Seemann 2007 ápr. 01. - 02:16:43
(36/256)
Ebben a filmben egyiksem!!

A Téglában, na ott voltak alakítások, errõl vitatkozhatunk..

De ilyen konzummozisokkal inkább nem vitatkozom, akik azért szeretnek egy színészt vagy filmet mert nedves lesz a bugyijuk...
10/10
Adamo 2007 márc. 31. - 18:31:23 10/10 Előzmény Wilospring
(35/256)
Nekem tetszett a film. Le lehet persze szólni a tipikusan amerikai fordulatok miatt, de maga az a tény, hogy valaki filmet készít (méghozzá igen jót) errõl a mai napig tartó borzalomról afrikában, az elismerést érdemel.
DiCaprio jó formában van mostanában, de tény hogy el tudtam volna még képzelni pár más színészt ebben a szerepben. 7,5/10
Wilospring 2007 márc. 25. - 05:02:29
(34/256)
Csatlakozom...vmi nagyon erõs impulzusokat átélt kultúrbojtárral van dolgunk:)) szeretem az ilyen lázadó személyeket,tipikus elemezni való hehe
dark_angel 2007 márc. 24. - 21:47:57
(33/256)
mellesleg igazán kiváncsi lennék hogy neked ki/mi jelenti a nagy alakítást?
dark_angel 2007 márc. 24. - 21:45:30
(32/256)
sztem meg a te stílusod való a budagyöngye meki parkolóba...a DiCaprio pedig egy r*hadt jó színész
Abraka 2007 márc. 24. - 14:56:28 Előzmény Detty
(31/256)
Sztem is átlagon felüli.Lebilincsel.Dicaprio pedig jó színész.Éjfélkor belenéztem az elejébe és rajtamaradtam hajnalig.Én azt mondom hogy 30 ból ha 5 film ami nézhetö de ez közte van az 100 % .
Seemann 2007 márc. 23. - 23:18:13
(30/256)
MI a pöcs történt tavaly óta hogy mindenki **moderálva** a kapribogyó f***át???

Nem rossz színész, nem mondom.... de egyáltalán nem egy nagy wasistdas. Azt hiszem a téglás topicban írja valaki hogy annyi a nagy színésztudománya, hogy összehúzott szemöldökkel és nagyon-dühös-mostaztánmérgesvagyok nézéssel és heves gesztikulációval, szigorúan kinyújtott mutatóújjal emelt hangon szenbeszél, utána meg mindig, tényleg mindig visszakérdez valamit, pl. ilyet: he, mi , nem, na...:)))

No... ez a budagyöngye mciparkólóban lehet hogy ász, de ... ilyen szinten??
Seemann 2007 márc. 23. - 23:12:51 Előzmény berta8
(29/256)
Nem értettem, képzõõõõd, te nagyagy...

De ahogy látom, te megértetted, sõt, felszívtad a botschaftot egy nagy tölcsérben, te... emancipunci.
Detty 2007 márc. 17. - 13:45:07
(28/256)
Hát szerintem akárki akármit is mond, ez egy fantasztikus film!!!! Én imádom, és ez lett az egyik kedvenc filmem!!!
Wilospring 2007 márc. 04. - 15:47:59
(27/256)
Na azért ne túlozzuk el a dolgot, nem az a kaliberû film amit mégegyszer megnézne az ember, valóban elcsépelt agyonhasznált jelenetekkel rakták tele, egy vmi "érintett" meg talán és ez a zenéje...lehet "megszerzem" és megnézem megint de csak e miatt. Egyébk csak nekem tünt fel h Leonak olyan furcsa az akcentusa néha??:))
_Brigi_ 2007 márc. 01. - 20:32:17 Előzmény Patrick Bateman
(26/256)
NAGYON JÓ film!!! Nagyon jó szereposztással és alakítással! Erre nincs is kritika! Én Nagyon szeretem Leonardo DiCaprio-t! És az összes filmje megvan! Közülük is talán ez a kedvenc filmem! Tényleg Nagyon Jó! Ajánlom mindenkinek!
Patrick Bateman 2007 febr. 25. - 21:39:41
(25/256)
Téged nem lehet csak úgy átverni.
3/10
zee944 2007 febr. 25. - 12:42:06 3/10
(24/256)
Tegnap láttam. Hatásvadász amerikai szemét, amiben egy tûhegynyi értéket, õszinteséget is nagyítóval kell keresni. Ez a mozi nem lelkiismeretfurdalásból készült, hanem hogy pénzt hozzon.

16 éves koromban biztos tetszettek volna legalább az akciójelenetek, mai szemmel már elképesztõen unalmas, ahogy újra és újra lõnek, robbantgatnak, lerepül néhány végtag, kifröccsen a vér, a drámai hatás végett.
amozijo 2007 febr. 20. - 18:54:24 Előzmény betelgeuzexxx
(23/256)
Milyen szép dolog is ez a szubjektivitás!:)
betelgeuzexxx 2007 febr. 15. - 14:40:33
(22/256)
Sztem nagyon jó film.Kiválóan mutatja be azta világot ami 8 éve volt Leone-ben.Djimon Honsou és DiCaprio is tök jól alakít.Meg kell nézni.
Timke 2007 febr. 11. - 19:55:00
(21/256)
Tetszett. Bár idegesítettek ezek a béna kamerás megoldások: mikor kapkodják ide-oda a kamerát, s kb csak foltokat látsz az egészbõl. Az sem lenne egy hátrány, hogy DiCaprio végre "végigélne" egy filmet.:) A story nem rossz, a kivitelezés szintén (bár idegesít néha az apa viselkedése, nem túl reális...). Én mondjuk nem ezért jelöltem volna Oscarra Leonardot, inkább A téglát választottam volna.
ZAVI 2007 febr. 11. - 17:51:59
(20/256)
Hát ez a film lenyûgözött, csodás! Csodás színési alakítások, egyedi sztori, helyszín, nagyon jól összerakott történet! És emellett nagyon elgondolkodató, elborzaztó, mély témával tarkított is. Minden szempontból tökéletes film, elgondolkodtató, de mégis izgalmas! 100%
_Brigi_ 2007 febr. 07. - 19:53:59
(19/256)
Szerintem Nagyon jó film és olyan szép, megható és szomorú a vége! Én sírtam is a végén! Nagy Rajongója vagyok Leonardo DiCaprio-nak és ezt a filmet már hónapok óta vártam, így a Premier napján el is mentem a Moziba! Egy élmény volt! Amint megjelenik DVD-n az biztos, hogy megveszem! Ajánlom mindenkinek!
Ine 2007 febr. 07. - 12:19:33
(18/256)
Nekem nagyon tetszett a film! Elgondolkodtató, néhol elég kemény képekkel. Persze volt benne néhány hatásvadász jelenet, de ez várható, ha amerikai filmet nézük (én a szerelmes vonalat kihagytam volna belõle).
PriemRyeest 2007 febr. 07. - 06:38:04
(17/256)
Véres Gyémántok - Blood Diamond

Egyre jobban kezdem megkedvelni DiCapriot. Na nem mert annyira szimpatikus lenne, de a játéka rengeteget fejlõdött, amit már a Téglában is megmutatott. /Bár nem értem miért kell minden második filmjében meghalnia./ Ebben is filmben is remekelt, csakúgy mint 2 társa, Jennifer Connelly és Djimon Hounson. Utóbbi ismerõs lehet a Szigetbõl, vagy a Constantine-ból.
A történet szerint, a talpraesett gyémántcsempész, /és magasan képzett katona!/ Danny Archer /DiCaprio/ a szerencséjének köszönhetõen összefut a börtönben Solomonnal. Solomont azután kapták el, miután elrejtett fogva tartójától egy madártojás nagyságú gyémántot. Dannynak a gyémánt kell, Solomonnak pedig a családja, akik még mindig fogságban vannak. Vissza kell jutniuk arra a helyre, ahol el lett ásva a gyémánt, amit persze nem fog megkönnyíteni sem az amerikai hadsereg, sem pedig a forradalmárok. Így hõseink két kûz közé kerülnek.
Nagyon szépen be lett mutatva, hogy milyen katasztrofális a helyzet. Tényleg senki nem lehet biztonságban, még az sem aki segíteni akar. Jól lejött belõle, hogy mennyire értelmetlen az a rengeteg vérengzés a gyémántokért, mikor annyian szenvednek miatta. Ezen érdemes elgondolkozni.
Végeredményben tetszett, mert izgalmas volt, remek alakításokat láthattunk, és nagyon tanulságos is. De számomra egy kicsit hosszúra sikeredett. Bele lehetett volna ezt sûríteni 2 órába is.
Ez tényleg egy vasánap esti szupermozi. Mindenképp érdemes megnézni!

7/10

priemryeest@freemail.hu