Lois Lane 2007 jan. 14. - 14:50:14
(17/137)
Tudod,én nagy GYU-fan vagyok,imádom azt a filmet,annál még nem láttam jobbat.Athelassal látják el Frodó sebeit.
Lois Lane 2007 jan. 14. - 14:49:19
(16/137)
Hát ez az:) nem tudom,de annak tartom:P
Zotyipotyi 2007 jan. 14. - 09:38:59
(15/137)
Nem sokan vannak, akik negatív kritikával lennének errõl a filmrõl, és ez egyáltalán nem véletlen! Nagyon jó film! Nekem speciel John Malkovich és Glenn Close tetszenek benne a legjobban (mind2en kegyetlen jól alakítják a szívtelen emberek szerepét), de azért a filmben még a kis telfejes szájú Kaján Reevest is jó látni.:) Úgyhogy szerintem mindenképp nézd meg!
hedike 2007 jan. 13. - 22:10:36
(14/137)
kíváncsi vagyok miylen film,még nem láttam,csak az ujságban olvastam, h jövõ hét utáni héten játszák..azthiszem,ha jol emlékszek.hétfõn..
valahogy tetszenek ezek a "kosztümös" filmek (= jo nézni õket.
reem 2007 jan. 13. - 21:35:54
(13/137)
Hogyan lehet valamit alapnak tartani, ha nem láttad?
Amúgy fent van torrenten, le lehet tölteni a filmet.
Athelas 2007 jan. 13. - 17:51:40
(12/137)
Nem kérdezel hülyeséget:) Igen, eltaláltad. Csak egy gyógyító fû neve, de nekem nagyon tetszett a hangzása.
Lois Lane 2007 jan. 13. - 16:58:26 Előzmény Athelas
(11/137)
Lehet,hogy nagy hülyeséget kérdezek,de az Athelas-név A Gyûrûk Urából származik?
Lois Lane 2007 jan. 13. - 16:54:37
(10/137)
Sziasztok!Örülök neki,hogy máris válaszoltatok!Remélem azért valamikor leadja még a TV mert nem tudom máshol megnézni.John Malkovich tényleg egy zseniális színész,sajnos az új õröletben,az Eragonban nem volt túl nagy szerepe.Ha lett volna,talán a film is jobb lett volna.
Zolkó 2007 jan. 11. - 12:51:35
(9/137)
Vagy lehet, hogy csak egyszerûen nem szimpi a srác, ennyi az egész...:)
Zolkó 2007 jan. 11. - 12:48:45
(8/137)
Igen, a júli 4.-ben jó volt, elismerem. De egy csomó filmjében megelégszik a szépen nézéssel, és a "meg tudom csinálni" dumával. A Mission filmekben nem, ott inkább már fizikai munka van.
Pedig általában szeretem a filmjeit, mert jó filmeket csinál (kivéve Top gun, hányingerem van tõle), csak színészi teljesítmény nincs mögötte olyan nagy.
A magánélete meg nem érdekel, tõlem mindenki azt csinál otthon, amit akar.
Athelas 2007 jan. 11. - 11:16:30
(7/137)
Na azért ne írjuk le annyira Tomot se! :D Én se ájulok el tõle, de a Született júl. 4-én-ben vagy a vámpírban sztem jó volt.
Csakhát az utóbbi idõban annyira gáz filmekben szerepel, meg a fura magánélete se sokat használ a népszerûségének.
Tom Hanks meg tényleg nem tudom mit keresett ezzel a filmmel Oscar-jelöltek között.
Zolkó 2007 jan. 11. - 07:59:34
(6/137)
Ez az, pont ilyesmire gondoltam, köszi:)
Dustin Hoffmannak megbocsátok, ezért teljesen megérdemelte. De azért ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Tom Hanks itt jobb volt Malkovichnál?
Kicsit böngészgettem benne, érdekes dolgokat találtam. Pl. a kezdetekben egy színész ugyanabban a kategóriában két filmmel is volt jelölve. Vannak itt furcsaságok. Pl. hogy Tom Cruise mit keres a jelöltek között?:)
Athelas 2007 jan. 10. - 23:57:03
(5/137)
Athelas 2007 jan. 10. - 23:54:56
(4/137)
Azt tudtam, hogy '88-ban teljesen megérdemelten Dustin Hoffman nyert az Esõemberért. De most kíváncsiságból rákerestem kik voltak még jelölve.
Gene Hackman- Lángoló Mississippi
Tom Hanks-Segítség felnõttem (Nem is tudtam, hogy õt már ilyen régen is jelölték)
Max von Sydow- Hódító Pelle (sztem ez egy nagyon rossz film, magát a regényt nem bírtam végigolvasni. Vagyis nem tudom rossz-e, mindenesetre nekem nem tetszett)
Edward James Olmos- Mutasd meg, ki vagy.

Szóval ebbe a csapatba nem fért be kedvenc Malkovichom. Keresgélés közben még erre az infóra találtam: kétszer jelölték Oscarra, mint legjobb férfi mellékszereplõt, 1984-ben (Hely a szívemben) és '93-ban (Célkeresztben) Pedig igen jó filmekben is szerepelt. Ez is mutatja, hogy az Oscar nem sokat számít.
Zolkó 2007 jan. 10. - 23:27:36
(3/137)
Igen, teljesen gyenge és értéktelen filmeknél több száz beszólás van, és sokszor az igazán jó filmeknek meg megnyithatod a topicját. Szívesen megnéznék egy olyan honlapot, ami azt tartalmazza, hogy mikor melyik film volt jelölve oscarra. John Malkovich ezért az alakításért bõven megkaphatta volna. Még jelölve se volt. Érdekelne, kik voltak akkor jelölve:)
Athelas 2007 jan. 10. - 23:19:36
(2/137)
Ennek két oka lehet: tényleg elég régi már a film, bár nagy klasszikus. A másik: a fórumok akkor indulnak be általában, ha éppen mûsorra tûzi valamelyik csatorna a filmet.
Sajnos ez mostanában nem történt meg a veszedelmes viszonyokkal, és emlékeim szerint legutóbb is nagyon késõn volt.
Viszont, ha megnézed a Kegyetlen játékok fórumát, látni fogod, hogy nagyon is benne van a köztudatban, mégpedig a többségnél a nagyon jó filmek között. A Kegyetlen játékok ugyanis sokunk szerint csak silány lebutított újkori változata az eredeti történetnek.
A Veszedelmes viszonyok nagyon nagy film, kiváló színészekkel. John Malkovichot én ebben a filmben "fedeztem fel" és szerettem meg. Azt a kegyetlen valmonti vigyort senki sem tudja úgy csinálni, ahogyan õ.
A regényt még nem volt szerencsém elolvasni, de nagyon keresem.
Lois Lane 2007 jan. 10. - 20:09:05
(1/137)
Kicsit furának tartom hogy még senki nem írt ide.Jó elég régi de akkor is.Én ezt a regénybõl feldolgozott filmet alapnak tartom,még akkor is,ha eddig még nekem sem sikerült megnézni,de nagyon szeretném.