujra reklámot kell adniuk!!
Direkt figyeltem:
21:42 - 49 ig reklám
és most ujra reklám
22:03 kor

Ezért is szedik le az emberek a filmet inkább.

Jó film, vasárnap megnéztem Whitney emlékére, egybe reklámok nélkül.
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 22:06:36 10/10
(108/164)
Madonnának sokkal poposabb számai voltak, persze, h a "csõcselék" arra bukott...de kiskoromban ('90), nekem George Michael, Madonna, Whitney és Jackson, Kylie Minogue tökéletesen egy szinten volt. Persze Madonna vitte a legtöbbre, mondom, h ontotta magából a poposabbnál poposabb slágereket...de én pl. évek óta egy számát sem hallgatom, már nagyon eltorzúlt stílust képvisel tuc-tuc meg minden.
És valóban Whitney hangja egyedibb volt, csak õ elrontotta az életét egy nagyon rossz házassággal, a drog is a férjnek köszönhetõ.

Akárhogy is fikázzák itt egyesek ezt a filmet, nekem az egyik kedvencem és még ezerszer meg fogom nézni.
Keló Scofield 2012 márc. 01. - 22:01:15
(107/164)
Az igaz, hogy színészként mindketten megbuktak. Viszont szerintem pont fordítva van: Madonna fényévekkel jobb Whitney-nél, ha a dalokra gondolok. A hangja lehet hogy egyedibb, de ez nem mindig elég.
Ákos nyilatkozta ezt itthon egyszer, hogy a mai megasztár-x faktorosok hangja nagyon jó, de ez önmagában nagyon-nagyon kevés, sok más minden kell, legfõképp egyéniség stb... És milyen igaza van!
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 01. - 22:01:13 10/10
(106/164)
Halottról jót vagy semmit...
Pirkko 2012 márc. 01. - 21:02:09
(105/164)
Én nem bántom "szegény" Whitney-t. :) Egyébként nem gondolom, hogy a népszerûséget nem tudta kezelni, ugyanis olyan rokonsága volt, hogy eleve a népszerûségbe született bele; neki az volt a megszokott. Ha kerülni akarnám a rivaldafényt, nem csinálnék alja valóságshowt.