Humpy 2008 aug. 25. - 20:05:17
(71/211)
Csak az efes-ke, mivel többet már nem veszlek komolyan, h én többször felajánlottam neked, h vond vissza, v legalább ejtsd ezeket a LZ-t becsmérlõ hsz-okat. Nem éltél vele. Ez nem úriemberre vall. Ez felment minden alól. Rosszindulatra rosszindulat, aljasságra aljasság. Ez dukál.
Humpy 2008 aug. 25. - 20:00:27
(70/211)
Nem, mert még mindig kérkedsz az állítólagos nagy tudásoddal Latinovits-ról.
No, meg elnézést sem tudsz kérni, miután rájöttél, hogy igenis volt tévénk, rádiónk sõt színházna is eljutottam hébe-hóba. (Csak akkor LZ nem volt a színpadon.)
Beképzelt majomnak, hívják az ilyet. Szerintem te is szoktad ezt használni másokra.
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 19:59:21 9/10
(69/211)
Elég szar ügy, ha valaki nem a szájad ízének tetszõ hangon írja eltérõ véleményét, akkor arra rögtön fröcsögsz... Tipikus magyar vagy, érezd ezt mély lenézésnek.
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 19:57:41 9/10
(68/211)
Amúgy, mi a jó franc bajod van velem? Játsszuk le élõben?
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 19:53:13 9/10
(67/211)
Az arrogáns te vagy, nem tûnik fel?
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 19:51:54 9/10
(66/211)
Ja ééértem, leesett. Film, Színház, Muzsika.

Amúgy LZ-t én sem láttam színházban, sajnos, de konzervrõl elég sok alakítását láthattam. Bizony volt nagyon rossz is olykor, de sokszor kiváló és néhányszor zseniális. Ettõl még egy arrogáns, sokszor zsidózó, buzizó pojáca volt a társalgóban, színészklubban. Mint ahogy elég sokan azok, a mai napig.
Humpy 2008 aug. 25. - 19:51:42
(65/211)
'Az arrogancia egy hangnem, melyet akkor alkalmazunk, ha valakit a határozottnál határozottabban akarunk tudatlanságából kizökkenteni.'
Ebben is tévedsz, mert szeretsz hazudni. Tudod, a rossz megszokás. Az arrogancia egy attitûd, amit a magad fajták használnak elõszeretetel. Mégpedig azért, mert okosabbnak képzelik magukat egy másik embernél. Az arrogancia pont az a viselkedés, amikor ezzel a (képzelt) nagyobb tudással valaki kérkedik. Mint pl. te most itt Latinovits ügyben.
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 19:46:55 9/10
(64/211)
ezt írtad, okoska: "mert nekünk csak TV-nk, rádiónk volt/van és nem járattuk a Film Színház Muzsikát. " mi a jó francról beszélsz hát? :))
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 19:44:44 9/10
(63/211)
Hja, kérem, a fórumozás nem kisasszonysport... szokom mondogatni.

Amúgy (itt, az elõbbiekben) nem érzem úgy, hogy arrogáns lettem volna...
Humpy 2008 aug. 25. - 19:40:17
(62/211)
Azt, hogy nem ismerem, LZ munkásságát, h nem volt tévénk, nem volt rádiónk, nem jártam színházba, soha nem mondtam. Ezt egyedül te állítod most. Ergo, egy felfuvalkodott hólyag vagy, no meg egetverõen hülye. Ezt minden olvasni tudó láthatja a korábbi hsz-ok alapján.
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 18:44:46 9/10 Előzmény Humpy
(61/211)
Nincs mirõl vitatkozni, hiszen, mint írtad, nem ismered Latinovits munkásságát. Nem volt tévétek/rádiótok, nem jártál színházba, stb. Mellesleg, LZ, "szalonképes", de mondjuk azt, mûvészetközeli körökben közismert antiszemitizmusának az égadta világon semmi köze nincs mûvészi teljesítményéhez. Amely "magasságos", mint mondtam.

Az arrogancia egy hangnem, melyet akkor alkalmazunk, ha valakit a határozottnál határozottabban akarunk tudatlanságából kizökkenteni. te is használod, csak éppen rossz irányba. Pont.
9/10
offtopic
efes 2008 aug. 25. - 18:36:19 9/10 Előzmény Humpy
(60/211)
Akkor hidd a valótlant, ha neked így jó. Amúgy folt vagyok, nem pötty.
perry 2008 aug. 24. - 17:12:08
(59/211)
Na igen, már megint magadnak válaszoltál.Az egészbõl csak a nyelvtani hiba érdekelt:)
offtopic
Humpy 2008 aug. 24. - 13:33:18
(58/211)
A terjedelmes hsz-od korrekt. Elfogult vagyok én is, mint ahogy majd mindenki, kivéve azt, akinek nincs saját véleménye ill. nem képes azt helyesen szavakba önteni. (Azt pedig nem várom el se tõled, se mástól, h felszisszenjenek ha éppen belém mar valaki. Ez tényleg magánügy egy ilyen fórumon, nem szorulok senki segítségére.)
Az érdemi vita pedig le lesz itt folytatva szépen, annak rendje és módja szerint. Nincs szükség itt semmilyen felhatalmazásra se efes-tõl, se senki mástól.
És ha nem nagy kérés, írd már le helyesen Latinovits Zoltán nevét. 'Latinovics'-ot én nem ismerek. Köszönöm.
perry 2008 aug. 24. - 12:58:58 Előzmény Humpy
(57/211)
Humpy ezek a te vélt vagy valós sérelmeid, ráadásul bele mentél valami olyanba amit indulati társalgásnak hívnak. Ez azért kellemetlen mert nem igazán tudsz így nem elfogult nézõpontból beszélgetést folytatni.
efes elmondta a véleményét Latinovicsról és nem mint mûvészrõl, mint magánemberrõl. Sajnos van olyan , hogy a mûvész emberi kvalitása és a mûvészi értékei nem azonosak. Ennek fényében nem az õ mûvészi értékét "becsmérelte" voltak magánemberi információi - vagy helytállók vagy nem - egy emberrõl. Ezeket sem megcáfolni sem erõsíteni nem tudjuk, hiszen nem voltunk jelen.
Vettem a fáradságot arra , hogy végig olvastam a hsz.t.
efes Latinovics munkásságáról ír, te viszon a következõ jelzõket alkalmazod vele szemben:
"Gratulálok a pöffeszkedõ hsz-ért."
"'Gyalázatos hazugok megrontották a szavak becsületét' (Karithy Frigyes). Igen, ebben a fórumban is."
"Ez az arrogáns, pöffeteg megnyilvánulás efes-t jellemzi."
Még élénken emlékezem , hogy rólam mi a véleményed:
"Ami a Latinovits-ról jelentéseket iró Molnár Gál Péter ügynököt és az õt odaadóan idézgetõket illeti, sztem avval még nem végeztünk."
Olcsó poén lenne azt írni, hogy még akkor megkaphatom a magamét, de nem is ez a lényeg.
Szeretem az alábbi fogalmakat: a másság elfogadása pl. másképpen gondolkodók, megértés a más identitású és viselkedésû emberek iránt, mások véleményének tiszteletbentartása.
Lettem itt már zsidónak, homoszexuálisan, bolsi liberális SZDSZ-s izraeli kémnek aposztrofálva.
Sok új sértést már elég nehéz itt nekem mondani.
Ennyi kitérõ után is azt mondom , hogy olvasott, és érdekes meglátásokkal rendelkezõ
embernek tartalak.
Nekem csak az a gondom veled, hogy valaminek a megbeszélése tárgyán minden szívfájdalom nélkül
képes vagy a másikba minden teketória nélkül "belemarni".
Igazán találóan ha jól tudom a nevét Orbánszki Ármin festett veled kapcsolatban pontos képet.
Akit érdekel az úgy is elolvassa, te meg tudod mirõl írok.
Igazán akkor tudnék veled együtt gondolkodni ha : aki nincs velem az ellenem van viselkedésen túl tudnál lépni, nem vagyok senki ellen sem sem efes sem ellened sem. Bármikor részese vagyok minden értelmes vitának ha az nem személyek vagy indulatok esetleg elfogultságok
mentén szervezõdik.
Abban meg tudlak erõsíteni, hogy jó színész volt Latinovics.
Ja és még egy p.s.
efes tõled idézett,hogy nem láttad színházban Latinovicsot és nem olvastál semmit M.G.P. -rõl, így nem tud veled érdemi vitát folytatni.
Erre olvasható a válaszod amit mint az õ kijelentését írsz le.
Megint kérdem , miképpen gondolkodjunk együtt?


a
Humpy 2008 aug. 24. - 08:53:15
(56/211)
Jó kérdés. Megpróbálhatunk együtt gondolkodni egy s másról, miért ne.
Itt van pl. efes, aki lekezelõen üzeni nekem, h nincs mirõl beszélnie velem, mert nekünk csak TV-nk, rádiónk volt/van és nem járattuk a Film Színház Muzsikát. Ergo nem ismerhetem v érthetem LZ-t és halhatatlam mûvészi teljesítményét efes-nél jobban.
Ez az arrogáns, pöffeteg megnyilvánulás efes-t jellemzi. Tegyük helyre itt és most közösen, akár mi ketten, azt h az arrogancia nem szalonképes. Számíthatok rád?
perry 2008 aug. 24. - 00:51:27
(55/211)
Akkor mirõl is gondolkodjunk együtt Humpy?
offtopic
Humpy 2008 aug. 23. - 23:43:53
(54/211)
Ezt valóban én írtam. De milyen érdekes, h perry-nél az Elõzmény (Törölt Felhasználó) jelenik meg, az én gépemen, meg mindenki másén valszeg, ez: Elõzmény (Miki1900)
"nahát! mindent kitöröltek! így már senki sem fogja megtudni, h hogyan jött fel a Latinovits, meg a rasszizmus".
Azért mégiscsak lehet itt valami ördögi technika, nem?!
Aztán még kitérhetünk efes-re is. Az õ egyik 'fajsúlyos' hsz-a is rejtélyes módon megváltozott, átíródott. No, de menjünk csak szép sorjában. Mindent a maga idejében.
perry 2008 aug. 23. - 22:01:46
(53/211)
Érdekes Miki, Humpy engem is ízekre szedett pedig csak egy MGP kritikát kopiztam be egy véleményt ami nem az én véleményem volt.
"A tehnika ördöge lehetett, vagy az ördögi perry-é. Ez szted, most egy beismerés, bocsánat kérés, vagy egy jókora leégés? Közkívánatra mindent vissza lehet rakni, bár jó sok idõbe telne.

Ami a Latinovits-ról jelentéseket iró Molnár Gál Péter ügynököt és az õt odaadóan idézgetõket illeti, sztem avval még nem végeztünk."
perry 2008 aug. 23. - 21:14:36 Előzmény Miki1900
(52/211)
Egy nõ korát nem illik firtatni :)