Mr.Mirror 2013 nov. 29. - 11:35:29
(196/216)
Kezdem elengedni :-)
-csengõzoli-- 2013 nov. 29. - 11:18:12
(195/216)
Te tényleg nagyon rákattantál erre a témára :D
Mr.Mirror 2013 nov. 29. - 10:17:01
(194/216)
Közel 1 millió ember....
Még mielött nekem esnél nem szeretem ezeket... :-)
Ugye milyen fura?
Álszent országban élünk ez van....
Divatosabb szidni, cikibb nézni :-)
Mr.Mirror 2013 nov. 29. - 10:15:19
(193/216)
Kedves olahmiki1959!

Jól emlékszel azok a dolgok amiket írtál mind lementek azonban csak halkan jelezném késõ este, amikor ha egy kicsit félrenyomsz a távirányítón és épp egy XXX-es csatornára kapcsolsz még cifrábbakat is láthatsz... :-)
Azért azt lássuk már, hogy mi baj van azzal ha ilyen dolgok mennek késõ este???
Félreértés ne essék nem célom védeni egy mûsort se, maximum elmondom a véleményem arról hogy mennyire nem tetszik az hogy emberek képesek ennyire kifordulni magukból(legalábbis csak remélni tudom hogy alapból nem ilyenek) egy ilyen helyzetben.
Fura számomra, hogy hogyan lehet pl örülni más bukásának vagy épp egy mûsor megszünésének....
Tudod én mindig úgy voltam vele, hogy ha nem tetszik max nem nézem ennyi....

"Ha te ezt a mûsort bármilyen szempontból, és bármilyen indokkal véded, - amit azért nem nagyon értek, mert néhány helyesírási hibától eltekintve, egészen értelmesen fogalmazol, - az azt a klasszikus esetet juttatja eszembe, amikor valaki a forgalommal szemben vezet az autópályán, és meg van gyõzõdve arról, hogy õ megy a helyes irányba, mindenki más pedig rossz irányba halad."

Azért ne tegyünk már úgy mintha rajtam kívül senki sem nézné ezt.... Még az utolsó adást is többmint félmillióan nézték, szóval ne sarkítsunk már ekkorát légyszi... :-)

"ugyanis ezek a mûsorok hihetetlenül pontos képet nyújtanak a közéletünk pillanatnyi állapotáról, értéktelen senkik médiasztárrá válásáról, manipulációról, az egészet mûködtetõ mechanizmusról, a pénz, a siker, a nézettség mindenek felett álló mivoltáról."

A kereskedelmi televiziózásnak ez a lényege voltaképpen...
Ne legyünk már ennyire álságosak, ezeknek a "mûsoroknak" addig van létjogosultságuk amig nézik õket...
Sokan itt kommentelnek (többek közt hogy vesszen a Balázs meg a Jani is meg minden ami velük kapcsolatos) majd szépen este leülnek megnézik az éjjalnappalt, meg a BK-t meg az összes többit majd egy gyors alvás után kora reggel szaladnak le az újságoshoz és veszik meg a Blikket meg az összes többit, majd elkezdenek "trollkodni" hogy milyen világban élünk és hogy mennyire mocskos a média stb...

Tudod mit érzek ezzel az egésszel kapcsolatban?
Sebestyén Balázs kétségkívül ma a média egy meghatározó eleme(abba ne menjünk bele hogy tehetséges avagy se mert nem posztunk sztem megítélni) és amibe belefogott az mind sikeres volt mostanában, így eljött a pillanat hogy "divat" lett kívánni a bukását...
Jelen esetben sztem szó sincs bukásról pusztán arról hogy nem hozta azt a sikert ez a mûsor amit vártak tõle.
Azt azért halkan jelezném, hogy talán ez volt a legkockázatosabb "vállalkozása" hisz alapból a mûsor tematikája megosztó, Magyarországon meg pláne.
Nincs ezzel gond, nem hozta azt a nézettséget amit vártak tõle, így lemegy a tervezett (megrendelt) mennyiség és még az is lehet hogy megy a levesbe az egész...
Ez a történet szerintem se több se kevesebb...
Persze lehet elõre kárörvendeni, meg lehet elõre fröcskölõdni mert hisz akkor sokkal de sokkal jobb lesz...
Mr.Mirror 2013 nov. 29. - 09:47:03
(192/216)
Kedves Joccer.

Olvass kérlek vissza, csak egy kicsit talán akkor nem vonsz le olyan következtetéseket melyek után kommentelsz egy olyat ami szerintem csak számodra ellentmondásos persze teljesen logikusan hisz eleve hibás ahonnan elindultál...
Mire is gondolok?
Melyik mondatomban olvastad, hogy nekem nem tetszik???
Nézzük csak:
"Nem gyõzõm eleget hangsúlyozni nem azzal vitatkozom, hogy JÓ mûsor e avagy SEM sokkal inkább az emberekbõl kirobbanó reakció az ami számomra fura..."
Segítségként nagybetûvel jeleztem a lényeget...
Ezzel szemben ha vetted volna a fáradtságot és egy kicsit visszaolvastad volna akkor tiszta lenne számodra a véleményem a mûsorról.
Ha mégse találnán segítek ebben is:

"Szórakoztató volt igen (legalábbis számomra), a mûsor lényege a szórakoztatás ennek sztem megfelelt. nov. 28. 12:12 | 194/209"

Na ugye innen nézve már annyira nem is ellentmondásos.

Azt csak zárójelben jelezném hogy úgy fest a mondat másik felét se igazán tudtad a magadévá tenni, hisz távol álljon tõlem mások ízlésében kételkedni...
Nem azzal van igazából gond hogy nem tetszik embereknek, hisz mások vagyunk.
Idézni tudom jómagam ismét:

"Nem, nem azzal van a baj ha valaki kritizál, hisz a kritika (ha valóban építõ jellegû) alapjában egy visszacsatolás, de már ne haragudj a kétkisbuzigyökérmegintcsináljaafelhajtástdemostmajdjóóólmegbukik az nem tudom mi de hogy nem kritika az biztos..."

A kommented másik felére nem igazán reagálnék részben azért mert egyet is tudnék érteni vele csak épp szerintem az nem lenne megoldás hogy szüntessük meg met épp NEKED nem tetszik....

Na aztán a végére tetted fel a koronát:

"Az ilyen gerinc és méltóság nélküli emberek, mint ez a balázs meg jani pedig még kommentárt sem érdemel... Mindennek az alja."

Akkor miért is kommenteled? Na látod ez az ellentmondás...
1/10
-greghouse- 2013 nov. 28. - 23:50:32 1/10
(191/216)
angolul nem tudoknak (bocs mert nem tudok most az ocean tuloldalarol irni), tehat a lenyeg, hogy "esznel vagyok-e vagy nem", szerintem az nincs esznel aki ezt a musor megvette (mert licence). Komolyan mondom, hogy nem normalis aki ezt megvette (mert tudjuk jol, ez licence), de epeszu ember ezt nem veszi meg. En televizios szakmaban (is) dolgozom, de ezert egy centet sem fizetnek.
Ti tudjatok.
1/10
-greghouse- 2013 nov. 28. - 23:39:07 1/10
(190/216)
a velemenyem innet az ocean tulpartjarol
mushi 2013 nov. 28. - 19:23:27
(189/216)
nem hittem olahmikinek, muszáj volt rákeresnem, hogy tényleg vége lesz és tényleg! :) de igazából tökmindegy, mert nem néztem, csak az elsõ részt, de szeretem, ha az ostobaság kimegy a tévébõl.
szerintem teljes hülyeség, hogy eleve csak 9 részre tervezték a mûsort, ez amolyan védekezés a készítõk részérõl. mégse mondhatták azt, hogy hát igen, mindenki fikázta, ezért kénytelenek voltunk befejezni. balázs(ék) arroganciája már túlment minden határon. undorító az az ember, ahogy lenéz mindenkit, akkora az arca, hogy nem fér már be a dupla ajtón se. balázs, a tahó. ennyi év után is.
Texas Bill 2013 nov. 28. - 18:37:20
(188/216)
Én nem igazán értem, hogy ezeket a valóságSÓkat, reality-ket, celebvetélkedõket, ál-tehetségkutató mûsorokat, stb. valójában kiknek szánják? Kiket érdekelnek ezek? Ki a csuda csücsül le a tévé elé és nézi ezeket nap mint nap? És ha akad néhány ilyen, mi örömét leli ezekben?
olahmiki1959 2013 nov. 28. - 17:56:33
(187/216)
Kedves Mr.Mirror!

Szoktál magadba nézni idõnként?
(Ez csak egy gyengécske poén volt, tudod, mirror = tükör, ne vedd figyelembe, mindössze hangulatjavító szerepe van eme kérdésemnek, miután nem szeretném, ha elmérgesedne a köztünk folyó párbeszéd, - annyit nem ér az egész).

Amit viszont egyesek fröcskölõdésérõl írtál, ami szerinted ezzel a mûsorral kapcsolatban folyok itt a Porton, az több, mint elgondolkodtató.
Minden részt láttam ebbõl a mûsorból, - ez legyen az én hibám, szégyellem is magam érte, - miután majdnem minden valóságshow-t, tehetségkutató mûsort, reality show-t megnézek, - legalábbis, az elsõ néhány részt, - ugyanis ezek a mûsorok hihetetlenül pontos képet nyújtanak a közéletünk pillanatnyi állapotáról, értéktelen senkik médiasztárrá válásáról, manipulációról, az egészet mûködtetõ mechanizmusról, a pénz, a siker, a nézettség mindenek felett álló mivoltáról.
Emlékeimre hagyatkozva, ebben a mûsorban volt szó pelenkázásról, wc használati szokásokról, nemiszervek méretérõl, a legalpáribb altesti humor mindent elborító megnyilvánulásairól, emberek hazugságvizsgáló gépbe ültetésekor a legszemélyesebb, legkínosabb kérdések feltevésérõl, stb.
Ha te ezt a mûsort bármilyen szempontból, és bármilyen indokkal véded, - amit azért nem nagyon értek, mert néhány helyesírási hibától eltekintve, egészen értelmesen fogalmazol, - az azt a klasszikus esetet juttatja eszembe, amikor valaki a forgalommal szemben vezet az autópályán, és meg van gyõzõdve arról, hogy õ megy a helyes irányba, mindenki más pedig rossz irányba halad.

Az, hogy RTL-es lennél, természetesen csak irónia volt, nem gondoltam komolyan.
Szerintem te TV2-es vagy, és azért véded a Vundersõn-t, hogy ezzel még jobban a RTL ellen hangold a közvéleményt.
(Ez is irónia volt, természetesen...)))
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 15:48:15
(186/216)
Nagyon ne menj bele, a véleményünk etéren megegyezik.
Ez a lényege pont.
És pont ezért baromság arról beszélni hogy bármit is leállítottak volna.
Az arányokon lehetne vitatkozni a tény persze tény marad ezen nem is vitatkoztam eddig sem...
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 15:42:01
(185/216)
Kedves olahmiki1959!

Nem is tudom hol kezdjem egyáltalán, egyenlõre azt kellene eldöntenem vicces-e amit írsz vagy csak egyszerûen fantáziád szüleménye melynek oly kevés köze van a valósághoz hogy zat el nem tudom képzelni.
RTL-es lennék?
Megnyugtatlak nem vagyok, de igazából nem is értem miért következteted ezt abból hogy ma regeltem és csak ide írok???
Bevezesselek eme rejtélybe?
Egyszerûen csak felháborít, hogy egyesek információ hiányában írogatnak orbitális baromságokat és mélyen meg vannak gyõzõdve arról, hogy mennyire okosak... Akinek nem inge természetesen ne vegye magára...
Mindenesetre megtisztelõ hogy egybõl az elején le lettem "káderezve" általad...
Persze Te biztos "öreg motoros" vagy itt (bocsi csak találgatok nem néztem utánna mert nem érdekel...) így hát tuti én lennék az "áruló"... Komolyan mint a dedóban.... :-)
Még szerencse, hogy azt nem sikerült megtalálnod a neten, hogy épp milyen fogkrémmel mostam ma fogat ma reggel... :-)
A kilenc adás elhangzott méghozzá a kezdetektõl fogva de mondok még valamit ha olyan szar lenne mint ahogy azt Te épp megpróbálod beállítani akkor még a nyolcadik se menne le...
Meg azért több mint félmillió magyar honpolgár csak megtekintette azt a "szart" is...
Azt hogy "ti" mit fogtok hinni (bár nem is értem ezt a királyi többest, csapatod van itt a fórumon vagy mi) az legyen a ti dolgotok elég vicces ez az rtl klub embere szöveg....
Nem vagyok senkinek az embere pusztán sokadjára mondom azt hogy bosszant ez a fröcskölõdés amit pl itt mûvelnek
egyesek...
Nem gyõzõm eleget hangsúlyozni nem azzal vitatkozom, hogy jó mûsor e avagy sem sokkal inkább az emberekbõl kirobbanó reakció az ami számomra fura...
-csengõzoli-- 2013 nov. 28. - 15:26:21
(184/216)
Na,akkor elmagyarázom :)
Ha valamelyik adó úgy dönt megvesz egy showt, abból nem szoktak kapásból 100 részt berendelni,lévén,hogy ha bukás, akkor ne kelljen rá óriási összeget kidobni.
Ezért szerzõdtek csak 9 részre, nyilván nem azért,mert Balázsék szeretnék abbahagyni 9rész után.
Errõl beszélt a mûsor producere is a HVG.nek, azaz arról,hogy ez nem jött be, esett a nézõszám és milyen hlye is ez az ország...
Ez bukás, de nem kell ezt túldramatizálni, nem jött be, nem feccölnek bele több pénzt,mert nem nézik.
Ennyi, szerencsére senki sem fog éhen halni, se Balázs, se Jani. (akiket egyébként csípek)
olahmiki1959 2013 nov. 28. - 14:46:19
(183/216)
Én csak azt nem értem, hogy te miért hiszed el, amit az RTL vezetése a mûsorral kapcsolatban mond?

Az nagyon jó duma, hogy "Kérem, mi eredetileg is csak 9 részre terveztük a mûsort, tehát semmi különös dolog nem történt, minden a legnagyobb rendben van, bla, bla, bla..."

Ezzel próbálják menteni a menthetõt, - elég szánalmas próbálkozás, mindenki rajtuk röhög.
Majd ha szerzõdéseket mutatnak, akkor - esetleg! - elhiszem, hogy csak 9 részre tervezték a mûsort.
Egyáltalán nem életszerû, egy ilyen mûsor minden esetben sokkal hosszabb ideig szokott tartani, a licence-nek a megvásárlása, az adások kifutása, a nézõszámok alakulásának a figyelése 9 adás alatt egyszerûen nem értékelhetõ, nem fordul "termõre", a reklámokból befolyt összeg ennyi idõ alatt nem hozza be azt a bevételt, amit ráfordítottak.

Maximum a trendet lehet megfigyelni az elsõ néhány adásból, hogy a mûsor adásról adásra hoz-e egy bizonyos, elvárható nézettséget, vagy, ha nem, akkor hol kell változtatni rajta, újítani, bizonyos elemeket elhagyni, másokat behozni...

A Vundersõn a kezdetektõl fogva - nem én találtam ki, hanem komoly szakemberek egybehangzó véleménye szerint, - olyan hihetetlenül rossz kritikákat kapott, olyan ellenszenv fogadta, - teljesen jogosan, - hogy csinálhattak vele akármit, a lényeg nem változott.
Ez a mûsor hosszú évek óta a magyar televíziózás legalpáribb, legprimitívebb, legbunkóbb mûsora lett, - ami azért nem kis teljesítmény, az Édes élet, Éjjal-nappal Budapest, és hasonló szemetek fényében, - és nagyon helyes, hogy leveszik a képernyõrõl.

Egy apró, jóindulatú megjegyzés.
Ha még nagyon sokáig, és nagyon vehemensen véded ezt a szemetet, akkor itt a Porton azt fogjuk hinni, hogy az RTL klub embere vagy, aki megpróbálja "elvenni az élét" ennek a nyilvánvaló bukásnak.
Az, hogy ma reggel regisztráltál, és az összes hozzászólásod ezzel a mûsorral kapcsolatos, az több, mint gyanús...
Üdvözöllek...
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 13:32:45
(182/216)
"A másik, nem hiszem, hogy valaki örülne neki, ha látod hogy egy hozzád közelálló ember hosszú betegség után meghal (én átéltem és az kemény), utána meg országosan poénkodnak vele."

Ebben teljesen egyetértek veled hiba volt és azt hiszem ennek súlyát õk is érezték...


"kritizál(és felkészül abból amit kritizál)." Erre valószínûleg nem készültek fel a fiúk. félreértessz én ezt arra a sok névtelen kommentelõre értem aki azt se tudja mi történik csak reagál "valamire" mert fröcskölõdni olyan jóóó...
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 13:26:49
(181/216)
Néha már bosszant a tudatlanság de sebaj.
Megpróbálom akkor mégegyszer...
Elmagyaráznád hogy miért beszélsz levételrõl egy olyan mûsorral kapcsolatban ami erdetileg 9 részig volt tervezve és most tart a 7. résznél így maradt még kettõ.
Jelenleg még le sem ültek tárgyalni, hogy lesz e folytatás (amiben persze az is benne van hogy nem lesz) de játszunk el a gondolattal és ha úgy döntenek úgy fél év múlva hogy lesz újabb "évad" akkor már nem bukás????

Ha leszerzõdnek x évadra és abból lemegy fél és "VALÓBAN" leveszik mert épp nézetlen akkor a helyzet tiszta és világos...
De azért egy dologban egyetérthetünk, mégpedig abban hogy jelen esetben nem errõl van szó.
1/10
bulatova 2013 nov. 28. - 12:30:00 1/10
(180/216)
Persze, követhetõ voltál. Én nem mondtam hogy bukás volt. Nekem nem tetszik, ennyi.
Nálam nem felelt meg a szórakoztatás alapkövetelményeinek sem.

Tárgyaljanak nyugodtan, engem az sem zavar, ha lesz, az sem ha nem.

A másik, nem hiszem, hogy valaki örülne neki, ha látod hogy egy hozzád közelálló ember hosszú betegség után meghal (én átéltem és az kemény), utána meg országosan poénkodnak vele.

"kritizál(és felkészül abból amit kritizál)." Erre valószínûleg nem készültek fel a fiúk.
-csengõzoli-- 2013 nov. 28. - 12:21:26
(179/216)
Egy mûsor fokmérõje kereskedelmiken a nézettség.
ha az nincs meg,akkor kikukázzák a mûsort.
Ezek szerint ez történt most is, ezért nem lett belõle több rész, megbukott. Van ilyen.
MOndjuk én a magam részérõl nem bánom,mert nem szerettem,nekem ez már túl alpári volt.
Persze biztos velem van a baj...
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 12:12:55
(178/216)
Amiért bocsánatot is kért ez a sze...ét alj..a Balázs.... :-)
Ez most komoly???
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 12:12:00
(177/216)
Nevezetesen arról volt szó, hogyan reagálnak itthon és hogyan külföldön...
A kritika (legalábbis a jó) attól kritika hogy az aki kritizál az valóban kritizál(és felkészül abból amit kritizál)... :-) nem tudom követhetõ voltam e....

Nincs ezzel baj olyan még nem volt hogy mindenkinek tetszen valami, nem is kell.
A reakciók érthetetlenek számomra...
Szórakoztató volt igen (legalábbis számomra), a mûsor lényege a szórakoztatás ennek sztem megfelelt.
Legalábbis sokkal inkább megfelelt mint ennél sokkal unalmasabb szárazabb mûsorok amik meg "komment" nélkül mennek...
De mondom mégegyszer nem ez zavar hanem a megközelítés, miért bukás az ha egy elõre megtervezett adásszámû mûsor lemegy és ott épp vége van.
Ráadásul ha hallgattad a mai reggeli adást akkor gondolom azt is hallottad, hogy nem is ültek le a folytatásról tárgyalni....
Akkor mirõl is beszélünk???
Mit vett le az RTL???
Elsõ évad 9 adás.. lement vége a folytatásról még nem tárgyaltak....
Ennek ellenére még a csapból is az folyik hogy bukás, levették stb....