Téma: Út a vadonba

9/10
Karolka 2008 márc. 04. - 21:26:27 9/10
(9/329)
Érdekes történet!! Néhol kicsit beleuntam, elég hosszú! :D
A zenére fel se figyeltem...annyira elgondolkodtattak az idézetek!! Az tesz még egy lapáttal rá, hogy igaz történet! Meglepõ véggel, ami plusz pont még, mert elég lapos lett volna! A családnak minden elismerésem... aki megnézi, tudja miért...
9/10
alor 2008 febr. 25. - 13:33:41 9/10
(8/329)
Megszereztem a zenét, és imádom! Alig várom, hogy a film is meglegyen!
10/10
Basskull 2008 febr. 23. - 11:43:21 10/10
(7/329)
Ez a film valami hatalmas!!Ajánlom mindenkinek,egyszerûen felülmúlhatatlan számomra.Eddie Vedder valóban kitett magáért.Kedvenc filmem,amióta láttam.
10/10
Bodza 2008 febr. 21. - 09:48:56 10/10
(6/329)
Tetszett, nagyon jó kis film, elgondolkodtató. Nem egy könnyed darab, de én is csak ajánlani tudom.
9/10
alor 2008 febr. 20. - 17:36:58 9/10
(5/329)
Az én történetem a filmmel: szilveszter délelõtt láttam az elõzetest, s akkor eldõlt bennem: ha legközelebb moziba megyek, ezt a filmet nézem meg.
Hát szombaton el is jött az ideje. Sajnos nem a legjobb körülmények közt, túlságosan elõre kellett ülnünk, a terem tele volt emberre, nem túl praktikus székek...

... De megérte. Én talán a "My blueberry nights"-hoz hasonlítanám, talán mert az volt hasonló, útmegtevõs, lassú tempójú film, azzal a kivétellel, hogy itt nem éreztem a történet viszonylagos eseménytelenségét: ugyanis a képek nagyon is szépek, s az ember elmerül bennük, s a természet szépségébe annyira, hogy a történet csak szögként hasznosul, amire felakaszthatjuk a képeket.
Természetesen a történetnek is volt mondanivalója, ami részint elgondolkodtat, másrészt viszont távol állnak tõlem bizonyos filozófiák, s sokminden kissé valószínûtlennek tûnik: nekivágni egy szál semmiben, pénz nélkül a természetnek. Igaz, hogy a srác összefutott néha valakivel, de akár napok, hetek eltelhetnek úgy, hogy senkit ne lásson, aki pl. élelmet adna neki. S ami a legfontosabb: folyadékot.
Arra is kíváncsi lennék, hogy élte túl a fotofilm azt a sok kalandot, vizet, hideget, meleget, amely annyira érzékeny...


Minden összevetve csak ajánlani tudom mindenkinek, ez egy olyan film, amit egyszer mindenképpen meg kell nézni!
Ha Magyarországon csak áprilisban mutatják be, az nagy kár...És nem értem miért húzzák így el... Persze a Karib-tenger kalózait elõbb mutatták be itt, mint pl. Franciaországban... No mind1

Egy kérdés: Ki volt Kevin? A stáblistán van egy ilyen szereplõ, magát a színészt fel kellett volna ismernem, de én nem emlékszem rá!
Csartak 2008 febr. 09. - 13:24:12 Előzmény kryptic
(4/329)
Into The Wild, magyarországi bemutató: április 3.
(az Odeon.hu szerint)
rockqueen 2008 febr. 04. - 20:47:22
(3/329)
Én a zenéért mindenképpen megnézném,mert ugyebár Eddie Vedder csinálta hozzá,akit nagyon nagyra tartom mint zenészt.FAntasztikus hangja van a pasinak és Pearl Jam nagyon király!: )
kryptic 2008 jan. 23. - 20:16:45 Előzmény aoum
(2/329)
Nem tudja valaki esetleg, hogy ez a film Magyarországon mikor kerül forgalomba? IMDB-n nincs fent, se porton... Viszont nagyon érdekelne.
10/10
aoum 2007 dec. 26. - 13:22:17 10/10
(1/329)
Mind képileg, mind zeneileg, mind történetileg Fantasztikus élményt nyújtott. Ajánlom mindenkinek!