10/10
Gabriella54 2011 ápr. 09. - 12:16:06 10/10
(5/25)
Miért maradt ki a szereplõk közül a Giulio-t alakító Mirko Petrini?
offtopic
henett 2011 ápr. 09. - 10:13:19 Előzmény Pink Pearl
(4/25)
Sziasztok!

Sajnos lemaradtam az elsõ rész második felérõl... Ha valakinek lenne kedve leírni mi történt, nagyon szépen megköszönném! :))
10/10
Pink Pearl 2011 ápr. 09. - 00:01:02 10/10
(3/25)
Kedves loncos!
Hát MOST már én is tudom, hogy az m2-n megy :DDD Nem látod, hogy én azt az elõzõ hozzászólást JANUÁRBAN írtam? :_DDDD
Ugyanis akkor láttam itt feltûnni a filmtárban (Gabriel Garko filmjei között)......már akkor is gondoltam, hogy ezek szerint a magyarok is megvették :))) De AKKOR még (januárban) még nem lehetett tudni melyik adón lesz! 2 hete már én is tudom, mivel be van kapcsolva nálam az általam megjelelölt kedvenc filmek és színészek figyelõje és Gabriel Garko is köztük van :))))))
Jó film :) Az eredeti olasz verzió 4 részes. 4x95 percesek. De látom a magyarok kettévágták a részeket és itt 8 részben lesz leadva és hetente csak egy rész....Látom itt is voltak fordítási bakik mint a "Tisztelet kérdése" c. filmjénél Gabriel Garkonak :(((((

Elmondjam mi lesz a film vége? :PPP :))))))))

De látom, hogy az "Il peccato e la vergogna" (bûn és szégyen) címû sorozatot is megvették a magyarok, de MÉG nem lehet látni melyik adón lesz.......
Az is nagyon jó film :))) Ajánlom mindenkinek :) Az eredeti olasz verzio 6 x 95 perces. Nem tudom, hogy a magyarok hány részre vagdalják föl.....
De ott Gabriel Garko egy nagyon negatív hõst alakít :((( Egy szadista, fasiszta rendõrt a második világháborúban :((( Egész megijedtem ott tõle :((((
loncos 2011 ápr. 08. - 22:32:06 Előzmény Pink Pearl
(2/25)
m2 adja.
Tetszett az elsõ rész.
10/10
Pink Pearl 2011 jan. 27. - 19:43:56 10/10
(1/25)
Én már láttam ezt a 4 részes sorozatot olaszul. Úgy tûnik lesz a magyaroknál is?! Hol? A ZoneRomanticán? Vagy hol?