1/10
zenyatta 2013 okt. 23. - 21:35:00 1/10
(136/216)
Október 23-án egy ilyen jellegû mûsort adni este!
Undorító...
1/10
-greghouse- 2013 okt. 23. - 11:55:06 1/10
(134/216)
Légy szíves, add meg a linket, hol van ez a szöveg, én nem találom sem a honlapján sem máshol.
Semmi kekeckedés, tényleg érdekel, és nem találom. Kösz.
1/10
stenmore 2013 okt. 23. - 11:35:00 1/10 Előzmény ropogós
(133/216)
Attól még hogy te politikai alapon ítélsz meg egy mûsort,a Heti hetes nagyon is jó mûsor volt ,kár hogy beszariságból eltették egy rétegcsatornára.Lám a köztv nem volt beszari ,mert õk honoráltak Fábry köpködõs stílusát pl.
-csengõzoli-- 2013 okt. 23. - 11:33:29
(132/216)
"Nem bírom, ha hõbörgõ trollok tematizálnak egy felületet, de miután már az Origo is a Puzsér horribilis gázsijáról ír, szükségessé vált, hogy tisztázzak egyet s mást:

I. Nem a valóság és még csak nem is irónia volt az én "horribilis gázsim", hanem gúny azokkal a világ nyomorultjaival szemben, akik megállás nélkül sipákolnak a Vundersõn és Zuperszexi kritikám kapcsán, mondván hogy lám-lám mégis csak van az a pénz, amiért eladom magam. Mintha a Csillag Születik óta ez nem lenne triviális. És mintha nem lenne ugyanilyen triviális, hogy kizárólag úgy "adom el magam", hogy amit mondok, annak minden szavát vállalom, akár az RTL székházában, akár egy romkocsmában.

II. Semennyi pénzért nem korpásodik a hajam. Ha megfizetnek, hogy elmondjam a véleményemet, örülök, ha nem fizetnek, elmondom ingyen, ahogyan abban a két évben tettem, amikor a radiocafénál dolgoztam, vagy ahogy folyamatosan ingyenes tartalmat szolgáltatok a facebook-oldalamon a sok hálátlan görénynek. Kurvára érdekelne, hogy vajon mennyi kompromisszumot kötöttek az életben azok, akik torkuk szakadtából gyaláznak úgy, hogy egy fél mondat nem jött ki a számból, amibe bele bírnának kötni. Hogy az RTL ebbõl viccet csinál? Igen. Õk már csak ilyenek. Ha én vágtam volna a nyersanyagot, akkor egy nyolcperces összefüggõ és kõkemény ítélet került volna képernyõre a bõven érett és alaposan kiérdemelt fajtából. Csakhogy ez az õ mûsoruk, az õ frekvenciájuk, azt pedig nem látom be, hogy a bolygó bármivel is szarabb hely lett attól, hogy szolgáltattam két tartalmas percet ehhez a közléshiányos, tétet és humort egyaránt nélkülözõ, halálosan érdektelen mûsorhoz. Nem hiszem, hogy bármivel is lejjebb raktam a lécet, mint ahol valaha volt, és nem hiszem, hogy emészthetõbbé tettem volna Fekete Pákót vagy Vadon János pelenkázását. Sõt.

III. Nektek mártírok kellenek, basszátok meg! Semmi mást nem hallok ettõl a szektás, értelmiségi csürhétõl, csakis azt, hogy az egyetlen helyes út nem foglalkozni Hajdúval, kidobni a tévét és négy cent pálinkával meg egy sörrel melegedni valamelyik romkocsmában. Mert tenni, azt nem tesztek lófaszt se. Indítsatok blogot, facebook-oldalt, youtube-csatornát! Csináljatok forradalmat, sztrájkoljatok, romboljatok tévét, vagy amit akartok! Meg se próbáljátok, igaz? Fotelbõl ugatni, és számon kérni rajtam a nagy büdös semmit, ahhoz van eszetek. Aztán megtippelni meg a pofámba vágni, hogy ez hogyan jött le az embereknek. Nocsak, már ez is számít? Mást se olvasok tõletek, mint hogy titeket nem érdekel a tévé, se az, hogy mit gondol az ostoba tömeg, amelyik nézi. De amint a Puzsér megkísérli ezeket a platformokat érdemi közlésre használni, nyomban belefulladtok a képmutatásotok fölfröcsögõ nyáladékába. Mellesleg úgy gondolom, hogy az embereknek sokkal több jött le ebbõl az egészbõl, mint amit ti két nyomorult értelmiségi póz közt fel tudtok tételezni.

IV. Soha nem hittem volna errõl a magát szuperkvalifikáltnak mutató, az aktuális médiaviszonyokat minden jel szerint tökéletesen ismerõ értelmiségi csoportosulásról, hogy képes legyen elhinni azt, hogy egy kétperces bejátszással horribilis pénzt lehet keresni. Rosszabbak vagyok, mint azok, akik beszopták, hogy mulatós producer vagyok. Mostantól kénytelen leszek kifejezetten a ti kedvetekért zárójelben jelezni, ha valamit nem gondolok komolyan. Nem, mintha bármi közötök lenne hozzá, de ugyan miért lenne titok: akarjátok tudni, mennyit pénzt kaptam azért a vasárnap esti két percért? Negyvenezer forintot. De ismétlem, ha egy kurva fillért se fizettek volna, akkor is elmondom nekik a magamért, ahogy tettem azt a 88.1-es meg a 98.6-os frekvencián öt éven át.

V. Amit soha nem gondoltam volna, hogy egy nap azt vágják a pofámba, hogy nézettséget generálok az RTL Klubnak egy olyan szerepléssel, amirõl azt megelõzõen kizárólag Anyám tudott, ugyanis semmilyen promót nem kapott. Egyébként szerintem ez súlyos szakmai baki volt az RTL producerei részérõl, ugyanis bizonyára sokkal többen nézték volna a mûsort, ha tudják, hogy szerepelek benne. (Irónia!)

VI. Nézettséget hozok az RTL Klubnak. Ahogy az RTL Klub is nézettséget hoz nekem. Kettõnk közül világos, hogy erre az RTL Klub van inkább rászorulva. (Irónia!) Mellesleg én velük ellentétben a nézettségen kívül tartalmat is szolgáltatok. Egyszer majd errõl is beszéljünk, jó? Mert kurvára érdekelnek a jó ötletek meg a szellemes meglátások. Az viszont nem jó ötlet, és nem is szellemes, hogy tegyük le a fegyvert, a tévéképernyõt meg lökjük oda Hajdú Péternek. Ahogy az sem értelmes felvetés, hogy ne csak szerepeljek a vasárnap esti showmûsorban, ne csak magamat adjam elõ, hanem rendezzem, fényképezzem, vágjam és értékesítsem.

VII. Jó lenne, ha végre tudomásul vennétek azzal a tömérdek kultúrával a fejetekben: a képernyõn senkit se az minõsít, hogy milyen logó van a feje fölött kicsit jobbra, hanem az, hogy mit beszél a szájával. Próbáljatok meg odafigyelni arra is! Tudom, hogy a csatorna-logót kevésbé megerõltetõ felismerni, de higgyétek el, már óvodások is képesek folyamatos szöveget hallás után értelmezni, és nem zavarja össze õket, hogy az éppen hozzájuk beszélõ kis társuk jele fésû vagy napocska. Biztos vagyok benne, hogy csak egy kis gyakorlás hiányzik, és nektek is menni fog."

Puzsér Róbert
mushi 2013 okt. 23. - 11:30:25
(131/216)
egyébként csak én gondolom úgy, hogy puzsér eléggé eladta magát azzal, hogy vállalta a szereplést, akármit is mondott? elõször mondjuk azt hittem, írt egy szaftos kritikát a neten, de utánakerestem és ott láttam, hogy szerepelt is... olvastam, hogy valami irtózatosan nagy összegért vállalta, meg hogy mondhasson amit akar, aztán a 10 perces kritikáját 2 percesre vágták. hû öcsém, puzsér a megmondóember, akármit mondhat persze, aztán jól összevágják... de nekem ez full öneladás, puzsér az ország kritikusa, mert meg meri mondani, de nehogymár úgy tegye meg, hogy pakolják alá a pénzt. vagy na, nem tudom megfogalmazni, remélem értitek..
Thorstein222 2013 okt. 23. - 10:45:58
(130/216)
Odakapcsolok az RTL-re és mit látok? Balázska ölelgeti Janikát, aki ráakaszkodik, mint egy gyerek, Balázs belemarkol Jani fenekébe, utána meg bepelenkázza. Hát én kérek elnézést! Puzsérnak teljesen igaza volt! Ez egy kritikán aluli, vállalhatatlan, szánalmas, mocskosul ízléstelen mûsor.
LexH 2013 okt. 22. - 03:53:27
(129/216)
A mûsor Sebestyén és Vadon rádiós poénjainak másodlagos felhasználása. Meglepõ, hogy az RTL-nél ezt nem vették észre.
Vadon, aki jól adja fel a labdát Sebestyénnek a rádióban - nem alkalmas a képernyõs szereplésre.
1/10
-greghouse- 2013 okt. 21. - 14:02:13 1/10
(128/216)
Az lehet, hogy szó szerint ez van leírva (én is tudok olvasni), de mivel ott van az "indoklás nélkül", ez azt jelenti, hogy olyan gumiszabály, amit de facto bárhol, bármikor, bárkire alkalmazhatnak. Ha nem tetszik valakinek, be lehet õket perelni - gondolják õk.
mushi 2013 okt. 21. - 13:51:14
(127/216)
egyáltalán nem politizáltam a hozzászólásomban, egyszer leírtam azt a szót, hogy sz*r a mûsor, a többi részben csak azt taglaltam, hogy a csatornán miért az észkombájnokat meg a sarkon dolgozókat kell sztárolni.. :( ez egy moderátori túlkapás akkor :D
1/10
d112 2013 okt. 21. - 13:34:42 1/10 Előzmény Hungaroharmos
(126/216)
Nem,én az M1 néztem a Fegyvernepper címû filmet. De nem bírtam kiállni hogy ne nézek bele öt percet, és szerintem valahogy így volt a többi kommentelõ nagy része is.
fo.ma 2013 okt. 21. - 13:31:23
(125/216)
Nem akármikor, csak ha politikai állásfoglalást tartalmaz a hsz:

"A moderátorok indoklás nélkül törölhetnek hozzászólást (és az arra érkezett válaszokat), törölhetnek témát vagy módosíthatják a topic címét, ha politikai állásfoglalást tartalmaznak, vagy a téma és a politikai megnyilvánulás nem azonos."
1/10
-greghouse- 2013 okt. 21. - 12:58:34 1/10
(124/216)
A Port indoklás nélkül moderálhat ki azt akit és amikor akar. Le van írva. Egyébként, szerinted mely csatornák a Port fõ tulajdonosai? (Na most ezt is kimoderálják, lehet...)
fo.ma 2013 okt. 21. - 11:41:35
(123/216)
Az a pelenkázós jelenet annyira undorító volt, hogy borzasztó! Ráadásul még a hasát is megvibrizte szájjal. Nem is egyszer! Gusztustalan, fújjjjj!
Azt hittem a második adás már sokkal gördülékenyebb, sokkal jobb lesz, hát tévedtem! Nagyon tré volt.
1/10
-greghouse- 2013 okt. 21. - 10:33:53 1/10 Előzmény Hungaroharmos
(122/216)
Ha te Balázs vagy, akkor én orvos a Princeton egyetem klinikáján.
9/10
Meklód fia 2013 okt. 21. - 08:32:39 9/10 Előzmény Hungaroharmos
(121/216)
szerintem is jó, nekem bejön a poénkodás ezen formája
a tegnapi mûsor már sokkal jobb volt, a Puzséros rész meg az ördög nórás átverés külön tetszett, és már nem volt az az erõltetés mint a múltkor
offtopic
Petrapetrus 2013 okt. 21. - 07:55:02
(120/216)
Nem voltam álmos, így tegnap este odakapcsoltam rá, hogy mi ez. Aztán úgy a 8. percben meguntam, hogy ezek ketten egymáson röhögnek. Ez nem vicces, ez unalmas és szánalmas... -.-"
Hungaroharmos 2013 okt. 20. - 23:41:38
(119/216)
Sziasztok Balázs vagyok (álnéven jelentkeztem be) !
Miért kell engem így kicikizni?
És különben mi bajotok a mûsorommal?
Én sem bántom azt a pár embert, aki megnézett minket.......
1/10
bulatova 2013 okt. 20. - 23:31:50 1/10
(118/216)
Most már tényleg csak az hiányzik melyikük kanyarít nagyobb pontértékû kulát a pódiumra.

A pontozás mehetne: mennyiség, forma, állag, szín, szag ,"milyen messzire tudja dobni" és "rá tudom-e tenni a fejedre?" szerint.

Ebbe a nemes versenybe, kis hazánk minõségi celeb emberei is beszállhatnának.
Na ez b.szott vicces lenne.
Hungaroharmos 2013 okt. 20. - 23:22:45
(117/216)
Elnézést...
kimaradt, hogy: ...NEM....