Téma: Tûzvonalban

Pünkösdi Kató 2007 dec. 30. - 20:52:41
(116/876)
Szerintem rögtön észrevették a ruhacserét, ezzel együtt azt, hogy a hátuk mögött lõnek, vagy Malek lõ.
szobyeszter 2007 dec. 30. - 20:50:24
(115/876)
?????
Sajnálatosan nem értem a végkifejletet. Honnan tudták a kommandósok, hova kell lõni?
10/10
tigi5 2007 dec. 30. - 20:31:13 10/10
(114/876)
azért ez a nyi púha, nyi pérja (!) elég durva volt, ahhoz képest, hogy állítólag orosz mondta vala - bocs, de vagy negyven évig kötelezõ volt az orosz, legalább egyvalakit találhattak vón, aki tuggya, hogy az 'perá'
veneno 2007 dec. 30. - 20:13:24
(113/876)
Szerintem a rendõrcsajok itt a filmben is legalább annyira idegesítõek, mint a valós életben. Mindenkitõl elnézést kérek akiknek més véleménye van errõl, de én soha nem fogom megérteni, hogy nõnemû lényeknek mi keresni valójuk van fegyveres testületben. Az egyenruha miatt magas C-rõl kezdenek, de ha véletlenül beleszaladnak egy pofonba egymás vállán zokognak. Mégegyszer elnézést kérek, senkit nem akartam megbántani.
zazibaba 2007 dec. 30. - 19:34:16
(112/876)
Igazad van,ebbõl a bugyutaságból ennyi bõven elég volt. Olyan amatõr megoldások voltak,amire régen azt mondtuk, 11 perces akadály. Tíz percig röhög rajta az ellenfél, egy perc alatt túljut rajta.
A védhetetlen, rozsdás vasakkal túlzsúfolt placc közepén (ahol az elbújt kisgyereket is fél óráig kell keresni)alig feltûnõ a két lakókocsi.
Az egyszem kommandós, miközben õrzi Bordás családját, önfeledten zenét hallgat.
Természetesen a megfigyelõk akkort vonultak le az õrsrõl, amikor még igazán semminek nem volt vége.
Lehetne ragozni tovább,de minek.
Üdv Zazibaba
miskabácsi 2007 dec. 30. - 18:45:11
(111/876)
Milyen 2.évad?!És abban mi lenne a vezérfonal?Bordásnak van egy második nagy-nagy ellensége?Esetleg Bordás bosszút áll az ellenségei épen maradt hozzátartozóin?Vagy Móritzot rabolják el?Ha ugyanis ma minden jól alakul, Bordás és kis családja túléli,Maleket lelövik, vagy megszökik ugyan, de a tüdõrák pár hónap alatt végez vele, vagyis õ már nem lehet a fõmumus, Bordás visszatér a kommandóhoz, vagy leszerel, mert annyira megviselik a történtek, a kis rendõrörs két db., mindezidáig még nem beépített tagja pedig viszi tovább az örsöt, a maradék beépített pedig visszatér a szolgálati helyére.Vagy végigkísérik a fegyelmi tárgyalásokat, esetleg a bíróságiakat is, mivel Bordás megvert egy ügyvédet, stb...El se tudom képzelni, mennyi bõr van még ezen a rókán...
10/10
sutty 2007 dec. 30. - 00:55:14 10/10
(110/876)
Jön az utolsó záró epizód. Az elõzõ rész végét látva, a feszültség akár a tetõfokára is hághatna, de miután az elsõ rész elején a kommandósok megmutatták, hogy intézik el Bordás körül álló terroristákat, hát nem nagyon kell izgulni. Örülhetünk majd, hogy a sok bénázás után végre szitává lövik Malekot.
Azután jöhet a második évad, mert ha van egy viszonylag jól összegyúrt tészta, akkor neki kell esni egy sodrófával, és elnyújtani jó laposra, hogy több legyen belõle.
Pünkösdi Kató 2007 dec. 29. - 19:22:45
(109/876)
az osztott képernyõ tetszik, mert közben halad a történet, vagy pont arról van szó, amirõl beszélnek és látjuk a másik szereplõt.

ok amit írtam, hogy az elsõ részek nem akciódúsak, pont errõl beszéltek a nap-kelte riportban, hogy ez így is van, tehát direkt így csinálták, hogy megismerjük a szereplõket. http://www.mtv.hu/videotar/?id=11145

azért nem kellett volna lelõni a poénokat, hogy senki sem az, aminek látszik - már az 5. rész után ezt elmondani...
Pünkösdi Kató 2007 dec. 29. - 18:54:56 Előzmény smarties_
(108/876)
ja, értem. Jobb indokot is találhattak volna, ez nagyon átlátszó, hogy a mama miatt. Úgy értem, a filmkészítõk. Ennyi erõvel akár Dezsõ bácsi is lehetne a tégla.

Visszanéztem a részeket, most jön a 8. Kicsit csalódtam.:( Malek a 7. részben jelent meg, addig csak említés volt róla. Az 1-7 részben semmi olyan extra nem volt, semmi izgalom, csak a szokványos kis stiklik, megismerhettük a családjukat, szóval nem volt akciódús jelenet, ami elõrevetíthetett volna vmit. Igaz, utána a 11. résztõl felgyorsult minden - vagy még hamarabb, mert a 11. résztõl néztem élõben a sorozatot. Szóval, ezek az elsõ részek szerintem a további részektõl biztos hogy eltántorítottak nézõket. NÉzettséget nem tudok.
Jók az elsõ részek is, de nem akciódúsak, ezt hiányolom.

Azt viszont butaságnak tartom, hogy Bordás - aki magam mondja el Krisztának, hogy megfigyelik, vki tégla, stb. - pont az egyik rendõrben bízik meg. MI van, ha õ a tégla? (Jó, õ - is -, de arra nem gondolt, hogy pont a téglának önti ki a szívét-baját?)
10/10
kivagy.ok 2007 dec. 29. - 01:02:48 10/10
(107/876)
Megnéztem az igen vitatott 1.részt,és új értelmet kapott a további részek függvényében :)
Aki lemaradt róla vagy zavarosnak találta, nézze újra!
http://www.mtv.hu/videotar
smarties_ 2007 dec. 26. - 10:13:05
(106/876)
Zsuzsa azért árulta el Bordást, mert Malek megfenyegette, hogy megöli a családját, volt is egy mondata Maleknak a legutóbbi részben: "Az anyját azért jobban szereti"
10/10
rapanui 2007 dec. 24. - 11:48:00 10/10
(105/876)
Helló:-)

Kivételesen már fenn van a film, gondolom ma nem kellett dolgoznia, azért:)

peace

rapanui
10/10
rapanui 2007 dec. 24. - 00:04:54 10/10
(104/876)
helló:-)

@sos1 ez kissé ellentmondásos, megmagyaráznád bôvebben?


@peat kedden este kerül fel ncore-ra:)

peace

rapanui
sos1 2007 dec. 23. - 22:44:06
(103/876)
Maga a film rettentõ gyenge, de a történet és a valósághüség mindent felülmúl. Minden részét láttam annak ellenére, hogy Stólt 'elõitéletbõl:)' nem szeretem. De talán most a nem-et elhagyom. Minden ismerõsönnek ajánlom ezt sorozatot...pedig a sorozatoktól irtózom.
peat 2007 dec. 23. - 22:13:23
(102/876)
mikor szokták felrakni az aktuális epizódot? tudja vki? elmúlasztottam.
Pünkösdi Kató 2007 dec. 23. - 21:29:32 Előzmény kivagy.ok
(101/876)
kötögetni... - ez jó, pont ezt akartam, de elfelejtettem bevinni a szobába.:))

Most olvasom vissza a hozzászólásaitokat, nem értem, miért fontos az, hogy koppintás-e vagy sem... Nem ez a lényeg. Végre egy új olyan magyar sorozat, ahol nem olvassák a szöveget vagy ha sikerült megtanulni, nem szakaszosan beszélnek a szereplõk...

A gyors és közeli kameramozgásokat nem szeretem, mert nem tudom rendesen "megnézni" az adott képet.
Zsuzsa miért is árulta el Bordást? Azt hittem, hogy azért, mert Bordás a nejét választotta, az egy dolog, hgoy Erika nem biztos, hgoy Bordást választja.

Sok részt kihagytam, pontosabban az elsõt néztem, utána kb. 10 rész kimradt, mert nagyon gáz volt az elsõ rész, zéró történet, csak párbeszédek voltak, de mi miért, nekem nem esett le. Aztán az újságban mindig elolvastam a tartalmat és a bemutatókat is néztem, láttam, hgoy jó film, de hát ugye Bucikaaa...

A 11. résztõl nézem, az elõbbieket is megfogom nézni, mert sajnálom, hgoy kihagytam. :(
Itt nézhetitek meg, hátha még vki nem tudja, hogy hol keresse.
http://www.mtv.hu/videotar/?id=9169

Figyeltétek, hgoy Bordás nem mondta el, hogy Krisztát is beavatta? A címet nem tudta elmondani neki, de hogy telót adott, jelentsen, stb. stb.
andraska86 2007 dec. 23. - 20:58:56 Előzmény murci
(100/876)
hát szerintem azért ha valaki emléxik a régi Ötvös Csöpis filmekre azért e Kern nem alakította rosszul a Doktor Kardos doktor szerepét, csak azok a filmek más oldalról közelítették meg a rendõrséget. de nagyon jó izgalmas sorozat a tûzvonalban!
zazibaba 2007 dec. 23. - 20:53:35
(99/876)
Ennyire amatõr megoldásokat, amiket a "profi" titkosszolgák elkövetnek, nem lenne szabad filmen mutatni.
Ettõl már a gyerekek is jobban tudnak konspirálni, meg vigyázni a védett emberekre.
smarties_ 2007 dec. 18. - 20:45:41
(98/876)
szerintem nincs baj a lányokkal sem, nekem pont az tetszik, hogy nem nagyolják el a szerepet, hanem tök természetes, hétköznapi módon viselkednek. Kriszta karaktere szerintem az egyik legkiforrottabb. hajrá, hajrá!:))))
murci 2007 dec. 18. - 09:53:57
(97/876)
javagyúgy, karakerileg tetszett Móric :) Jogos a megfigyelés, a rendõrlányok szerepével tényleg nem foglalkozhattak ennyit.

Amúgy kiváncsi vagyok, mikor kezd el a magyar tévénézõ Bordásnak pénzt gyûjteni, 'nõre', mert a szeretõje áruló ugye, az asszony meg majd lelép a komandóskollégával, õ meg ott marad majd az õrsön a rajongó õrmesterlányok prédájára... :P

De ezek ellenére mindaddig 5-ös a film, amíg nem hozzák be szerepelni pl. Kernt, Bajort, Hernádit vagy egyebeket...