10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 14. - 22:21:44 10/10
(76/216)
csak egy rész volt jó a filctollas...a többi kutyagumit se ért
10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 14. - 22:05:55 10/10
(75/216)
Pótoltad "hiányosságod" és megnézted?;)
1/10
kadet93 2013 okt. 14. - 17:58:34 1/10
(74/216)
Mondjuk be kell vallani, elég ügyesek. Annak ellenére, hogy hulladék a mûsoruk, mindenki róluk beszél most...
1/10
d112 2013 okt. 14. - 16:25:42 1/10
(73/216)
Gyenge mûsor, pár hét és vissza jönnek a B kategóriás filmek.
robicsek2 2013 okt. 14. - 16:15:42
(72/216)
Az is egy senkinek nem kellõ mûsor.
robicsek2 2013 okt. 14. - 16:12:56
(71/216)
Amúgy is tele van már a padlás az RTL és a TV2 saját mûsoraival, de most special a TV2 "jobbakat" csinál.
abisztriczky 2013 okt. 14. - 16:12:05
(70/216)
Ez talán jobb mint az Éjjel-Nappal Budapest!? Katasztrófális!!
robicsek2 2013 okt. 14. - 16:09:14
(69/216)
Szerintem meg nem kell egyik sem ,legyen helyette normális film :)
1/10
-greghouse- 2013 okt. 14. - 15:43:19 1/10
(68/216)
A bóvli gagyi majomparádé netovábbja. Nem akarom védeni Vágó Istvánt sem, de azért élõ adásban oda poénkodni neki, hogy "Kapd be!", hát azért... csodálkoztam, hogy nem sétált ki egyenesen. Majomparádé.
1/10
bulatova 2013 okt. 14. - 14:50:10 1/10
(67/216)
A nézettség javítására javasolnám, a daliás és a mérsékelten daliás bemondónak.

Sorsoljanak bögréket, azt nagyon kajálja a törzsközönségük. Lehetne 100 bögre adásonként.
Azt a szót kellene beküldeni, ami közvetlenül elhangzik a "nyald csatakosra a bal herémet" legendás mondat után.

Egy viccet én is ollóztam nekik a netrõl:

- Nagymama! Fordítva vetted fel a hálóinged!
- Miért? Hátul van a csipke?
- Nem. Elöl szaros.

Ez simán belefér. A nagymama, a hálóing és a csipke szabadon behelyettesíthetõ vendégtõl függõen. Adásonként el lehet sütni. "Örök érvényû" poén bomba, ez kell nekik.
9/10
Meklód fia 2013 okt. 14. - 14:14:09 9/10
(66/216)
jó volt ez egynek. A heti hetes sosem volt vicces, a politika meg abszolút nem érdekel, úgyhogy maradjon inkább ez
tortura 2013 okt. 14. - 14:06:31 Előzmény mushi
(65/216)
Nem tudom, mirõl írtok....
Van Heti hetes, csak nem itt, hanem az RTL II-n. Tegnap is volt. Igaz, nekem sincs ez a csatornám, de le szoktuk tölteni a netrõl, aztán úgy nézzük meg.
tortura 2013 okt. 14. - 14:03:48
(64/216)
Írod, hogy érthetetlen Vágó szereplése. Szerintem õ se tudta, hova megy.....
Nem sokat lehetett tudni errõl a mûsorról, meg hát ugye élõ mûsor. Ha tudta volna, mi vár rá, talán el sem megy. Nem hinném, hogy neki még pénzre lenne szüksége. Öregedni mindenki öregszik. A szereplés sem biztos, hogy hiányzik neki, hisz némelyik csatornán fel szokott tûnni, ahol vitatkoznak szkeptikusok ezoterikusokkal. (mondjuk nekem az tetszett, mikor régebben Vágó beszólt Kósa L. Adolfnak, aki annak az aloe-verás ökörségnek az arca, ami mások lehúzásáról szól).
A véleményemet már le sem írom, megfogalmazták többen is. Nekem szerencsém van, mert nem is vártam sokat, így nem csalódtam. Az egyetlen jó poént Borostól hallottam. A filctollas dologról nem tudok, lehet, hogy akkor épp elkapcsoltam, vagy kimentem. Nem tudom, mirõl van szó, többen említették...
Nekem az tûnt fel leginkább, hogy Balázs mennyire ideges (talán az élõ mûsor miatt). Az a helyben futás, amit végig lejtett... Aztán meg az nem tetszett, hogy annyira õ volt elõtérben. Vadon mint ha csak azért lett volna, hogy reflektáljon Balázsra, aki úgy hadart, hogy borzalmas. Igen, a sérója nem jó, de az nem az õ hibája, hanem a készítõké. Én idõnként hallgatom õket reggelente, bár õszintén szólva csak azóta, amióta nincs Bumeráng, mert én azt szerettem, és a mai napig hiányzik.
bakk 2013 okt. 14. - 13:09:51
(63/216)
Valami borzasztó rotyogott,csöndben fortyogott a mélyben, de óó jajj, most csak kiböffent.Sajnos szinte tudtuk, hogy ezek a párosok mindig bepróbálkoznak, csak azt hittük, talán nem kapnak már teret.DE sajnos még mindig van,vannak csatornák,akik azt gondolják, hogy van még lejjebb is.Talán elhal a dolog......
1/10
bulatova 2013 okt. 14. - 12:52:31 1/10
(62/216)
Kiszel Tünde még befér, Gyõzike az már necces, de egy talicska krumplit, azt simán alázna a két jópofa IQ bajnok.
vino-et-veritas 2013 okt. 14. - 12:24:15
(61/216)
Ja, az tényleg nagy volt!

De be kell vállalni ezt is nekik, ha élõ a mûsor.
Vélhetõleg majd óvatosabbak lesznek és kevésbé "okos" vendégeket hívnak, akik nem szólnak ki a közönségnek...
10/10
Aki bújt, aki nem 2013 okt. 14. - 12:06:33 10/10
(60/216)
Sokmindenben egyetértek. Szerintem is vacak volt.
Nekem csalódás volt, a hazugságvizsgálós rész, mert azt hittem valóban kínos kérdéseket fognak feltenni és nem kamuból fog sípolni a cucc.

Nálam a csúcspont az a filctollas jelenet volt, azon jót röhögtem, de inkább szánakozott az ember.

Ami még csúcs volt, Vágónál elsütöttek Balázsék egy igen gyenge poént, már nem emléxem mit, amire a fizetett közönség természetesen a kiírás alapján erõltetetten nevetett. Mire Vágó kikérdezett a közönség felé, h ebben mi volt vicces, és a közönségnek csak égett a feje:D
vino-et-veritas 2013 okt. 14. - 11:50:02
(59/216)
Hasonló próbálkozás volt már sok éve, amikor a Bochkor-Boros rádiós párost próbálták képernyõre vinni. Az sem sikerült.

Jó lenne azt modani, hogy alakul még ez a mûsor, de nehéz. Sajnos a gyenge kezdés után inkább gyenge folytatás várható, olyan sok dolgot kellene változtatni.

A Zoro és Huru méretek, a kopasz és dúshajú, stb. ellentétek alapvetõ, de elcsépelt humorforrások, ez manapság kevés. A design is elég szánalmasra sikeredett, na meg a technika sem volt 100 %-os. A gyenge "fotómontázsok" (pl. Rubint Réka) tényleg a 70-es éveket idézték.

A "poénok" egy része még el-elmegy egy reggeli mûsorban, de ennyi nézõ elõtt már aligha. Ennyiféle blokkot besûríteni egy négyórás rádiómûsorba talán még lehet, de egy ilyen televíziós show-ba képtelenség. Ráadásul bizonyos dolgok nem mûködnek a képernyõn. A gag-csapat nem voltak túl kreatív, nem nagyon lépték túl a rádióstúdió falait.

Voltak erõs mélypontok (pl. a kislány ismeretlen "látogatói", Vastag-teszt, stb.), de csúcspontok nem nagyon.

Érthetetlen Vágó szereplése. Õ azért korábban egy bizonyos szint alá nem ment. Most megtette (gázsi?, mellõzöttség?, öregedés?). Igaz, manapság már nem olyan felsõbbrendû a viselkedése sem, mint húsz éve...

Boros tette, amit elvártak tõle, vette a lapot, tudta, hogy nem õ a mûsor. Már az elején utalt rá, amikor mondta, hogy lábtörlõnek kell, de oda is szúrt néha. Például amikor visszakérdezett, hogy tulajdonképpen ki az a Vastag Csaba. Persze Balázs barátunk nem értette a célzást...

Az élõ mûsor nagyon nehéz mûfaj, de ez sajnos felvételrõl, megvágva sem lenne jobb.
arobesz 2013 okt. 14. - 10:30:11
(58/216)
Komolyan ez az érték egy Heti hetes helyett? Az nem kell, ez igen? Hát milyen világot élünk mi, kérem?!
olahmiki1959 2013 okt. 14. - 08:33:00
(57/216)
Az egész mûsor arról szól, hogy van két média-figura, akiknek megvan az a kétségtelen képességük, hogy géppuska módjára tudják fosni a szót, hol ízlésesebben, hol - a legtöbbször - alpári módon, aztán van egy valaha jobb napokat látott, ma már kb. valamelyik aluljáróból felszedett hajléktalanra emlékeztetõ Boros Lajos, - akinek szerintem annyi volt itt a szerepe, hogy keressen már egy kis lóvét, (értékelhetõ megnyilvánulása nem volt egy sem, az egész mûsor alatt), - a felmerülõ témák, és az azokra adott "humoros" reagálások között volt némi tettenérhetõ kormányellenesség is, - mégiscsak közelednek a választások, és hát a küzdelmekbõl a kereskedelmi tévék sem maradhatnak ki, ugyebár, - viszont örömmel láttam, hogy a mûsorba a cikizés szándékával meghívott Vágó István elegánsan, fél kézzel iskolázta le ezt a mûsorvezetõnek aposztrofált két antipatikus figurát.

A puncit egyébként én is többre tartom, mint Sebestyén Balázst, és Vágó Istvánt.
Ez minden esetre adhat némi reményt a jövõnket illetõen...