Detechtor 2008 júl. 04. - 14:28:59
(47/167)
A kereskedelmi csatornák nem a nézõkért, hanem a nézettségért vannak!

Kertévén nem érdemes se filmet, sem pedig sorozatot nézni. Náluk két dolog lényeges: a nézettség és a reklámokból befolyó pénzek. Minél nagyobb a nézettsége egy mûsornak, annál drágábban tudják eladni a hozzá tartozó reklámidõt. Az pedig, hogy ezt a sorozatot ilyen késõre tették egyszerû üzleti húzás volt. Ebben az idõpontban le tudják gyõzni nézettségben a konkurens csatornát. Ennyi. Más náluk nem számít.

Egyébként ez a sorozat nekem nagyon bejött, de csak az kezdjen bele akit nem zavar, hogy nincs igazi lezárása (sok mindent megmagyaráznak a végén, de kérdõjel az marad bõven).

Letölteni meg torrentrõl vagy DC-rõl lehet, mint minden mást :)
10/10
Anonym 2008 júl. 04. - 10:18:43 10/10
(46/167)
Tök sz*r, hogy ilyen késõre tették a sorozatot!! :@
Amúgy én is egyetértek veletek, az agyamra megy már nekem is, hogy mostanában semmilyen mûsort nem lehet megnézni az rtl-en, mert folyton büntetik õket :@ Tegnap is (ha jól emlékszem) egy 2004-ben elkövetett akármi miatt nem volt adás! De miért nem akkor büntették meg az rtl-eseket, miért 4 évvel késõbb?!
Ja és valóban az a legjobb, hogy semmilyen adást nem kezdenek el idõben, pl a Barátok közt vagy 10 perccel továbbhúzódik, mert vagy 10 perces szünetet tesznek egy amúgy 20 perces sorozatba :@
És azt sem értem, hogy miért kell némely sorozatokba 2 reklámot is tenniük?! Nem elég 1?! De hál'istennek a Travelerben csak 1 reklám van (még).
Amúgy engem is érdekelne, hogy honnan lehet letölteni a sorozatot :)
vedora2 2008 júl. 03. - 15:38:55
(45/167)
Nagyon tetszik a sorozat , de ilyen késõn nem biztos , hogy meg tudom nézni .... VKI MONDJA MEG HOGY HONNAN LEHET LETÖLTENI !!! kössszi
Újvállalkozó 2008 júl. 02. - 00:23:36
(44/167)
igazadn van,a logo meg kiborit:amikor a Viasaton ment az X aktak 18-ast kapott es este 11 utan adtak,de a Balazsshowban mehettek a k*rvak,sztriptiztancosnok delutan 4kor 12-essel.
sage 2008 júl. 01. - 22:31:39
(43/167)
Az a baj aki szerkeszti az adást az nagyivbe carik
a nézõre és kérdem én, nézetek meg egy nyugati csatornát
hol van ott minden sarokba valami car?
Itt meg a lógó az egyik sarokba a másikba 12 éven
aluliaknak a harmadikban meg valami reklám szánalmas.
Ne a filmen reklámozza már a könyvhetet meg a dominónapot!!
Ja és ami még szánalmasabb 2 évvel ezelõtt vétett az RTL
mert ez meg az, és most 1 óráig beszüntetjük az adást.
Oké szüntesse csak arra az idõre miért kell fizetni mikor nincs semmi? Szánalmas ez az egész,nyugaton
a nézõk érdekeit képviselik itt meg brrr rosszul vagyok
tõlük még a pontos kezdést se tarják be!!
Újvállalkozó 2008 júl. 01. - 21:31:55 Előzmény balbertimi
(42/167)
Ez a gyorsabb a halálnál-t még egyszer sem láttam,de félévente minimum leadják egyszer...de a bemutató alapján akkora szar...a másik kedvencem a Holtpont,ami csütörtökön kerül képernyõre,ezt szerintem meg 5 havonta adják le...megyek is nézek valami értelmes DVDét.
Újvállalkozó 2008 júl. 01. - 21:29:59
(41/167)
Sorstársaim,engem tényleg már a gutaütés kerülget. Én már fel is fedeztem egy két warez oldalt. Onnan fogom leszedni õket, a TV meg visszamondom. És akkor mi lett a Boszorkákkal?????2 rész után abbahagyták????Olyan de olyan szivesen feldugnék az ott ülök seggébe egy forró vasdarabot...
mirigy 2008 júl. 01. - 20:24:01
(40/167)
Nem mellesleg a köcsög tv2 ugyanezt eljátszotta a 4400-al és még jópárral A beszédhibás mûsorvezetõiket meg nyomni kell mert még éhenhalnak.
mirigy 2008 júl. 01. - 20:21:11
(39/167)
Szerintem is tök jó a sorozat. Max majd letöltöm ha fennt lesz az rtl meg bekaphatja a nyamvadt szerkesztõivel egyetemben. Alig várom hogy átálljanak digitális mûsorszórásra és ezek a szennycsatornák talán konkurencia miatt kénytelenek lesznek normálisan hozzáállni a nézõkhöz és nem pofánköpik õket.
balbertimi 2008 jún. 30. - 13:50:44
(38/167)
az bosszant a legjobban, hogy egy ezerszer ismételt, hóttunalom sz* filmet tettek a helyére. Aztán csodálkoznak, hogy senki nem nézi sem ezt, sem azt. Vajon mér? A Caddilac-es Fábry-val ugyanezt csinálták, meg még egy csomó mindennel. Könyörgöm, nyár van, nem ül az összes értelmiségi a tv elõtt, na bumm, attól nem kell elvariálni a normális mûsorokat!!!
lekvár 2008 jún. 30. - 10:49:11
(37/167)
A k...a anyjukat miért kell mindnen jó sorozatot olyan r....t késõre rakni?
Vagy legalább mondanák, hogy bocsi, át lett variálva....
Azt hiszem tényleg érdemesebb letölteni a netrõl õket....
Nem a tv adók nézetségét növelni...
Bár a viasat3 akkor is a legjobb XD
szandygirl1990 2008 jún. 30. - 00:12:39
(36/167)
..ja s nem toom az aliast is miert tettek olyan kesore:((( pedig az a legtutibb sorozat,
szandygirl1990 2008 jún. 30. - 00:10:22
(35/167)
ohh na ilyen nincs h hatrebb tettek az idopontot.. nem ertem mit kell izeljenek..de mindig ezt csinaljak vagy egyszeruen kiveszik mert nem nagy a nezetseg..:( en romaniabol vagyok s egy oraval kesobb lesz nalam de ugyis megnezem:))
7/10
A vadnyugat lánya 2008 jún. 29. - 18:42:01 7/10 Előzmény könnycseppek
(34/167)
Sajnos ez addig olyan is marad, amíg olyan butuska emberek nézik a tv-t amit mindent bevesznek a sztráokról!
könnycseppek 2008 jún. 29. - 09:17:40
(33/167)
Az a baj, hogy a nézettség számít és amíg a "hülye mûsorok"nak nagyobb a nézettségük (vagyis, ezek szerint... mégis nagyon sokan nézik, ergo sokakat érdekel), addig azok, akik kevesebben vannak egy-egy mûsorra, azok háttérbe szorulnak (nem olyan fontosak...?...).
Sajnálom:-(

...marad a videó.
7/10
A vadnyugat lánya 2008 jún. 29. - 09:00:54 7/10
(32/167)
Tudjátok, h mindig ezt csinálják! Szánalmasak, mind a tv2, mind az rtlklub!
Amott a hülye "sztár" mûsorok, ( még mindig nem értem mitõl sztráok, legfeljebb hülyék) ide is jöhet eg ykis gagyi magyar vmi, vagy ki tudja de biztos hülyeség lesz helyette!
Kedd volt az egyetlen nap, amikor tudtam vmit nézni atévébe, és tessék, a hét minden napján DVD-t nézek, de nem is gond, sokkal jobb egyértelmûen :) !
Csütrötök éjszakára pedig marad a videó és szerintük mikor lesz megnézve?
Az emeberk dolgoznak nem fognak fennmaradni éjfélig utána meg reggel 5-re mehetnek dolgozni!
Be fogok írni a tv-nek és ezt fizetjük, felháborító! :(
sage 2008 jún. 28. - 19:05:56
(31/167)
Minden beszerezhetõ amúgy a netrõl,
de azt nem értem miért teszi átt egy nézhetõ
idõpontból egy késõ estire ez az érthetetlen
számomra. Biztos valami gagyi müsornak kellett a hely.
De ez nem meglepõ még a kezdéseket se tartják be rendesen.
A megoldás a gagyi ismétléseket amik szombat,vasárnap
vannak tegye azt éjfélre az újakat,meg napközbe.
pl Dolmen - Rejtelmek szigete köszönjük már láttuk,
azt miért adja szombaton délután? a kutyát se érdekli!
És ez csak egy gagyi sorozat, ami csak arra való,
hogy kitöltse a müsoridõt!
Otka 2008 jún. 27. - 21:00:20
(30/167)
Biztos vmi "Mamuci" reklamált, hogy túl erõszakos jelenetek vannak benne és a drága kisfiacskája nem tud aludni tõle! :@
Egy csomó sorozatot ezért tesznek át késõbbre pl.:Hõsök is
sage 2008 jún. 27. - 17:37:38
(29/167)
Mert ennyit tudnak akkor miért kezdte el
adni a sorozatot.
Ezt szokták csinálni amikor még nézhetõ idõpont, áteszi
éjfélre amikor már mindenki alszik.
Van dvdiró de akkor is ez illuzió romboló
és gerinctelen dolog a nézõkkel szembe.
Ja és ez már nem az elsõ eset sorozatok terén.
Szombaton és vasárnap meg olyan sorozatot adnak amit
a kutya nem néz,meg ismétel,orba szájba szánalmas!
könnycseppek 2008 jún. 27. - 08:58:40
(28/167)
Áttették csütörtök éjszakára, 23.45-re:-(

(Még jó, hogy létezik videó:-))