Téma: Update Konyha

1/10
Selena 2012 febr. 21. - 15:55:21 1/10
(69/129)
Nagyon szeretem Réka tornáit, naponta csinálom valamelyiket. De ez a mûsor tényleg borzasztó. Mûsornak sem kéne neveznem, hiszen ez csak önreklám. Semmi elkészíthetõt nem csinálnak, amihez ne kéne legalább 2-3 Norbi féle spéci cucc.
1/10
Alibaba24 2012 febr. 08. - 12:39:01 1/10
(68/129)
Ennek a mûsornak semmi értelme nincsen,mivel ez csak feltûnési viszketegség a Shubertéknél,nem elég pénzük van nekik,amiket csak az emberek átverésébõl származik?
Ezt úgy látom elfelejtették,hogy nem is fogyasztottak azok az ételek,amiket forgalmaztak az elhízottaknak!
Ez nem megerõsített mûsor,inkább az hogy hogyan húzzunk minél több hasznot az emberekrõl(már aki engedi magát)!!!!
offtopic
brrrrrrrrrr 2012 jan. 23. - 17:12:05
(67/129)
Tény, h retardáltfeje van.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 23. - 16:47:02 1/10
(66/129)
Ennek a Norbinak olyan tipikus retardált feje van, egyik ismerõsöm hasonlít rá.
1/10
Rebbeka 2012 jan. 02. - 04:34:57 1/10 Előzmény libimama
(65/129)
Kedves libimama!
Ezzel a nem is tudom minek hivhatnam amit csinalnak ebben az adasban van a problema. A Surmone szokincs hianyaban folyton az Urat emlegeti, ami talan jobban idegesit mint az egesz fozesnek es recepteknek nem nevezheto valami amit rank soznak. Na meg a sok hulyeseg amit receptkent es alapanyagkent megneveznek, de kozel sincs az igazsaghoz. Arrol mar nem is beszelve, ha az egeszsegunk a napi tobbszori vercukor merestol fuggne. A tobbi nem szamit (Cholesterol stb). Hiteltelen az egesz. Aki meg adja ehez a nevet, abban ugyszinten nem bizom. Diabetikus dolgokat mar 30 eve kapni (utanna neztem) es hatarozottan allitom, hogy a Surmo csalad termekei nelkul sokkal egeszsegesebben lehet etkezni es kikerulni a diabetes, a cholesterin, triglicerid, problemakat. A megfelelo etkezes megakadalyozza a csontritkulast, az allergiat es meg sorolhatnam a betegsegeket. A Surmo csalad termekei jo nagy atveres a recepteket vegignezve. A betegsegek osszetett dolgok, ok valahol hallottak a diabetesrol es felkaptak, de meg ahoz sem ertenek, egy kicsit sem olvastak utanna. Teljeseggel hiteltelenek es ha tetszik a rajongoknak, ha nem szellemi toprongyok.
Rolam meg veletlenul se gondold, hogy nezek olyan primitiv musorokat mint a villas bentlakok. A musorvezetoket is szelektalom, vannak akiknek a musorat nem nezem. Nekem hianyoznak a szinvonalas, intelligens emberek es nem vagyok kivancsi ilyen Hajdu fele szellemi toprongyokra. De bizonyos csatornakon belul az ott dolgozok kartelt alakitottak, csak az ugymond "baratok" kapnak helyet a musornak nem nevezett debil eloadasukhoz.
Nekem hianyoznak, Jakupcsek Gabi, Frei Tamas, Friderikusz Sanyi, Havas tanar ur es meg sorolhatnam.
libimama 2011 dec. 06. - 13:07:31
(64/129)
Üzlet? Igen! Hasznos? Igen! A környezetemben többen is ezzel a módszerrel fogytak le. Én cukorbeteg vagyok, és szerintem a legjobb diabetikus kenyeret Norbi boltjában kaptam.
A módszer attól szép, hogy csak az alapelveket kell betartani, egyébként mindenki a saját ízlése szerint alakíthatja az étkezési szokásait. Ha nem akarod, nem veszed meg az Update termékeket, ha akarod, megveszed. Mindkét esetben alkalmazhatod a módszert. Különleges alapanyagokat sem kell vásárolnod hozzá, ha nem akarsz.
Visszataszítónak tartod Norbi és Réka megjelenését a médiában? A Való Világ IQ fightereit biztosan szívesebben nézed. Üzlet ez is, az is, és Te választhatsz, ezt vagy azt, vagy nem nézel semmit.
Ez a fröcsögés azonban, ami jellemzõ majd' minden fórumon, igazán visszataszító...
HáziSárki 2011 nov. 30. - 08:09:18
(63/129)
Egy 180 fölötti nõnek meg valszleg kevés a 65 kg - amire az észlény Norbika kijelentette, hogy afölött szerinte már túlsúlyos a nõ, függetlenül a magasságától.
A 65 kg nagyjából az én 174 cm-emhez megfelelõ, de ez is függ sok mindentõl (csontozat, izomzat stb.).
Mindenesetre amit õk mûvelnek (fõképp Réka), az olyan messze van az egészséges életmódtól, mint Makó Jeruzsálemtõl...
Egyébként szvsz mindenki úgy él, ahogy akar (amíg nem bánt vele másokat), csak ne akarja bemagyarázni, hogy az az egyetlen üdvözítõ út. Nem is akarom õket bántani, biztosan sokaknak segítettek lefogyni (nekem is van tõlük kazim), de most már túlzásba viszik (a szereplést, az üzletet...).
Mermaid. 2011 nov. 30. - 03:20:09
(62/129)
Nyugi ez az egész "boldogság" mutogatás leginkább Réka részérõl van, Norbi itt csak a statiszta,meg szerintem a szüljünk még egy gyereket a szeretet nevében dolog is a nõ részérõl pattant ki. Az is kiderült ( igy lett volna 5-öm a lotton) hogy emögött csak az áll hogy Norbi megcsalta. Ilyenkor a legtöbb nõ buta mód, szül még egy gyereket, mintegy revansot véve a szeretõn, majd eljátsza a nagy boldog happy családanyát és úgy csinál mintha egy szerelmes kisiskolás lány lenne. Ez csak egy szindarab...nem adok 5 évet és kifingik a házasságuk....ahogy annak a Lázárnak is vagy kinek.
Mermaid. 2011 nov. 30. - 03:14:02 Előzmény HáziSárki
(61/129)
Hát ez a súlyos dolog tényleg marhaság, ahogy a testömeg index is valahol az! A 65 kiló nem mindenkinek egyformán egészséges ahogy irod. Nekem látványra is és közérzetileg is pl már erõs túlsúlynak számit, mivel 164cm vagyyk. Még igy 5o kilósan is van a hasamon azért némi felesleg, de ezt a 49-5o kilót mondanám ehhez a magassághoz ideális kinézetnek és közérzetnek. 65 kiló még full izomból is sok lenne, cipelni is a lábnak! A testömeg index is jó nagy állatság, mert az alapján én már sovány kategóriának számitok, holott még igy is annyi a zsirom hogy magas a koleszterinom. Nagyon meg kell néznem mit eszek és mindig mozognom kell. Az egész update valahol hülyeség, és a Rubint Réka ahogy kinéz már vicc és borzalom.
HáziSárki 2011 nov. 29. - 11:10:54 Előzmény Mermaid.
(60/129)
Összességében egyetértek itt a többség véleményével. A Duci tréning még OK volt, de most már egyértelmû, hogy csak pénzt akarnak gyártani (és sikerül is nekik)...
Legutóbb azon akadtam ki, amikor Norbi azt mondta, örül, hogy Réka felszedett pár kilót (még nem itt a kiakadás), :))) és hogy szerinte 65 kg-os súlyig (tömegig) :)) mehet el egy nõ, függetlenül a magasságtól. Mekkora marhaság, hogy a magasság nincs összefüggésben a súllyal! Nehogy már uolyan jó legyen egy 152 cm-es nõnek a 65 kg, mint a 183 cm-esnek!
Mondjuk a sok marhaság közt nem tudom, miért pont ezen akadtam ki. :)))
offtopic
HáziSárki 2011 nov. 29. - 11:03:34 Előzmény fredi60
(59/129)
:)))
1/10
fredi60 2011 nov. 04. - 13:42:02 1/10
(58/129)
"a csaj szét van gyúrva"

Biztosan figyelmetlen és kapkodó voltam, de egészen mást olvastam elsõ nekifutásra! :D
Mermaid. 2011 nov. 01. - 10:44:05 Előzmény noga
(57/129)
Igen tökéletesen igazad van! Az egész csak üzlet és az benne a szomorú hogy sokan bedõlnek neki. Régen is lehetett fogyni és egészségesen élni update kaja nélkül is :) Ahogy most is. Ez az update kb olyan mint amerikában pl a 99%fat free-t rá irni egy ásványvizes palackra és még sorolhatnám. Amúgy az összes update kaja ahogy irtad telistele van nyomatva egészségtelen adalékanyagokkal és izesitõ meg édesitõszerekkel. Ott van az update csoki. Attól én pl fosok és hasmenésem lesz tõle. Nah vajon mért? :)
1/10
Rebbeka 2011 okt. 04. - 17:27:51 1/10 Előzmény HarisnyásPippy
(56/129)
En meg azt nem ertem, hogyan lehet hiteltelen emberekkel, hiteltelen musot adni a TV-ben. Mai recept "Daralt pulykahusbol es cukkinibol" keszult Surmo recept! Na a daralt hus az laskara volt szeletelve es a cukkininak nevezett zoldseg PADLIZSAN formaju volt, szeletelve is felismerhetoen! Raadasul mult heten a surmo a cukorra azt mondta, hogy kaloria mentes, kihangsulyozva, hogy nulla kaloriat tartalmaz.
Egyet tudok, gyermekkorom ota jartunk a Gundel etterembe csaladi osszejoveteleken. Rendkivul jol foztek, de tobbe be nem fogjuk tenni a labunkat, mert a NEVUKET ADTAK ezeknek a szellemi toprongy Surmoeknak a musornak nem nevezheto moslek-fozotanfolyamahoz!
HarisnyásPippy 2011 szept. 29. - 14:32:07
(55/129)
Nemértem minek kell egy párhónapos kisbabát behozni egy fõzõmûsorba!Reklám akar lenni, vagy mi tényleg nemértem.
kovkov 2011 szept. 28. - 17:27:12 Előzmény noga
(54/129)
Egyetértek. És azt a sok szemetet veszik meg pofátlanul magas áron. A másik meg, ha Norbikát ennyire tudják nyomatni a koraesti idõpontban, miért nincs egy olyan mûsor, ami valóban az egészséges étkezésrõl, életmódról szól? Ma gyakorlatilag az emberek sz..nak rá,hogy mennyi mérget/mûanyagot, esznek, kennek magukra.
Geschichte 2011 szept. 16. - 17:20:01
(53/129)
Sziasztok!
Én fogyókúrázom és az update-t eszem. De még ezt a mûsort sosem láttam. Van update táblázat e szerint szem.

http://dieta-abc.hu/norbi_update-1.php

És van egy oldal ahol sokan e szerint fogytak le.
noga 2011 szept. 16. - 17:06:07 Előzmény Mermaid.
(52/129)
Elõrebocsátom, hogy sosem Update-eltem. Fõként két dolog miatt:
Egyszer a kezembe került valami Update kaja, amit, ugye, lehet(ne) enni, mert nagyon egészséges. No, annak olyan összetevõi voltak (telis-tele adalékanyagokkal), ami miatt kapásból nem vennék olyant soha.
A másik, ami annak idején nagyon nem tetszett, hogy még az egyik ásványvízre is rárakták, hogy na az a tuti, az az Update. (Itt látszott elõször, hogy durván üzletrõl van szó.) Akkoriban nem is vettem meg az Óbudai ásványvizet...:) Lehet, hogy mások se, mert hamarosan le is került róla az Update-ség. De hasonló a helyzet más termékekkel is, pl. egyes sajtokkal. Ugyanaz a zsírszegény sajt, amit korábban is lehetett kapni, csak most vagy Update lett vagy Alexandra mosolyog rajta. Üzlet ez a javából, s így számomra hitelét veszti.
Mermaid. 2011 szept. 13. - 01:14:41 Előzmény robicsek2
(51/129)
Nekem nincsen olyan azért, és nem is célom. Arra céloztam inkább hogy nélkülük is elérhet az ember egy szépen kisportolt testet. Sokan azt hiszik olyan mint dudorodó kocka has az egy állandóan tartható állapot. Sokan a kokcka hasat is keverik a lapos, hassal :) Az amit õ csinál az szerintem nagyon egészségtelen és szerintem õ alig eszik. Õ nagyon levitte a testzsir %-át és a Norbi is ezzel villog hogy 8%-os lett neki, ami az a határ hogy lassan az egészségtelen kategóriát súrolja és hosszútávon fenntartani sem egy egészséges állapot. Ezt csak bodybuilder verseny elõtt szokták. Sok fanatikusától olvastam hogy bedob egy update kakós csigát és annyira jó tõle hogy egésznap utána nem eszik semmit. Hát ehhez csak gratulálni tudok nekik......meg a Norbiéknak is!! Meg mikor azt olvasom hogy a Rékájába úgy kell beletömnie valami kaját hogy egyen. Akkor meg végülis mirõl is beszélnek?
offtopic
robicsek2 2011 szept. 12. - 18:28:55
(50/129)
"Véleltlen pedig mit az isten a Westendi Leroy étterembe kajáltak nem rég. Ott mióta van update kaja meg pia?????? :DDDD"

Lehet hogy most akarják bevezetni ott is :PPPPP