olahmiki1959 2013 nov. 11. - 06:53:32
(156/216)
A mai adásban volt néhány jó pillanat, Csobot Adél hazugságvizsgálóval való átverése, vagy Nacsa Olivér néhány poénja, de a két mûsorvezetõ állandóvá váló poénkodása a testi funkciókkal, székeléssel, vizeléssel, szellentéssel, a nemi szervek részletes kitárgyalásával már kezd nagyon-nagyon unalmassá válni.
Ha csak ennyire telik tõlük, akkor köszönjenek már el, és ne rontsák tovább az amúgy sem valami fényes renoméjukat...

Szegény Bárdosi Sanyi gyakorlatilag egyetlen poént sem tudott mondani az egész mûsorban, - neki nem is ez a dolga, - csak ült fent a kakasülõn a nézõk háta mögött, és néha beszólt, különösebb eredmény nélkül.
Egyáltalán, tudja valaki, hogy a "harmadik" embernek - Boros Lajosnak, a standupos srácnak, vagy ma Bárdosinak, - mi a bánat a funkciója?
Persze, jókat mondani, frappáns beszólásokat közbeszúrni.
Csak eddig még nem sikerült nekik...

Szerintem ebben a média-moslékban nagyjából ennyi volt, ha most abbahagynák, senki nem ejtene egyetlen könnycseppet sem érte - ilyen finoman fejeztem ki azt, hogy nyugodtan lehúzhatnák magukat a vécén...
fo.ma 2013 nov. 10. - 17:08:14
(155/216)
Balázs rettenetesen szétharsánykodja a mûsort. Teli szájjal vihog a saját idióta viccein, még a térdét is csapkodja örömében. Két részt megnéztem, de többre nem áldozom a drága idõmet.
2/10 (jó szándékkal)
Tibag05 2013 nov. 10. - 14:54:03 Előzmény zenyatta
(154/216)
nem mindegy hanyadika van ha car a mûsor??
valami jó kis vígjáték kellett volna!
a "csinnadratta" meg nem kell!
1/10
rútkiskacsa 2013 nov. 10. - 14:32:51 1/10
(153/216)
Hát ez a "mûsor", enyhén szólva S..R. Bocsánat de más nem jut eszembe. A két totál bunkó mûsorvezetõ 5 - 8 éves vicceket ereget minden látható siker nélkül. Célszerû lenne ezt is, mint oly sok minden mást (Marslakók ) egyszerûen befejezni. Ilyen borzalomra hétrõl hétre tíz milliókat költeni az emberiség elleni bûntettel lehet egyenlõ. Balázs és János kollegája a legnagyobb igyekezetük ellenére sem tud a 10-es skálán max. 2-es szintet elérni. A nézettsége pedig olyan amit nem is lehet kozmetikázni.
1/10
stenmore 2013 nov. 07. - 00:12:32 1/10
(152/216)
Minõ érdekes véletlen!:)
zsoltix 2013 nov. 06. - 23:53:21
(151/216)
Már zerdán is van ez a zuperprodukció?
1/10
-greghouse- 2013 nov. 06. - 16:24:37 1/10
(150/216)
Most hallom, olvasom (mert nem láttam), hogy Boros Lajost lecserélték egy sztendapos komikusra.
A múlt héten arra fogták a sikertelenséget, hogy élõ volt addig, és lecserélték felvettre.
....Eszem ágában sincs védeni Boros Lajost, de egy régi vicc jut eszembe.
Ha a kupleráj nem megy, nem a kanapét kell lecserélni, hanem a q-*rrváka.
..Jelen esetben vundersõnék észbe kaphatnának, hogy ha ez a kupi nem megy, nem az éjszakai portást kell lecserélni, hanem a q...kat, ... a madammal az élen.
1/10
-greghouse- 2013 nov. 06. - 16:21:26 1/10 Előzmény Dalmát
(149/216)
Ne haragudj, nem akarok szõrözni, de ez elég pontosan szabályozva van a jogban. A reklám, a mûsorajánló, a képernyõ megosztó reklám, a termékelhelyezés, a promo (mikor fél percig a tv saját logoja megy, mint pl. a Comedy central szokta), mind más kategóriába esnek. Ezen belül is másként szabályoznak más tipusú csatornákat. Hidd el nekem, hogy ez nem ilyen könnyû, hogy "akkor benyomunk a helyére..." stb., itt tizedmásodpercre kell követni a jogszabályokat. Tehát az, hogy egy "ajánlót" benyomnak két reklám spot közé, nem érinti az óránkénti reklám spot korlátozást. Ez egy játék, a nézõt ott lehet tartani, mert azt hiszi, vége a reklámnak, valójában a 12 perc reklámidõt nem két, hanem három részre osztják, stb. De ha fõmûsoridõvel játszanak, akkor is lehet, hogy egyik mûsorból spórolnak reklámot, és átteszik a másikba. Ajánlom figyelmedbe a médiatörvényt. Nekem sem tetszik, de ez van.
1/10
Dalmát 2013 nov. 05. - 11:16:43 1/10 Előzmény -greghouse-
(148/216)
A reklámidõ korlát nem ér semmit, ugyanis gyakran azt csinálják, hogy a reklám után benyomnak egy több perces mûsorajánlót, aztán jöhet megint a reklám.
1/10
-greghouse- 2013 nov. 03. - 21:45:20 1/10
(147/216)
Én úgy látom (bár nem számoltam utána), hogy nagy pénzügyi gondjaik vannak, piacvesztés, következésképpen reklámbevétel vesztés, és ezt azzal próbálják "ellensúlyozni", hogy eszméletlen sok reklámot adnak, hogy több legyen az összbevétel. (Az eszméletlen soknak persze van szabályozott felsõ korlátja, de nem muszáj mindig addig elmenni).
Viszont ez a tv2-nél visszaüthet könnyen, mert a sok reklámot utálja a nép, és még inkább csökken a nézettség, tehát még inkább csökken a reklámidõ díja. A reklám mennyisége egy ponton túl nem növelhetõ. A mostani rengeteg reklámnak az a célja, hogy rövid távon (mert csak arra van hatással) felnyomja a tv2 (mint csatorna) árát, mivel el akarják adni. Pénzügyileg próbálják rendbetenni, a hosszabb távú negatív hatás (további piacvesztés) rovására, amolyan "utánunk a vízözön" módszerrel. Ezzel el lehet egyensúlyozgatni egy darabig, de ha sokáig nyomják a gagyi+sokreklám stratégiát, a végén bagóért fog elkelni a csatorna (mert régóta árulják). A potenciális vevõk is tudják, és erre várnak. A tv2-nek a Karácsony-Újév közti fõidõre valami nagyon nagy durranásokkal kell elõjönni, és gyorsan eladni, különben fillérekért fog elmenni az egész. Ez a mûsor... fogalmam nincs, hogy akar hozzájárulni a tv2 piaci értékéhez.
1/10
tibba 2013 nov. 03. - 18:16:37 1/10
(146/216)
Hogy ezek meg mit keresnek a tévében, biztos jó sokat , én már a rádiótól is elhajtottam volna õket. Ez a 2 "nagy csatorna" mintha saját ürülékében vergõdne.
1/10
-greghouse- 2013 nov. 03. - 17:19:12 1/10 Előzmény d112
(145/216)
Ha most már felvételrõl megy, akkor egy órás leadott anyag kb. négy óra felvétel..., végül is, ha viszel kártyát, lehet ultizni a hátsó sorban... akkor még szórakozol is. :-)
1/10
d112 2013 okt. 30. - 16:45:16 1/10 Előzmény -greghouse-
(144/216)
2000-3000 Ft fizetnek egy mûsor végig "ülésért".
1/10
-greghouse- 2013 okt. 27. - 23:49:31 1/10 Előzmény olahmiki1959
(143/216)
Ez a csúsztatás pontosan így van, én hét (7) másodpercrõl tudtam ott, ne kérdezd miért pont ennyi.... állítólag gyakorlott adásrendezõnek ennyi reakcióidõ elég pillanatnyi lekeveréshez. Tudtommal nálunk is van ilyen.
A múltkoriról annyit, hogy akkor meg is írtam, hogy nem minden volt élõ, az elején a vécésnéni (hogy annak is mi értelme volt, nem tudom) biztos nem, mert ilyen gyorsan nem tudták letakarítani az asztalt, kivinni a vécésnénit, stb. Az biztos felvétel volt. Ráadásul élõnek pont azt hagyták meg (Szikorával a teniszes szerencsétlenkedést), amit aztán tényleg nyugodtan ki lehetett volna dobni.
Most nem láttam, az elején percekig valamin röhögtek a vundersájze meg a zuperkeksz, de hogy min, nekem nem derült ki, aztán néha átkapcsoltam, akkor Tóth Gabi billegette magát, nem tudom mi volt.
Ennyire telik nekik. Elég sok szemét van ezen a csatornán (is), de ez eddig a csúcstartó szemét.
Meggyõzõdésem (ez is bevett formula), hogy az X-faktor nézõinek kellett beülni utána közönségnek mikor élõben ment. Hogy most hogyan verbuválják, gondolom ugyanígy, csak most az X elõtt veszik fel, dolgoznak rajta, aztán leadják. Egyszer majd ha végképp nem lesz jobb dolgom megnézem, szerintem ugyanaz a közönség ül ott, mert nem tudok elképzelni épeszû embert (tisztelet a kivételnek) aki fizet azért, hogy ott legyen és nézze hogy billegnek jobbra balra és nevetgélnek egymás poénjain.
Hungaroharmos 2013 okt. 27. - 22:29:21 Előzmény -greghouse-
(142/216)
Vagy a 'humorbomba' Balázs, korán le szeretne feküdni, hogy reggel frissen folytathassa a rádiban...?!
1/10
fenrir 2013 okt. 27. - 18:18:02 1/10
(141/216)
borzalmas pogány istenek! ez a cím most komoly?!
olahmiki1959 2013 okt. 27. - 17:14:02
(140/216)
Én úgy vettem észre, hogy már a múltkori adásban sem volt minden élõ, biztosan voltak benne felvett részek.
Például, amikor Szikorának mutogatták az okos telefon használatát, akkor azon hatalmas, világító számokkal rajta volt a pontos idõ, és az kb. 20 perccel korábbi idõt mutatott, mint amikor adásba került.
Gondolom, ez az elcsúsztatás arra volt jó, hogy ne kerüljön be a mûsorba valami, ami nem oda való.
Te ehhez jobban értesz, én úgy tudom, hogy pl. az USA-ban van egy kb. 10 másodperces idõelcsúsztatás az élõ adásoknál is, - technikailag meg lehet oldani, - hogy ha valami váratlan, durva, vagy szexuális tartalmú dolog történne, az ne kerüljön adásba.
De ez valószínûleg csak a legnagyobb csatornáknál van, mert kisebb adóknál azért elõfordulnak verekedések, trágár beszólások, vagy véletlen villantások.
Ez a mûsor, Balázzsal és Vadonnal alaposan levizsgázott, mindent elmond róla, hogy két adás után, ha nem is bukott meg, de már nem merik vállalni az élõ közvetítést.
1/10
-greghouse- 2013 okt. 27. - 09:58:42 1/10
(139/216)
Valamennyire észbe kaphatott a csatorna, mert (nem tudom, a maitól vagy késõbb), de NEM fog élõben menni, csak felvételrõl. Ha belegondolunk, hogy mekkora üresjáratok voltak élõben, érthetõ. (Pl. legutóbb a teljesen fölösleges, unalmas, és kényszeredett nevetgélésektõl kisért, percekig húzódó eredménytelen "teniszezés" ahol egymás fejérõl akartak leütni valamit...egy az egyben kivágandó.) Bár ha ilyen marad az alapanyag, és mindent kivágnak ami nem jó, akkor kevesebb lesz a mûsor, mint a reklámszünet. Beismerte a csatorna ezzel a döntéssel, hogy el.... nem kicsit, nagyon.
...Talán mégsem old meg mindent Balázs csaj-csalogató bájgúnársága, Vadon Jani tesze tusza szerencsétlenkedése, meg a fogalmam sincs miért ott levõ Boros Lajos.
Hungaroharmos 2013 okt. 23. - 23:45:03
(138/216)
Most ez tényleg a valóság, vagy álmodom???
reay 2013 okt. 23. - 22:02:40
(137/216)
Ez a mûsor is az RTL egyik (immáron sokadik) csalódása. Egyébként õk arra mennek, hogy minél botrányosabb dolgokat adjanak le. Való világ, Éjjel nappal, Gyõzike. Sõt, szerintem Tóth Gabit is azért vették be az X-be, mert kiszolgálja a bulvárírókat. Úgy vannak vele, ha már színvonalas mûsort nem tudnak összehozni, akkor legyen minél rosszabb. :D Ha jól belegondolunk, azért ehhez is kell tehetség, hogy ennyi értékelhetetlen produkcióval és show-mûsorral rukkoljanak elõ.