merkel 2013 jan. 09. - 21:00:14
(50/90)
Az elsõ rész fantasztikus volt, jó az alapötlet.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 09. - 10:30:15 10/10
(49/90)
Egyébként nemcsak egy kõsziklára van írva, hanem Nostredamos is megjósolta hogy a nagyobb városainkat idegenek fogják megszállni, igaz konkrét dátumot nem írtak, de ez a V nem a semmiért foglalkozik pont ezzel a témával.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 09. - 09:55:06 10/10 Előzmény tanikot
(48/90)
Az alapból is fogható csatornákat felejtsük el, és ha van pl. viasat6od stb. csatornád, tudod hogy ott mindig van mûsor.
10/10
tanikot 2013 jan. 08. - 15:11:37 10/10 Előzmény eXraYo
(47/90)
** spoiler ** egy picit

Érdemes lesz folytatnod a nézését, mert ahogy gondoltad nem csak arról szól, hogy jöttünk, láttunk, gyõztünk, illetve mindenkit elpusztítunk, hanem oka van annak, hogy ide jöttek. Kellünk nekik és erre a legjobb megoldás, ha megszerettetik magukat.

Sajnos két évad után végeszakad, de azért egy pici lezárás lesz.

ida555 véleményével nagyon egyetértek, ha csinálnak egy jó (vagy akár rossz) sorozatot, és 1-2 évad után úgy döntenek, hogy ez az amerikaiaknak nem kell, akkor legalább annyi fáradtságot vehetnének, hogy egy lezáró részt csinálhatnának. Igen sok sorozattal jártunk már így, hogy rámozdultunk, mert érdekes volt, de nézettség miatt leálltak. (pl. Flash forward - (A jövõ emlékei), The event (Az esemény, ami nálunk Összeesküvés címmel futott), és így jártunk a Stargate Universe-el is)

Ennél már csak az a rosszabb, mikor a magyar kereskedelmi adókon elkezdenek vetíteni egy sorozatot, leadnak egy pár részt és mivel úgy gondolják nincs nézettség, átrakják éjszakai mûsorra, vagy egyszerûen leveszik mûsorról. Ettõl kész vagyok.

Persze lehet, hogy igény a magyar sorozatokra van, meg a reality show-kra, meg mindenféle celeb mûsorra, de sajnos úgy vagyok vele, hogy, ami engem is érdekelne az leghamarabb este fél tíz vagy tíz fele kezdõdik.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 08. - 10:29:49 10/10
(46/90)
**SPOLIER**
Mert még meg akarják építtetni velük a leszállópályákat, ez az utolsó esélyük tehát akárhogy nem nyírhatják ki õket, az is érdekes hogy szex után úgy csinálnak mint a pók, tehát kinyírják a hímet.

A sorozat alapjául a nagy sikerû 80'as évekbeli V szolgált, az Axn sci-fi adta is a nyáron.
Az eredeti természetesen mindig jobb, ez már csak kis visszavágó, ott Diána megsajnálta az embereket és visszahívta a flottát, de Anna puccsot hajtott végre és így jöttek vissza.


Érdekes befejezése lesz, a hibridnek köszönhetõen/(segítségével) szó szerint megdermesztik az egész emberiséget.

http://videa.hu/videok/film-animacio/alienhatas-adria-alien-anyak-napja-CDBg5YtVrlf8xvXo
eXraYo 2013 jan. 08. - 02:14:34
(45/90)
Elõször is hadd szögezzem le, hogy szinte semmit sem tudok errõl a sorozatról, mindössze annyit, amennyit tegnap láttam belõle a Cool-on. Bevallom elõször kicsit irritálónak tartottam (c4, lázadó tinik, idegen látogatók, titkos gyûlések, wtf?), de aztán mégis megfogott benne valami, legfõképpen az, hogy vajon mi a fészkes fenét akarhatnak ezek az idegenek (akkor még nem hangzott el a filmben az ellenséges szándékra való utalás). Na, de álljunk csak meg egy szóra: nem értem, ha mindenáron ki akarják irtani az emberiséget, minek fedték fel magukat, minek a sok színjáték, interjú, jópofizás, stb? Nem egyszerûbb lett volna valamilyen nukleáris, vagy ki tudja milyen szupertechnológiájú fegyverrel a világûrbõl elpusztítani az egész földet? Ugyanis ha tényleg csak annyi a szándékuk, hogy mindenkit megöljenek, akkor ez az egész így egy logikai feketelyuk a számomra. Oké, az más dolog, hogy akkor meg nem lenne történet, kb 5 perces lenne a film: jönnek az idegenek, elsütik a "nagyágyút", és mennek haza piknizekni. Szóval megértem én ezt is, csak hát na, remélem azért, hogy ebben a sorozatban nem "csak" ennyi az idegenek szándéka, hanem valami komplexebb dolog húzódik meg a háttérben. Egyébként meg külön pluszpontot érdemel a reptiliánokra való utalás (mikor a szõke ügynökcsaj fejbevágja az egyik embernek álcázott idegent, világosan kivehetõ a gyíkszerû arc, és szem).
ida555 2013 jan. 07. - 23:26:16
(44/90)
Nem is értem, miért berzenkedtek a szinkron miatt, hiszen...

SPOILER! SPOILER!

... a sorozatot elkaszálták. Megy egy ideig, aztán mire jól belejönnénk az izgalomba meg a rejtélyekbe, egyszercsak vége, mert az amcsi tv-nek elege lett, szerintük kicsi volt a nézettség. Ez már a nagyon sokadik elkaszált sorozat, amit megvesznek az európai tv-k, és természetesen nem közölték egyiknél sem, hogy bocs, ennyi, csak felizgattuk a kíváncsiságotokat, de ne várjatok többet. Valahogy úgy lehet a dolog, hogy az amcsik csomagokban adják el a sorozatokat, és beletesznek a csomagokba elkezdett, de semmire nem jutott sorozatokat is, mert azért a profit a lényeg!
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 07. - 18:12:44 10/10
(43/90)
(V)iszont az elõzetesbõl rájöttem hogy Morena Baccarin színésznõnek most Scully ügynök magyar hangja lett!
Erikának meg Bong udvarhölgy magyar hangja.
No , sejtettem, vagyis inkább tudtuk, hogy a magyar szinkron gáz.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 07. - 18:03:18 10/10
(42/90)
A kritikán aluli szinkron miatt sokat veszített az értekébõl, már a magyar elõzetes se úgy cseng hogy én nézzem.
És annyira összecsapott lett, hogy mindenkinek megint más hangja lett, sõt, így Morenának is egy 3. magyar hangja lett.
Az az utálatos, hogy csak leülnek és alámondják a szöveget:(
Az lenne a valami, ha megnéznék és vagy rajongók vagy aki képes komolyan venni, az csinálná meg, akkor zsírkirály/ sokkal élvezhetõbb lenne a magyar változat.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 07. - 17:48:00 10/10
(41/90)
Köszi hogy írtál!
Neked köszönhetõen, eszembe jutott hogy a weboldalukon fen van az elõzetes.
Sajnos pocsék lett ennek a sorozatnak is a szinkronja:(
10/10
tanikot 2013 jan. 07. - 17:15:24 10/10
(40/90)
Én is félek, hogy a szinkron kicsit csökkenti a színvonalát, sajnos ez a Once upon a time-nál (Egyszer volt, hol nem volt...)is megtörtént. Nem találták el valami jól a szinkronhangokat. A bemutatóját láttam a Cool-on, fura magyarul. Én felirattal láttam mind a két évadot, és biztos vagyok benne, hogy ma este ott ülök a tévé elõtt, nekem nagyon tetszik a film. Érdekes lehetõséget vázol fel a történet, csak sajnos a harmadik évadot nem rendelték meg. A szereplõk is jók, Morena Baccarin (Anna) nagyon jól alakít, már a Csillagkapuba is szerettem, de Elizabeth Mitchell (Erika Evans)is érdekes karakter (õt most a Revolution-ban lehet látni)és Joel Gretsch (Jack Landry atya) is jó. Van egy-két számomra idegesítõ figura is, pl Logan Huffman (Tyler) karaktere, bár jól játsza, de tipikus tini. Persze mindenkinek ízlése szerint. A kedvencem a sorozatban mégis egy olyan szereplõ, aki bár fõszereplõ a sorozatban, a szereplõk között fel sem tüntették (lehet, hogy azért mert majd késõbb lép be), õ pedig Charles Mesure (Kyle Hobbes), aki mostanság a Született feleségekben tûnt fel, valamint fõszereplõ volt a This is not my life (Nem az én életem) sorozatban.
Szóval nekem a film egy nagy kedvenc, látványos, érdekes történettel és keveredõ szálakkal.
Ajánlom azoknak, akik kedvelik az "idegenes" filmeket.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 06. - 15:00:34 10/10
(39/90)
No, szinte biztosra veszem hogy a szinkron stb. teljesen tönkre fogja tenni az eredeti hatást mint mindig!
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 02. - 10:59:33 10/10
(38/90)
A sorozat gyakorta az õsi maja prófécián nyugszik!
Hiszen megjövendölték hogy az Új Kor az Alienek eljövetele lesz!
Tessék, 2013ra tényleg megérkeztek!
Egyébként december 21óta a mi naptárunk utolérte a majákét.
Az a lényeg hogy a TV szuper, viszont azóta lehetett az mióta van több adónk, szerintem pocsék lett a szinkron.
Én jobb szinkrongárdát állítottam össze.
Úgy utálom azt amikor minden fimben más magyar hangot kapnak!
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 02. - 10:44:22 10/10
(37/90)
Majd írjátok le a szinkronstábot.
Remélem Bánfalvi Eszter lett Morena Magyar Hangja!
Erikának meg remélem Spilák Klára
A Tylernek meg remélem Czetõ Roland lett a hangja
És remélem a Drága Lisánknak Haffner Anikó lett a magyar hangja!

Úgy látom kész szinkronrendezõ veszett el bennem.
10/10
Fõnix_császárnõ 2013 jan. 02. - 10:36:29 10/10 Előzmény Géder
(36/90)
Késõre is tették meg nincs Cooltvm.
De mint általában egyszer majd valamikor délután megismétlik.
Boldog Új Évet!
Géder 2012 dec. 29. - 18:49:31 Előzmény Fõnix császárnõ
(35/90)
A cool fogja adni.
10/10
Fõnix császárnõ 2012 aug. 25. - 09:37:00 10/10
(34/90)
Az axn lehet leadja de sose lehet tudni.

A közévé meg az ingyen fogható adók úgy se adnak mûsort.......
10/10
puszilva 2012 jún. 05. - 09:58:06 10/10
(33/90)
Most kaptam egy emailt a tv-tõl hogy nem õk intézik a szinkront hanem a szinkronstúdiók.

Akkor ahány film annyi hangja lesz szegényeknek.

Én szívesen nézném eredeti nyelven õket de legalább nem kell feliratot olvasni.

Mondom akármilyen sok píz a szinkron olcsóbb mint egy saját gyártású hulladék.
10/10
puszilva 2012 jún. 02. - 20:34:13 10/10
(32/90)
Amit a csillagkapuban alakított egyszerûen csodálatos volt.
Morena a kedvenc színészem.
Több sci-fiben is szerepelt.
Ahogy beleéli magát a szerepbe az is csodálatos.
Én alapból a sci-fi sorozatokat szeretem és fõleg Morena miatt is nézném ha adná a tv.
10/10
puszilva 2012 máj. 25. - 15:49:42 10/10
(31/90)
Gyakorlatilag a 84es folytatása részbe hisz ott Diána volt a fõszereplõ és itt Anna aki Diána lánya és a Diánát alakító színésznõ játszotta az itteni Diánát is.