Téma: Update Konyha

CsizmásPandúr 2011 márc. 07. - 18:10:16
(9/129)
Nem árt már egy ilyen mûsor az elhízott magyaroknak... én azt mondom.
dusan25 2011 márc. 07. - 17:54:14
(8/129)
Én azon mosolygok, amikor olyan emberek, akiket állítólag nem érdekel a téma, véleményt mond. Ha nem érdekli, akkor minek kommenteli? Ha fogyózik, akkor valószínûleg pozitív lenne a hozzászólása, ha meg nem, akkor nem értem minek szól olyanba bele, ami õt nem érinti. Ezek tipikusan azok az életben semmit el nem ért emberek, akik kínjukba nem tudnak mit csinálni, hát belekötnek másokba. "Irigylem" azokat embereket, akiknek annyi a legnagyobb bajuk - és van rá idejük - ,hogy másokkal foglalkozzanak. Pedig szerintem csak magukba kellene nézni. Személyes példámon keresztül - 34 kg-ot fogytam - mondhatom, hogy csak hálával tudok gondolni rájuk. Ez a baj ezzel az országban, hogy a nagy nulla, semmit el nem ért kisembereket megeszi a sárga irigység, és belekötnek mindenbe, nekik semmi nem jó, semmi nem tetszik. Szörnyû.
Céef 2011 márc. 07. - 17:53:02
(7/129)
Eredetileg nem a 2 mexikói sorozat között lett volna az elsõ adás ma?
fdora 2011 márc. 07. - 17:46:13 Előzmény sofi 72
(6/129)
Ha ennyire utáljátok õket és amit csinálnak akkor minek nézitek és/vagy kommentáljátok? Nem minden a pénzre megy, persze jó üzlet, de erre csak az irigykedik, aki mérges, hogy nem neki jutott elõbb eszébe :) Nagyon sok embernek segítettek és segítenek mai napig, ha röhögtök rajta, ha nem. Rékáról pedig sok ember példát vehetne mind testileg, mind emberségbõl.
sofi 72 2011 márc. 06. - 20:41:00 Előzmény rikaaa
(5/129)
Nem tudom hány ember csatlakozott maszekban hozzájuk?! Igazán nem is érdekel. Az biztos, hogy többen, mint szabadna. A probléma velük az, hogy olyan dolgokban is kinyilatkoztatnak, amihez lövésük sincs, és az ellenük fellépõ szakembereket a pénzükkel és a kapcsolataikkal elhallgattatják. Az ugri-bugri megmaradhatna, de a táplálkozástudományba nem kéne belekontárkodniuk, ugyanis néha akkora marhaságokat mondanak, hogy aki ért hozzá, a hasát fogja a röhögéstõl, vagy a fejét a rettenettõl. Elképesztõ, hogy pénzért mit le nem ad a média...

Talán jobb lenne, ha mindenki maradna a kaptafánál. A rendõr irányítsa a forgalmat (mást úgysem tud/tehet) az aerobic edzõ, (vagy mi a szösz) pedig a tornateremnél.
rikaaa 2011 márc. 06. - 13:47:10
(4/129)
Ti nem tudjátok mennyi ember életét mentette már meg ez a két "Ostoba" ember az õk modszereikkel? Hány ember életét tették jobbá???
sofi 72 2011 márc. 05. - 23:37:31
(3/129)
Két ostoba, ember, (?) újabb ostoba próbálkozása, hogy bizonygassák azt, amiben õk maguk sem hisznek igazán! Csak a tudatlanok félinformációkkal, dilettáns módon való megtévesztése (szerencséjükre) olyan jól sikerült pár éve, hogy azóta a hülyeségeiket már õk maguk is elhiszik. Sõt, ezek szerint nem elég az eddigi média dömping. Még kell. Sajnos a papírforma most is megvan. Pénz beszél, kutya ugat.
Joe Hallenbeck 2011 márc. 05. - 19:03:26 Előzmény esther1
(2/129)
Õk csak Update-es alapanyagokbõl fõznek !
Ezek nagyon drága alapanyagok,de a lófejû terhes picsa és a kis dugó exrendõr a 3 millárdos vagyonukból röhögve kifizetik.
esther1 2011 márc. 05. - 15:49:46
(1/129)
Végre nem csak a Stahl Judit...Remélem Rékáék nem csak elvont ételeket készítenek majd beszerezhetetlen alapanyagokból.