1/10
bulatova 2013 nov. 28. - 12:05:59 1/10
(176/216)
Ja és még egy. A volt szövetségi kapitány halott feleségével való viccelõdést is beépítették, pár sor önirónia közé.
Ezt valószínû külföldön elfogadott, ott megértõbbek, vidámabbak és pozitívabbak az emberek.
1/10
bulatova 2013 nov. 28. - 12:00:54 1/10
(175/216)
Igen mindig a külfölddel jönnek, és ha jól hallottam az adás végére már ki akartak költözni, annyira belelkesedtek az önimádatba és az itthoni meg nem értésbe. Nekem mindegy mehetnek.

Akkor így elméletileg lehet kritizálni, szerinted: Baszki van rajtam egy kis háj, de ez a Jani mekkora töpörödött kis paraszt jankó és jól beszél még legalább egy nyelvet se a magyaron kívül se. Néha a lábam is büdös.

Önkritikus voltam és kritikus is egyben. Két önkritikus megjegyzés közé, beépítettem egy formás kis kritikát, de még eggyel megyek nekik.

Ja és neked tetszik, a mûsor, mármint a vunder?
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 11:42:55
(174/216)
Nem, nem azzal van a baj ha valaki kritizál, hisz a kritika (ha valóban építõ jellegû) alapjában egy visszacsatolás, de már ne haragudj a kétkisbuzigyökérmegintcsináljaafelhajtástdemostmajdjóóólmegbukik az nem tudom mi de hogy nem kritika az biztos...

"Közben õk fikáznak mindenkit, itt nekem ez egy ellentmondás." és egyben saját magukat is...

És ha jól hallgattad a mai adást biztos azt is hallottad amikor épp arról beszéltek, hogy hogyis megy ez külföldön milyen a "fogadtatása" bizonyos számunkra fura sokakat megbotránkoztató dolgoknak...
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 11:32:47
(173/216)
Miért bukás az ha tervezel 9 részt és az le is megy???
De tovább megyek.
Miért is beszél mindenki arról hogy az RTL Klub levette õket???
Még tárgyalni sem tárgyaltak a folytatásról?

Vicc ami itt megy, mondjuk utánna nézhetne néha a HVG is milyen híreket közöl...
Az emberek meg benyelik persze mert háát a HVG az HVG...
1/10
bulatova 2013 nov. 28. - 11:22:24 1/10
(172/216)
Igen úgy volt, de sikerükbe a Vundersõn is beletartozott vastagon (és a nép nagy része nincs felnõve, eme frappáns laza vicces jópofa f.sra), és aki azt meri negatív hozzászólással illetni, annak van baja rendesen.

Közben õk fikáznak mindenkit, itt nekem ez egy ellentmondás.
-csengõzoli-- 2013 nov. 28. - 11:15:41
(171/216)
"Nem hozta a várt nézõszámot ez az igazság de ettõl máég miért lenne bukás????"

Talán ezért bukás :D
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 11:01:59
(170/216)
Nem teljesen errõl volt szó, hanem arról vajon miért fáj az egyeseknek ha valaki túl sikeres avagy miért örülnek abban az esetben ha épp nem úgy alakulnak a mutatók ahogy....
Számomra azonban továbbra is az a kérdés vajon miért fektetik a "bukásra" a hangsúlyt egy olyan helyzetben amikor egy elõre eltervezett adásszám után "egyenlõre" nem folytatják???
Nem hozta a várt nézõszámot ez az igazság de ettõl máég miért lenne bukás???? Vagy attól lesz az mert épp sokan annak akarják látni???
1/10
bulatova 2013 nov. 28. - 10:41:04 1/10
(169/216)
Hallgattam a Morning Show-t, a vundersõn-rõl volt szó.
Az a véleményük, hogy aki negatív hozzászólást ír errõl a mûsorról, az a saját bajai ír miatt rossz véleményt.
Véletlenül sem azért, mert szar a produkció. Tehát aki rosszat ír, annak valami baja van, kövér a felesége, szar a munkahelye, hülye a gyereke,
a Puskás Akadémia a kedvenc csapata, túl laza a széklete, kevés a szex, büdös a férje és ezeket vetíti ki az igen színvonalas vundersõn produkcióra.

A két hírõs mûsorvezetõnek is lehet némi baja, mert végig fikáznak, kritizálnak, mind a Morning Show-ba, mind a vundersõnbe. Az õ elméletükre támaszkodva a Vadonnak és a Sebestyénnek is meg van a maga súlyos baja.
Mondjuk akinek nagy terepjárója van, annak általában kicsi a f@sz@, aki az anyósülésen ül annak talán nincs is ??

Lehet folytatni...
Mr.Mirror 2013 nov. 28. - 10:19:50 Előzmény -greghouse-
(168/216)
A tudatlanság sokszor elõny....
Szted nem volt még olyan mûsor ami küldöldön megbukott itthon meg sikeres volt????

Egyébként 9 adás volt eleve tervezve...
1/10
-greghouse- 2013 nov. 27. - 23:24:48 1/10
(167/216)
Miki, jol ertem, hogy hala istennek megszunt?
(Bocs az ekezetek hianyaert).
Csak most jottek ra hogy hatalmas penzkidobas volt?
Megjegyzem, mas orszagokban sem volt siker ez a licence.
Ennyit errol.
1/10
Dr. Apafej 2013 nov. 27. - 20:46:09 1/10
(166/216)
Hát nem volt valami hosszú életû.. :D Bár egy részt sem láttam, de azt hiszem jobb is... DE! Azt hiszem (amiért annyira mazochista vagyok) inkább mégis letöltök 1-2 epizódot, persze csak a szavazás végett, hogy tudjam mire is szavazok.. :)
olahmiki1959 2013 nov. 27. - 19:43:03
(165/216)
Lelkemben égnek kis rõzsedalok!
Örömhírt hoztam én!
Boldogság, gyere haza!

Megszûnik a mûsor!
Állítólag még egy adás hátravan, aztán nyílik a csapóajtó, és ez a fos eltûnik a süllyesztõben.
(Érzékenyebb lelkûektõl elnézést kérek, de ezzel a jó hírrel kapcsolatos érzéseimet csak ilyen formában tudom kifejezni...)

Állítólag olyan sok negatív vélemény érkezett az RTL-hez, hogy elõször csak kapkodták a levegõt, aztán a vélemények hatására megpróbáltak változtatni itt-ott, aztán az élõ adás helyett felvételrõl kezdték adni a mûsort, de semmi nem segített.
Ennyi. Lecsengették a menetet.

Ha az itteni, - meg más - fórumok hozzászólásainak csak ennyi eredménye volt, hogy egy nyilvánvalóan alpári, minõsíthetetlen mûsort sikerült levetetni a tv képernyõjérõl, akkor, azt hiszem, mindnyájunk nevében csak azt mondhatom, hogy nem dolgoztunk hiába.
StJust 2013 nov. 21. - 00:34:58 Előzmény Kritikus01
(164/216)
Te a Marsról jöttél? :D
offtopic
-csengõzoli-- 2013 nov. 17. - 17:42:44
(163/216)
Remek ötlet,majd én összegyûjtöm,csak utaljátok!
1/10
Kritikus01 2013 nov. 17. - 15:48:12 1/10
(162/216)
Gyerekek mi lenne ha gyûjtést szerveznénk arra hogy ne adják a tv-ben. megkéne tudni mennyi a nyeresége az rtl-nek és legalább annyit összegyûjteni nekik hogy vegyék le a képernyõröl.
-csengõzoli-- 2013 nov. 17. - 12:03:15 Előzmény olahmiki1959
(161/216)
:D ez kb olyan,mintha azt várnád egy közértestõl,hogy ne áruljon kólát, ropogtatnivalót, édességeket stb. , mert ezek nem egészségesek.
Jasinbure 2013 nov. 17. - 11:53:54
(160/216)
Nyugalom emberek már csak 3-4 adás van hátra.A nézettsége stabilizálódott....750000 körül.
offtopic
Ralya 2013 nov. 17. - 10:53:13 Előzmény olahmiki1959
(159/216)
Jópofa mûsorrá kezdi kinõni magát, egyelõre 6 pont.
olahmiki1959 2013 nov. 12. - 14:55:13 Előzmény -greghouse-
(158/216)
"Te még mindig reménykedsz ebben a két bohócban, Miki?"

Nem.
A csatorna - látod, mennyire kifejezõ idõnként ez a szó a tv állomásokra, "CSATORNA"!!! - szóval, a csatorna vezetõinek, szerkesztõinek, producereinek, pénzembereinek a hozzáállásában, emberségében, józan gondolkodásában reménykedem, és persze mindig én esem pofára.
Mert azt hiszem, hogy az ott dolgozó, rengeteg befolyásos ember között van egy-kettõ, akiben megmozdul valami, aki azt mondja a többieknek, hogy "Oké, hogy a pénz, a bevétel, meg a nézettség számít leginkább, de a saját emberi tartásunk miatt ne menjünk le egy bizonyos szint alá! Ne csak a legalpáribb, a közönség legalantasabb ösztöneit kiszolgáló, vulgáris, közönséges, gyomorforgató poénokkal operáló mûsorokat nyomjuk ezerrel, - meg azokat, amikben a nézõk sms-ei után ácsingózunk, - hanem idõnként valami értéket is próbáljunk adni nekik!"

És nem veszem észre, hogy lenne ilyen törekvés a tévéknél.
Nem csak a TV2-nél, hanem bármelyiknél.

A mûsor címébõl egyébként azt gondolom, hogy ezt német nyelvterületrõl vettük át, na most a németek - nemlétezõ - humorát ismerve, nagyjából erre q színvonalra számíthatunk a jövõben is.
Ha lesz...
1/10
-greghouse- 2013 nov. 11. - 10:47:12 1/10
(157/216)
Miki, neked most "kezd" unalmassá válni? Mióta megkezdõdött végig ilyeneket csinálnak. Mit vársz, majd megjavulnak?
Rosszabbról rosszabra evickélnek. Rájöttek, hogy élõben nem megy. Oké, lecserélték felvételre. Aztán kidobták Borost. Mindegy, miért, de jobb lett? Nem. "Ha a kupleráj rosszul megy, nem a kanapét kell kicserélni."
Szerintem arra a sorsra fog jutni, amire az m1-ben (jogosan) a Marslakók jutott, hogy noha elõre lekötött szerzõdésük volt, a csatorna inkább kifizette a kötbért, minthogy ennyi nézõ veszteséget produkáljon.
Te még mindig reménykedsz ebben a két bohócban, Miki?