Téma: Transformers

8/10
Vrahno 2007 nov. 28. - 17:03:34 8/10
(150/590)
Akik már látták magyarul, azok mint mondanának, a szinkron a hitványsági skálán mennyit üt? És kérem, az erõs túlzásokat vagy szarkazmust mos kerüljük, csak tiszta vélemény kell. Mert az alapján, amit már én is hallottam belõle, sík generikusnak hangzik.
Asys 2007 nov. 18. - 15:19:03
(149/590)
1.Optimus Prime-Peterbilt kamion-képregény és film,ugyanaz!2.Ûrdongó(Bumblebee)-a Chevrolet Camaro jobban néz ki,mint a VW bogár!3.Jazz-film:Pontiac Solstice,képregény:Porsche 935-ös!4.Vasököl(Ironhide)-képregény:Nissan Onebox Cherry,film:GMC pick-up!5.Racsni(Ratchet)-film:Hummer H2;képregény:Nissan mentõautó,fehérben...6.Megatron-képregény:Walther P38-as pisztoly,film:kibertroni jet-jobban illik egy ekkora robothoz...Bárki bármit mond,jól néz ki!7.Üstökös(Starscream)-F22-es Raptor ill. F15-ös Eagle!8.Bonecrusher(Csonttörõ)-képregény:bulldózer,film:Buffalo ,,akanaszedõ"!9.Frenzy(Romboló)-képregény:kazetta,film:magnó ill. telefon...Fülelõ nem volt a filmben,ez m.rhaság!!!Innen a sok tévedés!Ja és a film:SZUPER!
A szereplõk,az alakváltók,a történet,a humor,az akció,minden!Ha ez a film sz.r,akkor a Superman visszatér pl. mi?!
Dantes 2007 nov. 18. - 14:59:05
(148/590)
Hát nem tudom ki hogy van vele, de ez a film egyre kevésbé tetszik
amikor elõször megnéztem mondom nagyon jó kis film.
Aztán másodszorra, megnéztem, hát már csak közepest mondtam volna.

Néhány haver nem látta így rábeszéltek nézzem meg velük.

Most már egyáltatán nem tetszik.

Sajnos harmadszori megnézésre túl sok hibát láttam benne. Nagyon jók a trükökk ,de ennyi. Semmi más, ezzel a film kifújt.

Sablonos cucc csak egy példa: lúzer srác össze jön dögöscsajal.
vagy a nagy nemzetvédelmisek nem jönnek rá a megoldásra, ellenben az otthon gubbasztó idegestõ hacker megoldja....fú nagy marhaság.

Az a meglátásom hogy egyszer megnézni remek film!
Elvarászol a látvány és nem gondolkodok a hibákon. De csak egyszer szabd megnézni.

Azért ha lesz második rész azt is megnézem, de tuti hogy csak egyszer.
Asys 2007 nov. 18. - 14:53:37
(147/590)
Mi lett Üstökössel(Starscream)?Ha jól emlékszek,akkor õt senki nem kapta el!Elmenekült?
Egyébként már tervezik a második részt a Dinobotokkal és a Construktikonokkal...
sipka 2007 nov. 17. - 22:56:57
(146/590)
Végre valahára én is megnéztem ezt a nagysikerû, akció-sci-fi mûfajú alkotást :) S el kell, hogy mondjam: NEKEM NAGYON TETSZETT!! :) Benne volt minden ami egy szórakoztatni vágyó alkotásba kellhet: látványos effektekben bövelkedõ jelenetek, vicces párbeszédek, akció orgiák!!! Szóval tényleg nagyon jó lett, attól függetlenül, hogy a "Transformers" nevezetû képregényhez szinte semmi köze sincs.... De ettõl eltekintve, Michael Bay tényleg egy nagyon "ûtös" filmet hozott létre. A kedvenc "robotom" (ha lehet így mondani): "Bumblebee". TÖK JÓ A FIZIMISKÁJA!!!! :DD Bár hozzáköthetõ az egyik leggyengébb jelenet is, amikor (mondhatni) lehúgyozza "John Turturro"-t.... Nem is értem, hogy ezt meg miért kellett beletenni?! Tiszta hülyeség!!!! :B Na mindegy. Az a lényeg, hogy ismét egy szórakoztató megaprodukció született, amelyet különbözõ folytatásokkal fognak ellátni azon okból, hogy meggazdagodhassanak az eme filmen dolgozó szakemberek. S furcsa módon: ez engem egyáltalán nem zavarna....

UI: Na jó!!! Ha a "Transformers"-nek 629 részt csinálnának, akkor már elég feldúlt lennék :) De szerintem 4 részt simán elkészíthetnének :)
10/10
kisi 2007 nov. 11. - 19:54:56 10/10
(145/590)
Csak sajnálni tudom azokat, akik még nem jöttek rá az ehhez hasonló filmek értelmére, és egy elképzelt, mélyen szántó történetfonás okán vettek jegyet erre az alkotásra...
Dantes 2007 nov. 03. - 20:28:02
(144/590)
Ha a látvány nézem akkor jó. Tényleg látványos, jók a trükkök, igazlmasak az akció jelenetek.
De, a forgatókönyv sz@r, a szinészek játéka egy
nulla, a rendezés szintén.
vagyis egyszer moziban nézhetõ, de amúgy eléggé silány.
8/10
Vrahno 2007 nov. 03. - 20:14:44 8/10 Előzmény szilvus19
(143/590)
Aha, értem. Van, aki így van vele. :)
wolody 2007 nov. 01. - 17:25:30
(142/590)
Ez a film egy nagy nulla. Semmi sztori, semmi színészi alakítás béna harcokkal, egy csomó idegesítõ dologgal. Az még hgyján, hogy egy normál kocsiból lesz egy bazinagy robot, de, hogy szuszog, pislog nane... Nem számítottam sokra, jellemábrázolásra a legkevéssbé, de hogy semmi ...Látvány? hááát... Szóval én is játszottam ilyenekkel gyerekkoromban, de attól még nem tetszett.
szilvus19 2007 nov. 01. - 13:41:05
(141/590)
Neem csak a hideg ráz amikor meglátom.nem szeretem az ilyesmit.olyan morbid.legalábbis nekem.tudom h hülyeség.
8/10
Vrahno 2007 okt. 31. - 10:41:24 8/10 Előzmény szilvus19
(140/590)
Átalakuló robot-fóbia?
szilvus19 2007 okt. 28. - 14:55:10
(139/590)
Ez az a film amitõl kiráz a hideg, ja meg a citroen reklám és az uj snickers.áááá
3/10
Larryflint 2007 okt. 21. - 22:22:22 3/10 Előzmény Vrahno
(138/590)
A film története szerintem is egy rakás,már ezerszer felhasznált klisé.Egyedül a látvány ami kiemelkedõ és sajnos úgy néz ki ma már ennyivel is el lehet adni egy filmet.
8/10
Vrahno 2007 okt. 19. - 18:21:41 8/10
(137/590)
Egy parányi javítás: Fülelõ nem szerepelt a filmben, az az izgõ-mozgó robi Tomboló (Frenzy) volt. Fülelõt a második részre tartogatják, már ha ilyen véleménnyel érdekel egyáltalán. ;)
A pontokkal meg úgy egyet is értek, nyilván, mivel inkább tények, mintsem vélemények. De nálam a film valahogy mégis elérte, hogy tetsszen. Talán részben azért, mert a sok spoiler és negatív/pozitív kritikák elolvasása után elvárásaimat a lehetõ legalacsonyabb szintre állítottam (kisebb így a csalódás esélye). Azaz tudatában vagyok a hibáinak, mégsem azokra koncentrálok -- az 1986-os animációs TF mozival is így vagyok.
1/10
filmrajongo87 2007 okt. 17. - 00:10:12 1/10
(136/590)
Ennél szánalmasabb filmet nem láttam mostanába.. szörnyû.. alig bírtam végig nézni.. számomra ez a film kb 2,max 3pont a 10bõl,és ez csak is csak a látvány miatt kapott ennyit..az elõttem hozzászólóval pontról pontra egyezik a véleményem miszerint:

Béna, MTV-szintû párbeszédek.
- egy perc alatt lemenõ nap, és hasonló marhaságok.
- pocsék színészek.
- Jar-Jarrá átmutálódott Transformer karakterek (Fülelõ).
- Az égadta világon semmi jellemábrázolás.
- Ezerszer lerágott klisék (noob fõszereplõ aki gerjed a rugbycsapat sztárjának nõjére, aztán a sors furcsa fintorának köszönhetõen egymásra találnak - hányszor láttuk ezt? 5000000-szor).
korenisti 2007 szept. 27. - 11:37:47
(135/590)
Nem nagyon csipázom az efféle filmeket, de ez nagggyon komoly! Abszolute nem ismertem az alapsztorit, sose foglalkoztam a Transformes-szel, sem képregényeken, se sehol, de amit ez a film bemutat és a megvalósítás, hát az egyenesen fantasztikus! Ajánlom mindenkinek (lehetõség szerint 5.1-ben -házbontogatós:) )
c.adrian@freemail.hu 2007 szept. 19. - 14:32:32
(134/590)
Még nem láttam, de a véleményeket olvasva megjött a kedvem hogy megnézzem.....
Newcastle United 2007 szept. 17. - 13:07:10
(133/590)
Na én is megnéztem, gagyiságra számítottam, de meglepõ módon egész elfogadható filmet hozott össze kivételesen Michael Bay. Talán azért mert ez most nem volt annyira vérkomoly. Egyszer viszont nekem bõven elég volt belõle.

6/10
under5 2007 szept. 02. - 15:38:11
(132/590)
(+) : A mostani képregény adaptációk között kiemelkedõ, a harci jelenetek ütnek ahyog kell. Szinpatikus volt hogy a régi kandi lapos képregénybõl meghagyták a neveket eredetinek.


(-) : Az autóbotok mimikája ,és a feleslefges dráma . CSapong a film hangulata az "ûropera" és a "mesefilm" kategóriája között. Kicsit sok az autobotok lazáskodás , kivétel Ûrdongó,mivel a képregénybe is jópofizik ,de Optimus prime közelsem aza humoros srác,aki pisszeg meg stb stb.
mihi0501 2007 szept. 01. - 20:01:55
(131/590)
6. sor?! viccelsz?...földhöz vertem volna érte a s*ggem! én 1-nek néztem meg a 2.sorból (westend)! elég sz*r volt onnan én is ide-oda kapkodtam a fejem mint egy bólogató kutya a hátsó ülésrõl!
a film így is tetszett (lány létemre) és holnap nézem meg mégegyszer remélhetõleg már hátrébbról! :D
igaz nem számítottam a poénokra de az sztem mindig jól jön akármilyen filmrõl is beszélünk!
tényleg nem bántam meg egyáltalán (pedig azt hittem meg fogom) sztem igazán látványos film és az ilyen fajtáktól nem is kell többet várni! beülsz kibámulsz az agyadból elszórakozol a sok reülõ tárgyon (meg cafatokon) és ennyi! ne is várd h 2 és fél órán keresztül monologizálni fog neked!
nekem bejött...!aki teheti nézze meg!