Téma: Transformers

8/10
Vrahno 2007 júl. 03. - 12:46:52 8/10
(70/590)
Igen, feliratos.
sanya911201 2007 júl. 03. - 12:22:29
(69/590)
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy a mozikban tényleg feliratosan egy????
ssattis 2007 júl. 03. - 09:42:10
(68/590)
Vrahnonak igaza van. Szerintem akinek ennyire tetszett meg nagy Transförmerses:D annak érdemes lenne megvárni mire boltokba kerül a dvd. Biztos sokan gondolják hogy minek vegyem meg, miért várjak rá X hónapot. De ha valakinek ennyire bejön egy film, és számára nemcsak egy film akkor én azt mondom hogy igen összegyûjtök rá pénzt és megvárom mire boltokba kerül. Az eredetinek azért más filingje:D van mint egy átmásolt vminek. Egyébként dicséretet érdemelnek a CGI-osok is. Olvastam hogy Optimus 40000 db-ból áll. Azért ez nem semmi. Ugye más robotok is szerepelnek a filmben:) Azok se két csavarból állnak:D
kakosz 2007 júl. 03. - 00:12:57
(67/590)
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de én csalódtam. Igazából nem rossz film a Transformers, sõt... de én sajna abban a tévhitben mentem be a moziba, hogy egy komoly akció-scifit látok majd. A Tranfomers sajna nem ilyen, ez tényleg egy rajzfilm megfilmesítése, a lehetõ legprofibb módon. Nagyon látványos, de ami nekem nagyon nem jött be, hogy van egy jó nagy adag ovodás feelingje az egésznek... Szóval, aki komoly filmre vágyik az szerintem csalódni fog, de a többieknek nagyon fog tetszeni. (5.5/10)
csigusz92 2007 júl. 02. - 21:19:03
(66/590)
nekem, mint transformershez nemérrtõ, nahyon bejött a film
nagyonjó akció jelenetek az indításért külön dícséret ;)
nekem megfelellt sztem pont elég hosszú volt, poénok jók volltak és kúlönösen teccett hogy az érzelmi szeremes szál nemvollt túlfûtve...
én pozitívan jöttem ki a moziból
8/10
Vrahno 2007 júl. 02. - 20:45:57 8/10
(65/590)
Én azon a véleményen vagyok, hogy ezt a filmet nem lehet sima felvételrõl élvezni, vagy akár kivenni a jeleneteket. Noha még nem láttam, annyit hallottam róla, hogy tudjam, felvételrõl nem jó. Elvesznek a részletek, és az ide-oda mozgó kamera miatt még nagy felbontásban is nehéz kivenni a dolgokat.
10/10
SSJDragon 2007 júl. 01. - 19:46:41 10/10
(64/590)
Valaki vegye már fel lécci és tegye fel valameik torrent oldalra vagy akár ide is ha lehet.

Elöre is köszönöm
Jedo 2007 júl. 01. - 12:02:36
(63/590)
10 volt utoljára egy olyan film, amit 24 órán belül mégegyszer megnéztem. Azóta a Transformers az egyetlen, amivel ismét így érzek!

SZUPER!!! a trükkök, a technika és a komikus dialógusok finom ötvözése.
Hasys 2007 jún. 30. - 23:38:23
(62/590)
Most értem haza a filmrõl.....hát húúúú...idei év eddigi messze legjobb filmje!!!Elõzetesek alapján is orgazmus közeli álapotba kerültem,de most áááá....kegyetlen nagy.Látványvilága olyan cafattoká veri a Karibot meg a Pókembert h le se merem irni.Hiába hosszú,nagyszerüen van tálalva a film.A zene nagyon jó,mint a komolyzene mint a néha bevágott kemény rockzenék.Akció,látvány,és humor....film közepén annyi poén van egymás hátán hogy könnyeztem a röhögéstõl.Ahogy azt a hazaszeretetrõl hires amerikaiaktól megszoktuk ittis mindenki nemzeti hõs lenne percek alatt, de abszolút nem zavaró.Nagyon ajánlom mindenkinek,baromi jó szórakozást nyújt bõ 2 órára,nézze meg mindenki!!
10/10
tzseni 2007 jún. 30. - 21:34:42 10/10
(61/590)
Emberek!!!!!!!!!!
Ez egy hatalmas film!! Kötelezõ darab mindenkinek!!
szamár 2007 jún. 30. - 20:55:15
(60/590)
most láttam.
valami borzasztóra számítottam, erre borzasztóan jó volt!!! :)))
egyetértek az elõttem hozzászólóval, töbszörnézhetõ filmet sikerült készíteni. és igen, tényleg nehezen indult be az eleje, és végül nagyon is hosszú volt, de nem olyan sztárvárszosan unalmas hosszú, hanem pont jól, mozgalmasan kitöltve.
a második részre már magamtól megyek, és nem visznek... :p
Castleon 2007 jún. 30. - 14:53:10
(59/590)
Na szervusztok!

Tegnap néztem meg a moziban. Jövõ héten megnézem még 1x.
Nagyon sok utalgatás van a filmben és nem biztos, hogy mindet észrevettem elsõ nézésre.
Egyetlen negatívumot tudok felhozni, mindenféle spoiler nélkül, hogy a prológusa számomra hosszú volt, de szükség volt rá, hogy mindenki értse, akinek eddig nem volt szerencséje a Transformers világhoz.
A második részhez (remélem lesz) már nem lesz szükség felvezetéshez és akkor nem fog picit rövidnek tûnni a film.
Simán ültem volna mág 1 órát! :D
8/10
Vrahno 2007 jún. 28. - 11:21:23 8/10
(58/590)
Osztom én is, igazat szólt. Ebben a filmben nem kell igazi lényeget kerseni, sem igazi mondanivalót (azon kívül, hogy TF RULZ). Kikapcsol, vagy éppen felpörget, de aki túl sokat vár tõle, az csalódott lehet. Az elõzeteseket nézve én is csak várni tudom, egyre jobban. Olvastam ugyan egy pár lenézõ véleményt, ami szerint a film éppen azért pocsék, mert a robotok túl keveset szerepelnek benne -- olyan emberektõl, akik a G1-bõl merítettek elõítéleteket. De ide nem kell ilyen elõítélet, ez a film a Transformerek teljesen új bemutatása, a nagy baj az, hogy ezt még sokan most sem fogták fel.

A káromkodásokat és a sértegetéseket illetõen meg: az inzultációs tudás semmiképp nem helyettesítheti vagy fedheti az értelmet, sõt, kiemeli annak ilyen esetben alacsonyabb mértékét (ezt megfigyelésbõl tudom, az IMDb fórumait olvasva).
ssattis 2007 jún. 28. - 10:50:39
(57/590)
Naná hogy király:D Megnéztem az új elõzetest meg az új képeket. Nagyon durvák a képek:D A filmben meg az egyik robot amikor átváltozik azt mondja hogy dzsihád!!:D Úgy hangzik:D, de nagyon jól nézett ki:D Szegény álcák azért ennyire gonoszak nem lehetnek:D
ssattis 2007 jún. 28. - 10:03:05
(56/590)
röviden és tömören: TAURUSNAK TELJES MÉRTÉKBEN IGAZA VAN. !! Ez most itt nem popsinyalás:D csak ugyanerrõl beszéltem én is végig. Köszönöm!
9/10
Optimus Prime 2006 2007 jún. 27. - 23:46:19 9/10
(55/590)
Akkor is király ez a film - csak mert 15 éve Transformers fan vagyok. Itt egy újabb elõzetes, jópár új footage-dzsel: <a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=U7Q63J_8b78" title="http://www.youtube.com/watch?v=U7Q63J_8b78">www.youtube.com</a>

Itt meg meghallgatható a film 3 fõ száma: <a target="_blank" href="http://hasbro.com/transformers/default.cfm?page=News/Item&amp;newsid=494640F4-D56F-E112-41CB1CAF8F1C403F" title="http://hasbro.com/transformers/default.cfm?page=News/Item&amp;newsid=494640F4-D56F-E112-41CB1CAF8F1C403F">hasbro.com</a>
TaurusHUN 2007 jún. 27. - 19:13:11
(54/590)
Mindenkinek megvan a saját "szájézéhez" illõ stílusa. Keressen olyan filmet, amit szívesen megnézne.

És itt nem kell a helyesírást nézni, mivel itt max a helytelengépelésért lehet szólni, de bárki férreüthet.
TaurusHUN 2007 jún. 27. - 19:09:57
(53/590)
MINDENKINEK!
Látom nagy a vita és sajnos láttam, hogy néhányan még sértegettek is. Aki így nyílvánít véleményt, annak szerintem nem itt a helye, és sz*rt se ér a "cikke".

Két féle film létezik: amelyiknek van mondanivalója, és ami kikapcsol, szírakoztat.

Hogy mitõl lesz jó egy film? Ha nagy elvárásokat gyártasz elõre, és minnél nagyobbak, annál inkább csalódni fogsz.

Én azt várom, hogy lesznek robotok, meg akciók, meg robbanások, meg izgalom, nem Fûrész c. filmhez hasonló nyakatekert történettel. Azt várom, hogy a film a szemem szórakoztassa és ne az agyam.

És aki látni szeretné, az elmegy megnézni, aki meg nem az nem. 1000Ft vagy elbukod, vagy nem. Milyen unalmas lenne az élet, ha minden számításod beválna!

Látványra biztos, hogy nagyon jó film lesz és ez nekem elég!
Aki meg nem szereti ezt a mûfajt az ne nézze meg, hisz mindenkinek nem tetszhet egy film, akkor egyhangú lenne a filmipar.

Véleményt lehet nyílvánítani sértegetés nélkül is!

És mivel látványfilm, moziban éri megnézni.
ssattis 2007 jún. 26. - 11:04:01
(52/590)
F.Torres úrral ebben egyetértek. Ennek a filmnek a lényege hogy szórakoztassa a közönséget, és amikor kijösz a moziból csak annyit tudjál mondani hogy : úúúú vazee ez nagyon ütõs volt:D. <a target="_blank" href="http://www.themoviebox.net" title="www.themoviebox.net">www.themoviebox.net</a> vagy <a target="_blank" href="http://www.tformers.com." title="www.tformers.com.">www.tformers.com.</a> Ezeket az oldalakat nézzétek meg ha még nem láttátok.
F.Torres 2007 jún. 26. - 09:55:29
(51/590)
mondanivalója? Egy olyan filmnek ami arról szól hogy a kocsik (!) háborúznak? xD jééé... Azt nem értem h ki az a beteg ember aki ilyent kitalál??