tortura 2015 márc. 13. - 15:51:09
(15/75)
Kicsit meseszerû volt. A szélsõségek tárházát felvonultatta: a rossz nagyon rossz volt, a jó meg nagyon jó, szinte már tökéletes. Egy pillanatig nem állítom, hogy nem történhet meg a valóságban. Csak valahogy az a fura, hogy
SPOILER LEHET!!!
egy apa ennyire elvakultan gonosz legyen, hogy még 21 év után is annyira gyûlöli a gyerekét, hogy meg akarja ölni (sõt, meg is teszi). Pedig már ezer éve nem is látta, nem is találkoztak.
A srác meg annyira szerette a szerelmét, hogy képes volt több mint két évtizedet várni rá úgy, hogy nem is volt közben komoly kapcsolata, se családot nem alapított. A meghalt barát családját támogatta. Kicsit olyan meseszerû. Ettõl függetlenül szép film volt, de nem bántam volna, ha vidámabb véget ér. Én nem a negatív dolgokra vagyok ráhangolódva, szóval engem nem zavart volna valami happyend. Még akkor se, ha sokak szerint az csak hollywoodi szar lehet.
indingo 2015 márc. 12. - 11:20:37 Előzmény egyláány*.*
(14/75)
Luke Bracey
8/10
Annes 2015 márc. 10. - 20:40:55 8/10
(13/75)
Nálam a Notebook Nr.1. marad továbbra is, de szép film volt, csak miért életcélja Sparksnak, hogy én kisírjam mindkét szemem? Az üzenet a palackból-t még nagyon régen láttam, nem vágtam mirõl van szó, aztán a Séták a parton fejbevert, egy napig rosszul voltam, (nem írom le, aki látta tudja) itt már készültem, hogy nem leszek vidám. Nekem szimpatikusak voltak a szereplõk, mondjuk Dawson apja kissé sok volt, az a karakter nekem hihetetlen, de lehet a nagy Amerikában elõfordul ilyen.
raczkia 2015 márc. 03. - 17:11:21
(12/75)
Luke Bracey :)
egyláány*.* 2015 márc. 01. - 09:47:44 Előzmény Dorka1983
(11/75)
A fiatal Dawsont alakító színésznek mi a neve? tudja valaki?
10/10
Dorka1983 2015 febr. 23. - 22:51:44 10/10
(10/75)
Akár csak a Szerelmünk lapjai, tökéletes volt minden szempontból! 5* Engem nagyon megérintett.. 10/10
9/10
hajnalbogarka 2015 febr. 22. - 15:31:29 9/10
(9/75)
Nekem nagyon tetszett a film - és bár tudjuk, hogy ilyen szerelem nagyon kevés van - nem éreztem közhelyesnek. Szörnyû volt látni, amin keresztül ment Dawson, aztán pedig Amanda is... Rossz érzés elveszíteni Valakit, akit mindennél jobban szeretsz, aztán újra, meg újra egymásra találni, de tudni, hogy nem lehettek együtt... Senkinek nem kívánom. Nagyon tetszett, a vége pedig nagyon megrázó volt számomra - bár ez lehet az érzékenységemnek köszönhetõ -, pityeregtem is rajta. Ma kezdek bele a könyvváltozatába :)
a napos oldal 2015 febr. 16. - 10:24:48
(8/75)
Kis romantika, kis dráma rengeteg klisé között. Nem baj, ha egy romantikus film tele van közhelyekkel, de ez már átlépett egy határt. Ami zavaró volt még számomra, hogy a két fõszereplõ nem illett össze. A két színész külön-külön jók, de együtt valahogy nem volt az igazi. Talán a férfi fõszereplõ helyére kellett volna valaki más. Amúgy a fiatal énjük tetszett, bájosak voltak.
Alapvetõen nem volt rossz, de lehetett volna sokkal jobb is.
6/10
dandelion83 2015 febr. 15. - 09:22:19 6/10
(7/75)
Nekem csalódás volt a film. Korábban rajongtam Sparks könyveiért, azóta már a kezembe került sajnos néhány kevésbé jól sikerült mûve is. A Vissza Hozzád-t nem olvastam még, de a film egy kicsit sem tetszett, pedig imádom az érzelmekkel teli, romantikus filmeket, de ez nem hatott rám. A szereplõválasztással sem voltam elégedett, valahogy nem tudták elhitetni velem, hogy annyira mély lelki kötõdés lenne a két fõszereplõ között. Nagyon kiszámítható volt a történet, tele közhelyekkel, számomra legalábbis új mondanivalója nem volt. A cselekmény bõven belefért volna másfél órába, iszonyúan vontatott volt, és ezen még az sem tudott segíteni, hogy a történet két idõsíkban játszódik. Sajnálom, megértem, ha valakinek tetszett, engem most nagyon nem nyert meg az a film. 6/10 jóindulattal.
raczkia 2015 febr. 14. - 11:09:34
(6/75)
Mivel én olvastam a könyvet, tudtam, hogy mire számítsak. Kifejezetten jó könyvadaptáció lett a film. A szereplõket jól válogatták, szép a képi megvalósítás. Jó persze vannak ennél sokkal jobb romantikus filmek, de én azt mondom, hogy érdemes megnézni. 10/8 pontot adok rá.
6/10
mafalda12 2015 febr. 02. - 20:16:00 6/10
(5/75)
Hát jó kedvem nem lett tõle.
A cikkben leírtakkal több helyen egyet kell értenem. Valóban vannak benne közhelyek, a szereplõk választására odafigyelhettek volna, és egy idõ után lehetett tudni, mi lesz a végkifejlet, ennek ellenére azért nézhetõ és szerethetõ a film.
grace08 2015 jan. 21. - 12:14:41
(4/75)
Valahogy most ez cikk adja vissza hajszálpontosan, hogy mit gondolok a filmrõl.

http://mozi.hir24.hu/hirek/20141016/tomegpusztito-fegyver-a-joizles-ellen-vissza-hozzad-kritika
9/10
f.orsi 2014 okt. 26. - 18:35:32 9/10
(3/75)
Én sem értem, úgy lehúzták, hogy elvárások nélkül ültünk be egy könnyed esti agykikapcsolós limonádére, de nagyon mást kaptunk. Szerintem ez a film amellett, hogy megszokott romantikus elemeket vonultat fel, megrázó és életszerû, ráadásul a végkifejlet egyáltalán nem elõre sejthetõ. Akinek volt/van ifjúkori nagy szerelme, aki már veszítette el a lelki társát az ezt éli át amit a film bemutat. Nem beszélve a többi drámáról amin szerencsére csak kevesen mennek át. Aki elszúrt dolgokat az életében de még van esélye rendbehozni, annak igazi ébresztõ lehet. Én is ajnálom mindenkinek!
10/10
hmazsola 2014 okt. 26. - 00:27:52 10/10
(2/75)
Bevallom, nem értem, miért húzzák le ilyen sokan ezt a filmet, szerintem nagyon szép, és én úgy érzékeltem, hogy a moziban többeket megérintett. Õszintén és jó szívvel ajánlom mindenkinek.
4/10
Trombi 2014 okt. 16. - 20:48:09 4/10
(1/75)
Szeretem a romantikus filmeket, hálivúdi heppiend nélkül is - de ekkora közhelyhalom elkeserített... Kiváncsi vagyok mennyire tetszik másnak...