9/10
Semprini 2010 júl. 20. - 21:03:17 9/10
(333/533)
Most olvastam, hogy a Tom Cruise által játszott Les Grossman producer külön filmet kap, azt is Stiller fogja rendezni.
Bencinho14 2010 júl. 20. - 20:46:25
(332/533)
cecs fabregas..úgyis van..a világ legnagyobb filmje.:D:Dmindenben egyetértek..a best.agyonröhögtem magam..:D:D:D
cescfabregas 2010 júl. 20. - 11:50:20
(331/533)
A történelem 1ik legjobb filmje :D:D:D xD najó azért nemteljesen de k****jó :D:D xD és emezt figyeld:"Elszomorító, hogy van aki ezeken tud nevetni. Részemrõl 10/1 értékelést kap..."
sztem az az elszomorító hogyha valaki ezeken a poénokon nem tud nevetni... az ilyen nemtom honnét jöhetett... pff...nem is érdekel:D meg ha ennyire nem teccik akkor ne nézzed:D
amugy marhanagy film:D én megnéztem legalább 6x és mind a 6x könnyesre röhögtem magamat a poénokon:D xD
csak ajánlani tudom :D
lzoli74 2010 júl. 18. - 20:33:29
(330/533)
Moziban láttam, egy részét. Egy részét, mert annyira trágár, és primitív, hogy fél óra múlva kijöttem a terembõl. A poénok természetesen az ágyék környékére mutatnak. Elszomorító, hogy van aki ezeken tud nevetni. Részemrõl 10/1 értékelést kap...
1/10
toshiba321 2010 júl. 18. - 02:23:28 1/10
(329/533)
moziban láttam gagyi 10/1
G-x 2010 júl. 12. - 12:00:51 Előzmény Andrispe
(328/533)
Üdv! Akkor mik ha nem kalasnyikovok? Amúgy meg nem értem az érvelésed. Ha lõszer van náluk, akkor igazi fegyvernek is kell lennie ha lõni akarnak, érted. Ez is forgatás volt, ott meg nem sûrûn adnak a színészeknek igazi fegyvert. Ha meg nem igazi, akkor meg teljesen mindegy, hogy hány és milyen lõszer van náluk. Amikor lerakják õket a semmi közepére a helikopterrõl, Ben Stiller elkezd lövöldözni csak úgy a fák felé, ahol az "ellenség" van, de azok meg rájönnek, hogy a fegyver nem is igazi.Ja és egy szóval se írtam, hogy halottak azt írtam, hogy kifekszenek.
10/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 11. - 17:44:28 10/10
(327/533)
az is ász amikor Al pachino mondja az ausztrálnak:"Mit nyomod itt a Kuntakintét?!Mi nem vagyunk gyökerek!XD
Andrispe 2010 júl. 10. - 18:17:26 Előzmény G-x
(326/533)
Amikor annál a jelenetnél lövöldözik RDJ akkor csak fekszenek a sárgák. Nem halottak.
Andrispe 2010 júl. 10. - 17:24:58
(325/533)
és amúgy ott van náluk baszott sok lõszer van náluk..
Andrispe 2010 júl. 10. - 17:24:01 Előzmény G-x
(324/533)
Kurvára nem kalasok de mind1
G-x 2010 júl. 10. - 13:33:08
(323/533)
Tipikus vagy szeretni vagy utálni film, nekem mégis a kettõ között. A történet szerintem nagyon eredeti, de lehet van egy-két hiba benne.***Spoiler***Szerintem az, hogy ezért Oscart kap a végén Stiller az már kicsit erõltetett volt, meg amikor Kirk Lazarus bemegy kínaiként abba a táborba ahol fogva tartják Speedmant és elõkapja a Kalasnyikovokat és elkezd lövöldzni, és akkor ott kifekszik az ellenség? De hát azok csak a forgatási játékfegyverek voltak.Javítsatok, ha nem így van.***Spoiler Vége*** Volt néhány poén amit nagyon eltaláltak, 1-2 karaktert szintén. Cruise-t nem bírom alapból, de itt nagy volt amit lenyomott. Downey figurája hatalmas a magyar szinkron is nagyon jó.: "Senki se nem csinál semmit se nem senkivel se nem.":D Ami nem tetszett az Jack Black karaktere, a rengeteg káromkodás és néhány üresjárat, felesleges vagy elnyújtott párbeszéd, de amúgy nem volt rossz, egyszer meg lehet nézni.7/10
8/10
gerhajdu 2010 jún. 20. - 16:37:35 8/10
(322/533)
Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen jó film, nagyon jól eltalálták a poénokat. Mondanivalót azért ne várjunk tõle:)
9/10
horas 2010 jún. 16. - 12:16:41 9/10
(321/533)
Mikor elöszõr láttam,túl erõs volt,erõltetett,primitív és kendõzetlen,zaboláltan sokszor izléstelen gusztustalan.
De megnéztem mégegyszer,és összeállt a kép,a film,teljesen levett a lábamról, a lendületével és szemlélet módjával,Alpa Chino szerepére talán Eddie Murphy-t még megtudták volna szerezni az lett volna az igazi.Nem hiába Ben Stiller rendezte a filmet,bár én nem vagyok oda érte de elkell ismerni perpillanat az egyik legjobb szakmabeli a komikus berkeken belül. 9/10

Tom Cruise-t divat lett fikázni.
A magán személyként télleg elég megosztó és zavaros.
De szerintem remek alakításai vannak,nem egy Athony Hopkins mély összetett kifinomúlt szerepekkel,õ a tipikus sikeres amerikai srác manifesztuma,szerintem az alakításai egy-egy kivétellel hitelesek és minõségiek.

Nincs másról szó mint egy uralkodó trendrõl,amit a média gerjeszt,amerikában biztos van alapja,mert õk látják Crusie a magánemberként,amikor nyilatkozik megjelenik valahol,de mi nem,és szerintem teljesen alaptalan és túlzóak Crusie személyét ért koholt vádak.Az intenzitás és lendületesség legjellemzõbb az alakitásaira.Nem kedvelem õt mint személyt,de szerintem remek szinész és a karaktereit minden kritériumnak elegettevõen alakít,játszik el,ahogy ebben a filmben az egyik legerõteljesebb karakter az õve.
MrsMaverick 2010 jún. 11. - 17:02:55 Előzmény Anke
(320/533)
Pedig lesz majd alkalmad megnézni, mit képes huzamosabb ideig kihozni magából Tom ezzel a külsõvel, ugyanis ez a karakter önálló filmet kap. Cruise már Les Grossmannként jelent meg a múlt hét végi Movie Awardson.
Anke 2010 jún. 11. - 02:33:01
(319/533)
A sok káromkodás ellenére remek komédia. Teljesen véletlenül, háttérzajnak kapcsoltam be a tévét, de leragadtam, és nagyon jó volt, hogy nem tudtam elõre semmit a filmrõl, mert így minden alakítás és maga a sztori is ütõs volt.

Szerintem Cruise csak azért látszik jónak, mert meglepõ a szerepe, de szerintem mindössze arról van szó, hogy jó a maszkja, a sminkje, és a jól kitalált a rátestált karakter, illetve jó a szövegkönyve. Amikor másodszorra néztem, már nagyon jól látszódott, hogy ugyanolyan kifejezéstelen az arca, mint a többi filmjében. Nem véletlen, hogy csak két olyan snitt van, amikor az õ arca van egyedül totálban. (nem a hagyományos filmes szakszót értem ezalatt most, hanem egy olyan közelit az arcról, ahol nem vonja el más a figyelmet a színész közeli arcáról). A többi színész megszámlálhatatlanul több önálló kockát kapott ebben az értelemben, és nagyon is kifejezõ az arcuk a jelenetekben.

Mindenesetre nyertem Cruise-zal egy tábla csokit, ebben fogadtam a barátommal, aki nem ismerte fel a filmbõl. :D
10/10
Dorly 2010 máj. 29. - 23:35:01 10/10
(318/533)
ez a film rohadt jó!! 'kinõtt a kezed??':D:D imádoom!!!
samg 2010 máj. 27. - 22:11:17 Előzmény Rahar
(317/533)
cselekményvezetés??O.o azért egy ilyen filmnél nem is kell számítani olyanra, pont ez a lényeg XD egyébként még ennek is volt "cselekményvezetése" . Sztem sokan nem értik benne a vicceket, mert õszintén azt sem tudják mirõl van szó!:) például valaki egyszer megkérdezte tõlem,miután megnézte a filmet, hogy a Sátán sikátora mikor lesz a mozikban?? XD na ez alpaján neki már az elején veszett ügy volt!!
10/10
musicclown 2010 ápr. 24. - 16:26:11 10/10
(316/533)
ez nagyon nagy film!!!!már az elején kész voltam úgy röhögtem:Megtanítalak zsonglõrködni!!!!Ezek állatok!Meg a b***d arcon magad!!!Tom Cruise-on is eléggé kiakadtam!!!IMÁDOM THIS MOVIE-t!
offtopic
hermiusz 2010 ápr. 13. - 17:51:50
(315/533)
Sziasztok! Szerintem ez egy igazi szatirikus-ironikus hangulatú film, ezért is tetszett annyira és röhögtem magam szét rajta:) Persze ettõl még Robert Downey Jr. alakítása nagyon jó!
1/10
Rahar 2010 márc. 23. - 00:41:14 1/10
(314/533)
Nekem is hasonló véleményem van, kevés és gyenge poénok jellemzik, a filmnek nincs cselekményvezetése, az egész egy értelmetlen valami, de mivel vígjátékról van szó legalább humoros lenne, de nem az. Számomra nézhetetlen vacak, 10 pontból 1 pontra értékeltem.